Spelprogram - F12- 7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Boo FF 6 Sara Maria Elisabet Dalenstam Bergqvist 0703445656 Vinröd/Svart/Svarta
Djurgårdens IF FF 2 Helena Hernander 0705399234 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
Enskede IK Röd Jörgen Barkselius 0705671473 Svarta/svarta/röda
Gröndals IK Blå Sofia Erixon 0704106962 Vit/Blå/Svart
IF Brommapojkarna 3 Peter Börjesson 0702340900 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK 4 blå Gabriel Littson Enning 0703133330 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Karlbergs BK 1 Pernilla Dufström 0739835544 Röd/Vit/Röd
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Robert Carl-Fredrik Stenman 0705913216 Röd/Vit/Röd
Nockebyhovs IF 2 Mattias Gretzer Ljusblå/Svart/Blå
Sundbybergs IK Vit Christin Sylvander 0709992611 Grön/Vit/Grön
Vasalunds IF Röd Christian Thunholm 0703927955 Röda/Svarta/Röda
Älvsjö AIK FF Vit Peter Yxne vit/blå/vita
Örby IS Röd Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 17:30 Karlbergs BK 1 - Djurgårdens IF FF 2 Stadshagens IP 21
2019-04-27 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Vasalunds IF Röd Axelsbergs BP 12
2019-04-27 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Gröndals IK Blå Stora Mossens IP 3
2019-04-27 10:15 Nockebyhovs IF 2 - IFK Lidingö FK 4 blå Åkeshovs BP 11
2019-04-27 11:30 Enskede IK Röd - Älvsjö AIK FF Vit Enskede IP 4
2019-04-27 14:00 Boo FF 6 - Sundbybergs IK Vit Boovallen 21
Omgång 2
2019-05-03 20:00 Älvsjö AIK FF Vit - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Älvsjö IP 4
2019-05-04 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - Boo FF 6 Östermalms IP 2
2019-05-04 11:30 IFK Lidingö FK 4 blå - IF Brommapojkarna 3 Hersby BP 1
2019-05-04 11:30 Sundbybergs IK Vit - Enskede IK Röd Sundbybergs IP 22
2019-05-04 11:30 Vasalunds IF Röd - Örby IS Röd Råsunda IP 12
2019-05-04 16:30 Gröndals IK Blå - Karlbergs BK 1 Gröndals BP 11
Omgång 3
2019-05-10 17:30 Karlbergs BK 1 - IFK Lidingö FK 4 blå Stadshagens IP 21
2019-05-11 10:15 Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit Lisebergs BP 12
2019-05-11 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Sundbybergs IK Vit Axelsbergs BP 12
2019-05-11 11:30 Enskede IK Röd - Djurgårdens IF FF 2 Enskede IP 4
2019-05-11 11:30 IF Brommapojkarna 3 - Nockebyhovs IF 2 Stora Mossens IP 3
2019-05-11 16:30 Boo FF 6 - Gröndals IK Blå Boovallen 21
Omgång 4
2019-05-18 10:15 Nockebyhovs IF 2 - Karlbergs BK 1 Åkeshovs BP 11
2019-05-18 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Östermalms IP 2
2019-05-18 11:30 Sundbybergs IK Vit - Örby IS Röd Sundbybergs IP 22
2019-05-18 14:00 IFK Lidingö FK 4 blå - Boo FF 6 Hersby BP 1
2019-05-18 15:15 Gröndals IK Blå - Enskede IK Röd Gröndals BP 11
2019-05-19 17:00 Älvsjö AIK FF Vit - Vasalunds IF Röd Älvsjö IP 4
Omgång 5
2019-05-24 17:30 Karlbergs BK 1 - IF Brommapojkarna 3 Stadshagens IP 21
2019-05-25 09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Gröndals IK Blå Axelsbergs BP 12
2019-05-25 10:15 Enskede IK Röd - IFK Lidingö FK 4 blå Enskede IP 4
2019-05-25 14:00 Boo FF 6 - Nockebyhovs IF 2 Boovallen 22
2019-05-26 13:00 Örby IS Röd - Djurgårdens IF FF 2 Örby BP 1
2019-05-26 14:30 Vasalunds IF Röd - Sundbybergs IK Vit Råsunda IP 12
Omgång 6
2019-06-01 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Boo FF 6 Stora Mossens IP 3
2019-06-01 11:30 Sundbybergs IK Vit - Älvsjö AIK FF Vit Sundbybergs IP 22
2019-06-01 15:15 Gröndals IK Blå - Örby IS Röd Gröndals BP 11
2019-06-02 11:30 Nockebyhovs IF 2 - Enskede IK Röd Åkeshovs BP 11
2019-06-08 15:00 Djurgårdens IF FF 2 - Vasalunds IF Röd Ekhagens BP 1
2019-06-13 19:00 IFK Lidingö FK 4 blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Rudboda Bollplan
Omgång 7
2019-06-07 20:00 Älvsjö AIK FF Vit - Djurgårdens IF FF 2 Älvsjö IP 4
2019-06-08 10:15 Örby IS Röd - IFK Lidingö FK 4 blå Lisebergs BP 12
2019-06-08 10:15 Enskede IK Röd - IF Brommapojkarna 3 Enskede IP 4
2019-06-08 11:30 Vasalunds IF Röd - Gröndals IK Blå Råsunda IP 12
2019-06-08 16:30 Boo FF 6 - Karlbergs BK 1 Boovallen 21
2019-06-09 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Nockebyhovs IF 2 Axelsbergs BP 12
Omgång 8
2019-08-23 18:45 Karlbergs BK 1 - Enskede IK Röd Stadshagens IP 21
2019-08-24 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Stora Mossens IP 3
2019-08-24 11:30 IFK Lidingö FK 4 blå - Vasalunds IF Röd Hersby BP 1
2019-08-24 16:00 Nockebyhovs IF 2 - Örby IS Röd Örby BP 1
2019-08-24 16:30 Gröndals IK Blå - Älvsjö AIK FF Vit Gröndals BP 11
2019-08-29 16:45 Djurgårdens IF FF 2 - Sundbybergs IK Vit Östermalms IP 2
Omgång 9
2019-08-30 20:00 Älvsjö AIK FF Vit - IFK Lidingö FK 4 blå Älvsjö IP 4
2019-08-31 10:15 Örby IS Röd - IF Brommapojkarna 3 Lisebergs BP 12
2019-08-31 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Karlbergs BK 1 Axelsbergs BP 12
2019-08-31 10:15 Vasalunds IF Röd - Nockebyhovs IF 2 Råsunda IP 12
2019-08-31 11:30 Enskede IK Röd - Boo FF 6 Enskede IP 4
2019-09-08 11:30 Sundbybergs IK Vit - Gröndals IK Blå Sundbybergs IP 21
Omgång 10
2019-09-06 17:30 Karlbergs BK 1 - Örby IS Röd Stadshagens IP 21
2019-09-07 10:15 Nockebyhovs IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit Åkeshovs BP 11
2019-09-07 10:15 IFK Lidingö FK 4 blå - Sundbybergs IK Vit Hersby BP 1
2019-09-07 14:00 Boo FF 6 - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Boovallen 21
2019-09-07 14:00 IF Brommapojkarna 3 - Vasalunds IF Röd Vällingby BP 12
2019-09-07 16:30 Gröndals IK Blå - Djurgårdens IF FF 2 Gröndals BP 11
Omgång 11
2019-09-13 20:00 Älvsjö AIK FF Vit - IF Brommapojkarna 3 Älvsjö IP 4
2019-09-14 09:00 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 4 blå Östermalms IP 2
2019-09-14 10:15 Örby IS Röd - Boo FF 6 Lisebergs BP 12
2019-09-14 10:15 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Enskede IK Röd Axelsbergs BP 12
2019-09-14 10:15 Vasalunds IF Röd - Karlbergs BK 1 Råsunda IP 12
2019-09-15 16:00 Sundbybergs IK Vit - Nockebyhovs IF 2 Sundbybergs IP 22
Omgång 12
2019-09-20 18:45 Karlbergs BK 1 - Älvsjö AIK FF Vit Stadshagens IP 21
2019-09-21 10:15 IF Brommapojkarna 3 - Sundbybergs IK Vit Stora Mossens IP 3
2019-09-21 10:15 Nockebyhovs IF 2 - Djurgårdens IF FF 2 Åkeshovs BP 11
2019-09-21 10:15 IFK Lidingö FK 4 blå - Gröndals IK Blå Hersby BP 1
2019-09-21 19:00 Boo FF 6 - Vasalunds IF Röd Orminge BP 1
2019-09-22 10:30 Enskede IK Röd - Örby IS Röd Gubbängens IP 12
Omgång 13
2019-09-27 20:00 Älvsjö AIK FF Vit - Boo FF 6 Älvsjö IP 4
2019-09-28 10:15 Örby IS Röd - Mälarhöjdens IK Fotboll 1 Lisebergs BP 12
2019-09-28 10:15 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 3 Östermalms IP 2
2019-09-28 10:15 Vasalunds IF Röd - Enskede IK Röd Råsunda IP 12
2019-09-28 16:30 Gröndals IK Blå - Nockebyhovs IF 2 Gröndals BP 11
2019-09-29 12:00 Sundbybergs IK Vit - Karlbergs BK 1 Sundbybergs IP 22