Spelprogram - Pojkar Div 7 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bygdeå GIF P 09/10 Emma Lindström 0702476330 Blå/Blå/Blå
Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru David Rydberg 0706400777 Svart/Svart/Svart
Hörnefors IF P09 Jennie Åberg 0703003558 Röd/Röd/Röd
Mariehem SK (P09) Vit 2 Magdalena Grahn Grön/Svart/Grön
Obbola IK p09/10 John-David Sagebo 0706155517 Grön/Svart/Svart
Robertsfors IK P09 Andreas Jonsson 0703431908 Rödsvartrandigt (röd rygg)/Svart/Svart
Röbäcks IF P09 Olov Persson 0768284329 Röd/Blå/Blå/Röd
Sandviks IK P 09 Gul Lovisa Zackrisson 0766775523 Svart/Gul/Svart/Svart
Sandviks IK P 09 Svart Lovisa Zackrisson 0766775523 Svart/Gul/Svart/Svart
Spöland Vännäs IF P-09 Mikael Fransson 0702233086 Gul/Svart/Svart
Sävar IK P09 Mikael Löfling 0702278803 Röd/Röd/Röd
Sörfors IF p09 Erik Mauree +46703927789 Blå/Blå/blå
Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Sofie Dahlberg 0706971897 Blå/Vit/Blå/Blå
Täfteå IK -09 Vit Katarina Gref 0702643379 Röd/Vit/röd
Umedalens IF P09 gul Fredrik Jeppsson 0706891978 Svart/Svart/gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-18 09:50 Sävar IK P09 - Sandviks IK P 09 Svart Skogsvallen
2019-05-18 10:00 Umedalens IF P09 gul - Mariehem SK (P09) Vit 2 Umedalens IP Norr
2019-05-18 10:30 Bygdeå GIF P 09/10 - Täfteå IK -09 Vit Stantorsvallen
2019-05-18 15:30 Spöland Vännäs IF P-09 - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-19 Röbäcks IF P09 - Sandviks IK P 09 Gul Röbäcks Arena
2019-05-19 13:15 Hörnefors IF P09 - Obbola IK p09/10 Nordahlsvallen
2019-05-19 15:30 Sörfors IF p09 - Robertsfors IK P09 Älvdungen IP
Omgång 2
2019-05-25 13:00 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Sävar IK P09 Tegstunets IP
2019-05-26 Obbola IK p09/10 - Umedalens IF P09 gul PåÄngen
2019-05-26 10:00 Robertsfors IK P09 - Bygdeå GIF P 09/10 Klintvallen
2019-05-26 10:30 Sandviks IK P 09 Svart - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Storsjö Arena
2019-05-26 10:30 Sandviks IK P 09 Gul - Spöland Vännäs IF P-09 Storsjö Arena
2019-05-26 11:00 Täfteå IK -09 Vit - Röbäcks IF P09 Täfteborg
2019-05-26 11:30 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Sörfors IF p09 MSK Arena
Omgång 3
2019-06-01 12:15 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Sjöfrun
2019-06-02 Röbäcks IF P09 - Bygdeå GIF P 09/10 Röbäcks Arena
2019-06-02 12:50 Sävar IK P09 - Sandviks IK P 09 Gul Skogsvallen
2019-06-02 13:00 Spöland Vännäs IF P-09 - Täfteå IK -09 Vit Vännäs IP Konstgräs
2019-06-02 13:15 Hörnefors IF P09 - Sandviks IK P 09 Svart Nordahlsvallen
2019-06-02 14:00 Sörfors IF p09 - Obbola IK p09/10 Älvdungen A
2019-06-02 14:30 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Robertsfors IK P09 MSK Arena
Omgång 4
2019-06-04 18:00 Obbola IK p09/10 - Mariehem SK (P09) Vit 2 PåÄngen
2019-06-06 10:00 Sandviks IK P 09 Svart - Umedalens IF P09 gul Storsjö Arena
2019-06-08 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Hörnefors IF P09 Tegstunets IP
2019-06-09 09:00 Sandviks IK P 09 Gul - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Storsjö Arena
2019-06-09 11:00 Bygdeå GIF P 09/10 - Spöland Vännäs IF P-09 Stenmyrvallens IP
2019-06-09 16:45 Täfteå IK -09 Vit - Sävar IK P09 Täfteborg
2019-06-30 10:00 Robertsfors IK P09 - Röbäcks IF P09 Stantorsvallen
Omgång 5
2019-06-10 18:00 Sävar IK P09 - Bygdeå GIF P 09/10 Skogsvallen
2019-06-15 09:30 Spöland Vännäs IF P-09 - Röbäcks IF P09 Vännäsby IP
2019-06-16 Obbola IK p09/10 - Robertsfors IK P09 PåÄngen
2019-06-16 13:15 Hörnefors IF P09 - Sandviks IK P 09 Gul Nordahlsvallen
2019-06-16 14:00 Umedalens IF P09 gul - Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 Päråkern Norra
2019-06-16 15:30 Sörfors IF p09 - Sandviks IK P 09 Svart Älvdungen A
2019-06-16 18:45 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Täfteå IK -09 Vit Sjöfrun
Omgång 6
2019-06-22 11:30 Tegsödra Umeå IF P-09 Blå lag 2 - Sörfors IF p09 Tegstunets IP
2019-06-23 09:30 Täfteå IK -09 Vit - Hörnefors IF P09 Täfteborg
2019-06-23 10:30 Sandviks IK P 09 Gul - Umedalens IF P09 gul Sandviks IP
2019-06-23 10:30 Sandviks IK P 09 Svart - Mariehem SK (P09) Vit 2 Sandviks IP
2019-06-23 11:00 Bygdeå GIF P 09/10 - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Stenmyrvallens IP
2019-06-23 12:00 Röbäcks IF P09 - Sävar IK P09 Röbäcks IP
2019-06-23 15:00 Robertsfors IK P09 - Spöland Vännäs IF P-09 Klintvallen
Omgång 7
2019-06-26 16:45 Umedalens IF P09 gul - Sörfors IF p09 Umedalens IP Norr
2019-06-29 13:45 Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru - Hörnefors IF P09 Sjöfrun
2019-06-30 14:45 Mariehem SK (P09) Vit 2 - Obbola IK p09/10 MSK Arena