Spelprogram - Div 6 norra herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-25 19:00 180163004 IFK Sunne U - Rännbergs IK 2 - 5 Fryxellska skolan
2019-04-26 19:00 180163005 Rinns AIK - Bäckalunds IF 0 - 1 Rinnevi
2019-04-27 14:15 180163002 Sörby IK - Västanviks AIF 2 5 - 2 Munkfors Arena
2019-04-28 15:00 180163003 Gunnarskog/Bortan - IFK Edebäck-Uddeholm 2 - 1 Gunnevi
2019-04-28 16:00 180163001 Ekshärads BK - IF Brunskog United 3 - 0 Höökborgen
Maj
2019-05-02 19:00 180163007 IFK Edebäck-Uddeholm - IFK Sunne U 1 - 2 Edebäcksvallen
2019-05-03 19:00 180163008 Västanviks AIF 2 - Gunnarskog/Bortan 2 - 1 Granevik
2019-05-04 17:00 180163009 IF Brunskog United - Sörby IK 1 - 3 Stenstavallen
2019-05-05 16:00 180163041 Gunnarskog/Bortan - Rännbergs IK 2 - 0 Gunnevi
2019-05-09 19:00 180163015 IFK Sunne U - Västanviks AIF 2 4 - 2 Kolsvik
2019-05-10 19:00 180163011 Rännbergs IK - IFK Edebäck-Uddeholm 3 - 0 Åsbyvallen
2019-05-10 19:00 180163012 Ekshärads BK - Rinns AIK 4 - 1 Höökborgen
2019-05-10 19:00 180163013 Sörby IK - Bäckalunds IF 2 - 3 Sörbyvallen
2019-05-11 16:00 180163014 Gunnarskog/Bortan - IF Brunskog United 2 - 1 Gunnevi
2019-05-16 19:30 180163020 Rinns AIK - IFK Edebäck-Uddeholm 0 - 2 Rinnevi
2019-05-17 19:00 180163016 Västanviks AIF 2 - Rännbergs IK 0 - 1 Granevik
2019-05-17 19:00 180163018 Bäckalunds IF - Gunnarskog/Bortan 1 - 2 Granevi A-plan
2019-05-17 19:00 180163019 Ekshärads BK - Sörby IK 0 - 0 Höökborgen
2019-05-18 17:00 180163017 IF Brunskog United - IFK Sunne U 2 - 3 Stenstavallen
2019-05-22 19:00 180163010 Bäckalunds IF - Ekshärads BK 1 - 2 Granevi A-plan
2019-05-24 19:00 180163022 IFK Edebäck-Uddeholm - Västanviks AIF 2 1 - 1 Edebäcksvallen
2019-05-24 19:00 180163023 Sörby IK - Rinns AIK 2 - 0 Sörbyvallen
2019-05-25 15:00 180163021 Rännbergs IK - IF Brunskog United 4 - 0 Åsbyvallen
2019-05-25 16:00 180163024 Gunnarskog/Bortan - Ekshärads BK 3 - 0 Gunnevi
2019-05-26 18:00 180163025 IFK Sunne U - Bäckalunds IF 4 - 2 Fryxellska skolan
2019-05-29 19:00 180163028 Ekshärads BK - IFK Sunne U 3 - 1 Höökborgen
2019-05-30 19:00 180163027 Bäckalunds IF - Rännbergs IK 3 - 7 Granevi A-plan
2019-05-31 19:00 180163026 IF Brunskog United - IFK Edebäck-Uddeholm 1 - 3 Stenstavallen
Juni
2019-06-01 16:00 180163030 Rinns AIK - Västanviks AIF 2 0 - 4 Rinnevi
2019-06-02 16:00 180163029 Sörby IK - Gunnarskog/Bortan 0 - 1 Sörbyvallen
2019-06-02 18:00 180163046 Rännbergs IK - IFK Sunne U 3 - 2 Åsbyvallen
2019-06-06 18:00 180163035 IFK Sunne U - Sörby IK 5 - 0 Kolsvik
2019-06-06 19:00 180163006 Rännbergs IK - Rinns AIK 3 - 0 Åsbyvallen
2019-06-06 19:00 180163032 IFK Edebäck-Uddeholm - Bäckalunds IF 1 - 2 Edebäcksvallen
2019-06-06 19:00 180163033 Västanviks AIF 2 - IF Brunskog United 10 - 0 Granevik
2019-06-09 16:00 180163031 Rännbergs IK - Ekshärads BK 4 - 0 Åsbyvallen
2019-06-09 16:00 180163034 Gunnarskog/Bortan - Rinns AIK 3 - 3 Gunnevi
2019-06-14 19:00 180163036 Bäckalunds IF - Västanviks AIF 2 3 - 2 Granevi A-plan
2019-06-16 15:00 180163038 Sörby IK - Rännbergs IK 1 - 6 Sörbyvallen
2019-06-16 15:00 180163040 Rinns AIK - IF Brunskog United 3 - 3 Rinnevi
2019-06-16 16:00 180163037 Ekshärads BK - IFK Edebäck-Uddeholm 0 - 3 Höökborgen
2019-06-16 17:00 180163039 Gunnarskog/Bortan - IFK Sunne U 3 - 0 Gunnevi
2019-06-19 19:00 180163043 Västanviks AIF 2 - Ekshärads BK 0 - 1 Granevik
2019-06-20 19:00 180163045 IFK Sunne U - Rinns AIK 1 - 2 Kolsvik
2019-06-20 19:30 180163042 IFK Edebäck-Uddeholm - Sörby IK 2 - 3 Edebäcksvallen
2019-06-24 19:00 180163044 IF Brunskog United - Bäckalunds IF 2 - 4 Stenstavallen
2019-06-28 19:00 180163048 Västanviks AIF 2 - Sörby IK 3 - 1 Granevik
2019-06-28 19:00 180163050 Bäckalunds IF - Rinns AIK 4 - 0 Granevi A-plan
2019-06-30 17:00 180163049 IF Brunskog United - Ekshärads BK 2 - 5 Stenstavallen
Juli
2019-07-24 19:00 180163047 IFK Edebäck-Uddeholm - Gunnarskog/Bortan 1 - 4 Edebäcksvallen
2019-07-31 19:00 180163051 Ekshärads BK - Bäckalunds IF 3 - 3 Höökborgen
Augusti
2019-08-01 19:00 180163052 Sörby IK - IF Brunskog United 3 - 2 Sörbyvallen
2019-08-01 19:00 180163053 Gunnarskog/Bortan - Västanviks AIF 2 4 - 0 Gunnevi
2019-08-02 19:30 180163055 Rinns AIK - Rännbergs IK 2 - 3 Rinnevi
2019-08-05 19:00 180163054 IFK Sunne U - IFK Edebäck-Uddeholm 3 - 2 Kolsvik
2019-08-09 18:30 180163058 IF Brunskog United - Gunnarskog/Bortan 0 - 3 Stenstavallen
2019-08-09 19:00 180163056 IFK Edebäck-Uddeholm - Rännbergs IK 1 - 2 Edebäcksvallen
2019-08-09 19:00 180163057 Västanviks AIF 2 - IFK Sunne U 6 - 2 Granevik
2019-08-09 19:00 180163059 Bäckalunds IF - Sörby IK 4 - 4 Granevi A-plan
2019-08-09 19:00 180163060 Rinns AIK - Ekshärads BK 2 - 1 Rinnevi
2019-08-16 19:00 180163061 Rännbergs IK - Västanviks AIF 2 3 - 1 Åsbyvallen
2019-08-16 19:00 180163062 IFK Edebäck-Uddeholm - Rinns AIK 6 - 2 Edebäcksvallen
2019-08-16 19:00 180163063 Sörby IK - Ekshärads BK 0 - 1 Sörbyvallen
2019-08-17 16:00 180163064 Gunnarskog/Bortan - Bäckalunds IF 3 - 3 Gunnevi
2019-08-18 16:00 180163065 IFK Sunne U - IF Brunskog United 3 - 2 Kolsvik
2019-08-23 18:30 180163066 Västanviks AIF 2 - IFK Edebäck-Uddeholm 7 - 0 Granevik
2019-08-23 18:30 180163068 Bäckalunds IF - IFK Sunne U 2 - 1 Granevi A-plan
2019-08-23 18:30 180163070 Rinns AIK - Sörby IK 0 - 1 Rinnevi
2019-08-23 19:00 180163069 Ekshärads BK - Gunnarskog/Bortan 0 - 4 Höökborgen
2019-08-24 17:00 180163067 IF Brunskog United - Rännbergs IK 0 - 3 Stenstavallen
2019-08-30 18:30 180163071 Rännbergs IK - Bäckalunds IF 1 - 1 Åsbyvallen
2019-08-30 18:30 180163073 Västanviks AIF 2 - Rinns AIK 7 - 2 Granevik
2019-08-31 16:00 180163072 IFK Edebäck-Uddeholm - IF Brunskog United 3 - 2 Edebäcksvallen
2019-08-31 16:00 180163074 Gunnarskog/Bortan - Sörby IK 6 - 0 Gunnevi
September
2019-09-02 18:00 180163075 IFK Sunne U - Ekshärads BK 4 - 3 Kolsnäs
2019-09-06 18:00 180163076 IF Brunskog United - Västanviks AIF 2 2 - 1 Stenstavallen
2019-09-07 16:00 180163077 Bäckalunds IF - IFK Edebäck-Uddeholm 4 - 4 Granevi A-plan
2019-09-07 16:00 180163078 Ekshärads BK - Rännbergs IK 1 - 2 Höökborgen
2019-09-07 16:00 180163080 Rinns AIK - Gunnarskog/Bortan 0 - 3 Rinnevi
2019-09-08 16:00 180163079 Sörby IK - IFK Sunne U 2 - 3 Sörbyvallen
2019-09-14 11:00 180163082 IFK Edebäck-Uddeholm - Ekshärads BK 2 - 2 Edebäcksvallen
2019-09-14 11:00 180163083 Västanviks AIF 2 - Bäckalunds IF 3 - 0 Granevik
2019-09-14 11:00 180163084 IF Brunskog United - Rinns AIK 1 - 2 Stenstavallen
2019-09-14 16:00 180163081 Rännbergs IK - Sörby IK 4 - 0 Åsbyvallen
2019-09-15 18:00 180163085 IFK Sunne U - Gunnarskog/Bortan 1 - 2 Fryxellska skolan
2019-09-21 11:00 180163090 Rinns AIK - IFK Sunne U 1 - 0 Rinnevi
2019-09-21 16:00 180163086 Bäckalunds IF - IF Brunskog United 4 - 4 Granevi A-plan
2019-09-21 16:00 180163087 Eksh��rads BK - Västanviks AIF 2 5 - 0 Höökborgen
2019-09-21 16:00 180163088 Sörby IK - IFK Edebäck-Uddeholm 2 - 1 Sörbyvallen
2019-09-21 16:00 180163089 Rännbergs IK - Gunnarskog/Bortan 1 - 0 Åsbyvallen