Spelprogram - Pojkar Division 7 Grupp 4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 12:45 Islingby IK röd - Korsnäs IF FK gulsvart Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-04 10:00 Kvarnsvedens IK röd - Samuelsdals IF Svart Ljungbergsplanen
2019-05-05 09:45 IK Brage grön - Falu BS FK Gul Sportfältet Konstgräs (Maservallen)
2019-05-05 14:00 Slätta SK Gul - Torsångs IF Slätta IP Konstgräs
Omgång 2
2019-05-11 09:45 Falu BS FK Gul - Slätta SK Gul Dalavallen 7-m 2
2019-05-11 13:45 Samuelsdals IF Svart - IK Brage grön Dalavallen
2019-05-11 14:30 Korsnäs IF FK gulsvart - Kvarnsvedens IK röd Lindvallen Konstgräs
2019-05-12 16:00 Torsångs IF - Forssa BK blå Torsångs IP 7v7
Omgång 3
2019-05-18 11:00 Kvarnsvedens IK röd - Islingby IK röd Kvarnsvedens IP
2019-05-18 14:30 Slätta SK Gul - Samuelsdals IF Svart Slätta IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 Forssa BK blå - Falu BS FK Gul Sportfältet 1
2019-05-19 17:00 IK Brage grön - Korsnäs IF FK gulsvart Sportfältet 16
Omgång 4
2019-05-19 18:00 Islingby IK röd - IK Brage grön Idunvallen
2019-05-22 18:45 Falu BS FK Gul - Torsångs IF Kopparvallen Konstgräs 7-m 1 norra
2019-05-23 19:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Slätta SK Gul Lindvallen Konstgräs
2019-09-24 17:30 Samuelsdals IF Svart - Forssa BK blå Samuelsdals IP
Omgång 5
2019-05-26 11:00 Forssa BK blå - Korsnäs IF FK gulsvart Sportfältet 1
2019-05-26 11:00 Slätta SK Gul - Islingby IK röd Slätta IP Konstgräs
2019-05-26 16:00 Torsångs IF - Samuelsdals IF Svart Torsångs IP 7v7
2019-05-26 17:00 IK Brage grön - Kvarnsvedens IK röd Sportfältet 16
Omgång 6
2019-06-02 10:30 Kvarnsvedens IK röd - Slätta SK Gul Kvarnsvedens IP
2019-06-02 15:00 Islingby IK röd - Forssa BK blå Idunvallen
2019-06-02 15:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Torsångs IF Lindvallen Konstgräs
2019-06-05 18:40 Samuelsdals IF Svart - Falu BS FK Gul Kopparvallen Konstgräs
Omgång 7
2019-06-08 13:00 Forssa BK blå - Kvarnsvedens IK röd Sportfältet 1
2019-06-09 11:00 Slätta SK Gul - IK Brage grön Slätta IP Konstgräs
2019-06-09 14:00 Falu BS FK Gul - Korsnäs IF FK gulsvart Kopparvallen B 7-manna
2019-06-09 16:00 Torsångs IF - Islingby IK röd Torsångs IP 7v7
Omgång 8
2019-06-11 18:00 IK Brage grön - Forssa BK blå Sportfältet 16
2019-06-11 18:00 Islingby IK röd - Falu BS FK Gul Idunvallen
2019-06-17 17:00 Kvarnsvedens IK röd - Torsångs IF Kvarnsvedens IP
2019-06-18 19:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Samuelsdals IF Svart Lindvallen Konstgräs
Omgång 9
2019-06-20 18:00 Forssa BK blå - Slätta SK Gul Sportfältet 1
2019-06-20 18:00 Samuelsdals IF Svart - Islingby IK röd Samuelsdals IP
2019-06-23 16:00 Torsångs IF - IK Brage grön Torsångs IP 7v7
2019-06-26 18:45 Falu BS FK Gul - Kvarnsvedens IK röd Kopparvallen B 7-manna
Omgång 10
2019-08-03 11:00 Kvarnsvedens IK röd - Falu BS FK Gul Kvarnsvedens IP
2019-08-04 10:00 IK Brage grön - Torsångs IF Sportfältet 16
2019-08-06 18:00 Islingby IK röd - Samuelsdals IF Svart Idunvallen
2019-08-17 11:00 Slätta SK Gul - Forssa BK blå Slätta IP Konstgräs
Omgång 11
2019-08-11 16:00 Samuelsdals IF Svart - Korsnäs IF FK gulsvart Samuelsdals IP
2019-08-11 17:00 Falu BS FK Gul - Islingby IK röd Kopparvallen B 7-manna
2019-08-13 18:00 Torsångs IF - Kvarnsvedens IK röd Torsångs IP 7v7
2019-08-23 18:30 Forssa BK blå - IK Brage grön Sportfältet 1
Omgång 12
2019-08-18 09:30 Kvarnsvedens IK röd - Forssa BK blå Kvarnsvedens IP
2019-08-18 10:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Falu BS FK Gul Lindvallen Konstgräs
2019-08-18 15:00 IK Brage grön - Slätta SK Gul Sportfältet 16
2019-08-18 15:00 Islingby IK röd - Torsångs IF Idunvallen
Omgång 13
2019-08-21 18:00 Slätta SK Gul - Kvarnsvedens IK röd Slätta IP Konstgräs
2019-08-21 18:30 Falu BS FK Gul - Samuelsdals IF Svart Kopparvallen Konstgräs 7-m 1 norra
2019-08-22 18:00 Torsångs IF - Korsnäs IF FK gulsvart Torsångs IP 7v7
2019-08-26 18:30 Forssa BK blå - Islingby IK röd Sportfältet 1
Omgång 14
2019-08-24 12:00 Islingby IK röd - Slätta SK Gul Idunvallen
2019-08-24 16:30 Korsnäs IF FK gulsvart - Forssa BK blå Lindvallen Konstgräs
2019-08-25 15:00 Kvarnsvedens IK röd - IK Brage grön BSM-hallen
2019-08-25 16:00 Samuelsdals IF Svart - Torsångs IF Samuelsdals IP
Omgång 15
2019-09-01 11:00 Forssa BK blå - Samuelsdals IF Svart Sportfältet 1
2019-09-01 11:00 Slätta SK Gul - Korsnäs IF FK gulsvart Slätta IP Konstgräs
2019-09-01 16:00 Torsångs IF - Falu BS FK Gul Torsångs IP 7v7
2019-09-01 17:00 IK Brage grön - Islingby IK röd Sportfältet 16
Omgång 16
2019-09-07 09:30 Falu BS FK Gul - Forssa BK blå Kopparvallen B 7-manna
2019-09-07 17:45 Korsnäs IF FK gulsvart - IK Brage grön Lindvallen Konstgräs
2019-09-08 15:00 Islingby IK röd - Kvarnsvedens IK röd Idunvallen
2019-09-09 18:00 Samuelsdals IF Svart - Slätta SK Gul Samuelsdals IP
Omgång 17
2019-09-13 18:00 Forssa BK blå - Torsångs IF Sportfältet 1
2019-09-14 12:30 Slätta SK Gul - Falu BS FK Gul Slätta IP Konstgräs
2019-09-15 11:00 Kvarnsvedens IK röd - Korsnäs IF FK gulsvart Kvarnsvedens IP
2019-09-15 18:00 IK Brage grön - Samuelsdals IF Svart Sportfältet 2
Omgång 18
2019-09-22 10:00 Korsnäs IF FK gulsvart - Islingby IK röd Lindvallen Konstgräs
2019-09-22 16:00 Samuelsdals IF Svart - Kvarnsvedens IK röd Samuelsdals IP
2019-09-22 16:00 Torsångs IF - Slätta SK Gul Torsångs IP 7v7
2019-09-22 17:15 Falu BS FK Gul - IK Brage grön Kopparvallen B 7-manna