Spelprogram - P div 1- 17 år

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ärla/Stenkvista P02 Hampus Söderqvist 0760198599 0760198599 Gula, Svart, Gula
Flens IF-Södra Magnus Kerman 0702363901 svart/Svart/svart
Gnesta FF P17 Robin Safar 0762094694 Blå/Blå/Blå
IFK Mariefred P03 Lena Ljungqvist 0709747756 Blå,Vit/Blå/Blå
Nykvarns SK P 02/03 Jesper Björk 0708713553 Blå/Blå/Blå
Pershagens SK 02 Peter Brander 0855097987 0702577287 Grön/Grön/Grön
RomskaSvenska KF Flen Skender Zekic 0704155918 Svarta Borta Blå Hemma, Svart Borta Blå Hemma, Svart Borta Blå Hemma
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:50 163900004 Nykvarns SK P 02/03 - Gnesta FF P17 4 - 1 Nykvarns IP
2019-04-28 13:30 163900001 RomskaSvenska KF Flen - Flens IF-Södra 4 - 0 Hammarvallen
2019-04-28 17:00 163900003 Pershagens SK 02 - Ärla/Stenkvista P02 11 - 0 Pershagens IP
Maj
2019-05-03 19:00 163900005 Flens IF-Södra - IFK Mariefred P03 3 - 4 Hammarvallen
2019-05-05 16:00 163900007 Gnesta FF P17 - Pershagens SK 02 2 - 4 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-10 18:50 163900010 Nykvarns SK P 02/03 - IFK Mariefred P03 5 - 2 Nykvarns IP
2019-05-12 13:30 163900012 RomskaSvenska KF Flen - Gnesta FF P17 1 - 0 Hammarvallen
2019-05-14 19:00 163900009 Ärla/Stenkvista P02 - Flens IF-Södra 6 - 3 Gyllingsvallen
2019-05-18 12:00 163900016 IFK Mariefred P03 - Pershagens SK 02 1 - 2 Hammarens IP
2019-05-19 16:00 163900014 Gnesta FF P17 - Ärla/Stenkvista P02 3 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-25 13:30 163900020 RomskaSvenska KF Flen - IFK Mariefred P03 2 - 4 Hammarvallen
2019-05-26 14:00 163900018 Gnesta FF P17 - Flens IF-Södra 5 - 4 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-26 17:00 163900019 Pershagens SK 02 - Nykvarns SK P 02/03 5 - 1 Pershagens IP
2019-05-28 19:00 163900028 Gnesta FF P17 - IFK Mariefred P03 6 - 0 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-31 19:00 163900021 Flens IF-Södra - Pershagens SK 02 1 - 6 Hammarvallen
Juni
2019-06-01 14:00 163900026 Ärla/Stenkvista P02 - Nykvarns SK P 02/03 5 - 2 Gyllingsvallen
2019-06-02 13:30 163900025 RomskaSvenska KF Flen - Pershagens SK 02 1 - 0 Hammarvallen
2019-06-07 18:50 163900031 Nykvarns SK P 02/03 - Ärla/Stenkvista P02 3 - 2 Nykvarns IP
2019-06-08 12:00 163900030 IFK Mariefred P03 - Gnesta FF P17 1 - 3 Hammarens IP
2019-06-08 17:00 163900032 Pershagens SK 02 - RomskaSvenska KF Flen 1 - 0 Pershagens IP
2019-06-10 19:00 163900013 Flens IF-Södra - Nykvarns SK P 02/03 4 - 3 Hammarvallen
2019-06-16 13:30 163900036 RomskaSvenska KF Flen - Nykvarns SK P 02/03 2 - 6 Hammarvallen
2019-06-18 19:00 163900033 Ärla/Stenkvista P02 - IFK Mariefred P03 3 - 2 Åsborgen
2019-06-20 19:00 163900037 Flens IF-Södra - Gnesta FF P17 6 - 4 Hammarvallen
2019-06-23 14:50 163900040 Nykvarns SK P 02/03 - Pershagens SK 02 1 - 1 ICA Vallen
2019-06-26 19:00 163900035 Pershagens SK 02 - Flens IF-Södra 13 - 1 Pershagens IP
2019-06-28 18:50 163900042 Nykvarns SK P 02/03 - Flens IF-Södra 4 - 5 Nykvarns IP
2019-06-29 14:00 163900006 Ärla/Stenkvista P02 - RomskaSvenska KF Flen 3 - 5 Gyllingsvallen
2019-06-30 14:00 163900041 Ärla/Stenkvista P02 - Gnesta FF P17 5 - 5 Gyllingsvallen
Juli
2019-07-02 19:15 163900048 IFK Mariefred P03 - Nykvarns SK P 02/03 3 - 2 Hammarens IP
2019-07-07 16:00 163900046 Gnesta FF P17 - RomskaSvenska KF Flen 0 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
Augusti
2019-08-11 15:00 163900024 Nykvarns SK P 02/03 - RomskaSvenska KF Flen 3 - 0 Nykvarns IP
2019-08-17 12:00 163900052 IFK Mariefred P03 - Flens IF-Södra 6 - 0 Hammarens IP
2019-08-18 13:30 163900049 RomskaSvenska KF Flen - Ärla/Stenkvista P02 3 - 4 Hammarvallen
2019-08-18 17:00 163900050 Pershagens SK 02 - Gnesta FF P17 1 - 7 Pershagens IP
2019-08-22 19:00 163900023 IFK Mariefred P03 - Ärla/Stenkvista P02 3 - 0 Hammarens IP
2019-08-23 19:00 163900056 Flens IF-Södra - RomskaSvenska KF Flen 2 - 1 Hammarvallen
2019-08-25 15:00 163900055 Ärla/Stenkvista P02 - Pershagens SK 02 WO (3 - 0) Åsborgen
2019-08-25 16:00 163900054 Gnesta FF P17 - Nykvarns SK P 02/03 4 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-30 18:50 163900059 Nykvarns SK P 02/03 - Gnesta FF P17 1 - 2 Nykvarns IP
2019-08-31 12:00 163900039 IFK Mariefred P03 - RomskaSvenska KF Flen 1 - 1 Hammarens IP
September
2019-09-01 17:00 163900058 Pershagens SK 02 - Ärla/Stenkvista P02 0 - 2 Pershagens IP
2019-09-04 19:00 163900057 RomskaSvenska KF Flen - Flens IF-Södra 8 - 2 Hammarvallen
2019-09-08 14:00 163900063 Ärla/Stenkvista P02 - RomskaSvenska KF Flen 2 - 4 Gyllingsvallen
2019-09-08 16:00 163900062 Gnesta FF P17 - Pershagens SK 02 3 - 5 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-11 19:00 163900045 Flens IF-Södra - Ärla/Stenkvista P02 2 - 6 Hammarvallen
2019-09-13 18:50 163900067 Nykvarns SK P 02/03 - IFK Mariefred P03 2 - 2 Nykvarns IP
2019-09-15 13:30 163900065 RomskaSvenska KF Flen - Gnesta FF P17 2 - 0 Hammarvallen
2019-09-15 15:00 163900068 Ärla/Stenkvista P02 - Flens IF-Södra 7 - 4 Åsborgen
2019-09-20 19:00 163900072 Flens IF-Södra - Nykvarns SK P 02/03 0 - 6 Hammarvallen
2019-09-21 12:00 163900069 IFK Mariefred P03 - Pershagens SK 02 1 - 0 Hammarens IP
2019-09-22 16:00 163900071 Gnesta FF P17 - Ärla/Stenkvista P02 6 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-23 19:00 163900064 Flens IF-Södra - IFK Mariefred P03 4 - 2 Hammarvallen
2019-09-29 16:00 163900075 Gnesta FF P17 - Flens IF-Södra WO (3 - 0) Hagstumosse Idrottsplats
Oktober
2019-10-01 20:15 163900074 Pershagens SK 02 - Nykvarns SK P 02/03 1 - 7 Nykvarns IP
2019-10-04 19:00 163900080 Flens IF-Södra - Pershagens SK 02 0 - 9 Hammarvallen
2019-10-05 12:00 163900078 IFK Mariefred P03 - Ärla/Stenkvista P02 5 - 2 Hammarens IP
2019-10-05 15:00 163900077 Nykvarns SK P 02/03 - RomskaSvenska KF Flen 1 - 1 ICA Vallen
2019-10-12 16:00 163900083 Gnesta FF P17 - IFK Mariefred P03 2 - 4 Hagstumosse Idrottsplats
2019-10-13 13:30 163900081 RomskaSvenska KF Flen - Pershagens SK 02 4 - 2 Hammarvallen
2019-10-13 14:00 163900084 Ärla/Stenkvista P02 - Nykvarns SK P 02/03 3 - 2 Åsborgen
2019-10-16 19:00 163900073 RomskaSvenska KF Flen - IFK Mariefred P03 1 - 2 Hammarvallen
2019-10-19 12:00 163900043 Pershagens SK 02 - IFK Mariefred P03 1 - 4 Pershagens IP KG