Spelprogram - F11 Röd:4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F08 Svart Klas Kastenholm 0767674242 Gul/Svart/Gul
Funbo IF F08/09 Peter Preinitz 0700222606 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F08 Gul Joachim Gellerstedt 0707693549 Gula/Svarta/Gula
IFK Uppsala Jovana Marsenic 0735105135 Vit/Vit/Vit
Rasbo IK Katarina Lundin 0709295169 Vinröd/Svart/svart
SK Iron Vit Jörgen Wissman Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F08:vit Erik Lind 0703217617 Blå/Vit/Blå
Unik FK F0708-blå Matilda Wallin 0736225992 röd/blå/röd
Vattholma IF Daniel Bohman orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 12:00 SK Iron Vit - IFK Uppsala Björkvallen 1
2019-05-01 13:00 Bälinge IF F08 Svart - Vattholma IF Bälinge IP Konstgräs
2019-05-01 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Rasbo IK Yrsa IP 4
2019-05-04 12:45 Storvreta IK F08:vit - Unik FK F0708-blå Ärentunaskolans Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 11:00 Unik FK F0708-blå - Bälinge IF F08 Svart Valsätra Konstgräs
2019-05-05 10:00 Funbo IF F08/09 - SK Iron Vit Vargspåret IP 1
2019-05-05 11:00 Rasbo IK - Storvreta IK F08:vit Rasbo IP 1
2019-05-13 19:30 IFK Uppsala - Gamla Upsala SK F08 Gul Österängens IP
Omgång 3
2019-05-12 11:00 Vattholma IF - Unik FK F0708-blå Änglavallen 4
2019-05-12 13:00 Bälinge IF F08 Svart - Rasbo IK Bälinge IP 4
2019-05-12 13:45 Storvreta IK F08:vit - IFK Uppsala Skogsvallens IP 3
2019-05-12 17:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Funbo IF F08/09 Yrsa IP 4
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Funbo IF F08/09 - Storvreta IK F08:vit Vargspåret IP 1
2019-05-18 10:00 IFK Uppsala - Bälinge IF F08 Svart Österängens IP
2019-05-19 15:00 SK Iron Vit - Gamla Upsala SK F08 Gul Björkvallen 1
2019-05-19 15:15 Rasbo IK - Vattholma IF Rasbo IP 1
Omgång 5
2019-05-25 13:30 Rasbo IK - Unik FK F0708-blå Rasbo IP 1
2019-05-26 13:45 Storvreta IK F08:vit - SK Iron Vit Skogsvallens IP 3
2019-05-26 15:00 Bälinge IF F08 Svart - Funbo IF F08/09 Bälinge IP 4
2019-08-10 11:00 Vattholma IF - IFK Uppsala Änglavallen 4
Omgång 6
2019-05-30 09:10 IFK Uppsala - Unik FK F0708-blå Österängens IP
2019-05-30 11:00 Funbo IF F08/09 - Vattholma IF Vargspåret IP 1
2019-05-30 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Storvreta IK F08:vit Yrsa IP 4
2019-06-04 18:00 SK Iron Vit - Bälinge IF F08 Svart Björkvallen 1
Omgång 7
2019-06-01 11:30 Unik FK F0708-blå - Funbo IF F08/09 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 11:00 Vattholma IF - SK Iron Vit Änglavallen 4
2019-06-02 12:30 Bälinge IF F08 Svart - Gamla Upsala SK F08 Gul Bälinge IP 4
2019-06-02 17:00 Rasbo IK - IFK Uppsala Rasbo IP 1
Omgång 8
2019-06-03 19:10 Storvreta IK F08:vit - Bälinge IF F08 Svart Skogsvallens IP 3
2019-06-06 14:00 SK Iron Vit - Unik FK F0708-blå Björkvallen 1
2019-06-06 17:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Vattholma IF Yrsa IP 3
2019-06-19 18:00 Funbo IF F08/09 - Rasbo IK Vargspåret IP 1
Omgång 9
2019-06-09 10:45 Unik FK F0708-blå - Gamla Upsala SK F08 Gul Valsätra Konstgräs
2019-06-09 13:00 Rasbo IK - SK Iron Vit Rasbo IP 1
2019-06-10 19:30 IFK Uppsala - Funbo IF F08/09 Österängens IP
2019-06-18 18:00 Vattholma IF - Storvreta IK F08:vit Änglavallen 4
Omgång 10
2019-06-11 18:30 Vattholma IF - Bälinge IF F08 Svart Änglavallen 4
2019-06-15 12:45 Unik FK F0708-blå - Storvreta IK F08:vit Valsätra Konstgräs
2019-06-16 10:30 IFK Uppsala - SK Iron Vit Österängens IP
2019-06-16 17:00 Rasbo IK - Gamla Upsala SK F08 Gul Rasbo IP 1
Omgång 11
2019-08-10 12:00 SK Iron Vit - Funbo IF F08/09 Björkvallen 1
2019-08-11 13:45 Storvreta IK F08:vit - Rasbo IK Skogsvallens IP 3
2019-08-11 17:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - IFK Uppsala Yrsa IP 4
2019-08-20 18:30 Bälinge IF F08 Svart - Unik FK F0708-blå Bälinge IP 4
Omgång 12
2019-08-17 10:15 Unik FK F0708-blå - Vattholma IF Valsätra Konstgräs
2019-08-18 11:00 Funbo IF F08/09 - Gamla Upsala SK F08 Gul Vargspåret IP 1
2019-08-18 11:00 Rasbo IK - Bälinge IF F08 Svart Rasbo IP 1
2019-08-18 17:15 IFK Uppsala - Storvreta IK F08:vit Österängens IP
Omgång 13
2019-08-25 12:00 Vattholma IF - Rasbo IK Änglavallen 4
2019-08-25 13:45 Storvreta IK F08:vit - Funbo IF F08/09 Skogsvallens IP 3
2019-08-25 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - SK Iron Vit Yrsa IP 4
2019-08-25 16:00 Bälinge IF F08 Svart - IFK Uppsala Bälinge IP 4
Omgång 14
2019-08-30 18:00 SK Iron Vit - Storvreta IK F08:vit Björkvallen 1
2019-09-01 11:00 Funbo IF F08/09 - Bälinge IF F08 Svart Vargspåret IP 1
2019-09-01 11:00 Unik FK F0708-blå - Rasbo IK Valsätra Konstgräs
2019-09-01 12:15 IFK Uppsala - Vattholma IF Österängens IP
Omgång 15
2019-09-08 10:00 Bälinge IF F08 Svart - SK Iron Vit Bälinge IP 4
2019-09-08 11:00 Vattholma IF - Funbo IF F08/09 Änglavallen 4
2019-09-08 11:00 Unik FK F0708-blå - IFK Uppsala Valsätra Konstgräs
2019-09-08 13:45 Storvreta IK F08:vit - Gamla Upsala SK F08 Gul Skogsvallens IP 3
Omgång 16
2019-09-14 13:00 Funbo IF F08/09 - Unik FK F0708-blå Vargspåret IP 1
2019-09-15 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Bälinge IF F08 Svart Yrsa IP 4
2019-09-15 16:15 IFK Uppsala - Rasbo IK Österängens IP
2019-09-15 17:00 SK Iron Vit - Vattholma IF Björkvallen 1
Omgång 17
2019-09-21 10:45 Unik FK F0708-blå - SK Iron Vit Valsätra Konstgräs
2019-09-22 10:00 Bälinge IF F08 Svart - Storvreta IK F08:vit Bälinge IP Konstgräs
2019-09-22 11:00 Rasbo IK - Funbo IF F08/09 Rasbo IP 1
2019-09-22 12:00 Vattholma IF - Gamla Upsala SK F08 Gul Änglavallen 4
Omgång 18
2019-09-28 09:30 Funbo IF F08/09 - IFK Uppsala Vargspåret IP 1
2019-09-28 11:30 SK Iron Vit - Rasbo IK Björkvallen 1
2019-09-29 15:00 Gamla Upsala SK F08 Gul - Unik FK F0708-blå Yrsa IP 4
2019-09-29 16:45 Storvreta IK F08:vit - Vattholma IF Skogsvallens IP 3