Spelprogram - P 9-20

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 2 Soheil Liaghat Ravesh 0703445066 Svart/Vit/Svart/Gul
AIK FF 8 Erika Haage 0708309995 Svart/Vit/Svart/Gul
Djurgårdens IF FF 15 Magnus Kottenauer 0709618230 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Djurgårdens IF FF 7 Nicolai Nystrand Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 14 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 13 Lisa Kökeritz 0705808635 blåvit randig/blå/blåvit randiga
IFK Lidingö FK 5 Erik Svennemar 0708990530 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK grön 1 Christer Ericsson 0702438521 Röd/Vit/Röd
Norrtulls SK blå 2 Anne Klemsdal Gul/Svart/Gul
Stadshagen Vasalunds IF 2 Hans Lindén
Sundbybergs IK Vit Sara Svennungsson Söderberg 0736576366 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK Blå2 Jim Holmlund 0725464622 Gult/Svart/Svart
Värtans IK Vit Fredrik Elväng 0854137851 0733742632 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 18:00 AIK FF 2 - Norrtulls SK blå 2 Läroverket 1
2019-04-27 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Sundbybergs IK Vit Lidingövallen 226
2019-04-27 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Djurgårdens IF FF 15 Kristinebergs IP 26
2019-04-27 12:00 Karlbergs BK grön 1 - Ursvik IK Blå2 Kristinebergs IP 26
2019-04-27 16:00 Värtans IK Vit - AIK FF 8 Hjorthagens IP 3
2019-04-28 11:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 13 Grimsta IP 36
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Ursvik IK Blå2 - AIK FF 2 Örvallen 25
2019-05-04 11:00 IFK Lidingö FK 13 - Djurgårdens IF FF 7 Lidingövallen 227
2019-05-04 13:00 Norrtulls SK blå 2 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Norra Real 15
2019-05-04 13:00 Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 14 Golfängarna 16
2019-05-05 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - IFK Lidingö FK 5 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 15:00 AIK FF 8 - Karlbergs BK grön 1 Läroverket 1
Omgång 3
2019-05-09 19:00 AIK FF 8 - Ursvik IK Blå2 Läroverket 1
2019-05-11 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Norrtulls SK blå 2 Lidingövallen 226
2019-05-11 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - AIK FF 2 Kristinebergs IP 26
2019-05-11 16:00 Djurgårdens IF FF 7 - Sundbybergs IK Vit Hjorthagens IP 3
2019-05-12 10:00 Värtans IK Vit - IFK Lidingö FK 13 Hjorthagens IP 3
2019-05-12 12:00 IF Brommapojkarna 14 - Djurgårdens IF FF 15 Grimsta IP 36
Omgång 4
2019-05-18 11:00 Norrtulls SK blå 2 - IF Brommapojkarna 14 Norra Real 15
2019-05-18 11:00 IFK Lidingö FK 13 - Karlbergs BK grön 1 Lidingövallen 227
2019-05-18 11:00 Ursvik IK Blå2 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Örvallen 25
2019-05-18 13:00 Sundbybergs IK Vit - Värtans IK Vit Golfängarna 16
2019-05-19 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - Djurgårdens IF FF 7 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 11:00 AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 5 Läroverket 1
Omgång 5
2019-05-25 11:00 Karlbergs BK grön 1 - Sundbybergs IK Vit Kristinebergs IP 26
2019-05-25 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Lidingövallen 226
2019-05-25 16:00 Djurgårdens IF FF 7 - Norrtulls SK blå 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 10:00 Värtans IK Vit - Djurgårdens IF FF 15 Hjorthagens IP 3
2019-05-26 11:00 IF Brommapojkarna 14 - AIK FF 2 Grimsta IP 36
2019-05-26 14:00 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 13 Läroverket 1
Omgång 6
2019-05-31 19:00 AIK FF 2 - Djurgårdens IF FF 7 Läroverket 1
2019-06-01 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - IF Brommapojkarna 14 Kristinebergs IP 26
2019-06-01 12:00 Ursvik IK Blå2 - IFK Lidingö FK 5 Örvallen 25
2019-06-01 13:00 Sundbybergs IK Vit - AIK FF 8 Golfängarna 16
2019-06-01 14:00 Norrtulls SK blå 2 - Värtans IK Vit Norra Real 15
2019-06-02 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - Karlbergs BK grön 1 Hjorthagens IP 3
Omgång 7
2019-06-08 10:00 Karlbergs BK grön 1 - Norrtulls SK blå 2 Kristinebergs IP 26
2019-06-08 11:00 IFK Lidingö FK 13 - Ursvik IK Blå2 Lidingövallen 227
2019-06-08 16:00 Värtans IK Vit - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 11:00 IF Brommapojkarna 14 - IFK Lidingö FK 5 Grimsta IP 36
2019-06-09 12:00 Djurgårdens IF FF 7 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Hjorthagens IP 3
2019-06-09 13:00 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 15 Läroverket 1
Omgång 8
2019-08-23 18:00 AIK FF 2 - Karlbergs BK grön 1 Läroverket 1
2019-08-24 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Djurgårdens IF FF 7 Lidingövallen 226
2019-08-24 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - Värtans IK Vit Kristinebergs IP 26
2019-08-24 11:00 Sundbybergs IK Vit - IFK Lidingö FK 13 Golfängarna 16
2019-08-24 12:00 Ursvik IK Blå2 - IF Brommapojkarna 14 Örvallen 25
2019-08-24 13:00 Norrtulls SK blå 2 - AIK FF 8 Norra Real 15
Omgång 9
2019-08-31 09:00 Karlbergs BK grön 1 - Stadshagen Vasalunds IF 2 Kristinebergs IP 26
2019-08-31 11:00 IFK Lidingö FK 13 - Djurgårdens IF FF 15 Lidingövallen 227
2019-08-31 13:00 Sundbybergs IK Vit - Ursvik IK Blå2 Golfängarna 16
2019-09-01 09:00 AIK FF 8 - AIK FF 2 Läroverket 1
2019-09-01 11:00 Värtans IK Vit - IFK Lidingö FK 5 Hjorthagens IP 3
2019-09-01 13:00 Djurgårdens IF FF 7 - IF Brommapojkarna 14 Hjorthagens IP 3
Omgång 10
2019-09-07 11:00 IFK Lidingö FK 5 - Karlbergs BK grön 1 Lidingövallen 226
2019-09-07 11:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - AIK FF 8 Kristinebergs IP 26
2019-09-07 12:00 Ursvik IK Blå2 - Djurgårdens IF FF 7 Örvallen 25
2019-09-07 13:00 Norrtulls SK blå 2 - IFK Lidingö FK 13 Norra Real 15
2019-09-08 10:00 IF Brommapojkarna 14 - Värtans IK Vit Grimsta IP 36
2019-09-08 10:00 Djurgårdens IF FF 15 - Sundbybergs IK Vit Hjorthagens IP 3
Omgång 11
2019-09-13 19:00 AIK FF 8 - IFK Lidingö FK 5 Läroverket 1
2019-09-14 09:00 Karlbergs BK grön 1 - IF Brommapojkarna 14 Kristinebergs IP 26
2019-09-14 11:00 IFK Lidingö FK 13 - AIK FF 2 Lidingövallen 227
2019-09-14 13:00 Sundbybergs IK Vit - Norrtulls SK blå 2 Golfängarna 16
2019-09-15 11:00 Värtans IK Vit - Djurgårdens IF FF 7 Hjorthagens IP 3
2019-09-15 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - Ursvik IK Blå2 Hjorthagens IP 3
Omgång 12
2019-09-21 09:00 Norrtulls SK blå 2 - Djurgårdens IF FF 15 Norra Real 15
2019-09-21 12:00 Stadshagen Vasalunds IF 2 - IFK Lidingö FK 13 Kristinebergs IP 26
2019-09-21 12:00 Ursvik IK Blå2 - Värtans IK Vit Örvallen 25
2019-09-22 11:00 IF Brommapojkarna 14 - AIK FF 8 Grimsta IP 36
2019-09-22 13:00 Djurgårdens IF FF 7 - Karlbergs BK grön 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-22 14:00 AIK FF 2 - Sundbybergs IK Vit Läroverket 1
Omgång 13
2019-09-26 19:00 AIK FF 8 - Djurgårdens IF FF 7 Läroverket 1
2019-09-28 11:00 Karlbergs BK grön 1 - Värtans IK Vit Kristinebergs IP 26
2019-09-28 13:00 Sundbybergs IK Vit - Stadshagen Vasalunds IF 2 Golfängarna 16
2019-09-28 14:00 Norrtulls SK blå 2 - Ursvik IK Blå2 Norra Real 15
2019-09-29 13:00 Djurgårdens IF FF 15 - AIK FF 2 Hjorthagens IP 3
2019-09-29 16:00 IFK Lidingö FK 13 - IFK Lidingö FK 5 Killinge BP 15