Spelprogram - Div 6 2019

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-06 18:00 100125001 Sundsvalls FF - Sund IF Utveckl. 2 6 - 0 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-06 19:00 100125003 Ljunga IF - FC Norr United 0 - 0 Ånge IP
2019-05-07 18:30 100125002 Stockviks FF - Ariana FC Sundsvall 4 - 0 Kustängens IP
2019-05-11 14:00 100125005 Ariana FC Sundsvall - Ljunga IF 1 - 1 Västhagen IP
2019-05-11 17:00 100125004 Sundsvalls FF - Stockviks FF 8 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-13 20:00 100125006 Sund IF Utveckl. 2 - FC Norr United 0 - 4 Västhagen IP
2019-05-20 18:30 100125008 Stockviks FF - Sund IF Utveckl. 2 2 - 2 Kustängens IP
2019-05-20 19:00 100125007 Ljunga IF - Sundsvalls FF 2 - 0 Ljungalid
2019-05-20 20:00 100125009 FC Norr United - Ariana FC Sundsvall 4 - 1 Västhagen IP
2019-05-26 17:00 100125010 Sundsvalls FF - FC Norr United 1 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-05-27 19:00 100125011 Stockviks FF - Ljunga IF 2 - 1 Kustängens IP
2019-05-27 19:00 100125012 Sund IF Utveckl. 2 - Ariana FC Sundsvall 3 - 2 Flodbergsudden
Juni
2019-06-03 19:00 100125013 Ljunga IF - Sund IF Utveckl. 2 2 - 3 Ljungalid
2019-06-03 20:00 100125014 FC Norr United - Stockviks FF 6 - 0 Västhagen IP
2019-06-07 19:30 100125015 Ariana FC Sundsvall - Sundsvalls FF 0 - 4 Västhagen IP
2019-06-10 18:30 100125017 Stockviks FF - FC Norr United 2 - 8 Kustängens IP
2019-06-10 19:00 100125016 Sund IF Utveckl. 2 - Ljunga IF 1 - 1 Flodbergsudden
2019-06-10 19:00 100125018 Sundsvalls FF - Ariana FC Sundsvall 1 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-17 19:00 100125020 Ljunga IF - Stockviks FF 1 - 1 Ljungalid
2019-06-17 20:00 100125019 FC Norr United - Sundsvalls FF 3 - 1 Västhagen IP
2019-06-19 19:30 100125021 Ariana FC Sundsvall - Sund IF Utveckl. 2 1 - 1 Västhagen IP
2019-06-24 19:00 100125022 Sund IF Utveckl. 2 - Stockviks FF 2 - 1 Flodbergsudden
2019-06-24 19:00 100125023 Sundsvalls FF - Ljunga IF 5 - 3 Baldershovs IP Konstgräs
2019-06-24 20:00 100125024 Ariana FC Sundsvall - FC Norr United 0 - 7 Västhagen IP
Augusti
2019-08-05 18:30 100125025 Stockviks FF - Sundsvalls FF 1 - 3 Kustängens IP
2019-08-05 19:00 100125026 Ljunga IF - Ariana FC Sundsvall WO (3 - 0) Ljungalid
2019-08-05 20:00 100125027 FC Norr United - Sund IF Utveckl. 2 2 - 2 Västhagen IP
2019-08-12 19:00 100125028 Sund IF Utveckl. 2 - Sundsvalls FF 1 - 3 Flodbergsudden
2019-08-12 20:00 100125030 FC Norr United - Ljunga IF 9 - 0 Västhagen IP
2019-08-14 20:00 100125029 Ariana FC Sundsvall - Stockviks FF 1 - 5 Västhagen IP
2019-08-25 13:00 100125032 Stockviks FF - Ariana FC Sundsvall 3 - 1 Kustängens IP
2019-08-25 14:00 100125031 Sundsvalls FF - Sund IF Utveckl. 2 3 - 2 Baldershovs IP Konstgräs
2019-08-25 14:00 100125033 Ljunga IF - FC Norr United 0 - 6 Ljungalid
September
2019-09-01 17:00 100125036 Sund IF Utveckl. 2 - FC Norr United 0 - 2 Flodbergsudden
2019-09-02 20:00 100125035 Ariana FC Sundsvall - Ljunga IF 0 - 2 Västhagen IP
2019-09-07 14:00 100125038 Ljunga IF - Sundsvalls FF 3 - 3 Ljungalid
2019-09-08 15:30 100125039 FC Norr United - Ariana FC Sundsvall 8 - 2 Västhagen IP
2019-09-08 17:00 100125037 Stockviks FF - Sund IF Utveckl. 2 1 - 3 Kustängens IP
2019-09-12 20:00 100125034 Sundsvalls FF - Stockviks FF 5 - 1 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-15 13:00 100125040 Sundsvalls FF - FC Norr United 0 - 17 Baldershovs IP Konstgräs
2019-09-15 13:00 100125041 Stockviks FF - Ljunga IF 2 - 2 Kustängens IP
2019-09-15 17:00 100125042 Sund IF Utveckl. 2 - Ariana FC Sundsvall 4 - 0 Flodbergsudden
2019-09-21 14:00 100125043 Ljunga IF - Sund IF Utveckl. 2 2 - 1 Ljungalid
2019-09-22 13:30 100125045 Ariana FC Sundsvall - Sundsvalls FF 2 - 5 Västhagen IP
2019-09-22 17:20 100125044 FC Norr United - Stockviks FF 15 - 1 Camp Mitthem