Spelprogram - Pojkar Div 3 Södra grp 1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 12:00 195000004 TSU/TSK P-05 - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 6 - 6 Tegstunets IP
2019-05-11 14:30 195000002 Spöland Vännäs IF - Sandviks IK P04/05 2 8 - 1 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-12 14:00 195000003 Umedalens IF P05 - Täfteå IK Sävar P 04/05 3 - 3 Umedalens IP
2019-05-12 19:00 195000001 IFK Umeå P-05 1 - Sandåkerns SK P05 Röd 6 - 0 Vildmannavallen IP
2019-05-17 19:15 195000007 Sandviks IK P04/05 2 - Umedalens IF P05 2 - 6 Storsjö Arena
2019-05-18 10:00 195000008 Sandåkerns SK P05 Röd - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 4 - 3 Grubbevallen
2019-05-19 18:30 195000006 Täfteå IK Sävar P 04/05 - TSU/TSK P-05 1 - 10 Täfteborg
2019-05-19 19:00 195000005 IFK Umeå P-05 1 - Spöland Vännäs IF 3 - 1 Vildmannavallen IP
2019-05-25 10:20 195000010 TSU/TSK P-05 - Sandviks IK P04/05 2 8 - 1 Tegstunets IP
2019-05-25 11:30 195000012 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK P05 Röd 2 - 4 Vännäs IP Konstgräs
2019-05-25 15:00 195000009 Umedalens IF P05 - IFK Umeå P-05 1 0 - 5 Umedalens IP
2019-05-26 13:45 195000011 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - Täfteå IK Sävar P 04/05 13 - 2 Ålidhem Arena
2019-05-31 19:15 195000015 Sandviks IK P04/05 2 - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 1 - 11 Storsjö Arena
Juni
2019-06-01 15:15 195000016 Sandåkerns SK P05 Röd - Täfteå IK Sävar P 04/05 7 - 1 Grubbevallen
2019-06-02 14:00 195000013 IFK Umeå P-05 1 - TSU/TSK P-05 1 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-02 16:00 195000014 Spöland Vännäs IF - Umedalens IF P05 11 - 2 Vännäs IP Konstgräs
2019-06-07 18:30 195000031 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Umedalens IF P05 4 - 4 Täfteborg
2019-06-07 19:20 195000017 TSU/TSK P-05 - Spöland Vännäs IF 4 - 3 Tegstunets IP
2019-06-09 13:15 195000018 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - IFK Umeå P-05 1 4 - 1 Ålidhem Arena
2019-06-09 15:00 195000020 Umedalens IF P05 - Sandåkerns SK P05 Röd 0 - 5 Umedalens IP
2019-06-09 18:30 195000019 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Sandviks IK P04/05 2 1 - 3 Täfteborg
2019-06-11 20:00 195000028 TSU/TSK P-05 - Sandåkerns SK P05 Röd 10 - 1 Nolia 2
2019-06-14 18:30 195000026 Täfteå IK Sävar P 04/05 - Spöland Vännäs IF 3 - 0 Täfteborg
2019-06-15 09:10 195000024 Sandåkerns SK P05 Röd - Sandviks IK P04/05 2 4 - 1 Grubbevallen
2019-06-15 11:00 195000021 IFK Umeå P-05 1 - Täfteå IK Sävar P 04/05 6 - 0 Vildmannavallen IP
2019-06-15 17:00 195000032 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - TSU/TSK P-05 5 - 1 Ålidhem Arena
2019-06-16 12:30 195000023 Umedalens IF P05 - TSU/TSK P-05 0 - 5 Päråkern
2019-06-16 18:30 195000022 Spöland Vännäs IF - Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United 2 - 5 Vännäs IP Konstgräs
2019-06-23 11:45 195000025 Gimonäs Umeå IF P14 Tomtebo United - Umedalens IF P05 9 - 5 Innertavle IP
2019-06-23 19:15 195000027 Sandviks IK P04/05 2 - IFK Umeå P-05 1 0 - 20 Sandviks IP
2019-06-24 18:00 195000029 Sandåkerns SK P05 Röd - IFK Umeå P-05 1 1 - 7 Nolia 2
2019-06-28 19:15 195000030 Sandviks IK P04/05 2 - Spöland Vännäs IF 6 - 7 Sandviks IP