Spelprogram - Pojkar 13

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bro SK/Visby Bois Neng Wanlayaphol 0704989474 Blå/Vit, Blå, blå
FC Gute Linda Helledaij 0707272191 Orange/Svart/Svart
IFK Visby Erik Daniel Pettersson 0709264455 Ljusblå/Ljusblå/Ljusblå
Visby AIK Johan Rosén 0704241022 0704241022 Vit/svart, Svart, Svart
Väskinde AIS Jonas Blomér 0703099297 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-03 18:00 Visby AIK - FC Gute Traume IP B
2019-05-04 10:00 IFK Visby - Bro SK/Visby Bois Västerhejde IP
Omgång 2
2019-05-09 18:00 Väskinde AIS - Visby AIK Björkome IP
2019-05-10 18:00 FC Gute - IFK Visby Rävhagen 1
Omgång 3
2019-05-16 18:00 Bro SK/Visby Bois - FC Gute Tingsbrovallen
2019-05-18 10:00 IFK Visby - Väskinde AIS Västerhejde IP
Omgång 4
2019-05-25 10:00 Väskinde AIS - Bro SK/Visby Bois Björkome IP
2019-05-25 10:00 Visby AIK - IFK Visby Traume IP B
Omgång 5
2019-05-30 18:00 Bro SK/Visby Bois - Visby AIK Tingsbrovallen
2019-06-06 10:00 FC Gute - Väskinde AIS Rävhagen 1
Omgång 6
2019-06-06 18:00 Bro SK/Visby Bois - IFK Visby Tingsbrovallen
2019-06-07 18:00 FC Gute - Visby AIK Rävhagen 1
Omgång 7
2019-06-14 18:00 IFK Visby - FC Gute Västerhejde IP
2019-06-15 10:00 Visby AIK - Väskinde AIS Traume IP B
Omgång 8
2019-01-01 FC Gute - Bro SK/Visby Bois Säve konstgräs
2019-10-19 10:00 Väskinde AIS - IFK Visby Björkome IP
Omgång 9
2019-06-27 18:00 Bro SK/Visby Bois - Väskinde AIS Tingsbrovallen
2019-06-29 10:00 IFK Visby - Visby AIK Västerhejde IP
Omgång 10
Visby AIK - Bro SK/Visby Bois
2019-10-26 10:00 Väskinde AIS - FC Gute Björkome IP
Omgång 11
2019-08-10 10:00 IFK Visby - Bro SK/Visby Bois Västerhejde IP
2019-08-14 18:00 Visby AIK - FC Gute Traume IP B
Omgång 12
2019-08-16 18:00 FC Gute - IFK Visby Rävhagen 1
2019-08-17 10:00 Väskinde AIS - Visby AIK Björkome IP
Omgång 13
2019-08-22 18:00 Bro SK/Visby Bois - FC Gute Tingsbrovallen
2019-08-24 10:00 IFK Visby - Väskinde AIS Västerhejde IP
Omgång 14
2019-08-31 10:00 Väskinde AIS - Bro SK/Visby Bois Björkome IP
2019-09-04 18:00 Visby AIK - IFK Visby Traume IP B
Omgång 15
2019-09-05 18:00 Bro SK/Visby Bois - Visby AIK Tingsbrovallen
2019-09-06 18:00 FC Gute - Väskinde AIS Rävhagen 1
Omgång 16
2019-09-13 17:30 FC Gute - Visby AIK Rävhagen 1
2019-09-14 10:00 Bro SK/Visby Bois - IFK Visby Tingsbrovallen
Omgång 17
2019-09-20 17:30 IFK Visby - FC Gute Västerhejde IP
2019-09-23 17:30 Visby AIK - Väskinde AIS Björkome IP
Omgång 18
2019-09-27 18:00 FC Gute - Bro SK/Visby Bois Rävhagen Konstgräs
2019-09-28 10:00 Väskinde AIS - IFK Visby Björkome IP
Omgång 19
2019-10-05 10:00 Bro SK/Visby Bois - Väskinde AIS Tingsbrovallen
2019-10-05 10:00 IFK Visby - Visby AIK Västerhejde IP
Omgång 20
2019-10-12 10:00 Väskinde AIS - FC Gute Björkome IP
2019-10-13 10:00 Visby AIK - Bro SK/Visby Bois Traume IP B