Spelprogram - F13- 2B

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 3 AIK FF(Föreningen) Svart/Vit/Svart/Gul
Bollstanäs SK 2 Camilla Olsson 0707171743 GUL/GRÖN/GRÖN
Bromstens IK Svart Mikael Olander 0707337045 Svart/svart/svart
IF Brommapojkarna 6 Kristina Bergström 0702674055 Röd/Svart/Svarta/Svarta
Rotebro IS FF 1 Susanna Maria Hybertsen 0761369027 Röd/blå/Röd/Röd
Sollentuna FK 3 Helén Molander 0706446035 Svart/vit/Svart/Svart
Sundbybergs IK Jenny Rudslätt 0721570491 Grön/Vit/Grön
Täby FK 22 Marcus Lindgren 0733604729 Blå-Svart/Svart/Blå
Ursvik IK Gul Daniel Kristmansson 0793391975 Gult/Svart/Svart
Ängby IF 1 Mats Olof Hansson 0733981991 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 10:30 151648002 Bromstens IK Svart - Sundbybergs IK 3 - 5 Bromstens IP 21
2019-04-22 12:00 151648004 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 6 3 - 2 Råstasjön 12
2019-04-22 12:15 151648005 Rotebro IS FF 1 - Sollentuna FK 3 3 - 4 Skinnaråsens IP 2
2019-04-22 13:30 151648003 Bollstanäs SK 2 - Täby FK 22 2 - 5 Bollstanäs IP 2
2019-04-22 16:00 151648001 Ursvik IK Gul - Ängby IF 1 3 - 1 Örvallen 11
Omgång 2
2019-04-07 16:00 151648008 Täby FK 22 - Bromstens IK Svart 4 - 0 Skarpäng 1
2019-04-27 09:00 151648010 Ängby IF 1 - Rotebro IS FF 1 5 - 0 Ängby IP 11
2019-04-27 10:00 151648007 IF Brommapojkarna 6 - Bollstanäs SK 2 3 - 1 Olovslunds BP 1
2019-04-27 11:30 151648009 Sundbybergs IK - Ursvik IK Gul 2 - 5 Örvallen 11
2019-04-28 11:00 151648006 Sollentuna FK 3 - AIK FF 3 1 - 2 Kärrdals BP 1
Omgång 3
2019-05-03 18:30 151648011 Ursvik IK Gul - Täby FK 22 2 - 1 Ursviks IP 11
2019-05-04 09:00 151648014 AIK FF 3 - Rotebro IS FF 1 5 - 1 Råstasjön 1
2019-05-04 11:30 151648015 Sundbybergs IK - Ängby IF 1 0 - 0 Örvallen 11
2019-05-05 11:30 151648012 Bromstens IK Svart - IF Brommapojkarna 6 0 - 0 Bromstens IP 21
2019-05-05 13:30 151648013 Bollstanäs SK 2 - Sollentuna FK 3 3 - 1 Bollstanäs IP 2
Omgång 4
2019-05-11 10:00 151648020 Ängby IF 1 - AIK FF 3 1 - 6 Ängby IP 11
2019-05-11 14:00 151648016 Rotebro IS FF 1 - Bollstanäs SK 2 1 - 4 Skinnaråsens IP 2
2019-05-11 16:00 151648017 Sollentuna FK 3 - Bromstens IK Svart 11 - 0 Kärrdals BP 1
2019-05-12 17:00 151648018 IF Brommapojkarna 6 - Ursvik IK Gul 2 - 3 Ursviks IP 12
2019-06-15 13:30 151648019 Täby FK 22 - Sundbybergs IK 2 - 1 Skarpäng 1
Omgång 5
2019-05-17 18:30 151648021 Ursvik IK Gul - Sollentuna FK 3 3 - 5 Ursviks IP 11
2019-05-18 11:30 151648025 Sundbybergs IK - IF Brommapojkarna 6 1 - 7 Örvallen 11
2019-05-18 15:00 151648024 Täby FK 22 - Rotebro IS FF 1 3 - 2 Skarpäng 1
2019-05-19 13:30 151648023 Bollstanäs SK 2 - AIK FF 3 0 - 0 Bollstanäs IP 2
2019-05-19 14:00 151648022 Bromstens IK Svart - Ängby IF 1 0 - 4 Bromstens IP 21
Omgång 6
2019-05-25 10:15 151648029 IF Brommapojkarna 6 - Täby FK 22 3 - 3 Olovslunds BP 1
2019-05-25 13:30 151648028 Sollentuna FK 3 - Sundbybergs IK 4 - 3 Helenelunds IP 11
2019-05-26 09:00 151648026 AIK FF 3 - Bromstens IK Svart 4 - 0 Råstasjön 1
2019-05-26 12:30 151648030 Ängby IF 1 - Bollstanäs SK 2 4 - 2 Blackeberg BP 11
2019-05-26 14:30 151648027 Rotebro IS FF 1 - Ursvik IK Gul 1 - 3 Skinnaråsens IP 2
Omgång 7
2019-06-01 15:00 151648034 Täby FK 22 - Sollentuna FK 3 4 - 2 Skarpäng 1
2019-06-02 14:00 151648032 Bromstens IK Svart - Bollstanäs SK 2 3 - 2 Bromstens IP 21
2019-06-02 15:00 151648035 Sundbybergs IK - Rotebro IS FF 1 7 - 2 Skinnaråsens IP 21
2019-06-02 19:00 151648031 Ursvik IK Gul - AIK FF 3 0 - 0 Örvallen 11
2019-06-10 19:00 151648033 IF Brommapojkarna 6 - Ängby IF 1 5 - 1 Blackeberg BP 11
Omgång 8
2019-06-08 12:00 151648039 Sollentuna FK 3 - IF Brommapojkarna 6 1 - 3 Helenelunds IP 11
2019-06-08 13:30 151648037 AIK FF 3 - Sundbybergs IK 6 - 4 Råstasjön 12
2019-06-09 12:30 151648040 Ängby IF 1 - Täby FK 22 1 - 2 Blackeberg BP 11
2019-06-09 13:30 151648036 Bollstanäs SK 2 - Ursvik IK Gul 2 - 2 Bollstanäs IP 2
2019-06-09 17:15 151648038 Rotebro IS FF 1 - Bromstens IK Svart 1 - 0 Skinnaråsens IP 2
Omgång 9
2019-05-26 11:30 151648045 Sundbybergs IK - Bollstanäs SK 2 4 - 2 Örvallen 11
2019-06-07 18:45 151648044 Täby FK 22 - AIK FF 3 2 - 1 Skarpäng 1
2019-06-15 10:00 151648043 IF Brommapojkarna 6 - Rotebro IS FF 1 2 - 5 Olovslunds BP 1
2019-06-15 11:00 151648041 Ursvik IK Gul - Bromstens IK Svart 0 - 2 Ursviks IP 11
2019-06-16 11:00 151648042 Sollentuna FK 3 - Ängby IF 1 2 - 2 Kärrdals BP 1
Omgång 10
2019-08-17 09:00 151648050 Ängby IF 1 - Sollentuna FK 3 2 - 2 Ängby IP 11
2019-08-17 12:00 151648048 AIK FF 3 - Täby FK 22 0 - 0 Råstasjön 12
2019-08-17 14:00 151648049 Rotebro IS FF 1 - IF Brommapojkarna 6 2 - 1 Skinnaråsens IP 2
2019-08-18 12:00 151648046 Bromstens IK Svart - Ursvik IK Gul 0 - 5 Bromstens IP 21
2019-08-18 12:00 151648047 Bollstanäs SK 2 - Sundbybergs IK 4 - 3 Bollstanäs IP 2
Omgång 11
2019-08-23 18:30 151648051 Ursvik IK Gul - Bollstanäs SK 2 0 - 1 Ursviks IP 11
2019-08-23 19:00 151648053 IF Brommapojkarna 6 - Sollentuna FK 3 1 - 5 Kärrdals BP 11
2019-08-24 11:30 151648055 Sundbybergs IK - AIK FF 3 1 - 5 Örvallen 11
2019-08-24 15:00 151648054 Täby FK 22 - Ängby IF 1 2 - 3 Skarpäng 1
2019-08-25 13:00 151648052 Bromstens IK Svart - Rotebro IS FF 1 1 - 0 Bromstens IP 21
Omgång 12
2019-08-31 12:00 151648057 AIK FF 3 - Ursvik IK Gul 2 - 3 Råstasjön 12
2019-08-31 13:30 151648059 Sollentuna FK 3 - Täby FK 22 2 - 2 Helenelunds IP 11
2019-09-01 13:30 151648056 Bollstanäs SK 2 - Bromstens IK Svart 2 - 1 Bollstanäs IP 2
2019-09-01 14:15 151648060 Ängby IF 1 - IF Brommapojkarna 6 3 - 3 Blackeberg BP 11
2019-09-01 15:15 151648058 Rotebro IS FF 1 - Sundbybergs IK 5 - 3 Skinnaråsens IP 21
Omgång 13
2019-09-06 19:15 151648061 Ursvik IK Gul - Rotebro IS FF 1 2 - 0 Ursviks IP 11
2019-09-07 15:00 151648064 Täby FK 22 - IF Brommapojkarna 6 2 - 1 Skarpäng 1
2019-09-08 10:00 151648065 Sundbybergs IK - Sollentuna FK 3 3 - 5 Kärrdals BP 1
2019-09-08 13:00 151648062 Bromstens IK Svart - AIK FF 3 0 - 6 Bromstens IP 21
2019-09-08 13:30 151648063 Bollstanäs SK 2 - Ängby IF 1 3 - 3 Bollstanäs IP 2
Omgång 14
2019-09-14 09:00 151648070 Ängby IF 1 - Bromstens IK Svart 4 - 0 Ängby IP 11
2019-09-14 12:00 151648066 AIK FF 3 - Bollstanäs SK 2 4 - 1 Råstasjön 12
2019-09-14 12:00 151648069 IF Brommapojkarna 6 - Sundbybergs IK 5 - 4 Olovslunds BP 1
2019-09-14 13:30 151648068 Sollentuna FK 3 - Ursvik IK Gul 7 - 7 Helenelunds IP 11
2019-09-15 14:30 151648067 Rotebro IS FF 1 - Täby FK 22 0 - 3 Skinnaråsens IP 2
Omgång 15
2019-09-20 19:15 151648071 Ursvik IK Gul - IF Brommapojkarna 6 5 - 3 Ursviks IP 11
2019-09-21 09:00 151648074 AIK FF 3 - Ängby IF 1 3 - 2 Råstasjön 1
2019-09-21 11:30 151648075 Sundbybergs IK - Täby FK 22 3 - 5 Örvallen 11
2019-09-21 14:00 151648072 Bromstens IK Svart - Sollentuna FK 3 2 - 5 Bromstens IP 21
2019-09-22 16:30 151648073 Bollstanäs SK 2 - Rotebro IS FF 1 2 - 3 Bollstanäs IP 2
Omgång 16
2019-09-28 09:00 151648080 Ängby IF 1 - Sundbybergs IK 5 - 1 Ängby IP 11
2019-09-28 12:00 151648079 Täby FK 22 - Ursvik IK Gul 2 - 5 Skarpäng 1
2019-09-28 13:45 151648078 IF Brommapojkarna 6 - Bromstens IK Svart 4 - 1 Olovslunds BP 1
2019-09-29 10:00 151648077 Sollentuna FK 3 - Bollstanäs SK 2 2 - 3 Kärrdals BP 1
2019-09-29 15:45 151648076 Rotebro IS FF 1 - AIK FF 3 2 - 1 Skinnaråsens IP 2
Omgång 17
2019-10-05 11:00 151648081 Ursvik IK Gul - Sundbybergs IK 1 - 1 Ursviks IP 11
2019-10-05 13:30 151648084 AIK FF 3 - Sollentuna FK 3 3 - 4 Råstasjön 12
2019-10-06 13:30 151648083 Bollstanäs SK 2 - IF Brommapojkarna 6 2 - 5 Bollstanäs IP 2
2019-10-06 14:00 151648082 Bromstens IK Svart - Täby FK 22 2 - 0 Bromstens IP 21
2019-10-06 14:30 151648085 Rotebro IS FF 1 - Ängby IF 1 2 - 1 Skinnaråsens IP 2
Omgång 18
2019-10-10 18:30 151648087 AIK FF 3 - IF Brommapojkarna 6 3 - 1 Skytteholms IP 2
2019-10-12 10:00 151648088 Täby FK 22 - Bollstanäs SK 2 3 - 0 Kryssarvallen 1
2019-10-12 11:30 151648089 Sundbybergs IK - Bromstens IK Svart 0 - 2 Örvallen 11
2019-10-12 12:00 151648086 Sollentuna FK 3 - Rotebro IS FF 1 2 - 2 Skinnaråsens IP 2
2019-10-13 12:30 151648090 Ängby IF 1 - Ursvik IK Gul 1 - 2 Blackeberg BP 11