Spelprogram - F12 Röd:3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge/Funbo IF F07 Andreas Olsén 0768100500 Röd-gul/svart/svart
Alsike IF F07 Tomas Liljemark 0763359747 Gul/Svart/Gula svart rand
BKV Norrtälje F07 Anders Thomas Grape Röd/Blå/Röd
Danmarks IF F07 Vit Leif Hallsén 0762365558 Röd/vit/röd/röd
IK Fyris F06/07 Mathias Renholm Svart/Svart/Svart
IK Sirius FK F07 Åsa Höckert Edlund 0768699054 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Storvreta IK F07:vit Anders Emil Hallenberg 0725870743 Blå/Vit/Blå
Vaksala SK Vit Stefan Träff Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-05 10:00 IK Sirius FK F07 - Vaksala SK Vit Fyrisfjäderns IP 1
2019-05-05 11:30 BKV Norrtälje F07 - Danmarks IF F07 Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-05 16:45 Alsike IF F07 - IK Fyris F06/07 Alsike Konstgräs
2019-06-24 18:30 Almunge/Funbo IF F07 - Storvreta IK F07:vit Gullhagens IP 1
Omgång 2
2019-05-11 10:00 IK Fyris F06/07 - Danmarks IF F07 Vit Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-11 13:00 Alsike IF F07 - Almunge/Funbo IF F07 Brunnbyvallen 1
2019-05-11 15:00 Storvreta IK F07:vit - IK Sirius FK F07 Skogsvallens IP 3
2019-05-12 14:00 Vaksala SK Vit - BKV Norrtälje F07 Årsta IP 3
Omgång 3
2019-05-19 10:00 Danmarks IF F07 Vit - Vaksala SK Vit Danelid 5
2019-05-19 11:00 IK Sirius FK F07 - Alsike IF F07 Fyrisfjäderns IP 1
2019-05-19 11:30 BKV Norrtälje F07 - Storvreta IK F07:vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-19 14:00 Almunge/Funbo IF F07 - IK Fyris F06/07 Gullhagens IP 1
Omgång 4
2019-05-25 10:00 Storvreta IK F07:vit - Danmarks IF F07 Vit Skogsvallens IP 3
2019-05-26 10:00 IK Fyris F06/07 - Vaksala SK Vit Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-26 13:15 Alsike IF F07 - BKV Norrtälje F07 Alsike Konstgräs
2019-05-27 19:00 Almunge/Funbo IF F07 - IK Sirius FK F07 Gullhagens IP 1
Omgång 5
2019-06-01 11:30 Vaksala SK Vit - Storvreta IK F07:vit Årsta IP Konstgräs
2019-06-02 10:00 IK Sirius FK F07 - IK Fyris F06/07 Fyrisfjäderns IP 1
2019-06-02 10:00 BKV Norrtälje F07 - Almunge/Funbo IF F07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-02 16:00 Danmarks IF F07 Vit - Alsike IF F07 Danelid 6
Omgång 6
2019-06-04 18:00 Alsike IF F07 - Vaksala SK Vit Alsike Konstgräs
2019-06-08 11:30 Almunge/Funbo IF F07 - Danmarks IF F07 Vit Gullhagens IP 1
2019-06-09 11:00 IK Sirius FK F07 - BKV Norrtälje F07 Fyrisfjäderns IP 1
2019-06-13 18:30 IK Fyris F06/07 - Storvreta IK F07:vit Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 7
2019-05-30 11:30 BKV Norrtälje F07 - IK Fyris F06/07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-16 14:00 Storvreta IK F07:vit - Alsike IF F07 Skogsvallens IP 3
2019-06-19 18:30 Danmarks IF F07 Vit - IK Sirius FK F07 Danelid 5
2019-06-26 18:30 Vaksala SK Vit - Almunge/Funbo IF F07 Årsta IP 3
Omgång 8
2019-08-17 10:00 Storvreta IK F07:vit - Almunge/Funbo IF F07 Skogsvallens IP 3
2019-08-18 10:00 IK Fyris F06/07 - Alsike IF F07 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-18 14:00 Danmarks IF F07 Vit - BKV Norrtälje F07 Danelid 5
2019-08-18 16:00 Vaksala SK Vit - IK Sirius FK F07 Årsta IP 5
Omgång 9
2019-08-24 10:30 Danmarks IF F07 Vit - IK Fyris F06/07 Danelid 6
2019-08-25 10:00 BKV Norrtälje F07 - Vaksala SK Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-25 11:00 Almunge/Funbo IF F07 - Alsike IF F07 Gullhagens IP 1
2019-08-25 11:00 IK Sirius FK F07 - Storvreta IK F07:vit Fyrisfjäderns IP 1
Omgång 10
2019-08-31 10:00 Storvreta IK F07:vit - BKV Norrtälje F07 Skogsvallens IP 3
2019-08-31 14:00 Alsike IF F07 - IK Sirius FK F07 Alsike Konstgräs
2019-09-01 16:00 Vaksala SK Vit - Danmarks IF F07 Vit Årsta IP 4
2019-09-23 18:00 IK Fyris F06/07 - Almunge/Funbo IF F07 Stenhagens IP Konstgräs
Omgång 11
2019-09-08 10:00 BKV Norrtälje F07 - Alsike IF F07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-08 11:00 IK Sirius FK F07 - Almunge/Funbo IF F07 Fyrisfjäderns IP 1
2019-09-08 11:00 Vaksala SK Vit - IK Fyris F06/07 Årsta IP Konstgräs
2019-09-18 18:15 Danmarks IF F07 Vit - Storvreta IK F07:vit Danelid 5
Omgång 12
2019-09-14 11:00 Almunge/Funbo IF F07 - BKV Norrtälje F07 Gullhagens IP 1
2019-09-14 14:00 Alsike IF F07 - Danmarks IF F07 Vit Alsike Konstgräs
2019-09-15 10:30 IK Fyris F06/07 - IK Sirius FK F07 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-15 16:00 Storvreta IK F07:vit - Vaksala SK Vit Skogsvallens IP 3
Omgång 13
2019-09-21 10:00 Vaksala SK Vit - Alsike IF F07 Årsta IP 5
2019-09-21 10:00 Storvreta IK F07:vit - IK Fyris F06/07 Skogsvallens IP 3
2019-09-21 12:00 Danmarks IF F07 Vit - Almunge/Funbo IF F07 Danelid 5
2019-09-22 10:00 BKV Norrtälje F07 - IK Sirius FK F07 Norrtälje Sportcentrum 4
Omgång 14
2019-09-22 10:30 Alsike IF F07 - Storvreta IK F07:vit Brunnbyvallen 1
2019-09-29 10:00 IK Fyris F06/07 - BKV Norrtälje F07 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-29 10:00 IK Sirius FK F07 - Danmarks IF F07 Vit Fyrisfjäderns IP 1
2019-09-29 15:00 Almunge/Funbo IF F07 - Vaksala SK Vit Gullhagens IP 1