Spelprogram - P11-34

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bromstens IK P08Svart Andreas Johansson +46707257397 Svart/svart/svart
Djurgårdens IF FF 10 Sandra Smedh 0702606050 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Ekerö IK 2:Blå Carl Joakim Sjöborg 0706746921 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK FF 6 Christina Dernelid 0702655636 Röd/Svart/Röda
IFK Lidingö FK 9 röd Eva Örnhammar 0739641506 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK Grön 3 Mikael Johansson 0709217300 Röd/Vit/Röd
Råsunda IS Blå Markus Idegran 0736889106 Blå/Vit/Blå
Sollentuna FK 21 Staffan Bjurström 0733550927 Svart/vit/Svart/Svart
Sollentuna FK 8 Pontus Holm 0765267317 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Röd Olga Isaakidou 0704933391 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK P08Vit 2 Jonas Löfgren Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF HuvudR Jin Persson Röda/Svarta/Röda
Ängby IF Blå Maria Sterner 0731071848 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 11:15 Ursvik IK P08Vit 2 - Djurgårdens IF FF 10 Ursviks IP 11
2019-04-27 11:30 Ekerö IK 2:Blå - Sundbybergs IK Röd Träkvistavallen 226
2019-04-28 11:15 Vasalunds IF HuvudR - Råsunda IS Blå Huvudstafältet 12
2019-04-28 12:45 Ängby IF Blå - Sollentuna FK 21 Ängby IP 2
2019-04-28 14:00 Karlbergs BK Grön 3 - IFK Lidingö FK 9 röd Kristinebergs IP 2
2019-04-28 17:00 Hässelby SK FF 6 - Sollentuna FK 8 Hässelby IP 21
Omgång 2
2019-05-03 17:30 Sollentuna FK 8 - Karlbergs BK Grön 3 Helenelunds IP 2
2019-05-04 10:15 Sundbybergs IK Röd - Ursvik IK P08Vit 2 Sundbybergs IP 22
2019-05-04 15:00 Råsunda IS Blå - Ängby IF Blå Huvudstafältet 11
2019-05-04 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - Bromstens IK P08Svart Östermalms IP 3
2019-05-05 11:30 Sollentuna FK 21 - Hässelby SK FF 6 Edsbergs Sportfält 31
2019-05-05 16:00 IFK Lidingö FK 9 röd - Ekerö IK 2:Blå Bodal 1
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Ursvik IK P08Vit 2 - IFK Lidingö FK 9 röd Ursviks IP 11
2019-05-11 11:30 Bromstens IK P08Svart - Sundbybergs IK Röd Bromstens IP 21
2019-05-11 12:45 Ekerö IK 2:Blå - Karlbergs BK Grön 3 Träkvistavallen 226
2019-05-11 14:45 Vasalunds IF HuvudR - Djurgårdens IF FF 10 Huvudstafältet 12
2019-05-11 16:15 Hässelby SK FF 6 - Råsunda IS Blå Hässelby IP 21
2019-05-12 11:30 Sollentuna FK 21 - Sollentuna FK 8 Edsbergs Sportfält 31
Omgång 4
2019-05-05 10:00 Djurgårdens IF FF 10 - Ängby IF Blå Hjorthagens IP 2
2019-05-18 10:15 Sundbybergs IK Röd - Vasalunds IF HuvudR Sundbybergs IP 22
2019-05-18 12:45 Sollentuna FK 8 - Ekerö IK 2:Blå Helenelunds IP 125
2019-05-18 15:00 Råsunda IS Blå - Sollentuna FK 21 Huvudstafältet 11
2019-05-19 12:45 IFK Lidingö FK 9 röd - Bromstens IK P08Svart Bodal 1
2019-05-19 14:00 Karlbergs BK Grön 3 - Ursvik IK P08Vit 2 Kristinebergs IP 2
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Ursvik IK P08Vit 2 - Ekerö IK 2:Blå Ursviks IP 11
2019-05-25 11:30 Bromstens IK P08Svart - Karlbergs BK Grön 3 Bromstens IP 21
2019-05-25 15:00 Vasalunds IF HuvudR - IFK Lidingö FK 9 röd Huvudstafältet 12
2019-05-26 12:30 Råsunda IS Blå - Sollentuna FK 8 Huvudstafältet 11
2019-05-26 14:00 Ängby IF Blå - Sundbybergs IK Röd Ängby IP 2
2019-05-26 16:00 Hässelby SK FF 6 - Djurgårdens IF FF 10 Hässelby IP 21
Omgång 6
2019-06-01 09:00 Sundbybergs IK Röd - Hässelby SK FF 6 Sundbybergs IP 22
2019-06-01 12:00 Ekerö IK 2:Blå - Bromstens IK P08Svart Träkvistavallen 115
2019-06-01 12:45 Sollentuna FK 8 - Ursvik IK P08Vit 2 Helenelunds IP 125
2019-06-01 14:00 Djurgårdens IF FF 10 - Sollentuna FK 21 Hjorthagens IP 2
2019-06-02 11:30 IFK Lidingö FK 9 röd - Ängby IF Blå Bodal 1
2019-06-02 14:00 Karlbergs BK Grön 3 - Vasalunds IF HuvudR Kristinebergs IP 2
Omgång 7
2019-06-08 11:30 Bromstens IK P08Svart - Ursvik IK P08Vit 2 Bromstens IP 21
2019-06-09 11:00 Hässelby SK FF 6 - IFK Lidingö FK 9 röd Hässelby IP 21
2019-06-09 11:15 Vasalunds IF HuvudR - Ekerö IK 2:Blå Huvudstafältet 12
2019-06-09 11:15 Råsunda IS Blå - Djurgårdens IF FF 10 Huvudstafältet 11
2019-06-09 11:30 Sollentuna FK 21 - Sundbybergs IK Röd Edsbergs Sportfält 21
2019-06-09 12:45 Ängby IF Blå - Karlbergs BK Grön 3 Ängby IP 2
Omgång 8
2019-08-23 17:45 Sundbybergs IK Röd - Råsunda IS Blå Sundbybergs IP 22
2019-08-24 10:00 Ursvik IK P08Vit 2 - Vasalunds IF HuvudR Ursviks IP 11
2019-08-24 11:30 Ekerö IK 2:Blå - Ängby IF Blå Träkvistavallen 226
2019-08-24 12:45 Sollentuna FK 8 - Bromstens IK P08Svart Helenelunds IP 125
2019-08-25 12:45 Karlbergs BK Grön 3 - Hässelby SK FF 6 Kristinebergs IP 2
2019-08-25 16:00 IFK Lidingö FK 9 röd - Sollentuna FK 21 Bodal 1
Omgång 9
2019-08-31 15:00 Råsunda IS Blå - IFK Lidingö FK 9 röd Huvudstafältet 11
2019-08-31 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - Sollentuna FK 8 Hjorthagens IP 2
2019-09-01 11:00 Hässelby SK FF 6 - Ekerö IK 2:Blå Hässelby IP 21
2019-09-01 11:15 Vasalunds IF HuvudR - Bromstens IK P08Svart Huvudstafältet 12
2019-09-01 11:30 Sollentuna FK 21 - Karlbergs BK Grön 3 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-01 12:45 Ängby IF Blå - Ursvik IK P08Vit 2 Ängby IP 2
Omgång 10
2019-09-07 10:00 Ursvik IK P08Vit 2 - Hässelby SK FF 6 Ursviks IP 11
2019-09-07 10:15 Bromstens IK P08Svart - Ängby IF Blå Bromstens IP 21
2019-09-07 10:15 Sundbybergs IK Röd - Djurgårdens IF FF 10 Sundbybergs IP 22
2019-09-07 11:30 Ekerö IK 2:Blå - Sollentuna FK 21 Träkvistavallen 226
2019-09-07 12:45 Sollentuna FK 8 - Vasalunds IF HuvudR Helenelunds IP 125
2019-09-08 15:15 Karlbergs BK Grön 3 - Råsunda IS Blå Kristinebergs IP 2
Omgång 11
2019-09-14 09:00 Sundbybergs IK Röd - Sollentuna FK 8 Sundbybergs IP 22
2019-09-14 15:00 Råsunda IS Blå - Ekerö IK 2:Blå Huvudstafältet 11
2019-09-14 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - IFK Lidingö FK 9 röd Hjorthagens IP 2
2019-09-15 10:15 Sollentuna FK 21 - Ursvik IK P08Vit 2 Edsbergs Sportfält 21
2019-09-15 11:00 Hässelby SK FF 6 - Bromstens IK P08Svart Hässelby IP 21
2019-09-15 12:45 Ängby IF Blå - Vasalunds IF HuvudR Ängby IP 2
Omgång 12
2019-09-21 10:00 Ursvik IK P08Vit 2 - Råsunda IS Blå Ursviks IP 11
2019-09-21 10:15 Bromstens IK P08Svart - Sollentuna FK 21 Bromstens IP 21
2019-09-21 12:45 Sollentuna FK 8 - Ängby IF Blå Helenelunds IP 125
2019-09-21 16:15 Vasalunds IF HuvudR - Hässelby SK FF 6 Huvudstafältet 12
2019-09-22 12:45 IFK Lidingö FK 9 röd - Sundbybergs IK Röd Bodal 1
2019-09-22 14:00 Karlbergs BK Grön 3 - Djurgårdens IF FF 10 Kristinebergs IP 2
Omgång 13
2019-09-28 09:00 Sundbybergs IK Röd - Karlbergs BK Grön 3 Sundbybergs IP 22
2019-09-28 15:15 Djurgårdens IF FF 10 - Ekerö IK 2:Blå Hjorthagens IP 2
2019-09-28 16:15 Hässelby SK FF 6 - Ängby IF Blå Hässelby IP 21
2019-09-29 11:15 Råsunda IS Blå - Bromstens IK P08Svart Huvudstafältet 11
2019-09-29 11:30 Sollentuna FK 21 - Vasalunds IF HuvudR Edsbergs Sportfält 21
2019-09-29 16:00 IFK Lidingö FK 9 röd - Sollentuna FK 8 Bodal 1