Spelprogram - Div 2 Norra Svealand, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 Sundbybergs IK - Valbo FF 1 - 2 107 Sundbybergs IP 2
2019-04-06 14:00 Enköpings SK FK - Skiljebo SK 2 - 0 263 Korsängen A Konstgräs
2019-04-06 14:00 Karlbergs BK - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 0 300 Stadshagens IP 1
2019-04-06 15:00 Kungsängens IF - IFK Mora FK 2 - 1 155 Kungsängens IP 2
2019-04-06 15:00 Gamla Upsala SK - IFK Stocksund 1 - 4 148 Lötens IP Konstgräs
2019-04-07 15:00 Kvarnsvedens IK - IFK Lidingö FK 6 - 2 Ljungbergsplanen
2019-04-07 15:00 Täby FK - FC Gute 3 - 2 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-13 13:00 Skiljebo SK - Täby FK 2 - 2 60 Hamre 5 (konstgräs)
2019-04-13 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - Gamla Upsala SK 3 - 1 277 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-13 15:15 Valbo FF - Enköpings SK FK 1 - 1 147 Gavlevallen
2019-04-13 16:00 IFK Lidingö FK - Sundbybergs IK 2 - 1 110 Lidingövallen 2
2019-04-13 16:00 IFK Mora FK - Kvarnsvedens IK 2 - 2 281 Prästholmens IP
2019-04-13 16:00 IFK Stocksund - Kungsängens IF 1 - 2 69 Danderyd Arena 1
2019-04-14 15:00 FC Gute - Karlbergs BK 0 - 2 347 Gutavallen
2019-04-17 20:15 IFK Lidingö FK - Valbo FF 5 - 2 102 Lidingövallen 2
2019-04-19 14:00 Täby FK - Enköpings SK FK 5 - 3 225 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-04-19 14:00 Karlbergs BK - Skiljebo SK 5 - 1 240 Stadshagens IP 1
2019-04-19 14:00 Kungsängens IF - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 2 187 Kungsängens IP 2
2019-04-19 15:00 Kvarnsvedens IK - IFK Stocksund 2 - 4 Ljungbergsplanen
2019-04-21 14:30 Gamla Upsala SK - FC Gute 3 - 0 136 Lötens IP Konstgräs
2019-04-22 14:00 Sundbybergs IK - IFK Mora FK 2 - 1 300 Sundbybergs IP 2
2019-04-27 13:00 Skiljebo SK - Gamla Upsala SK 0 - 1 230 Hamre 5 (konstgräs)
2019-04-27 14:00 Enköpings SK FK - Karlbergs BK 1 - 3 347 Enavallen A-plan
2019-04-27 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - Kvarnsvedens IK 5 - 0 288 Glysis Sparbanken Arena
2019-04-27 16:00 IFK Stocksund - Sundbybergs IK 1 - 1 280 Danderyd Arena 1
2019-04-27 16:00 IFK Mora FK - IFK Lidingö FK 2 - 3 189 Prästholmens IP
2019-04-28 14:00 Valbo FF - Täby FK 0 - 2 132 Gavlevallen
2019-04-28 16:30 FC Gute - Kungsängens IF 0 - 4 249 Gutavallen
Maj
2019-05-03 19:00 IFK Lidingö FK - IFK Stocksund 0 - 2 109 Lidingövallen 2
2019-05-04 13:00 Kvarnsvedens IK - FC Gute 2 - 2 150 Ljungbergsplanen
2019-05-04 14:00 Karlbergs BK - Täby FK 2 - 1 230 Stadshagens IP 1
2019-05-04 14:00 Sundbybergs IK - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 1 72 Sundbybergs IP 2
2019-05-04 15:00 Kungsängens IF - Skiljebo SK 1 - 0 120 Kungsängens IP 1
2019-05-04 16:00 IFK Mora FK - Valbo FF 0 - 0 163 Prästholmens IP
2019-05-04 17:00 Gamla Upsala SK - Enköpings SK FK 1 - 1 115 Lötens IP Konstgräs
2019-05-11 13:00 Skiljebo SK - Kvarnsvedens IK 0 - 0 150 Hamre 1
2019-05-11 14:00 Valbo FF - Karlbergs BK 0 - 1 189 Åbyvallen
2019-05-11 14:00 Enköpings SK FK - Kungsängens IF 2 - 1 267 Enavallen A-plan
2019-05-11 14:00 Täby FK - Gamla Upsala SK 2 - 1 45 Vikingavallen/Täby IP 1
2019-05-11 16:00 IFK Stocksund - IFK Mora FK 2 - 0 Danderyd Arena 1
2019-05-11 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Lidingö FK 2 - 0 221 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-12 16:30 FC Gute - Sundbybergs IK 5 - 1 227 Gutavallen
2019-05-18 13:00 IFK Stocksund - Valbo FF 3 - 0 Danderyd Arena 1
2019-05-18 14:00 IFK Lidingö FK - FC Gute 1 - 2 Lidingövallen 2
2019-05-18 14:00 Sundbybergs IK - Skiljebo SK 0 - 0 236 Sundbybergs IP 1
2019-05-18 16:00 IFK Mora FK - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 168 Prästholmens IP
2019-05-18 16:00 Gamla Upsala SK - Karlbergs BK 0 - 1 85 Gamlis IP
2019-05-18 16:00 Kungsängens IF - Täby FK 1 - 2 200 Kungsängens IP 1
2019-05-18 16:00 Kvarnsvedens IK - Enköpings SK FK 2 - 2 129 Ljungbergsplanen
2019-05-24 19:30 Valbo FF - Gamla Upsala SK 1 - 2 87 Åbyvallen
2019-05-25 14:00 Karlbergs BK - Kungsängens IF 2 - 1 200 Stadshagens IP 1
2019-05-25 14:00 Skiljebo SK - IFK Lidingö FK 2 - 3 89 Hamre 1
2019-05-25 16:00 Täby FK - Kvarnsvedens IK 2 - 1 70 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-05-25 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Stocksund 1 - 1 245 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-26 13:00 FC Gute - IFK Mora FK 3 - 0 203 Gutavallen
2019-05-26 15:00 Enköpings SK FK - Sundbybergs IK 5 - 1 161 Enavallen A-plan
2019-05-29 19:30 Hudiksvalls Förenade FF - Valbo FF 2 - 1 233 Glysis Sparbanken Arena
2019-05-29 20:00 Kungsängens IF - Gamla Upsala SK 2 - 5 102 Kungsängens IP 1
2019-05-30 14:00 Sundbybergs IK - Täby FK 2 - 7 145 Sundbybergs IP 1
2019-05-30 14:00 IFK Stocksund - FC Gute 7 - 1 Danderyd Arena 1
2019-05-30 14:00 IFK Mora FK - Skiljebo SK 3 - 2 372 Prästholmens IP
2019-05-30 14:00 IFK Lidingö FK - Enköpings SK FK 4 - 0 100 Lidingövallen 2
2019-05-30 15:00 Kvarnsvedens IK - Karlbergs BK 0 - 3 47 Ljungbergsplanen
Juni
2019-06-02 14:00 Karlbergs BK - Sundbybergs IK 2 - 1 200 Stadshagens IP 1
2019-06-02 15:00 Gamla Upsala SK - Kvarnsvedens IK 1 - 1 94 Gamlis IP
2019-06-02 15:00 Enköpings SK FK - IFK Mora FK 4 - 1 248 Enavallen A-plan
2019-06-02 15:00 Valbo FF - Kungsängens IF 0 - 0 120 Åbyvallen
2019-06-02 16:00 Täby FK - IFK Lidingö FK 1 - 0 150 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-06-02 16:00 Skiljebo SK - IFK Stocksund 2 - 2 150 Hamre 1
2019-06-02 16:30 FC Gute - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 1 186 Gutavallen
2019-06-06 15:00 Kvarnsvedens IK - Kungsängens IF 2 - 0 152 Ljungbergsplanen
2019-06-06 16:00 IFK Mora FK - Täby FK 0 - 4 202 Prästholmens IP
2019-06-08 14:00 Sundbybergs IK - Gamla Upsala SK 0 - 3 Sundbybergs IP 1
2019-06-08 14:00 FC Gute - Valbo FF 0 - 1 202 Gutavallen
2019-06-08 16:00 IFK Stocksund - Enköpings SK FK 1 - 0 122 Danderyd Arena 1
2019-06-09 14:00 Hudiksvalls Förenade FF - Skiljebo SK 0 - 1 231 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-09 16:30 IFK Lidingö FK - Karlbergs BK 1 - 1 Lidingövallen 2
2019-06-14 19:30 Valbo FF - Kvarnsvedens IK 0 - 1 Åbyvallen
2019-06-15 14:00 Karlbergs BK - IFK Mora FK 1 - 2 147 Stadshagens IP 1
2019-06-15 14:00 Enköpings SK FK - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 185 Enavallen A-plan
2019-06-15 16:00 Kungsängens IF - Sundbybergs IK 2 - 2 Kungsängens IP 1
2019-06-15 16:00 Gamla Upsala SK - IFK Lidingö FK 2 - 0 87 Gamlis IP
2019-06-15 16:00 Täby FK - IFK Stocksund 3 - 1 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-06-16 14:30 Skiljebo SK - FC Gute 1 - 2 130 Hamre 1
2019-06-19 19:30 Skiljebo SK - Valbo FF 4 - 1 Hamre 1
2019-06-23 14:00 Sundbybergs IK - Kvarnsvedens IK 0 - 1 189 Sundbybergs IP 1
2019-06-23 15:00 IFK Stocksund - Karlbergs BK 2 - 0 230 Danderyd Arena 1
2019-06-23 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Täby FK 0 - 1 322 Glysis Sparbanken Arena
2019-06-23 16:00 IFK Mora FK - Gamla Upsala SK 1 - 4 273 Prästholmens IP
2019-06-23 16:30 FC Gute - Enköpings SK FK 1 - 0 278 Gutavallen
2019-06-23 18:00 IFK Lidingö FK - Kungsängens IF 1 - 2 150 Lidingövallen 2
2019-06-26 20:00 Täby FK - Skiljebo SK 2 - 0 70 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-06-29 14:00 Sundbybergs IK - IFK Lidingö FK 0 - 4 200 Sundbybergs IP 1
2019-06-29 14:00 Karlbergs BK - FC Gute 5 - 0 Stadshagens IP 1
2019-06-29 16:00 Kvarnsvedens IK - IFK Mora FK 3 - 1 167 Ljungbergsplanen
2019-06-29 16:00 Kungsängens IF - IFK Stocksund 0 - 1 130 Kungsängens IP 1
2019-06-29 16:00 Gamla Upsala SK - Hudiksvalls Förenade FF 4 - 1 138 Gamlis IP
2019-06-29 16:00 Enköpings SK FK - Valbo FF 0 - 1 243 Enavallen A-plan
Juli
2019-07-03 19:30 IFK Stocksund - Gamla Upsala SK 1 - 2 75 Danderyd Arena 1
2019-07-03 19:30 Valbo FF - Sundbybergs IK 3 - 1 Åbyvallen
2019-07-06 16:00 IFK Mora FK - Kungsängens IF 3 - 1 142 Prästholmens IP
2019-07-06 16:00 IFK Lidingö FK - Kvarnsvedens IK 3 - 1 50 Lidingövallen 2
2019-07-07 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Karlbergs BK 4 - 1 271 Glysis Sparbanken Arena
2019-07-28 16:30 FC Gute - Täby FK 2 - 4 240 Gutavallen
2019-07-29 19:00 Skiljebo SK - Enköpings SK FK 2 - 1 250 Hamre 1
Augusti
2019-08-03 14:00 Enköpings SK FK - Täby FK 0 - 4 253 Enavallen A-plan
2019-08-03 16:00 Hudiksvalls Förenade FF - Kungsängens IF 1 - 2 192 Glysis Sparbanken Arena
2019-08-03 16:00 IFK Stocksund - Kvarnsvedens IK 6 - 1 Danderyd Arena 1
2019-08-04 16:00 Skiljebo SK - Karlbergs BK 0 - 3 105 Hamre 1
2019-08-04 16:30 FC Gute - Gamla Upsala SK 2 - 4 321 Gutavallen
2019-08-06 19:00 Valbo FF - IFK Lidingö FK 1 - 2 205 Åbyvallen
2019-08-10 14:00 Sundbybergs IK - IFK Stocksund 1 - 3 84 Sundbybergs IP 1
2019-08-10 14:00 Kungsängens IF - FC Gute 3 - 3 148 Kungsängens IP 1
2019-08-10 14:00 Karlbergs BK - Enköpings SK FK 2 - 3 69 Stadshagens IP 1
2019-08-10 14:00 Täby FK - Valbo FF 1 - 0 180 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-08-10 16:00 Gamla Upsala SK - Skiljebo SK 1 - 0 172 Gamlis IP
2019-08-10 16:00 IFK Lidingö FK - IFK Mora FK 1 - 1 40 Lidingövallen 2
2019-08-11 16:00 Kvarnsvedens IK - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 2 167 Ljungbergsplanen
2019-08-17 13:00 FC Gute - Kvarnsvedens IK 0 - 0 238 Gutavallen
2019-08-17 13:00 Valbo FF - IFK Mora FK 0 - 1 115 Åbyvallen
2019-08-17 14:00 Täby FK - Karlbergs BK 2 - 1 368 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-08-17 14:00 Enköpings SK FK - Gamla Upsala SK 2 - 3 248 Enavallen A-plan
2019-08-17 14:00 Skiljebo SK - Kungsängens IF 2 - 2 124 Hamre 1
2019-08-17 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - Sundbybergs IK 7 - 3 152 Glysis Sparbanken Arena
2019-08-17 16:00 IFK Stocksund - IFK Lidingö FK 3 - 1 Danderyd Arena 1
2019-08-21 19:30 IFK Mora FK - Sundbybergs IK 1 - 4 123 Prästholmens IP
2019-08-24 14:00 Karlbergs BK - Valbo FF 2 - 1 150 Stadshagens IP 1
2019-08-24 14:00 IFK Mora FK - IFK Stocksund 0 - 3 133 Prästholmens IP
2019-08-24 15:00 Sundbybergs IK - FC Gute 5 - 1 169 Sundbybergs IP 1
2019-08-24 15:00 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK 1 - 0 159 Ljungbergsplanen
2019-08-24 15:00 Kungsängens IF - Enköpings SK FK 1 - 0 348 Kungsängens IP 1
2019-08-24 15:00 Gamla Upsala SK - Täby FK 0 - 1 120 Gamlis IP
2019-08-24 16:00 IFK Lidingö FK - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 0 Lidingövallen 2
2019-08-30 19:30 Täby FK - Kungsängens IF 5 - 1 175 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-08-31 13:00 Skiljebo SK - Sundbybergs IK 4 - 1 174 Hamre 1
2019-08-31 14:00 Karlbergs BK - Gamla Upsala SK 3 - 2 Stadshagens IP 1
2019-08-31 14:00 Enköpings SK FK - Kvarnsvedens IK 2 - 1 176 Enavallen A-plan
2019-08-31 14:00 Valbo FF - IFK Stocksund 0 - 1 175 Åbyvallen
2019-08-31 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - IFK Mora FK 5 - 4 159 Glysis Sparbanken Arena
September
2019-09-01 16:30 FC Gute - IFK Lidingö FK 3 - 3 224 Gutavallen
2019-09-07 12:00 IFK Mora FK - FC Gute 2 - 2 55 Prästholmens IP
2019-09-07 14:00 Sundbybergs IK - Enköpings SK FK 0 - 2 100 Sundbybergs IP 1
2019-09-07 15:00 Kungsängens IF - Karlbergs BK 1 - 3 145 Kungsängens IP 1
2019-09-07 16:00 Gamla Upsala SK - Valbo FF 0 - 2 63 Gamlis IP
2019-09-07 16:00 IFK Stocksund - Hudiksvalls Förenade FF 5 - 3 Danderyd Arena 1
2019-09-07 16:00 IFK Lidingö FK - Skiljebo SK 2 - 4 65 Lidingövallen 2
2019-09-08 15:00 Kvarnsvedens IK - Täby FK 1 - 1 147 Ljungbergsplanen
2019-09-13 19:15 IFK Lidingö FK - Täby FK 2 - 4 110 Lidingövallen 2
2019-09-14 12:00 Hudiksvalls Förenade FF - FC Gute 3 - 1 167 Glysis Sparbanken Arena
2019-09-14 14:00 Sundbybergs IK - Karlbergs BK 0 - 1 Sundbybergs IP 1
2019-09-14 15:00 Kungsängens IF - Valbo FF 2 - 0 69 Kungsängens IP 1
2019-09-14 16:00 IFK Stocksund - Skiljebo SK 0 - 3 78 Danderyd Arena 1
2019-09-14 16:00 IFK Mora FK - Enköpings SK FK 3 - 2 128 Prästholmens IP
2019-09-14 18:00 Kvarnsvedens IK - Gamla Upsala SK 2 - 2 149 Ljungbergsplanen
2019-09-21 14:00 Karlbergs BK - Kvarnsvedens IK 3 - 1 103 Stadshagens IP 1
2019-09-21 14:00 Täby FK - Sundbybergs IK 1 - 0 250 Tibblevallen (Täby SC 1)
2019-09-21 14:00 Enköpings SK FK - IFK Lidingö FK 1 - 3 310 Enavallen A-plan
2019-09-21 14:00 Skiljebo SK - IFK Mora FK 1 - 0 Hamre 1
2019-09-21 15:00 Gamla Upsala SK - Kungsängens IF 2 - 0 71 Gamlis IP
2019-09-21 15:00 Valbo FF - Hudiksvalls Förenade FF 0 - 2 118 Åbyvallen
2019-09-22 16:30 FC Gute - IFK Stocksund 3 - 4 198 Gutavallen
2019-09-28 14:00 Karlbergs BK - IFK Stocksund 1 - 0 260 Stadshagens IP 1
2019-09-28 14:00 Valbo FF - Skiljebo SK 0 - 0 52 Träffen Konstgräs
2019-09-28 15:00 Kvarnsvedens IK - Sundbybergs IK 3 - 1 133 Ljungbergsplanen
2019-09-28 15:00 Kungsängens IF - IFK Lidingö FK 3 - 4 35 Kungsängens IP 1
2019-09-28 15:00 Gamla Upsala SK - IFK Mora FK 4 - 2 53 Gamlis IP
2019-09-28 15:00 Enköpings SK FK - FC Gute 1 - 4 121 Enavallen A-plan
2019-09-28 16:00 Täby FK - Hudiksvalls Förenade FF 2 - 1 Tibblevallen (Täby SC 1)
Oktober
2019-10-05 14:00 Sundbybergs IK - Kungsängens IF 6 - 0 85 Sundbybergs IP 1
2019-10-05 15:00 Kvarnsvedens IK - Valbo FF 2 - 3 120 Ljungbergsplanen
2019-10-05 15:00 Hudiksvalls Förenade FF - Enköpings SK FK 2 - 1 129 Glysis Sparbanken Arena
2019-10-05 16:00 IFK Stocksund - Täby FK 1 - 3 146 Danderyd Arena 1
2019-10-05 16:00 IFK Mora FK - Karlbergs BK 1 - 3 120 Prästholmens IP
2019-10-05 16:00 IFK Lidingö FK - Gamla Upsala SK 3 - 0 30 Lidingövallen 2
2019-10-05 16:30 FC Gute - Skiljebo SK 2 - 1 427 Gutavallen
2019-10-13 13:00 Kungsängens IF - Kvarnsvedens IK 1 - 4 85 Kungsängens IP 1
2019-10-13 13:00 Gamla Upsala SK - Sundbybergs IK 6 - 2 69 Lötens IP Konstgräs
2019-10-13 13:00 Karlbergs BK - IFK Lidingö FK 5 - 4 Stadshagens IP 1
2019-10-13 13:00 Täby FK - IFK Mora FK 3 - 1 Tibblevallen (Täby SC 2)
2019-10-13 13:00 Enköpings SK FK - IFK Stocksund 3 - 3 252 Enavallen A-plan
2019-10-13 13:00 Skiljebo SK - Hudiksvalls Förenade FF 1 - 2 142 Hamre 1
2019-10-13 13:00 Valbo FF - FC Gute 1 - 2 Träffen Konstgräs