Spelprogram - Flickor 11v11 Röd Vår (VFF/ÖLFF)

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 14:00 213100003 Östansbo IS - Hallsberg/pålsboda/sköllersta 0 - 1 Björkliden A
2019-05-03 19:30 213100004 Adolfsbergs IK f02/03 - IK Viljan Strängnäs DJ 3 - 0 Lugnets IP Konstgräs
2019-05-04 11:00 213100001 Västerås IK/Västerås BK30 - Nora BK 5 - 1 Apalby 2
2019-05-05 12:00 213100002 IFK Västerås FK F01-03 - Eskilstuna United DFF F04 0 - 9 Rocklunda 10
Omgång 2
2019-05-11 11:00 213100006 Eskilstuna United DFF F04 - Östansbo IS 10 - 0 Årby IP KG
2019-05-11 12:00 213100005 IK Viljan Strängnäs DJ - Västerås IK/Västerås BK30 3 - 1 Vasavallen KG
2019-05-16 19:00 213100008 Hallsberg/pålsboda/sköllersta - Adolfsbergs IK f02/03 0 - 3 Pålsboda IP Konstgräs
2019-05-29 19:00 213100007 Nora BK - IFK Västerås FK F01-03 1 - 1 Norvalla
Omgång 3
2019-05-18 10:00 213100012 Adolfsbergs IK f02/03 - Västerås IK/Västerås BK30 5 - 1 Lugnets IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 213100009 IFK Västerås FK F01-03 - IK Viljan Strängnäs DJ 0 - 3 Rocklunda 10
2019-05-19 14:00 213100010 Östansbo IS - Nora BK 1 - 0 Björkliden A
2019-05-19 16:00 213100011 Hallsberg/pålsboda/sköllersta - Eskilstuna United DFF F04 1 - 8 Allévallen, konstgräs
Omgång 4
2019-05-25 10:00 213100015 Nora BK - Hallsberg/pålsboda/sköllersta 3 - 3 Norvalla
2019-05-25 11:00 213100014 Västerås IK/Västerås BK30 - IFK Västerås FK F01-03 2 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-26 16:00 213100016 Eskilstuna United DFF F04 - Adolfsbergs IK f02/03 5 - 1 Årby IP
2019-05-26 17:00 213100013 IK Viljan Strängnäs DJ - Östansbo IS 8 - 0 Vasavallen KG
Omgång 5
2019-06-01 11:00 213100017 Östansbo IS - Västerås IK/Västerås BK30 1 - 2 Björkliden A
2019-06-02 12:00 213100020 IFK Västerås FK F01-03 - Adolfsbergs IK f02/03 0 - 5 Rocklunda 10
2019-06-02 16:00 213100019 Eskilstuna United DFF F04 - Nora BK 3 - 2 Årby IP KG
2019-06-02 17:00 213100018 Hallsberg/pålsboda/sköllersta - IK Viljan Strängnäs DJ 3 - 1 Pålsboda IP Konstgräs
Omgång 6
2019-06-08 11:00 213100022 Västerås IK/Västerås BK30 - Hallsberg/pålsboda/sköllersta 0 - 1 Apalby 2
2019-06-08 11:00 213100024 Nora BK - Adolfsbergs IK f02/03 1 - 7 Norvalla
2019-06-09 11:00 213100021 IK Viljan Strängnäs DJ - Eskilstuna United DFF F04 1 - 3 Vasavallen KG
2019-06-23 17:00 213100023 IFK Västerås FK F01-03 - Östansbo IS 4 - 4 Rocklunda 10
Omgång 7
2019-06-15 17:00 213100028 Östansbo IS - Adolfsbergs IK f02/03 WO (3 - 0) Björkliden A
2019-06-16 17:00 213100027 Nora BK - IK Viljan Strängnäs DJ 1 - 5 Norvalla
2019-06-18 19:00 213100025 Hallsberg/pålsboda/sköllersta - IFK Västerås FK F01-03 2 - 1 Allévallen, konstgräs
2019-06-20 19:00 213100026 Eskilstuna United DFF F04 - Västerås IK/Västerås BK30 2 - 1 Årby IP KG