Spelprogram - Pojkar Div 5 Norra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergsbyns SK P07 Peter Mandalh 0706512921 Röd/Röd
Bureå IF P-07,08 Anton Jonsson 0706680547 Svart/Svart/svart
Clemensnäs IF P 07 Josef Bergqvist 0702312752 0702312752 Blå/Blå/Blå
Drängsmark/Ostvik IF P06 Laila Strandgren 0703205568 Blå/vit/blå/Vit
Kågedalens AIF P-07 Benita Enmark 0702788447 Gul Herr, Svart Dam/Svart/gul Herr svart dam
Morön BK P 07 Maria Karlsson 091039967 0703206661 Vit/Gröna/Vit
Myckle IK P07 Myckle Gul Serge Blancher 0702951546 Gul/Svart/gul
Myckle IK P07 Myckle Svart Serge Blancher 0702951546 Gul/Svart/gul
Skellefteå FF P06/07 Mattias Granström 091017987 0702603706 Svart/Svart/Svart
Sunnanå SK P07 Peder Hansson 0767777136 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-18 09:00 Sunnanå SK P07 - Myckle IK P07 Myckle Gul Sörvalla IP A
2019-05-18 09:00 Bergsbyns SK P07 - Drängsmark/Ostvik IF P06 Sörvalla IP A
2019-05-18 13:00 Morön BK P 07 - Kågedalens AIF P-07 Skogsvallen
2019-05-19 11:15 Myckle IK P07 Myckle Svart - Bureå IF P-07,08 Lejonströms IP
2019-05-21 18:30 Clemensnäs IF P 07 - Skellefteå FF P06/07 Nyborg
Omgång 2
2019-05-25 11:30 Bureå IF P-07,08 - Sunnanå SK P07 Tallbacka IP
2019-05-25 13:00 Kågedalens AIF P-07 - Bergsbyns SK P07 Kågedalens IP
2019-05-26 13:15 Myckle IK P07 Myckle Gul - Morön BK P 07 Lejonströms IP
2019-05-26 15:00 Drängsmark/Ostvik IF P06 - Skellefteå FF P06/07 Kamvallen
2019-05-26 17:30 Clemensnäs IF P 07 - Myckle IK P07 Myckle Svart Nyborg
Omgång 3
2019-06-02 12:00 Sunnanå SK P07 - Clemensnäs IF P 07 Sörvalla IP A
2019-06-02 14:00 Skellefteå FF P06/07 - Kågedalens AIF P-07 Norrvalla
2019-06-02 14:00 Bureå IF P-07,08 - Myckle IK P07 Myckle Gul Myggvalla 2
2019-06-02 16:00 Myckle IK P07 Myckle Svart - Drängsmark/Ostvik IF P06 Putte 1
2019-06-03 18:30 Bergsbyns SK P07 - Morön BK P 07 Bergsvallen
Omgång 4
2019-06-08 12:15 Kågedalens AIF P-07 - Myckle IK P07 Myckle Svart Sportfältet Trelleborg
2019-06-09 15:00 Drängsmark/Ostvik IF P06 - Sunnanå SK P07 Kamvallen
2019-06-09 17:30 Clemensnäs IF P 07 - Bureå IF P-07,08 Nyborg
2019-06-09 18:00 Morön BK P 07 - Skellefteå FF P06/07 Juniplan IP
2019-06-23 17:30 Myckle IK P07 Myckle Gul - Bergsbyns SK P07 Putte 2
Omgång 5
2019-06-16 15:00 Bureå IF P-07,08 - Drängsmark/Ostvik IF P06 Myggvalla 2
2019-06-16 15:15 Sunnanå SK P07 - Kågedalens AIF P-07 Sörvalla IP B
2019-06-16 17:30 Clemensnäs IF P 07 - Myckle IK P07 Myckle Gul Nyborg
2019-06-24 19:00 Skellefteå FF P06/07 - Bergsbyns SK P07 Norrvalla
2019-07-02 19:00 Myckle IK P07 Myckle Svart - Morön BK P 07 Putte 1
Omgång 6
2019-06-09 11:30 Bergsbyns SK P07 - Myckle IK P07 Myckle Svart Bergsvallen
2019-06-19 18:15 Kågedalens AIF P-07 - Bureå IF P-07,08 Sportfältet Trelleborg
2019-06-23 15:00 Drängsmark/Ostvik IF P06 - Clemensnäs IF P 07 Kamvallen
2019-06-23 16:00 Myckle IK P07 Myckle Gul - Skellefteå FF P06/07 Putte 1
2019-06-23 17:30 Morön BK P 07 - Sunnanå SK P07 Juniplan IP
Omgång 7
2019-06-24 19:00 Bureå IF P-07,08 - Morön BK P 07 Myggvalla 2
2019-06-26 18:30 Clemensnäs IF P 07 - Kågedalens AIF P-07 Nyborg
2019-06-26 19:15 Drängsmark/Ostvik IF P06 - Myckle IK P07 Myckle Gul Kamvallen
2019-06-27 18:30 Myckle IK P07 Myckle Svart - Skellefteå FF P06/07 Putte 1
2019-06-30 13:00 Sunnanå SK P07 - Bergsbyns SK P07 Sörvalla IP A