Spelprogram - P14 A2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF P05 Henrik Nässén 0765439002 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK P05 Svart Mats Berggren 0702347961 Gula/Svarta/Gula
Gimo IF FK P05/06 Marie Johansson 0707146503 Vita (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)
Jomala/IFK Mariehamn Greger Eriksson +358405018575
Lohärads IF U14 Daniel Allen Klemserud 0738289489 röd/svart/svart
Unik FK P05 Svart Maria Niklasson 0733697476 röd/blå/röd
Upsala IF P05 David Sumpter 0704250337 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Vit Linus Geifalk Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 09:30 170331003 Vaksala SK Vit - Gamla Upsala SK P05 Svart 2 - 5 Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 10:00 170331001 Lohärads IF U14 - Gimo IF FK P05/06 6 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 14:00 170331002 Danmarks IF P05 - Upsala IF P05 3 - 8 Danelid 4
2019-05-05 15:00 170331004 Jomala/IFK Mariehamn - Unik FK P05 Svart 2 - 2 Vikingavallen 1
2019-05-11 11:30 170331006 Gamla Upsala SK P05 Svart - Jomala/IFK Mariehamn 2 - 2 Yrsa IP 2
2019-05-12 12:30 170331007 Upsala IF P05 - Vaksala SK Vit 3 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-12 14:15 170331005 Lohärads IF U14 - Danmarks IF P05 6 - 5 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-12 17:30 170331008 Gimo IF FK P05/06 - Unik FK P05 Svart 4 - 7 Gimo Konstgräs
2019-05-18 09:30 170331012 Unik FK P05 Svart - Gamla Upsala SK P05 Svart 4 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-05-18 10:30 170331010 Vaksala SK Vit - Lohärads IF U14 9 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-05-19 14:00 170331009 Danmarks IF P05 - Gimo IF FK P05/06 3 - 7 Danelid 4
2019-05-19 15:00 170331011 Jomala/IFK Mariehamn - Upsala IF P05 1 - 10 Vikingavallen 1
2019-05-25 11:30 170331013 Lohärads IF U14 - Jomala/IFK Mariehamn 3 - 4 Björkhaga IP 1
2019-05-25 14:00 170331014 Danmarks IF P05 - Vaksala SK Vit 3 - 10 Danelid 4
2019-05-26 09:00 170331015 Upsala IF P05 - Unik FK P05 Svart 2 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-30 16:00 170331016 Gimo IF FK P05/06 - Gamla Upsala SK P05 Svart 4 - 3 Gimo Konstgräs
Juni
2019-06-01 15:00 170331018 Jomala/IFK Mariehamn - Danmarks IF P05 4 - 0 Vikingavallen 1
2019-06-02 11:00 170331017 Vaksala SK Vit - Gimo IF FK P05/06 10 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-06-02 16:00 170331019 Lohärads IF U14 - Unik FK P05 Svart 1 - 4 Björkhaga IP 1
2019-06-06 10:30 170331024 Gimo IF FK P05/06 - Upsala IF P05 6 - 3 Gimo Konstgräs
2019-06-08 14:30 170331028 Upsala IF P05 - Lohärads IF U14 3 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-09 18:30 170331021 Lohärads IF U14 - Gamla Upsala SK P05 Svart 7 - 5 Björkhaga IP 1
2019-06-15 10:00 170331026 Unik FK P05 Svart - Vaksala SK Vit 8 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-06-16 14:00 170331027 Gamla Upsala SK P05 Svart - Danmarks IF P05 4 - 8 Yrsa IP 2
2019-06-17 18:30 170331022 Danmarks IF P05 - Unik FK P05 Svart 0 - 6 Danelid 4
2019-06-17 19:00 170331020 Gamla Upsala SK P05 Svart - Upsala IF P05 Yrsa IP 2
2019-06-30 15:00 170331025 Jomala/IFK Mariehamn - Gimo IF FK P05/06 2 - 6 Vikingavallen 1
Augusti
2019-08-10 11:30 170331023 Vaksala SK Vit - Jomala/IFK Mariehamn Årsta IP Konstgräs
2019-08-17 11:00 170331030 Upsala IF P05 - Danmarks IF P05 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-17 11:30 170331032 Unik FK P05 Svart - Jomala/IFK Mariehamn Valsätra Konstgräs
2019-08-18 11:00 170331029 Gimo IF FK P05/06 - Lohärads IF U14 Idrottsgården 2
2019-08-18 14:00 170331031 Gamla Upsala SK P05 Svart - Vaksala SK Vit Yrsa IP 2
2019-08-24 10:00 170331036 Unik FK P05 Svart - Gimo IF FK P05/06 Valsätra Konstgräs
2019-08-24 14:00 170331033 Danmarks IF P05 - Lohärads IF U14 Danelid 4
2019-08-24 15:00 170331034 Jomala/IFK Mariehamn - Gamla Upsala SK P05 Svart Vikingavallen 1
2019-08-25 16:00 170331035 Vaksala SK Vit - Upsala IF P05 Årsta IP 1
2019-08-31 12:00 170331039 Upsala IF P05 - Jomala/IFK Mariehamn Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-31 13:00 170331040 Gamla Upsala SK P05 Svart - Unik FK P05 Svart Yrsa IP 2
September
2019-09-01 11:00 170331037 Gimo IF FK P05/06 - Danmarks IF P05 Idrottsgården 2
2019-09-01 11:00 170331038 Lohärads IF U14 - Vaksala SK Vit Björkhaga IP 1
2019-09-07 12:00 170331043 Unik FK P05 Svart - Upsala IF P05 Valsätra Konstgräs
2019-09-07 15:00 170331041 Jomala/IFK Mariehamn - Lohärads IF U14 Vikingavallen 1
2019-09-08 14:00 170331044 Gamla Upsala SK P05 Svart - Gimo IF FK P05/06 Yrsa IP 2
2019-09-08 17:00 170331042 Vaksala SK Vit - Danmarks IF P05 Årsta IP Konstgräs
2019-09-11 18:30 170331045 Gimo IF FK P05/06 - Vaksala SK Vit Idrottsgården 2
2019-09-14 09:00 170331048 Upsala IF P05 - Gamla Upsala SK P05 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-15 11:00 170331047 Unik FK P05 Svart - Lohärads IF U14 Valsätra Konstgräs
2019-09-15 11:30 170331046 Danmarks IF P05 - Jomala/IFK Mariehamn Danelid 4
2019-09-21 10:30 170331052 Upsala IF P05 - Gimo IF FK P05/06 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-21 12:00 170331050 Unik FK P05 Svart - Danmarks IF P05 Valsätra Konstgräs
2019-09-22 14:00 170331049 Gamla Upsala SK P05 Svart - Lohärads IF U14 Yrsa IP 2
2019-09-22 15:00 170331051 Jomala/IFK Mariehamn - Vaksala SK Vit Vikingavallen 1
2019-09-28 09:30 170331054 Vaksala SK Vit - Unik FK P05 Svart Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 14:00 170331055 Danmarks IF P05 - Gamla Upsala SK P05 Svart Danelid 4
2019-09-29 11:00 170331053 Gimo IF FK P05/06 - Jomala/IFK Mariehamn Idrottsgården 2
2019-09-29 11:00 170331056 Lohärads IF U14 - Upsala IF P05 Björkhaga IP 1