Spelprogram - F 8- 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF 1 Magnus Wikström 0706021562 Svart/Vit/Svart/Gul
Apollon Solna FK Heidi Sjödin svart-röd/svart/svart
IF Brommapojkarna 5 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IF Brommapojkarna 8 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Bergshamra Vit Tor Jannas Svensson 0739649873 Vit/Blå/Vit
IFK Lidingö FK 5 vit Emma Johnson 0708278019 blåvit randig/blå/blåvit randiga
Norrtulls SK vit 2 Anders Jonas Sjölander Gul/Svart/Gul
Spånga IS FK 1 Jens Westman 0707549139 Blå-vit/Blå/Blå
Spånga IS FK 6 Henrietta Bäckström 0703650491 Blå-vit/Blå/Blå
Sundbybergs IK Vit Peter Malik 0734325457 Grön/Vit/Grön
Ursvik IK 2 Kamilla Asp 0707676373 Gult/Svart/Svart
Vasalunds IF Pamela Orostica Röda/Svarta/Röda
Värtans IK 2 Anna Abrahamsson Hägg 0704912720 Blå, Vit, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:00 Ursvik IK 2 - IF Brommapojkarna 8 Örvallen 26
2019-04-27 11:00 Spånga IS FK 1 - Vasalunds IF Nälsta BP 125
2019-04-27 12:00 Norrtulls SK vit 2 - Värtans IK 2 Norra Real 16
2019-04-27 12:00 Sundbybergs IK Vit - IF Brommapojkarna 5 Golfängarna 16
2019-04-28 10:00 Apollon Solna FK - Spånga IS FK 6 Läroverket 1
2019-04-28 12:00 IFK Bergshamra Vit - IFK Lidingö FK 5 vit Bergshamra IP 25
Maj
2019-05-04 10:00 Spånga IS FK 6 - Norrtulls SK vit 2 Nälsta BP 125
2019-05-04 14:00 IFK Lidingö FK 5 vit - AIK FF 1 Gångsätra BP 16
2019-05-05 11:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Bergshamra Vit Grimsta IP 35
2019-05-05 12:00 IF Brommapojkarna 8 - Sundbybergs IK Vit Grimsta IP 36
2019-05-05 14:00 Värtans IK 2 - Spånga IS FK 1 Hjorthagens IP 3
2019-05-05 17:00 Vasalunds IF - Ursvik IK 2 Läroverket 15
2019-05-11 10:00 Ursvik IK 2 - Spånga IS FK 1 Örvallen 26
2019-05-11 11:00 Spånga IS FK 6 - Värtans IK 2 Nälsta BP 125
2019-05-11 12:00 Sundbybergs IK Vit - Vasalunds IF Golfängarna 16
2019-05-11 14:00 Apollon Solna FK - IFK Lidingö FK 5 vit Läroverket 1
2019-05-12 12:00 IFK Bergshamra Vit - IF Brommapojkarna 8 Bergshamra IP 25
2019-05-12 16:00 AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 5 Läroverket 1
2019-05-18 11:00 Spånga IS FK 1 - Sundbybergs IK Vit Nälsta BP 125
2019-05-18 15:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Norrtulls SK vit 2 Gångsätra BP 16
2019-05-19 13:00 IF Brommapojkarna 8 - AIK FF 1 Grimsta IP 36
2019-05-19 13:00 IF Brommapojkarna 5 - Apollon Solna FK Grimsta IP 35
2019-05-19 14:00 Värtans IK 2 - Ursvik IK 2 Hjorthagens IP 3
2019-05-19 17:00 Vasalunds IF - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
2019-05-25 10:00 Spånga IS FK 6 - IFK Lidingö FK 5 vit Nälsta BP 125
2019-05-25 12:00 Sundbybergs IK Vit - Ursvik IK 2 Golfängarna 16
2019-05-25 17:00 Apollon Solna FK - IF Brommapojkarna 8 Läroverket 1
2019-05-26 10:00 Norrtulls SK vit 2 - IF Brommapojkarna 5 Maltesholmsskolans BP 15
2019-05-26 13:00 IFK Bergshamra Vit - Spånga IS FK 1 Bergshamra IP 25
2019-05-26 16:00 AIK FF 1 - Vasalunds IF Läroverket 1
Juni
2019-06-01 10:00 Spånga IS FK 1 - AIK FF 1 Nälsta BP 125
2019-06-01 10:00 Vasalunds IF - Apollon Solna FK Läroverket 1
2019-06-01 14:00 Ursvik IK 2 - IFK Bergshamra Vit Örvallen 26
2019-06-02 11:00 IF Brommapojkarna 5 - Spånga IS FK 6 Grimsta IP 35
2019-06-02 12:00 IF Brommapojkarna 8 - Norrtulls SK vit 2 Grimsta IP 36
2019-06-02 16:00 Värtans IK 2 - Sundbybergs IK Vit Hjorthagens IP 3
2019-06-07 19:00 AIK FF 1 - Ursvik IK 2 Läroverket 1
2019-06-08 10:00 Norrtulls SK vit 2 - Vasalunds IF Norra Real 16
2019-06-08 11:00 Spånga IS FK 6 - IF Brommapojkarna 8 Nälsta BP 125
2019-06-09 12:00 IFK Bergshamra Vit - Sundbybergs IK Vit Bergshamra IP 25
2019-06-09 16:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Värtans IK 2 Gångsätra BP 16
2019-06-09 17:00 Apollon Solna FK - Spånga IS FK 1 Läroverket 1
Augusti
2019-08-24 10:00 Spånga IS FK 1 - Norrtulls SK vit 2 Nälsta BP 125
2019-08-24 12:00 Sundbybergs IK Vit - AIK FF 1 Golfängarna 16
2019-08-24 13:00 Ursvik IK 2 - Apollon Solna FK Örvallen 26
2019-08-25 11:00 IF Brommapojkarna 5 - IFK Lidingö FK 5 vit Grimsta IP 35
2019-08-25 14:00 Värtans IK 2 - IFK Bergshamra Vit Hjorthagens IP 3
2019-08-25 16:00 Vasalunds IF - Spånga IS FK 6 Läroverket 1
2019-08-31 10:00 Norrtulls SK vit 2 - Ursvik IK 2 Norra Real 16
2019-08-31 10:00 Spånga IS FK 6 - Spånga IS FK 1 Nälsta BP 125
September
2019-09-01 13:00 IF Brommapojkarna 5 - Värtans IK 2 Grimsta IP 35
2019-09-01 17:00 Apollon Solna FK - Sundbybergs IK Vit Läroverket 1
2019-09-01 17:15 IFK Lidingö FK 5 vit - IF Brommapojkarna 8 Gångsätra BP 16
2019-09-06 18:00 AIK FF 1 - IFK Bergshamra Vit Läroverket 1
2019-09-07 12:00 Sundbybergs IK Vit - Norrtulls SK vit 2 Golfängarna 16
2019-09-07 13:00 Ursvik IK 2 - Spånga IS FK 6 Örvallen 26
2019-09-08 12:00 IFK Bergshamra Vit - Apollon Solna FK Bergshamra IP 25
2019-09-08 14:00 Vasalunds IF - IFK Lidingö FK 5 vit Läroverket 1
2019-09-08 14:00 IF Brommapojkarna 8 - IF Brommapojkarna 5 Grimsta IP 36
2019-09-08 16:00 Värtans IK 2 - AIK FF 1 Hjorthagens IP 3
2019-09-14 10:00 Norrtulls SK vit 2 - IFK Bergshamra Vit Norra Real 16
2019-09-14 10:00 Apollon Solna FK - AIK FF 1 Läroverket 1
2019-09-14 10:00 Spånga IS FK 6 - Sundbybergs IK Vit Nälsta BP 125
2019-09-15 12:00 IF Brommapojkarna 8 - Värtans IK 2 Grimsta IP 36
2019-09-15 14:00 IF Brommapojkarna 5 - Vasalunds IF Grimsta IP 35
2019-09-15 17:15 IFK Lidingö FK 5 vit - Spånga IS FK 1 Gångsätra BP 16
2019-09-21 11:00 Spånga IS FK 1 - IF Brommapojkarna 5 Nälsta BP 125
2019-09-21 13:00 Ursvik IK 2 - IFK Lidingö FK 5 vit Örvallen 26
2019-09-22 12:00 IFK Bergshamra Vit - Spånga IS FK 6 Bergshamra IP 25
2019-09-22 15:00 AIK FF 1 - Norrtulls SK vit 2 Läroverket 1
2019-09-22 15:00 Värtans IK 2 - Apollon Solna FK Hjorthagens IP 3
2019-09-22 16:00 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna 8 Läroverket 1
2019-09-28 10:00 Norrtulls SK vit 2 - Apollon Solna FK Norra Real 16
2019-09-28 11:00 Spånga IS FK 6 - AIK FF 1 Nälsta BP 125
2019-09-28 14:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Sundbybergs IK Vit Gångsätra BP 16
2019-09-29 12:00 IF Brommapojkarna 5 - Ursvik IK 2 Grimsta IP 35
2019-09-29 13:00 IF Brommapojkarna 8 - Spånga IS FK 1 Grimsta IP 36
2019-09-29 15:00 Vasalunds IF - Värtans IK 2 Läroverket 1