Spelprogram - Pojkar 14 - Grupp 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Athletic FC Eskilstuna P05 Martin Strandberg 0760604129 Orange/Orange/Orange
BK Sport P 05 Svart Fredrik Tidman 0702748662 Gul/Svart/Gul/svart
Enhörna IF P05 Helena Lyreborg Olsson 0704223942 Gul/Svart/Gul
Eskilstuna Södra FF P05 Gul Dennis Andersson 0765542040 Gul/Svart/Svart/Svarta
Hargs BK P 05 Markus Landin 0708450982 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping P05 Anders Jäger 0737737420 Vit/Blå/Vit
IK Viljan Strängnäs P05 Vit Tobias Staaf 0700913630 Blå/Blå/Blå
Järna SK P05 Jan-Åke Olsson 0702060474 Röd/Röd/Röda
Malmköpings IF Benny Edlund 0768237731 Svart/Svart/Gula
Nyköpings BIS P05 Andreas Bergfors 0702559077 Röd/Blå/Röd
Syrianska FC P13 Gul Yasar Maximurad 0736142800 Röd/GUL randig /Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:30 160320001 Nyköpings BIS P05 - Malmköpings IF 6 - 2 Rosvalla IP KG A
2019-04-27 11:00 160320002 Syrianska FC P13 Gul - Enhörna IF P05 12 - 6 Brunnsängs Idrottsplats
2019-04-28 13:00 160320006 IFK Nyköping P05 - Hargs BK P 05 1 - 3 Rosvalla IP KG C
2019-04-28 15:00 160320003 BK Sport P 05 Svart - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 5 - 0 Ekängens IP
Maj
2019-05-01 15:00 160320008 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Nyköpings BIS P05 1 - 11 Larslunda IP
2019-05-01 17:00 160320007 Malmköpings IF - Syrianska FC P13 Gul 4 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-01 18:00 160320012 Enhörna IF P05 - Järna SK P05 1 - 6 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-02 18:00 160320005 Athletic FC Eskilstuna P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 6 - 2 Skogsängens IP
2019-05-04 11:00 160320014 BK Sport P 05 Svart - Hargs BK P 05 6 - 1 Ekängens IP
2019-05-04 11:00 160320018 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Malmköpings IF 5 - 3 Larslunda IP
2019-05-05 11:00 160320016 IFK Nyköping P05 - Enhörna IF P05 9 - 1 Rosvalla IP
2019-05-05 14:00 160320013 Nyköpings BIS P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 3 - 6 Rosvalla IP F1
2019-05-05 14:00 160320017 Järna SK P05 - Syrianska FC P13 Gul 14 - 3 Ljungbackens IP
2019-05-10 18:30 160320023 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 9 - 7 Skogsängens IP
2019-05-11 10:30 160320022 Hargs BK P 05 - Nyköpings BIS P05 1 - 3 Krikonbacken
2019-05-11 11:00 160320009 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - BK Sport P 05 Svart 2 - 3 Skogsängens IP
2019-05-11 12:00 160320019 Syrianska FC P13 Gul - IFK Nyköping P05 3 - 11 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-11 15:00 160320020 Enhörna IF P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 2 - 5 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-12 17:00 160320024 Malmköpings IF - Järna SK P05 2 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-18 11:00 160320027 BK Sport P 05 Svart - Enhörna IF P05 4 - 3 Ekängens IP
2019-05-18 13:00 160320030 IFK Nyköping P05 - Järna SK P05 5 - 2 Rosvalla IP
2019-05-18 15:00 160320026 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Hargs BK P 05 3 - 3 Larslunda IP
2019-05-19 12:00 160320029 Athletic FC Eskilstuna P05 - Syrianska FC P13 Gul 5 - 3 Skogsängens IP
2019-05-22 19:00 160320010 Hargs BK P 05 - Athletic FC Eskilstuna P05 3 - 6 Krikonbacken
2019-05-22 19:00 160320034 Enhörna IF P05 - Nyköpings BIS P05 2 - 9 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-25 11:00 160320032 Hargs BK P 05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 2 - 2 Krikonbacken
2019-05-25 14:00 160320036 Järna SK P05 - Athletic FC Eskilstuna P05 1 - 12 Ljungbackens IP
2019-05-25 15:00 160320035 Syrianska FC P13 Gul - BK Sport P 05 Svart 6 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-26 18:00 160320031 Malmköpings IF - IFK Nyköping P05 1 - 9 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-27 19:30 160320041 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Enhörna IF P05 5 - 2 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-28 19:15 160320037 Athletic FC Eskilstuna P05 - IFK Nyköping P05 3 - 10 Skogsängens IP
2019-05-30 11:00 160320038 Hargs BK P 05 - Malmköpings IF 6 - 2 Krikonbacken
2019-05-30 11:00 160320039 BK Sport P 05 Svart - Järna SK P05 3 - 0 Ekängens IP
2019-05-30 14:00 160320042 Nyköpings BIS P05 - Syrianska FC P13 Gul 4 - 8 Rosvalla IP KG C
Juni
2019-06-01 13:00 160320045 Syrianska FC P13 Gul - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 5 - 6 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-01 16:00 160320043 IFK Nyköping P05 - BK Sport P 05 Svart 7 - 2 Rosvalla IP
2019-06-02 16:00 160320044 Järna SK P05 - Nyköpings BIS P05 0 - 13 Ljungbackens IP
2019-06-03 19:00 160320046 Enhörna IF P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 4 - 4 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-04 19:00 160320049 Nyköpings BIS P05 - IFK Nyköping P05 3 - 1 Rosvalla IP C
2019-06-06 17:00 160320048 Malmköpings IF - Athletic FC Eskilstuna P05 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-08 11:00 160320052 Hargs BK P 05 - Enhörna IF P05 4 - 2 Krikonbacken
2019-06-08 11:00 160320054 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Järna SK P05 4 - 2 Larslunda IP
2019-06-08 14:00 160320053 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - Syrianska FC P13 Gul 12 - 3 Skogsängens IP
2019-06-09 11:00 160320050 BK Sport P 05 Svart - Athletic FC Eskilstuna P05 2 - 4 Ekängens IP
2019-06-13 19:30 160320061 Nyköpings BIS P05 - BK Sport P 05 Svart 7 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-06-14 19:00 160320028 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - Malmköpings IF 3 - 2 Skogsängens IP
2019-06-15 11:00 160320055 Athletic FC Eskilstuna P05 - Nyköpings BIS P05 5 - 3 Skogsängens IP
2019-06-15 12:00 160320056 IFK Nyköping P05 - IK Viljan Strängnäs P05 Vit 6 - 0 Rosvalla IP
2019-06-15 15:30 160320058 Syrianska FC P13 Gul - Hargs BK P 05 4 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-16 12:00 160320057 Järna SK P05 - Eskilstuna Södra FF P05 Gul 3 - 0 Ljungbackens IP
2019-06-16 17:00 160320060 Malmköpings IF - BK Sport P 05 Svart 6 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-19 18:30 160320064 Hargs BK P 05 - Järna SK P05 2 - 0 Krikonbacken
2019-06-23 16:00 160320065 Eskilstuna Södra FF P05 Gul - IFK Nyköping P05 6 - 4 Skogsängens IP
2019-06-23 16:00 160320066 IK Viljan Strängnäs P05 Vit - Athletic FC Eskilstuna P05 3 - 7 Larslunda IP
2019-06-23 17:30 160320062 Enhörna IF P05 - Malmköpings IF 0 - 5 Friluftsgården, Enhörna