Spelprogram - F13 G2

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 19:00 170451005 Håbo FF Vit - Enköpings SK UK gul 3 - 1 Gröna Dalens IP Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:00 170451003 Rosersbergs IK - Sunnersta AIF F06 2 - 5 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-01 14:30 170451002 Danmarks IF F06 - Alsike IF F06 0 - 14 Danelid 4
2019-05-03 19:00 170451006 Gamla Upsala SK F06 Svart - Danmarks IF F06 3 - 1 Yrsa IP 2
2019-05-04 15:00 170451008 Sunnersta AIF F06 - Fanna BK F06 Svart 8 - 3 Granebergs IO 1
2019-05-05 14:45 170451009 Alsike IF F06 - Rosersbergs IK 2 - 0 Alsike Konstgräs
2019-05-11 12:15 170451014 Håbo FF Vit - Sunnersta AIF F06 2 - 6 Futurum 1
2019-05-12 10:00 170451012 Rosersbergs IK - Gamla Upsala SK F06 Svart 2 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-12 10:00 170451013 Fanna BK F06 Svart - Alsike IF F06 1 - 3 Fanna IP B-plan
2019-05-17 19:00 170451016 Gamla Upsala SK F06 Svart - Fanna BK F06 Svart 3 - 1 Yrsa IP 2
2019-05-18 12:00 170451017 Danmarks IF F06 - Rosersbergs IK 4 - 5 Danelid 4
2019-05-19 14:30 170451019 Alsike IF F06 - Håbo FF Vit 6 - 3 Brunnbyvallen 1
2019-05-21 19:00 170451018 Sunnersta AIF F06 - Enköpings SK UK gul 4 - 2 Granebergs IO 1
2019-05-25 12:15 170451023 Håbo FF Vit - Gamla Upsala SK F06 Svart 1 - 1 Futurum 1
2019-05-26 10:00 170451022 Fanna BK F06 Svart - Danmarks IF F06 3 - 1 Fanna IP B-plan
2019-05-26 14:30 170451024 Enköpings SK UK gul - Alsike IF F06 0 - 9 Enavallen D-plan
2019-05-30 14:30 170451027 Danmarks IF F06 - Håbo FF Vit 2 - 1 Danelid 4
2019-05-30 17:30 170451028 Rosersbergs IK - Fanna BK F06 Svart 1 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-31 19:00 170451026 Gamla Upsala SK F06 Svart - Enköpings SK UK gul 0 - 4 Yrsa IP 2
Juni
2019-06-02 11:00 170451033 Enköpings SK UK gul - Danmarks IF F06 4 - 0 Enavallen D-plan
2019-06-02 14:30 170451032 Håbo FF Vit - Rosersbergs IK 1 - 1 Futurum 1
2019-06-02 15:00 170451035 Sunnersta AIF F06 - Alsike IF F06 2 - 3 Granebergs IO 1
2019-06-03 19:00 170451039 Fanna BK F06 Svart - Håbo FF Vit 0 - 3 Korsängen E
2019-06-06 17:30 170451038 Rosersbergs IK - Enköpings SK UK gul 1 - 9 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-09 13:00 170451042 Enköpings SK UK gul - Fanna BK F06 Svart 4 - 1 Enavallen D-plan
2019-06-13 17:45 170451036 Gamla Upsala SK F06 Svart - Sunnersta AIF F06 0 - 1 Yrsa IP 2
2019-06-15 14:30 170451045 Alsike IF F06 - Gamla Upsala SK F06 Svart 1 - 0 Brunnbyvallen 1
2019-06-16 13:00 170451050 Enköpings SK UK gul - Håbo FF Vit 1 - 4 Enavallen D-plan
2019-06-18 19:20 170451047 Alsike IF F06 - Danmarks IF F06 11 - 0 Brunnbyvallen 1
Augusti
2019-08-08 19:00 170451053 Fanna BK F06 Svart - Sunnersta AIF F06 1 - 7 Fanna IP B-plan
2019-08-11 14:30 170451051 Danmarks IF F06 - Gamla Upsala SK F06 Svart 1 - 1 Danelid 4
2019-08-16 18:00 170451057 Gamla Upsala SK F06 Svart - Rosersbergs IK 1 - 1 Yrsa IP 2
2019-08-18 15:00 170451059 Sunnersta AIF F06 - Håbo FF Vit 5 - 2 Granebergs IO 1
2019-08-20 18:30 170451054 Rosersbergs IK - Alsike IF F06 0 - 8 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-23 18:30 170451058 Alsike IF F06 - Fanna BK F06 Svart 6 - 0 Brunnbyvallen 1
2019-08-24 11:00 170451063 Enköpings SK UK gul - Sunnersta AIF F06 0 - 7 Enavallen D-plan
2019-08-25 10:00 170451061 Fanna BK F06 Svart - Gamla Upsala SK F06 Svart 0 - 2 Fanna IP B-plan
2019-08-25 10:00 170451062 Rosersbergs IK - Danmarks IF F06 0 - 4 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-25 10:00 170451064 Håbo FF Vit - Alsike IF F06 0 - 9 Futurum 1
2019-08-31 12:00 170451067 Danmarks IF F06 - Fanna BK F06 Svart 0 - 2 Danelid 4
2019-08-31 14:00 170451069 Alsike IF F06 - Enköpings SK UK gul 11 - 2 Brunnbyvallen 1
2019-08-31 15:00 170451048 Sunnersta AIF F06 - Rosersbergs IK 3 - 1 Granebergs IO 1
September
2019-09-01 11:00 170451068 Gamla Upsala SK F06 Svart - Håbo FF Vit 2 - 2 Yrsa IP 2
2019-09-07 14:00 170451071 Enköpings SK UK gul - Gamla Upsala SK F06 Svart 1 - 1 Enavallen D-plan
2019-09-07 16:00 170451044 Sunnersta AIF F06 - Danmarks IF F06 7 - 2 Granebergs IO 1
2019-09-08 10:00 170451073 Fanna BK F06 Svart - Rosersbergs IK 2 - 1 Fanna IP B-plan
2019-09-10 18:00 170451080 Alsike IF F06 - Sunnersta AIF F06 3 - 2 Brunnbyvallen 1
2019-09-15 10:00 170451077 Rosersbergs IK - Håbo FF Vit 4 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-15 14:30 170451078 Danmarks IF F06 - Enköpings SK UK gul 2 - 4 Danelid 4
2019-09-22 09:30 170451084 Håbo FF Vit - Fanna BK F06 Svart 4 - 2 Futurum 1
2019-09-22 11:00 170451083 Enköpings SK UK gul - Rosersbergs IK 1 - 1 Enavallen D-plan
2019-09-22 15:00 170451081 Sunnersta AIF F06 - Gamla Upsala SK F06 Svart 4 - 0 Granebergs IO 1
2019-09-26 19:00 170451072 Håbo FF Vit - Danmarks IF F06 2 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-28 11:00 170451090 Gamla Upsala SK F06 Svart - Alsike IF F06 2 - 2 Yrsa IP 2
2019-09-29 10:00 170451087 Fanna BK F06 Svart - Enköpings SK UK gul 3 - 3 Fanna IP B-plan
2019-09-29 14:30 170451089 Danmarks IF F06 - Sunnersta AIF F06 0 - 11 Danelid 4