Spelprogram - SM F17 Mellersta Norrland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-16 20:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Selånger FK/Alnö IF 3 - 3 50 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-04-16 20:00 Frösö IF - Ås IF 1 - 2 49 Länsförsäkringar AC 1
2019-04-22 11:00 IF Team Hudik - IFK Timrå 5 - 0 114 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-28 14:00 Bik Sportklubb - Ope IF (2) 4 - 1 40 Högslättens IP
2019-04-28 16:00 IFK Timrå - Själevads IK/BK Örnen 1 - 4 35 Timrå IP Konstgräs
2019-04-28 16:30 Selånger FK/Alnö IF - IF Team Hudik 1 - 0 Nya HK Vallen 1
Maj
2019-05-01 18:00 IF Team Hudik - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 1 - 2 69 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-05 13:30 Själevads IK/BK Örnen - Selånger FK/Alnö IF 4 - 3 Humanresurs Arena
2019-05-05 14:15 Ås IF - Bik Sportklubb 2 - 5 23 Jämtkraft Arena B-plan
2019-05-05 15:00 Ope IF (2) - IFK Timrå 1 - 5 46 Jämtkraft Arena
2019-05-08 20:00 Frösö IF - Ope IF (1)/Svegs IK 0 - 4 66 Länsförsäkringar AC 1
2019-05-11 12:30 Bik Sportklubb - Ope IF (1)/Svegs IK 1 - 4 45 Högslättens IP
2019-05-11 13:00 Selånger FK/Alnö IF - Ope IF (2) 3 - 0 Nya HK Vallen 1
2019-05-12 12:30 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Själevads IK/BK Örnen 0 - 4 20 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-05-12 15:30 IF Team Hudik - Frösö IF 3 - 1 43 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-12 16:00 IFK Timrå - Ås IF 1 - 2 25 Timrå IP Konstgräs
2019-05-15 19:00 Ope IF (2) - Ås IF 1 - 4 Odensala Sportfält 11
2019-05-17 19:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Frösö IF 4 - 1 Nya HK Vallen 1
2019-05-19 13:00 IFK Timrå - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 0 - 1 36 Timrå IP Konstgräs
2019-05-19 13:00 Bik Sportklubb - IF Team Hudik 2 - 5 Högslättens IP
2019-05-19 13:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Själevads IK/BK Örnen 3 - 1 50 Odensala Sportfält 1
2019-05-19 14:00 Frösö IF - Selånger FK/Alnö IF 2 - 3 Länsförsäkringar AC 1
2019-05-25 14:00 Själevads IK/BK Örnen - IF Team Hudik 3 - 5 52 Humanresurs Arena
2019-05-26 13:00 Ope IF (1)/Svegs IK - IFK Timrå 5 - 0 Odensala Sportfält 1
2019-05-26 15:00 Ope IF (2) - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 1 - 4 34 Odensala Sportfält 1
2019-05-26 15:30 Frösö IF - Bik Sportklubb 0 - 4 47 Länsförsäkringar AC 1
2019-05-26 17:00 Ås IF - Selånger FK/Alnö IF 0 - 0 Hovängen
2019-05-29 20:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Ås IF 5 - 0 Odensala Sportfält 11
Juni
2019-06-02 12:00 IF Team Hudik - Ope IF (2) 7 - 2 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-02 13:00 IFK Timrå - Bik Sportklubb 1 - 2 30 Bergeforsens Idrottsplats
2019-06-02 16:30 Själevads IK/BK Örnen - Frösö IF 12 - 2 Skyttis IP
2019-06-06 12:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Ås IF 1 - 0 40 NP3 Arena
2019-06-06 15:00 Selånger FK/Alnö IF - Ope IF (1)/Svegs IK 1 - 3 34 Selånger IP
2019-06-09 12:00 Ås IF - IF Team Hudik 1 - 2 75 Hovängen
2019-06-09 12:30 Bik Sportklubb - Selånger FK/Alnö IF 0 - 3 54 Bondsjöhöjdens IP
2019-06-09 14:00 Frösö IF - IFK Timrå 1 - 6 25 Länsförsäkringar AC 1
2019-06-09 15:00 Ope IF (2) - Själevads IK/BK Örnen 0 - 7 Odensala Sportfält 1
2019-06-12 18:00 Ope IF (2) - Frösö IF 5 - 5 50 Odensala Sportfält 1
2019-06-15 15:00 Själevads IK/BK Örnen - Ås IF 6 - 0 Själevads IP A-Plan
2019-06-16 13:00 Ope IF (1)/Svegs IK - IF Team Hudik 2 - 0 30 Odensala Sportfält 1
2019-06-16 14:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Bik Sportklubb 2 - 1 Nya HK Vallen 1
2019-06-16 16:00 Selånger FK/Alnö IF - IFK Timrå 4 - 2 Selånger IP
2019-06-18 19:00 Bik Sportklubb - Själevads IK/BK Örnen 2 - 3 40 Bondsjöhöjdens IP
2019-06-19 19:00 Selånger FK/Alnö IF - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 4 - 2 53 Selånger IP
2019-06-19 19:00 Ås IF - Frösö IF 1 - 1 Hovängen
2019-06-19 19:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Ope IF (2) 12 - 0 90 Odensala Sportfält 1
2019-06-19 19:00 IFK Timrå - IF Team Hudik 1 - 1 Bergeforsens Idrottsplats
2019-06-26 19:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 9 - 1 30 Torvallens IP
2019-06-28 19:00 Själevads IK/BK Örnen - Bik Sportklubb 8 - 1 74 Själevads IP A-Plan
Augusti
2019-08-10 13:00 Själevads IK/BK Örnen - IFK Timrå 3 - 1 Själevads IP A-Plan
2019-08-11 14:00 Frösö IF - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 1 - 8 Länsförsäkringar AC 1
2019-08-11 15:00 Ope IF (2) - Bik Sportklubb 2 - 3 34 Odensala Sportfält 1
2019-08-13 19:00 Ås IF - Ope IF (1)/Svegs IK 0 - 4 42 Hovängen
2019-08-13 19:00 IF Team Hudik - Selånger FK/Alnö IF 1 - 1 50 Glysisvallen
2019-08-17 13:00 Bik Sportklubb - Ås IF 2 - 0 30 Bondsjöhöjdens IP
2019-08-17 15:00 Selånger FK/Alnö IF - Själevads IK/BK Örnen 1 - 4 30 Selånger IP
2019-08-18 13:00 IFK Timrå - Ope IF (2) 3 - 0 Bergeforsens Idrottsplats
2019-08-18 19:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - IF Team Hudik 3 - 1 40 NP3 Arena
2019-08-20 19:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Frösö IF 4 - 0 Odensala Sportfält 1
2019-08-24 13:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Bik Sportklubb 7 - 0 30 Odensala Sportfält 1
2019-08-25 13:00 Själevads IK/BK Örnen - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 5 - 5 54 Själevads IP A-Plan
2019-08-25 15:00 Ope IF (2) - Selånger FK/Alnö IF 1 - 2 43 Odensala Sportfält 1
2019-08-25 16:00 Ås IF - IFK Timrå 4 - 1 50 Hovängen
2019-08-28 18:30 Ope IF (2) - Ope IF (1)/Svegs IK 0 - 7 42 Odensala Sportfält 11
2019-08-31 15:00 IF Team Hudik - Själevads IK/BK Örnen 0 - 10 31 Glysisvallen
September
2019-09-01 12:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Ope IF (2) 3 - 1 40 Nya HK Vallen 1
2019-09-01 13:00 Selånger FK/Alnö IF - Ås IF 2 - 3 31 Selånger IP
2019-09-01 13:00 IFK Timrå - Ope IF (1)/Svegs IK 0 - 2 34 Bergeforsens Idrottsplats
2019-09-07 13:00 Bik Sportklubb - IFK Timrå 2 - 2 30 Bondsjöhöjdens IP
2019-09-07 14:00 Frösö IF - IF Team Hudik 4 - 4 40 Lövsta IP
2019-09-07 15:00 Ope IF (1)/Svegs IK - Selånger FK/Alnö IF 6 - 0 20 Odensala Sportfält 1
2019-09-08 13:00 Ope IF (2) - IF Team Hudik 1 - 2 Odensala Sportfält 1
2019-09-08 14:00 Frösö IF - Själevads IK/BK Örnen 1 - 8 25 Länsförsäkringar AC 1
2019-09-08 14:00 Ås IF - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle 3 - 4 50 Hovängen
2019-09-15 13:00 IFK Timrå - Frösö IF 2 - 5 26 Bergeforsens Idrottsplats
2019-09-15 14:00 Själevads IK/BK Örnen - Ope IF (2) 10 - 1 76 Själevads IP A-Plan
2019-09-15 15:30 IF Team Hudik - Ås IF 2 - 1 39 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-15 17:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - Ope IF (1)/Svegs IK 1 - 2 40 NP3 Arena
2019-09-18 17:30 Selånger FK/Alnö IF - Bik Sportklubb 4 - 1 21 Selånger IP
2019-09-18 20:00 Frösö IF - Ope IF (2) 3 - 1 63 Länsförsäkringar AC 1
2019-09-21 13:00 IF Team Hudik - Ope IF (1)/Svegs IK Glysisvallen
2019-09-21 13:00 Bik Sportklubb - Frösö IF Bondsjöhöjdens IP
2019-09-22 13:00 IFK Timrå - Selånger FK/Alnö IF Bergeforsens Idrottsplats
2019-09-22 14:00 Ås IF - Själevads IK/BK Örnen Hovängen
2019-09-22 15:30 Bik Sportklubb - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle Bondsjöhöjdens IP
2019-09-24 19:00 Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle - IFK Timrå Nya HK Vallen 1
2019-09-28 15:00 IF Team Hudik - Bik Sportklubb Glysisvallen
2019-09-29 14:00 Selånger FK/Alnö IF - Frösö IF Selånger IP
2019-09-29 14:00 Själevads IK/BK Örnen - Ope IF (1)/Svegs IK Själevads IP A-Plan
Oktober
2019-10-05 14:00 Ås IF - Ope IF (2) Hovängen