Spelprogram - P13- 4D

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 10:00 151215005 Sundbybergs IK Blå - Hammarby IF FF HFS 6 - 3 Örvallen 12
2019-04-06 11:30 151215017 Sundbybergs IK Blå - IF Brommapojkarna 9 9 - 1 Örvallen 12
2019-04-06 12:00 151215002 Karlbergs BK vit 2 - Djurgårdens IF FF 4 3 - 0 Stadshagens IP 2
2019-04-07 11:00 151215003 Viggbyholms IK FF - Ekerö IK 2 3 - 6 Hägernäs IP 2
2019-04-07 11:45 151215006 IF Brommapojkarna 9 - Norrtulls SK 2 3 - 1 Olovslunds BP 1
2019-04-13 10:15 151215007 Norrtulls SK 2 - Sundbybergs IK Blå 2 - 4 Stadshagens IP 2
2019-04-13 13:30 151215011 Djurgårdens IF FF 4 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 1 - 10 Östermalms IP 11
2019-04-14 09:00 151215008 Hammarby IF FF HFS - Göta Traneberg IK 1 1 - 1 Eriksdals BP 1
2019-04-14 12:45 151215010 Ekerö IK 2 - Karlbergs BK vit 2 5 - 1 Träkvistavallen 21
2019-04-22 09:00 151215015 Viggbyholms IK FF - Hammarby IF FF HFS 2 - 1 Hägernäs IP 2
2019-04-22 10:00 151215013 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Ekerö IK 2 1 - 9 Aspuddens IP 12
2019-04-22 15:30 151215016 Göta Traneberg IK 1 - Norrtulls SK 2 4 - 1 Blackeberg BP 11
2019-04-26 18:30 151215021 Hammarby IF FF HFS - Karlbergs BK vit 2 1 - 9 Eriksdals BP 1
2019-04-28 10:15 151215020 Norrtulls SK 2 - Viggbyholms IK FF 2 - 2 Stadshagens IP 2
2019-04-28 12:45 151215023 Ekerö IK 2 - Djurgårdens IF FF 4 4 - 2 Träkvistavallen 21
Maj
2019-05-03 20:00 151215028 Göta Traneberg IK 1 - Sundbybergs IK Blå 1 - 4 Blackeberg BP 11
2019-05-05 11:30 151215027 Viggbyholms IK FF - IF Brommapojkarna 9 1 - 4 Hägernäs IP 2
2019-05-05 12:00 151215026 Karlbergs BK vit 2 - Norrtulls SK 2 4 - 1 Stadshagens IP 2
2019-05-05 12:15 151215025 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Hammarby IF FF HFS 6 - 1 Aspuddens IP 12
2019-05-10 18:30 151215034 Hammarby IF FF HFS - Djurgårdens IF FF 4 3 - 1 Eriksdals BP 1
2019-05-11 11:40 151215019 IF Brommapojkarna 9 - Göta Traneberg IK 1 1 - 9 Åkeshovs BP 12
2019-05-11 12:45 151215031 Sundbybergs IK Blå - Viggbyholms IK FF 4 - 2 Örvallen 12
2019-05-12 10:15 151215033 Norrtulls SK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 2 - 3 Stadshagens IP 2
2019-05-12 15:30 151215032 IF Brommapojkarna 9 - Karlbergs BK vit 2 1 - 2 Olovslunds BP 1
2019-05-18 09:00 151215042 Djurgårdens IF FF 4 - Norrtulls SK 2 1 - 4 Östermalms IP 11
2019-05-18 10:00 151215038 Karlbergs BK vit 2 - Sundbybergs IK Blå 6 - 2 Stadshagens IP 2
2019-05-19 10:00 151215039 Viggbyholms IK FF - Göta Traneberg IK 1 0 - 1 Hägernäs IP 2
2019-05-19 12:00 151215037 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - IF Brommapojkarna 9 5 - 3 Aspuddens IP 12
2019-05-19 12:45 151215041 Ekerö IK 2 - Hammarby IF FF HFS 4 - 2 Träkvistavallen 21
2019-05-24 17:00 151215049 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Göta Traneberg IK 1 1 - 4 Aspuddens IP 12
2019-05-25 10:00 151215044 Sundbybergs IK Blå - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 6 - 7 Örvallen 12
2019-05-25 10:30 151215046 Norrtulls SK 2 - Ekerö IK 2 4 - 0 Stadshagens IP 2
2019-05-25 12:00 151215043 Göta Traneberg IK 1 - Karlbergs BK vit 2 2 - 4 Blackeberg BP 11
2019-05-26 15:30 151215045 IF Brommapojkarna 9 - Djurgårdens IF FF 4 3 - 0 Olovslunds BP 1
Juni
2019-06-01 12:00 151215054 Djurgårdens IF FF 4 - Sundbybergs IK Blå 1 - 14 Långholmens BP 1
2019-06-02 12:30 151215050 Karlbergs BK vit 2 - Viggbyholms IK FF 0 - 3 Stadshagens IP 2
2019-06-02 12:45 151215053 Ekerö IK 2 - IF Brommapojkarna 9 2 - 3 Träkvistavallen 21
2019-06-08 10:00 151215057 Sundbybergs IK Blå - Ekerö IK 2 0 - 0 Örvallen 12
2019-06-08 12:00 151215056 Göta Traneberg IK 1 - Djurgårdens IF FF 4 10 - 0 Blackeberg BP 11
2019-06-09 10:30 151215059 Norrtulls SK 2 - Hammarby IF FF HFS 0 - 1 Stadshagens IP 2
2019-06-10 19:15 151215055 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Viggbyholms IK FF 5 - 0 Gröndals BP 1
2019-06-15 11:30 151215061 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Karlbergs BK vit 2 1 - 5 Västberga IP 11
2019-06-15 13:30 151215066 Djurgårdens IF FF 4 - Viggbyholms IK FF 1 - 6 Östermalms IP 11
2019-06-16 09:00 151215063 Hammarby IF FF HFS - IF Brommapojkarna 9 2 - 3 Eriksdals BP 1
2019-06-16 12:45 151215065 Ekerö IK 2 - Göta Traneberg IK 1 3 - 2 Svanängens IP 1
Augusti
2019-08-10 12:00 151215069 Göta Traneberg IK 1 - Ekerö IK 2 0 - 4 Blackeberg BP 11
2019-08-11 10:00 151215068 Viggbyholms IK FF - Djurgårdens IF FF 4 5 - 2 Hägernäs IP 2
2019-08-16 20:00 151215075 Hammarby IF FF HFS - Norrtulls SK 2 1 - 7 Eriksdals BP 1
2019-08-17 12:00 151215073 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Viggbyholms IK FF 4 - 1 Aspuddens IP 12
2019-08-17 16:30 151215071 IF Brommapojkarna 9 - Hammarby IF FF HFS 2 - 0 Olovslunds BP 1
2019-08-18 12:45 151215077 Ekerö IK 2 - Sundbybergs IK Blå 1 - 6 Träkvistavallen 21
2019-08-22 17:30 151215067 Karlbergs BK vit 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 6 - 4 Essinge IP 1
2019-08-24 10:00 151215081 Sundbybergs IK Blå - Djurgårdens IF FF 4 9 - 1 Örvallen 12
2019-08-24 12:00 151215080 Göta Traneberg IK 1 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 3 - 6 Blackeberg BP 11
2019-08-25 10:00 151215079 Viggbyholms IK FF - Karlbergs BK vit 2 2 - 7 Hägernäs IP 2
2019-08-25 13:30 151215082 IF Brommapojkarna 9 - Ekerö IK 2 4 - 3 Olovslunds BP 1
2019-08-30 18:30 151215085 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Sundbybergs IK Blå 3 - 3 Aspuddens IP 12
2019-08-31 13:30 151215090 Djurgårdens IF FF 4 - IF Brommapojkarna 9 2 - 5 Östermalms IP 11
2019-08-31 14:00 151215086 Karlbergs BK vit 2 - Göta Traneberg IK 1 8 - 1 Stadshagens IP 2
September
2019-09-01 12:00 151215078 Djurgårdens IF FF 4 - Göta Traneberg IK 1 2 - 3 Blackeberg BP 11
2019-09-01 12:45 151215089 Ekerö IK 2 - Norrtulls SK 2 3 - 1 Träkvistavallen 21
2019-09-06 18:30 151215095 Hammarby IF FF HFS - Ekerö IK 2 0 - 5 Eriksdals BP 1
2019-09-08 13:45 151215094 Norrtulls SK 2 - Djurgårdens IF FF 4 3 - 0 Stadshagens IP 2
2019-09-08 15:00 151215092 Sundbybergs IK Blå - Karlbergs BK vit 2 3 - 5 Örvallen 12
2019-09-08 15:15 151215093 IF Brommapojkarna 9 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 1 - 3 Olovslunds BP 1
2019-09-13 18:30 151215099 Viggbyholms IK FF - Sundbybergs IK Blå 1 - 2 Hägernäs IP 2
2019-09-14 13:30 151215102 Djurgårdens IF FF 4 - Hammarby IF FF HFS 0 - 5 Östermalms IP 11
2019-09-15 09:30 151215097 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Norrtulls SK 2 6 - 0 Aspuddens IP 12
2019-09-15 12:00 151215098 Karlbergs BK vit 2 - IF Brommapojkarna 9 3 - 1 Stadshagens IP 2
2019-09-15 15:00 151215091 Göta Traneberg IK 1 - Viggbyholms IK FF 0 - 0 Blackeberg BP 11
2019-09-20 18:30 151215106 Hammarby IF FF HFS - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 0 - 8 Eriksdals BP 1
2019-09-22 10:30 151215105 Norrtulls SK 2 - Karlbergs BK vit 2 0 - 1 Stadshagens IP 2
2019-09-22 16:00 151215103 Sundbybergs IK Blå - Göta Traneberg IK 1 4 - 2 Rissne IP 1
2019-09-27 18:30 151215104 IF Brommapojkarna 9 - Viggbyholms IK FF 5 - 0 Olovslunds BP 1
2019-09-28 12:00 151215112 Göta Traneberg IK 1 - IF Brommapojkarna 9 1 - 3 Blackeberg BP 11
2019-09-28 13:30 151215114 Djurgårdens IF FF 4 - Ekerö IK 2 0 - 11 Östermalms IP 11
2019-09-29 10:00 151215111 Viggbyholms IK FF - Norrtulls SK 2 3 - 0 Hägernäs IP 2
2019-09-29 10:30 151215110 Karlbergs BK vit 2 - Hammarby IF FF HFS 4 - 0 Stadshagens IP 2
Oktober
2019-10-04 20:00 151215117 Hammarby IF FF HFS - Viggbyholms IK FF 1 - 1 Eriksdals BP 1
2019-10-05 10:00 151215131 Djurgårdens IF FF 4 - Karlbergs BK vit 2 0 - 9 Stadshagens IP 2
2019-10-06 10:30 151215116 Norrtulls SK 2 - Göta Traneberg IK 1 1 - 6 Stadshagens IP 2
2019-10-06 12:45 151215119 Ekerö IK 2 - IFK Aspudden-Tellus Röd 5 1 - 6 Träkvistavallen 21
2019-10-06 15:15 151215115 IF Brommapojkarna 9 - Sundbybergs IK Blå 2 - 9 Olovslunds BP 1
2019-10-12 10:00 151215125 Sundbybergs IK Blå - Norrtulls SK 2 6 - 1 Örvallen 12
2019-10-12 11:30 151215121 IFK Aspudden-Tellus Röd 5 - Djurgårdens IF FF 4 2 - 0 Aspuddens IP 12
2019-10-12 12:00 151215124 Göta Traneberg IK 1 - Hammarby IF FF HFS 3 - 0 Blackeberg BP 11
2019-10-13 10:30 151215122 Karlbergs BK vit 2 - Ekerö IK 2 2 - 3 Stadshagens IP 2
2019-10-19 11:00 151215127 Norrtulls SK 2 - IF Brommapojkarna 9 0 - 5 Stadshagens IP 2
2019-10-20 09:00 151215128 Hammarby IF FF HFS - Sundbybergs IK Blå 2 - 7 Eriksdals BP 1
2019-10-20 12:45 151215130 Ekerö IK 2 - Viggbyholms IK FF 2 - 1 Träkvistavallen 21