Spelprogram - Div 2 Västra Götaland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-05 19:00 Assyriska BK - Ullareds IK 1 - 2 59 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-06 13:30 Vinbergs IF - Qviding FIF 1 - 3 208 Vinåvallen A
2019-04-06 14:00 KSF Prespa Birlik - Stafsinge IF 1 - 2 150 Heleneholms IP Huvudarena
2019-04-06 16:00 Ängelholms FF - IS Halmia 2 - 0 285 Ängelholms IP A-plan
2019-04-07 13:00 Onsala BK - Hittarps IK 1 - 2 150 Rydets IP Konstgräs
2019-04-08 19:00 FC Rosengård 1917 - BK Olympic 4 - 1 295 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-04-08 19:00 IFK Malmö FK - Eslövs BK 1 - 2 195 Malmö Stadion
Omgång 2
2019-04-13 12:00 Hittarps IK - Assyriska BK 4 - 0 400 Laröds IP A-plan
2019-04-13 12:30 Qviding FIF - Ängelholms FF 3 - 2 105 Valhalla 1 Konstgräs
2019-04-13 14:00 BK Olympic - Vinbergs IF 3 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-04-13 14:00 Ullareds IK - FC Rosengård 1917 3 - 2 Hedevi 1
2019-04-13 14:00 Eslövs BK - KSF Prespa Birlik 1 - 1 280 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-04-13 16:00 IS Halmia - IFK Malmö FK 6 - 3 251 Örjans Vall
2019-04-14 14:00 Stafsinge IF - Onsala BK 1 - 2 198 Stafsinge IP 1
Omgång 3
2019-04-17 19:00 FC Rosengård 1917 - Hittarps IK 1 - 2 180 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-04-18 19:00 Ängelholms FF - Vinbergs IF 3 - 0 176 Ängelholms IP A-plan
2019-04-18 19:00 IFK Malmö FK - Qviding FIF 0 - 1 100 Malmö Stadion
2019-04-18 19:30 Assyriska BK - Stafsinge IF 4 - 1 100 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-19 13:30 Ullareds IK - BK Olympic 1 - 1 Hedevi 1
2019-04-19 14:00 Onsala BK - Eslövs BK 8 - 2 250 Rydets IP Konstgräs
2019-04-20 14:00 KSF Prespa Birlik - IS Halmia 1 - 1 Heleneholms IP Huvudarena
Omgång 4
2019-04-27 13:00 Hittarps IK - Ullareds IK 1 - 1 Laröds IP A-plan
2019-04-27 14:00 Eslövs BK - Assyriska BK 1 - 0 119 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-04-27 14:00 BK Olympic - Ängelholms FF 2 - 1 135 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-04-27 14:00 Stafsinge IF - FC Rosengård 1917 2 - 3 102 Stafsinge IP 1
2019-04-27 15:00 IS Halmia - Onsala BK 0 - 2 238 Örjans Vall
2019-04-28 14:00 Vinbergs IF - IFK Malmö FK 3 - 2 140 Vinåvallen A
2019-06-26 19:00 Qviding FIF - KSF Prespa Birlik 6 - 0 95 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 5
2019-05-03 19:00 Ullareds IK - Stafsinge IF 1 - 1 277 Hedevi 1
2019-05-04 12:00 Hittarps IK - BK Olympic 1 - 1 Laröds IP A-plan
2019-05-04 14:00 KSF Prespa Birlik - Vinbergs IF 1 - 3 Heleneholms IP Huvudarena
2019-05-04 14:00 FC Rosengård 1917 - Eslövs BK 6 - 0 125 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-04 14:00 Assyriska BK - IS Halmia 5 - 2 34 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-04 16:00 Onsala BK - Qviding FIF 4 - 3 210 Rydets IP Konstgräs
2019-05-06 19:00 IFK Malmö FK - Ängelholms FF 1 - 0 82 Malmö Stadion
Omgång 6
2019-05-09 19:00 Qviding FIF - Assyriska BK 1 - 2 178 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-11 14:00 BK Olympic - IFK Malmö FK 3 - 0 397 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-05-11 14:00 Stafsinge IF - Hittarps IK 1 - 1 146 Stafsinge IP 1
2019-05-11 14:00 Eslövs BK - Ullareds IK 1 - 1 164 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-05-11 15:00 IS Halmia - FC Rosengård 1917 0 - 1 210 Örjans Vall
2019-05-11 16:00 Ängelholms FF - KSF Prespa Birlik 4 - 0 160 Ängelholms IP A-plan
2019-05-12 13:30 Vinbergs IF - Onsala BK 3 - 3 254 Vinåvallen A
Omgång 7
2019-05-18 12:00 Hittarps IK - Eslövs BK 0 - 2 174 Laröds IP A-plan
2019-05-18 14:00 Stafsinge IF - BK Olympic 3 - 3 123 Stafsinge IP 1
2019-05-18 14:00 Assyriska BK - Vinbergs IF 3 - 1 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-18 14:00 FC Rosengård 1917 - Qviding FIF 3 - 2 170 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-18 16:00 Ullareds IK - IS Halmia 2 - 3 162 Hedevi 1
2019-05-18 16:00 Onsala BK - Ängelholms FF 3 - 6 Rydets IP Konstgräs
2019-05-20 19:00 KSF Prespa Birlik - IFK Malmö FK 0 - 2 170 Heleneholms IP Huvudarena
Omgång 8
2019-05-22 19:00 IS Halmia - Hittarps IK 2 - 1 278 Örjans Vall
2019-05-24 19:00 Qviding FIF - Ullareds IK 5 - 1 83 Valhalla 1 Konstgräs
2019-05-25 14:00 IFK Malmö FK - Onsala BK 4 - 3 77 Malmö Stadion
2019-05-25 14:00 BK Olympic - KSF Prespa Birlik 4 - 2 227 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-05-25 16:00 Ängelholms FF - Assyriska BK 3 - 2 156 Ängelholms IP A-plan
2019-05-25 16:00 Vinbergs IF - FC Rosengård 1917 1 - 3 Vinåvallen A
2019-05-25 16:00 Eslövs BK - Stafsinge IF 2 - 3 125 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
Omgång 9
2019-05-28 19:00 Ullareds IK - Vinbergs IF 1 - 0 Hedevi 1
2019-05-29 19:00 FC Rosengård 1917 - Ängelholms FF 0 - 3 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-05-29 19:00 Eslövs BK - BK Olympic 1 - 3 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-05-29 19:00 Hittarps IK - Qviding FIF 4 - 4 186 Laröds IP A-plan
2019-05-30 13:00 Stafsinge IF - IS Halmia 1 - 2 106 Stafsinge IP 1
2019-05-30 14:00 Assyriska BK - IFK Malmö FK 0 - 3 40 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-05-30 14:00 Onsala BK - KSF Prespa Birlik 2 - 1 Rydets IP A
Omgång 10
2019-06-01 13:30 Vinbergs IF - Hittarps IK 3 - 0 197 Vinåvallen A
2019-06-01 16:00 Ängelholms FF - Ullareds IK 3 - 0 Ängelholms IP A-plan
2019-06-02 12:30 Qviding FIF - Stafsinge IF 4 - 3 93 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-02 14:00 BK Olympic - Onsala BK 3 - 2 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-06-02 15:00 KSF Prespa Birlik - Assyriska BK 4 - 2 110 Heleneholms IP Huvudarena
2019-06-03 19:00 IFK Malmö FK - FC Rosengård 1917 0 - 2 365 Malmö Stadion
2019-06-04 19:00 IS Halmia - Eslövs BK 1 - 0 289 Örjans Vall
Omgång 11
2019-06-06 13:00 Stafsinge IF - Vinbergs IF 0 - 2 342 Stafsinge IP 1
2019-06-08 12:00 Hittarps IK - Ängelholms FF 3 - 1 Laröds IP A-plan
2019-06-08 14:00 Assyriska BK - Onsala BK 1 - 4 82 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-08 14:00 Ullareds IK - IFK Malmö FK 0 - 1 150 Hedevi 1
2019-06-08 16:00 IS Halmia - BK Olympic 4 - 0 311 Örjans Vall
2019-06-08 16:00 Eslövs BK - Qviding FIF 0 - 7 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-06-10 19:00 FC Rosengård 1917 - KSF Prespa Birlik 4 - 1 325 Rosengårds IP Huvudarenan
Omgång 12
2019-06-15 12:30 Qviding FIF - IS Halmia 5 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2019-06-15 13:30 Vinbergs IF - Eslövs BK 0 - 1 167 Vinåvallen A
2019-06-15 14:00 Onsala BK - FC Rosengård 1917 2 - 1 Rydets IP A
2019-06-15 14:00 BK Olympic - Assyriska BK 2 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-06-15 16:00 KSF Prespa Birlik - Ullareds IK 1 - 2 70 Heleneholms IP Huvudarena
2019-06-15 16:00 Ängelholms FF - Stafsinge IF 8 - 0 122 Ängelholms IP A-plan
2019-06-17 19:00 IFK Malmö FK - Hittarps IK 1 - 1 97 Malmö Stadion
Omgång 13
2019-06-19 19:00 IS Halmia - Vinbergs IF 4 - 1 404 Örjans Vall
2019-06-20 19:00 FC Rosengård 1917 - Assyriska BK 3 - 2 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-06-20 19:00 Eslövs BK - Ängelholms FF 0 - 2 140 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-06-20 19:00 Stafsinge IF - IFK Malmö FK 2 - 2 108 Stafsinge IP 1
2019-06-20 19:00 Hittarps IK - KSF Prespa Birlik 1 - 1 Laröds IP A-plan
2019-06-20 19:45 Ullareds IK - Onsala BK 4 - 3 Hedevi 1
2019-06-23 12:00 Qviding FIF - BK Olympic 2 - 3 250 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 14
2019-06-29 13:00 Onsala BK - Stafsinge IF 2 - 1 Rydets IP A
2019-06-29 13:30 Vinbergs IF - BK Olympic 1 - 5 158 Vinåvallen A
2019-06-29 14:00 FC Rosengård 1917 - Ullareds IK 1 - 1 86 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-06-29 14:00 Assyriska BK - Hittarps IK 0 - 0 60 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-06-29 14:00 IFK Malmö FK - IS Halmia 1 - 2 93 Limhamns IP, konstgräs
2019-06-29 16:00 KSF Prespa Birlik - Eslövs BK 3 - 1 75 Heleneholms IP Huvudarena
2019-06-29 16:00 Ängelholms FF - Qviding FIF 3 - 0 282 Ängelholms IP A-plan
Omgång 15
2019-05-01 12:30 Qviding FIF - Vinbergs IF 5 - 0 Bravida Arena
2019-06-26 19:00 IS Halmia - Ängelholms FF 1 - 4 474 Örjans Vall
2019-07-03 19:00 Eslövs BK - IFK Malmö FK 3 - 2 110 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-07-05 19:00 Ullareds IK - Assyriska BK 0 - 1 Hedevi 1
2019-07-06 14:00 BK Olympic - FC Rosengård 1917 3 - 0 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-07-06 16:00 Stafsinge IF - KSF Prespa Birlik 1 - 3 120 Stafsinge IP 1
2019-07-06 16:00 Hittarps IK - Onsala BK 2 - 4 Laröds IP A-plan
Omgång 16
2019-07-11 19:00 Stafsinge IF - Assyriska BK 1 - 0 123 Stafsinge IP 1
2019-08-03 13:30 Vinbergs IF - Ängelholms FF 0 - 3 204 Vinåvallen A
2019-08-03 13:30 Qviding FIF - IFK Malmö FK 2 - 0 46 Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-03 14:00 Eslövs BK - Onsala BK 3 - 4 109 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-08-03 14:00 BK Olympic - Ullareds IK 4 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-08-03 16:00 IS Halmia - KSF Prespa Birlik 1 - 1 280 Örjans Vall
2019-08-05 19:00 Hittarps IK - FC Rosengård 1917 1 - 2 Laröds IP A-plan
Omgång 17
2019-08-10 13:00 Onsala BK - IS Halmia 3 - 2 Rydets IP A
2019-08-10 13:30 Ullareds IK - Hittarps IK 4 - 1 Hedevi 1
2019-08-10 14:00 FC Rosengård 1917 - Stafsinge IF 1 - 0 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-08-10 14:00 Assyriska BK - Eslövs BK 0 - 1 55 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-10 14:00 KSF Prespa Birlik - Qviding FIF 2 - 3 98 Heleneholms IP Huvudarena
2019-08-10 14:00 IFK Malmö FK - Vinbergs IF 0 - 9 74 Malmö Stadion
2019-08-11 17:00 Ängelholms FF - BK Olympic 0 - 1 431 Ängelholms IP A-plan
Omgång 18
2019-08-16 19:00 Eslövs BK - FC Rosengård 1917 2 - 1 155 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-08-16 19:00 Stafsinge IF - Ullareds IK 1 - 2 353 Stafsinge IP 1
2019-08-17 12:30 Qviding FIF - Onsala BK 1 - 1 95 Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-17 13:30 Vinbergs IF - KSF Prespa Birlik 1 - 1 143 Vinåvallen A
2019-08-17 14:00 BK Olympic - Hittarps IK 3 - 2 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-08-17 16:00 IS Halmia - Assyriska BK 1 - 1 198 Örjans Vall
2019-08-18 17:00 Ängelholms FF - IFK Malmö FK 2 - 1 292 Ängelholms IP A-plan
Omgång 19
2019-08-23 19:15 Hittarps IK - Stafsinge IF 4 - 4 Laröds IP A-plan
2019-08-24 13:00 Onsala BK - Vinbergs IF 1 - 2 Rydets IP A
2019-08-24 13:30 Ullareds IK - Eslövs BK 2 - 1 Hedevi 1
2019-08-24 14:00 FC Rosengård 1917 - IS Halmia 0 - 1 55 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-08-24 14:00 Assyriska BK - Qviding FIF 2 - 3 123 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-08-24 14:00 KSF Prespa Birlik - Ängelholms FF 1 - 0 120 Heleneholms IP Huvudarena
2019-08-26 19:00 IFK Malmö FK - BK Olympic 2 - 1 170 Malmö Stadion
Omgång 20
2019-08-30 19:00 Eslövs BK - Hittarps IK 4 - 2 176 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-08-31 12:00 Vinbergs IF - Assyriska BK 5 - 0 257 Vinåvallen A
2019-08-31 12:30 Qviding FIF - FC Rosengård 1917 8 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-08-31 14:00 BK Olympic - Stafsinge IF 0 - 1 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-08-31 16:00 Ängelholms FF - Onsala BK 3 - 1 227 Ängelholms IP A-plan
2019-08-31 16:00 IS Halmia - Ullareds IK 5 - 2 Örjans Vall
2019-09-02 19:00 IFK Malmö FK - KSF Prespa Birlik 0 - 0 184 Malmö Stadion
Omgång 21
2019-09-07 12:00 Hittarps IK - IS Halmia 2 - 1 Laröds IP A-plan
2019-09-07 13:30 Ullareds IK - Qviding FIF 1 - 6 113 Hedevi 1
2019-09-07 14:00 FC Rosengård 1917 - Vinbergs IF 1 - 1 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-09-07 14:00 Assyriska BK - Ängelholms FF 3 - 0 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-07 14:00 KSF Prespa Birlik - BK Olympic 1 - 5 150 Heleneholms IP Huvudarena
2019-09-07 14:00 Stafsinge IF - Eslövs BK 2 - 1 138 Stafsinge IP 1
2019-09-07 16:00 Onsala BK - IFK Malmö FK 3 - 1 276 Rydets IP A
Omgång 22
2019-09-13 19:00 Eslövs BK - IS Halmia 2 - 2 147 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-09-14 12:00 Hittarps IK - Vinbergs IF 0 - 3 100 Laröds IP A-plan
2019-09-14 13:30 Ullareds IK - Ängelholms FF 1 - 2 Hedevi 1
2019-09-14 14:00 Stafsinge IF - Qviding FIF 0 - 2 105 Stafsinge IP 1
2019-09-14 16:00 Onsala BK - BK Olympic 0 - 2 150 Rydets IP A
2019-09-15 14:00 Assyriska BK - KSF Prespa Birlik 1 - 0 120 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-09-16 19:00 FC Rosengård 1917 - IFK Malmö FK 4 - 2 Rosengårds IP Huvudarenan
Omgång 23
2019-09-21 12:00 Qviding FIF - Hittarps IK 6 - 0 153 Valhalla 1 Konstgräs
2019-09-21 14:00 KSF Prespa Birlik - Onsala BK 3 - 0 70 Heleneholms IP Huvudarena
2019-09-21 14:00 IFK Malmö FK - Assyriska BK 0 - 2 65 Malmö Stadion
2019-09-21 14:00 BK Olympic - Eslövs BK 3 - 0 275 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-09-21 15:00 IS Halmia - Stafsinge IF 4 - 1 200 Halmstad Arena P1
2019-09-21 16:00 Ängelholms FF - FC Rosengård 1917 3 - 2 Ängelholms IP A-plan
2019-09-22 17:00 Vinbergs IF - Ullareds IK 1 - 0 357 Vinåvallen A
Omgång 24
2019-09-27 19:15 Ängelholms FF - Eslövs BK 0 - 0 222 Ängelholms IP A-plan
2019-09-28 13:00 Onsala BK - Ullareds IK 0 - 3 Rydets IP A
2019-09-28 13:30 Vinbergs IF - IS Halmia 2 - 0 157 Vinåvallen A
2019-09-28 14:00 KSF Prespa Birlik - Hittarps IK 5 - 0 120 Heleneholms IP Huvudarena
2019-09-28 14:00 IFK Malmö FK - Stafsinge IF 3 - 0 65 Malmö Stadion
2019-09-28 14:00 BK Olympic - Qviding FIF 1 - 1 315 Lindängens IP, Malmö A-plan
2019-09-29 14:00 Assyriska BK - FC Rosengård 1917 1 - 0 70 Ruddalen 1 Konstgräs
Omgång 25
2019-10-05 13:00 Hittarps IK - IFK Malmö FK 1 - 0 200 Laröds IP A-plan
2019-10-05 13:30 Ullareds IK - KSF Prespa Birlik 1 - 2 150 Hedevi 1
2019-10-05 14:00 FC Rosengård 1917 - Onsala BK 2 - 5 Rosengårds IP Huvudarenan
2019-10-05 14:00 Assyriska BK - BK Olympic 1 - 1 70 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-10-05 14:00 Eslövs BK - Vinbergs IF 1 - 3 171 Ekevalla IP, Eslöv A-plan
2019-10-05 14:00 Stafsinge IF - Ängelholms FF 1 - 2 96 Stafsinge IP 1
2019-10-05 15:00 IS Halmia - Qviding FIF 0 - 3 Halmstad Arena P1
Omgång 26
2019-10-12 14:00 Onsala BK - Assyriska BK 1 - 1 Rydets IP A
2019-10-12 14:00 KSF Prespa Birlik - FC Rosengård 1917 3 - 2 150 Heleneholms IP Huvudarena
2019-10-12 14:00 IFK Malmö FK - Ullareds IK 4 - 2 81 Malmö Stadion
2019-10-12 14:00 Ängelholms FF - Hittarps IK 2 - 1 408 Ängelholms IP A-plan
2019-10-12 14:00 Vinbergs IF - Stafsinge IF 2 - 1 257 Vinåvallen A
2019-10-12 14:00 Qviding FIF - Eslövs BK 6 - 0 450 Valhalla 1 Konstgräs
2019-10-12 14:00 BK Olympic - IS Halmia 5 - 3 Lindängens IP, Malmö A-plan