Spelprogram - Pojkar Div 4 Södra grp 2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-11 15:30 195101002 Sävar IK P-06 - Sandåkerns SK P06 6 - 1 Skogsvallen
2019-05-12 10:00 195101001 Täfteå IK - Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd 5 - 1 Täfteborg
2019-05-12 10:30 195101003 Sandviks IK 06 Gul - Ersmarks IK P07 Röd 1 - 4 Storsjö Arena
2019-05-12 14:00 195101004 Dorotea IF - IFK Umeå 06 Blå 4 - 2 Björnvallen
2019-05-19 10:00 195101005 Täfteå IK - Sävar IK P-06 3 - 6 Täfteborg
2019-05-19 11:45 195101008 Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd - IFK Umeå 06 Blå 1 - 7 Ålidhem Arena
2019-05-19 13:30 195101006 Ersmarks IK P07 Röd - Dorotea IF 1 - 4 Nolia 2
2019-05-19 15:00 195101007 Sandåkerns SK P06 - Sandviks IK 06 Gul 2 - 2 Grubbevallen
2019-05-25 15:30 195101012 Sävar IK P-06 - Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd 8 - 3 Skogsvallen
2019-05-26 12:30 195101011 IFK Umeå 06 Blå - Ersmarks IK P07 Röd 4 - 6 Vildmannavallen IP
2019-05-26 14:00 195101010 Dorotea IF - Sandåkerns SK P06 9 - 1 Björnvallen
2019-05-26 14:30 195101009 Sandviks IK 06 Gul - Täfteå IK 7 - 3 Storsjö Arena
2019-05-30 11:30 195101013 Täfteå IK - Dorotea IF 1 - 4 Täfteborg
Juni
2019-06-01 14:15 195101016 Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd - Ersmarks IK P07 Röd 0 - 7 Ålidhem Arena
2019-06-02 13:00 195101015 Sandåkerns SK P06 - IFK Umeå 06 Blå 4 - 2 Grubbevallen
2019-06-02 18:00 195101014 Sävar IK P-06 - Sandviks IK 06 Gul 10 - 3 Skogsvallen
2019-06-08 13:30 195101019 Ersmarks IK P07 Röd - Sandåkerns SK P06 7 - 0 Nolia 2
2019-06-08 14:00 195101018 IFK Umeå 06 Blå - Täfteå IK 0 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-09 11:30 195101020 Sandviks IK 06 Gul - Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd 1 - 4 Storsjö Arena
2019-06-09 16:00 195101017 Dorotea IF - Sävar IK P-06 6 - 2 Björnvallen
2019-06-15 12:15 195101024 Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd - Sandåkerns SK P06 1 - 5 Ålidhem Arena
2019-06-16 10:00 195101021 Täfteå IK - Ersmarks IK P07 Röd 0 - 0 Täfteborg
2019-06-16 15:30 195101023 Sandviks IK 06 Gul - Dorotea IF 7 - 2 Sandviks IP
2019-06-16 18:00 195101022 Sävar IK P-06 - IFK Umeå 06 Blå 11 - 2 Skogsvallen
2019-06-23 09:00 195101027 Sandåkerns SK P06 - Täfteå IK 4 - 3 Grubbevallen
2019-06-23 16:00 195101028 Dorotea IF - Gimonäs Umeå IF P13 Carlshöjd WO (3 - 0) Björnvallen
2019-06-24 18:30 195101025 IFK Umeå 06 Blå - Sandviks IK 06 Gul 6 - 4 Vildmannavallen IP
2019-06-26 18:30 195101026 Ersmarks IK P07 Röd - Sävar IK P-06 3 - 7 Ersmarks IP