Spelprogram - F 8-12

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enskede IK Orange Jens Sellrup 086469085 0707422544 Svarta/svarta/röda
Huddinge IF 2 Mattias Larsson Svart/gulrandig/Svart/Gul
Högdalens AIS 1 Natalie Söderberg Nordvall Röd/svart/svart
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Louise Zettergren 0704850667 Röd/Vit/Röd
Skogås-Trångsunds FF Blå Skogås-Trångsunds FF(Föreningen) Röd-(Blå)/Blå/Blå
Stureby SK F11 Blå Martin Jensen Blå/Vit/Blå
Stuvsta IF 2 Jonas Nimfelt 0707162821 Grön/svart randig/Svart/Svart
Sätra SK Stephanie Forsberg Andersson 0702009648 Orange/Svart/Orange
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Birgitta Beatrice Blylod 0702725495 Grön/Vit/Grön/Grön
Årsta FF 2 Årsta FF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Älvsjö AIK FF Blå Mikael Stanell vit/blå/vita
Älvsjö AIK FF Vit Tina Palitz vit/blå/vita
Örby IS Blå Harald Andersson 0855017365 0706675793 Röd/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-26 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stureby SK F11 Blå Nytorps Mosse IP 115
2019-04-27 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Sätra SK Älvsjö IP 51
2019-04-27 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Vit Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-04-27 15:00 Huddinge IF 2 - Stuvsta IF 2 Källbrinksskolans IP 2
2019-04-28 11:00 Högdalens AIS 1 - Enskede IK Orange Bäckahagens BP 15
2019-04-28 16:00 Årsta FF 2 - Örby IS Blå Årstagårdens BP 126
Omgång 2
2019-05-04 11:00 Stureby SK F11 Blå - Huddinge IF 2 Stureby Skola BP 125
2019-05-04 12:00 Älvsjö AIK FF Vit - Högdalens AIS 1 Älvsjö IP 51
2019-05-04 15:00 Stuvsta IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stuvsta IP 2
2019-05-05 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Skogås-Trångsunds FF Blå Brantbrinks IP 225
2019-05-05 12:00 Enskede IK Orange - Årsta FF 2 Enskede IP 55
2019-05-05 13:00 Örby IS Blå - Älvsjö AIK FF Blå Örby BP 15
Omgång 3
2019-05-10 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Sätra SK Nytorps Mosse IP 115
2019-05-11 11:00 Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Orange Älvsjö IP 51
2019-05-11 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Huddinge IF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-05-12 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Stureby SK F11 Blå Brantbrinks IP 225
2019-05-12 11:00 Högdalens AIS 1 - Stuvsta IF 2 Bäckahagens BP 15
2019-05-12 16:00 Årsta FF 2 - Älvsjö AIK FF Vit Årstagårdens BP 126
Omgång 4
2019-05-18 11:00 Stureby SK F11 Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Stureby Skola BP 125
2019-05-18 12:00 Sätra SK - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Sätra BP 21
2019-05-18 13:00 Älvsjö AIK FF Vit - Älvsjö AIK FF Blå Älvsjö IP 51
2019-05-18 15:00 Stuvsta IF 2 - Årsta FF 2 Stuvsta IP 2
2019-05-19 10:00 Huddinge IF 2 - Högdalens AIS 1 Källbrinksskolans IP 2
2019-05-19 12:00 Örby IS Blå - Skogås-Trångsunds FF Blå Örby BP 15
Omgång 5
2019-05-24 18:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Enskede IK Orange Nytorps Mosse IP 115
2019-05-25 09:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Örby IS Blå Brantbrinks IP 225
2019-05-25 10:00 Sätra SK - Stureby SK F11 Blå Sätra BP 21
2019-05-25 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Stuvsta IF 2 Älvsjö IP 51
2019-05-26 11:00 Högdalens AIS 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Bäckahagens BP 15
2019-05-26 14:00 Årsta FF 2 - Huddinge IF 2 Årstagårdens BP 126
Omgång 6
2019-06-01 11:00 Stureby SK F11 Blå - Högdalens AIS 1 Stureby Skola BP 125
2019-06-01 13:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Årsta FF 2 Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-06-01 13:00 Älvsjö AIK FF Vit - Skogås-Trångsunds FF Blå Älvsjö IP 51
2019-06-01 15:00 Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå Källbrinksskolans IP 2
2019-06-02 12:00 Enskede IK Orange - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Enskede IP 55
2019-06-02 12:00 Örby IS Blå - Sätra SK Örby BP 15
Omgång 7
2019-06-07 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Stuvsta IF 2 Nytorps Mosse IP 115
2019-06-08 10:00 Sätra SK - Enskede IK Orange Sätra BP 21
2019-06-08 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Älvsjö IP 51
2019-06-09 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Vit Brantbrinks IP 225
2019-06-09 12:00 Örby IS Blå - Stureby SK F11 Blå Örby BP 15
2019-06-09 14:00 Årsta FF 2 - Högdalens AIS 1 Årstagårdens BP 126
Omgång 8
2019-08-24 11:00 Stureby SK F11 Blå - Årsta FF 2 Stureby Skola BP 125
2019-08-24 12:00 Älvsjö AIK FF Vit - Sätra SK Älvsjö IP 51
2019-08-24 14:00 Stuvsta IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Stuvsta IP 2
2019-08-25 10:00 Huddinge IF 2 - Skogås-Trångsunds FF Blå Källbrinksskolans IP 2
2019-08-25 11:00 Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Blå Bäckahagens BP 15
2019-08-25 13:00 Enskede IK Orange - Örby IS Blå Enskede IP 55
Omgång 9
2019-08-30 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Nytorps Mosse IP 115
2019-08-31 11:00 Sätra SK - Stuvsta IF 2 Sätra BP 21
2019-08-31 13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Årsta FF 2 Älvsjö IP 51
2019-09-01 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Huddinge IF 2 Brantbrinks IP 225
2019-09-01 12:00 Enskede IK Orange - Stureby SK F11 Blå Enskede IP 55
2019-09-01 12:00 Örby IS Blå - Älvsjö AIK FF Vit Örby BP 15
Omgång 10
2019-09-07 11:00 Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Orange Älvsjö IP 51
2019-09-07 11:00 Stureby SK F11 Blå - Älvsjö AIK FF Blå Stureby Skola BP 125
2019-09-07 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-07 14:00 Stuvsta IF 2 - Örby IS Blå Stuvsta IP 2
2019-09-07 15:00 Huddinge IF 2 - Sätra SK Källbrinksskolans IP 2
2019-09-08 11:00 Högdalens AIS 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå Bäckahagens BP 15
Omgång 11
2019-09-13 17:30 Skogås-Trångsunds FF Blå - Årsta FF 2 Nytorps Mosse IP 115
2019-09-14 11:00 Sätra SK - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Sätra BP 21
2019-09-14 12:00 Älvsjö AIK FF Vit - Stureby SK F11 Blå Älvsjö IP 51
2019-09-15 11:00 Enskede IK Orange - Stuvsta IF 2 Enskede IP 55
2019-09-15 11:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Högdalens AIS 1 Brantbrinks IP 225
2019-09-15 12:00 Örby IS Blå - Huddinge IF 2 Örby BP 15
Omgång 12
2019-09-21 12:00 Älvsjö AIK FF Blå - Skogås-Trångsunds FF Blå Älvsjö IP 51
2019-09-21 14:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Örby IS Blå Mälarhöjdens Skola BP 15
2019-09-21 15:00 Huddinge IF 2 - Enskede IK Orange Källbrinksskolans IP 2
2019-09-21 15:00 Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit Stuvsta IP 2
2019-09-22 11:00 Högdalens AIS 1 - Sätra SK Bäckahagens BP 15
2019-09-22 16:00 Årsta FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Årstagårdens BP 126
Omgång 13
2019-09-28 10:00 Sätra SK - Årsta FF 2 Sätra BP 21
2019-09-28 11:00 Älvsjö AIK FF Vit - Huddinge IF 2 Älvsjö IP 51
2019-09-28 15:00 Stuvsta IF 2 - Stureby SK F11 Blå Stuvsta IP 2
2019-09-29 10:00 Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Blå Brantbrinks IP 225
2019-09-29 12:00 Enskede IK Orange - Mälarhöjdens IK Fotboll 2 Enskede IP 55
2019-09-29 12:00 Örby IS Blå - Högdalens AIS 1 Örby BP 15