Spelprogram - P10 Röd:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Film/IFK D-Ö P09 Mattias Palmqvist 0702403305 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK P09:blå Jenny Karlenius 0705593511 Blå/Vit/Blå
Strömsbergs IF P09 Vit Per Eriksson 029371327 0705827067 Svart/Svart/Svart
Tobo/Örbyhus FF Maria Westner 0703048273 Gul/Svart/Svart
Upplands-Ekeby IF Hans Tomas Eriksson 0702710032 Blå/Blå/Blå
Vattholma IF Johan Ryberg 018366380 0730323716 orange/svart/orange
Östhammars SK P09 Linda Lennartsson 0739929174 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-04 10:00 Östhammars SK P09 - Tobo/Örbyhus FF Frösåkersvallen 1
2019-05-05 11:00 Upplands-Ekeby IF - Storvreta IK P09:blå Björnvallen 1
2019-05-05 14:00 Vattholma IF - Film/IFK D-Ö P09 Änglavallen 1
Omgång 2
2019-05-11 11:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Östhammars SK P09 Hedens IP 4
2019-05-11 11:00 Film/IFK D-Ö P09 - Upplands-Ekeby IF Centrala IP 1
2019-05-12 10:00 Tobo/Örbyhus FF - Vattholma IF Örbyhus IP 1
Omgång 3
2019-05-18 11:00 Upplands-Ekeby IF - Tobo/Örbyhus FF Björnvallen 1
2019-05-19 10:00 Vattholma IF - Strömsbergs IF P09 Vit Änglavallen 1
2019-05-19 10:45 Storvreta IK P09:blå - Film/IFK D-Ö P09 Skogsvallens IP 3
Omgång 4
2019-05-24 18:30 Tobo/Örbyhus FF - Storvreta IK P09:blå Örbyhus IP 1
2019-05-25 10:00 Östhammars SK P09 - Vattholma IF Östhammars IP 1
2019-05-26 14:30 Strömsbergs IF P09 Vit - Upplands-Ekeby IF Hedens IP 4
Omgång 5
2019-06-01 11:00 Upplands-Ekeby IF - Östhammars SK P09
2019-06-02 09:45 Storvreta IK P09:blå - Strömsbergs IF P09 Vit Skogsvallens IP 3
2019-06-02 12:30 Film/IFK D-Ö P09 - Tobo/Örbyhus FF Centrala IP 1
Omgång 6
2019-06-07 18:30 Östhammars SK P09 - Storvreta IK P09:blå Östhammars IP 1
2019-06-08 09:30 Strömsbergs IF P09 Vit - Film/IFK D-Ö P09 Hedens IP 4
2019-06-09 14:00 Vattholma IF - Upplands-Ekeby IF Änglavallen 1
Omgång 7
2019-06-13 18:15 Tobo/Örbyhus FF - Strömsbergs IF P09 Vit Örbyhus IP 1
2019-06-16 09:45 Storvreta IK P09:blå - Vattholma IF Skogsvallens IP 3
2019-06-19 18:00 Film/IFK D-Ö P09 - Östhammars SK P09 Centrala IP 1
Omgång 8
2019-08-17 13:00 Film/IFK D-Ö P09 - Vattholma IF Centrala IP 1
2019-08-18 11:00 Tobo/Örbyhus FF - Östhammars SK P09 Örbyhus IP 1
2019-08-18 13:45 Storvreta IK P09:blå - Upplands-Ekeby IF Skogsvallens IP 3
Omgång 9
2019-08-24 11:00 Upplands-Ekeby IF - Film/IFK D-Ö P09 Björnvallen 1
2019-08-25 10:00 Östhammars SK P09 - Strömsbergs IF P09 Vit Östhammars IP 1
2019-08-25 10:00 Vattholma IF - Tobo/Örbyhus FF Änglavallen 1
Omgång 10
2019-09-01 10:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Vattholma IF Hedens IP 4
2019-09-01 11:00 Tobo/Örbyhus FF - Upplands-Ekeby IF Örbyhus IP 1
2019-09-01 12:30 Film/IFK D-Ö P09 - Storvreta IK P09:blå Centrala IP 1
Omgång 11
2019-09-07 10:00 Vattholma IF - Östhammars SK P09 Änglavallen 1
2019-09-07 12:00 Upplands-Ekeby IF - Strömsbergs IF P09 Vit Björnvallen 1
2019-09-08 13:45 Storvreta IK P09:blå - Tobo/Örbyhus FF Skogsvallens IP 3
Omgång 12
2019-09-14 10:00 Östhammars SK P09 - Upplands-Ekeby IF Östhammars IP 1
2019-09-14 10:00 Tobo/Örbyhus FF - Film/IFK D-Ö P09 Örbyhus IP 1
2019-09-15 15:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Storvreta IK P09:blå Hedens IP 4
Omgång 13
2019-09-21 12:00 Upplands-Ekeby IF - Vattholma IF Björnvallen 1
2019-09-22 09:30 Film/IFK D-Ö P09 - Strömsbergs IF P09 Vit Centrala IP 1
2019-09-22 13:45 Storvreta IK P09:blå - Östhammars SK P09 Skogsvallens IP 3
Omgång 14
2019-08-11 15:00 Strömsbergs IF P09 Vit - Tobo/Örbyhus FF Hedens IP 4
2019-09-28 10:00 Östhammars SK P09 - Film/IFK D-Ö P09 Östhammars IP 1
2019-09-29 16:00 Vattholma IF - Storvreta IK P09:blå Änglavallen 1