Spelprogram - SM F17 Norra Norrland

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-23 20:30 Notvikens IK DFF - Luleå SK 5 - 0 Arcushallen
2019-04-28 12:00 Lira BK - Luleå SK 0 - 4 35 Arcushallen
2019-04-28 13:00 Piteå IF FF (2) - Umeå IK FF 0 - 10 59 Heden/Storfors
2019-04-28 13:30 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Gimonäs Umeå IF 2 - 1 Piteå-Airdomehallen
2019-04-28 14:00 Arnäs IF/Björna IF - Sunderby SK 2 - 2 HumanResurs Arena K-11
Maj
2019-05-01 16:00 Sunderby SK - Lira BK 3 - 1 45 Sundis
2019-05-02 19:30 Notvikens IK DFF - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 8 - 0 38 Tunavallen, Luleå
2019-05-03 19:00 Arnäs IF/Björna IF - Gimonäs Umeå IF 1 - 3 HumanResurs Arena K-11
2019-05-05 11:00 Arnäs IF/Björna IF - Luleå SK 0 - 5 48 HumanResurs Arena K-11
2019-05-05 15:30 Gimonäs Umeå IF - Mariehem SK 1 - 4 53 Ålidhem Arena
2019-05-05 16:00 Umeå IK FF - Lira BK 10 - 0 50 Tegstunets IP
2019-05-08 19:30 Luleå SK - Piteå IF FF (2) 1 - 1 68 Hertsö IP
2019-05-10 19:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Piteå IF FF (2) 1 - 0 357 LF Arena
2019-05-12 14:00 Mariehem SK - Umeå IK FF 1 - 3 72 MSK Arena
2019-05-15 19:00 Sunderby SK - Piteå IF FF (2) 2 - 4 Sundis
2019-05-15 19:30 Luleå SK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 2 - 0 Hertsö IP
2019-05-18 11:00 Umeå IK FF - Arnäs IF/Björna IF 3 - 1 40 Umeå Energi Arena SOL
2019-05-19 13:30 Piteå IF FF (2) - Mariehem SK 1 - 3 38 Piteå-Airdomehallen
2019-05-21 19:30 Notvikens IK DFF - Sunderby SK 8 - 0 35 Tunavallen, Luleå
2019-05-25 14:00 Gimonäs Umeå IF - Lira BK 3 - 1 34 Ålidhem Arena
2019-05-26 13:00 Sunderby SK - Gimonäs Umeå IF 0 - 1 17 Sundis
2019-05-26 14:00 Arnäs IF/Björna IF - Piteå IF FF (2) 2 - 2 89 HumanResurs Arena K-11
2019-05-26 14:00 Mariehem SK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 6 - 1 46 MSK Arena
2019-05-30 14:30 Mariehem SK - Notvikens IK DFF 1 - 10 45 MSK Arena
Juni
2019-06-02 16:00 Luleå SK - Mariehem SK 2 - 1 Hertsö IP
2019-06-06 15:00 Luleå SK - Umeå IK FF 3 - 2 Hertsö IP
2019-06-08 14:00 Sunderby SK - Arnäs IF/Björna IF 1 - 1 Sundis
2019-06-09 14:00 Notvikens IK DFF - Arnäs IF/Björna IF 7 - 0 21 Tunavallen, Luleå
2019-06-09 14:30 Umeå IK FF - Mariehem SK 7 - 1 82 Nolia 1
2019-06-09 15:30 Gimonäs Umeå IF - Luleå SK 1 - 2 37 Ålidhem Arena
2019-06-12 19:00 Piteå IF FF (2) - Notvikens IK DFF 2 - 8 98 LF Arena
2019-06-15 13:00 Arnäs IF/Björna IF - Lira BK 6 - 1 30 HumanResurs Arena A 11
2019-06-15 14:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Sunderby SK 1 - 3 35 Idrottsparken, Munksund
2019-06-16 16:30 Umeå IK FF - Gimonäs Umeå IF 7 - 2 82 Nolia 1
2019-06-18 19:00 Arnäs IF/Björna IF - Mariehem SK 1 - 2 43 HumanResurs Arena A 11
2019-06-19 19:30 Sunderby SK - Luleå SK 1 - 3 Sundis
2019-06-19 19:45 Gimonäs Umeå IF - Piteå IF FF (2) 1 - 1 51 Ålidhem Arena
2019-06-23 13:00 Sunderby SK - Mariehem SK 0 - 3 47 Sundis
2019-06-24 19:00 Lira BK - Notvikens IK DFF 7 - 2 Porsö IP
Juli
2019-07-03 18:30 Lira BK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 2 - 0 45 Porsö IP
2019-07-04 19:30 Sunderby SK - Notvikens IK DFF 1 - 4 Byvallen
2019-07-30 19:30 Umeå IK FF - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 12 - 0 Ålidhem Arena
Augusti
2019-08-03 13:00 Piteå IF FF (2) - Arnäs IF/Björna IF 0 - 2 15 Piteå-Airdomehallen
2019-08-03 14:00 Mariehem SK - Sunderby SK 0 - 1 MSK Arena
2019-08-04 15:30 Gimonäs Umeå IF - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 0 - 1 25 Ålidhem Arena
2019-08-04 16:00 Umeå IK FF - Piteå IF FF (2) 4 - 0 Vildmannavallen IP
2019-08-04 16:15 Notvikens IK DFF - Mariehem SK 5 - 0 39
2019-08-06 18:00 Lira BK - Umeå IK FF 0 - 4 37 Porsö IP
2019-08-09 19:00 Lira BK - Sunderby SK 0 - 2 47 Porsö IP
2019-08-09 19:00 Piteå IF FF (2) - Luleå SK 4 - 3 78 LF Arena
2019-08-10 13:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Umeå IK FF 1 - 5 36 Idrottsparken, Munksund
2019-08-10 14:00 Gimonäs Umeå IF - Notvikens IK DFF 0 - 8 17 Ålidhem Arena
2019-08-13 19:30 Mariehem SK - Lira BK 2 - 0 49 MSK Arena
2019-08-14 19:45 Gimonäs Umeå IF - Arnäs IF/Björna IF 2 - 1 46 Ålidhem Arena
2019-08-16 16:30 Sunderby SK - Umeå IK FF 1 - 5 Sundis
2019-08-18 14:00 Arnäs IF/Björna IF - Notvikens IK DFF 3 - 3 HumanResurs Arena A 11
2019-08-18 14:00 Lira BK - Gimonäs Umeå IF 1 - 0 Porsö IP
2019-08-18 14:00 Mariehem SK - Piteå IF FF (2) 3 - 1 49 MSK Arena
2019-08-18 15:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Luleå SK 0 - 2 36 Idrottsparken, Munksund
2019-08-24 13:30 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Mariehem SK 0 - 3 38 Idrottsparken, Munksund
2019-08-24 16:00 Umeå IK FF - Sunderby SK 9 - 3 42 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-25 13:00 Gimonäs Umeå IF - Sunderby SK 3 - 3 Ålidhem Arena
2019-08-25 18:00 Luleå SK - Lira BK 2 - 1 53 Åkevallen
2019-08-28 18:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Notvikens IK DFF 0 - 4 53 Idrottsparken, Munksund
2019-08-28 19:00 Piteå IF FF (2) - Lira BK 5 - 1 119 LF Arena
2019-08-28 19:30 Arnäs IF/Björna IF - Umeå IK FF 0 - 4 HumanResurs Arena A 11
2019-08-31 14:00 Arnäs IF/Björna IF - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 2 - 4 35 HumanResurs Arena A 11
September
2019-09-01 14:00 Mariehem SK - Luleå SK 1 - 1 28 MSK Arena
2019-09-01 14:00 Notvikens IK DFF - Gimonäs Umeå IF 1 - 0 25 Tunavallen, Luleå
2019-09-02 19:00 Lira BK - Piteå IF FF (2) 3 - 2 42 Porsö IP
2019-09-04 19:00 Luleå SK - Sunderby SK 7 - 1 70 Hertsö IP
2019-09-04 19:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Lira BK 1 - 0 LF Arena
2019-09-04 19:30 Mariehem SK - Arnäs IF/Björna IF 7 - 1 21 MSK Arena
2019-09-07 14:00 Luleå SK - Gimonäs Umeå IF 4 - 0 34 Åkevallen
2019-09-08 16:00 Umeå IK FF - Notvikens IK DFF 6 - 2 58 Nolia 1
2019-09-12 19:45 Notvikens IK DFF - Piteå IF FF (2) 1 - 1 56 Tunavallen, Luleå
2019-09-14 14:00 Lira BK - Arnäs IF/Björna IF 2 - 2 Porsö IP
2019-09-15 11:00 Luleå SK - Arnäs IF/Björna IF 1 - 1 Åkevallen
2019-09-15 17:30 Piteå IF FF (2) - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 6 - 0 65 LF Arena
2019-09-15 17:30 Gimonäs Umeå IF - Umeå IK FF 1 - 4 75 Ålidhem Arena
2019-09-18 19:30 Notvikens IK DFF - Lira BK 8 - 1 Tunavallen, Luleå
2019-09-20 19:00 Sunderby SK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK 2 - 1 42 Sundis
2019-09-22 14:00 Lira BK - Mariehem SK 4 - 3 23 Porsö IP
2019-09-22 16:00 Umeå IK FF - Luleå SK 8 - 1 63 Nolia 1
2019-09-22 16:00 Piteå IF FF (2) - Gimonäs Umeå IF 2 - 3 42 Piteå-Airdomehallen
2019-09-25 19:00 Piteå IF FF (2) - Sunderby SK 5 - 1 34 LF Arena
2019-09-25 19:45 Luleå SK - Notvikens IK DFF 1 - 2 55 Hertsö IP
2019-09-29 14:00 Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK - Arnäs IF/Björna IF 1 - 4 27 Piteå-Airdomehallen
2019-09-29 15:00 Mariehem SK - Gimonäs Umeå IF 6 - 1 59 MSK Arena
2019-09-29 16:15 Notvikens IK DFF - Umeå IK FF 3 - 6 Tunavallen, Luleå