Spelprogram - P16/18 (11mot11) 1 Röd vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 1 Anders Bengtsson 0706034340 Svart/Svart/Svart
Fagersta Södra IK 1 Lars Tingström 0735583434 Blå, blå, Vit
FC Europe Juniors Rocco Milovanovic 021357976 0709498954 Blå, Vit, Röd
Gideonsbergs IF Blå Adnan Sadzak 0725548948 Ljusblå, Vit, Ljusblå
IK Franke 1 Johan Persson 0738675167 Grön, Grön
Latorps IF Mikael Westervall 0725606393 Vit/Svart/Svart
Lekebergs IF Johan Gunnarsson 0707192606 Svart/Svart/Röd
Vivalla SK 1 Abdirahman Mohamud 0760795869 Svart/Vit/Svart/Svart
Västerås IK 1 Lars-Erik Hedin 0707473320 Gul-svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
120301007 FC Europe Juniors - Vivalla SK 1 WW (-3 - -3) Bäckby IP
April
2019-04-27 13:00 120301005 Adolfsbergs IK 1 - Latorps IF 2 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-04-27 14:30 120301004 Vivalla SK 1 - Västerås IK 1 4 - 5 Vivalla IP Konstgräs
2019-04-27 16:30 120301002 Lekebergs IF - Fagersta Södra IK 1 2 - 2 Vretalund
2019-04-29 19:30 120301003 IK Franke 1 - FC Europe Juniors 2 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
Maj
2019-05-05 12:30 120301009 Gideonsbergs IF Blå - Lekebergs IF 4 - 3 Solid Park Arena
2019-05-05 13:00 120301008 Fagersta Södra IK 1 - IK Franke 1 6 - 0 Fagerliden (konstgräs)
2019-05-05 14:00 120301010 Västerås IK 1 - Adolfsbergs IK 1 2 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-11 11:00 120301012 IK Franke 1 - Gideonsbergs IF Blå 1 - 5 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-11 14:00 120301013 Vivalla SK 1 - Fagersta Södra IK 1 4 - 2 Vivalla IP Konstgräs
2019-05-12 17:00 120301011 Lekebergs IF - Latorps IF 3 - 2 Vretalund
2019-05-15 18:30 120301014 Västerås IK 1 - FC Europe Juniors 2 - 0 Apalby 5
2019-05-18 11:00 120301018 Fagersta Södra IK 1 - Västerås IK 1 6 - 7 Onsjövallen
2019-05-18 13:00 120301016 Latorps IF - IK Franke 1 8 - 1 Björkvallen
2019-05-18 17:00 120301020 Adolfsbergs IK 1 - FC Europe Juniors 8 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-05-24 19:00 120301024 FC Europe Juniors - Fagersta Södra IK 1 OW (0 - 3) Bäckby IP
2019-05-25 12:30 120301022 Vivalla SK 1 - Latorps IF 7 - 4 Vivalla IP Konstgräs
2019-05-25 13:00 120301023 Västerås IK 1 - Gideonsbergs IF Blå 1 - 0 Apalby 5
2019-05-25 13:00 120301025 Lekebergs IF - Adolfsbergs IK 1 3 - 2 Vretalund
2019-05-29 19:00 120301019 Gideonsbergs IF Blå - Vivalla SK 1 5 - 3 Önsta IP B
Juni
2019-06-01 11:00 120301030 Fagersta Södra IK 1 - Adolfsbergs IK 1 5 - 1 Onsjövallen
2019-06-01 13:00 120301028 Lekebergs IF - IK Franke 1 3 - 3 Vretalund
2019-06-02 14:00 120301026 Latorps IF - Västerås IK 1 1 - 2 Björkvallen
2019-06-04 19:00 120301042 FC Europe Juniors - Lekebergs IF 2 - 2 Bäckby IP
2019-06-08 12:00 120301035 Adolfsbergs IK 1 - IK Franke 1 1 - 2 Lugnets IP Konstgräs
2019-06-08 13:00 120301033 FC Europe Juniors - Latorps IF 2 - 12 Bäckby IP
2019-06-08 14:00 120301031 Vivalla SK 1 - Lekebergs IF 0 - 4 Vivalla IP Konstgräs
2019-06-09 11:00 120301034 Fagersta Södra IK 1 - Gideonsbergs IF Blå 2 - 2 Onsjövallen
2019-06-16 14:00 120301036 Latorps IF - Fagersta Södra IK 1 0 - 4 Björkvallen
2019-06-16 16:00 120301040 Adolfsbergs IK 1 - Gideonsbergs IF Blå 0 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2019-06-16 17:00 120301038 Lekebergs IF - Västerås IK 1 3 - 1 Vretalund
2019-06-18 19:00 120301041 Västerås IK 1 - IK Franke 1 6 - 3 Apalby 2
2019-06-20 19:00 120301029 Gideonsbergs IF Blå - FC Europe Juniors 4 - 0 Önsta IP A
2019-06-20 19:00 120301045 Vivalla SK 1 - Adolfsbergs IK 1 0 - 1 Vivalla IP Konstgräs
2019-06-23 15:00 120301044 Gideonsbergs IF Blå - Latorps IF 3 - 1 Önsta IP B
2019-06-26 19:00 120301039 IK Franke 1 - Vivalla SK 1 WO (3 - 0) Råby IP 3 (konstgräs)