Spelprogram - Div 3 Norra Norrland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:30 Harads IF - Storfors AIK 0 - 1 Boden Arena
2019-04-27 13:00 Kiruna FF - IFK Holmsund 1 - 0 117 Lombia IP
2019-04-27 14:00 Gimonäs Umeå IF - Luleå SK 1 - 2 125 Ålidhem Arena
2019-04-27 15:00 Morön BK - Ohtana/Aapua FF 1 - 2 72 Skogsvallen
2019-04-28 16:00 Bergnäsets AIK - Notvikens IK 1 - 2 134 Bergsvallen
Maj
2019-05-04 12:30 Storfors AIK - Bergnäsets AIK 3 - 3 61 Hedens IP Storfors
2019-05-04 14:00 Notvikens IK - Gimonäs Umeå IF 4 - 1 101 Tunavallen
2019-05-04 14:00 IFK Holmsund - Morön BK 0 - 4 50 Storsjö Arena
2019-05-04 15:00 Ohtana/Aapua FF - Harads IF 4 - 0 110 Riavallen Pajala
2019-05-05 15:00 Luleå SK - Kiruna FF 0 - 2 65 Hertsö IP
2019-05-11 12:30 Harads IF - IFK Holmsund 0 - 1 90 Kamrums IP
2019-05-11 13:00 Kiruna FF - Notvikens IK 1 - 1 Lombia IP
2019-05-11 14:00 Gimonäs Umeå IF - Bergnäsets AIK 2 - 3 57 Ålidhem Arena
2019-05-12 14:00 Morön BK - Luleå SK 3 - 1 117 Skogsvallen
2019-05-12 15:00 Ohtana/Aapua FF - Storfors AIK 0 - 0 92 Byavallen
2019-05-16 19:00 Luleå SK - Harads IF 6 - 0 80 Hertsö IP
2019-05-18 14:00 Bergnäsets AIK - Kiruna FF 1 - 0 104 Bergsvallen
2019-05-18 14:00 Notvikens IK - Morön BK 1 - 2 71 Tunavallen
2019-05-18 15:00 IFK Holmsund - Ohtana/Aapua FF 0 - 0 55 Kamratvallen
2019-05-19 12:30 Storfors AIK - Gimonäs Umeå IF 6 - 4 95 Hedens IP Storfors
2019-05-25 13:00 Morön BK - Storfors AIK 1 - 0 83 Skogsvallen
2019-05-25 13:00 Kiruna FF - Gimonäs Umeå IF 3 - 3 114 Lombia IP
2019-05-25 13:00 IFK Holmsund - Bergnäsets AIK 2 - 2 50 Kamratvallen
2019-05-25 16:00 Ohtana/Aapua FF - Luleå SK 2 - 1 116 Byavallen
2019-05-26 14:00 Harads IF - Notvikens IK 1 - 2 87 Kamrums IP
2019-05-29 19:30 Gimonäs Umeå IF - Morön BK 1 - 4 Ålidhem Arena
2019-05-30 16:00 Storfors AIK - Kiruna FF 1 - 2 85 Hedens IP Storfors
Juni
2019-06-01 14:00 Notvikens IK - Ohtana/Aapua FF 5 - 0 113 Tunavallen
2019-06-02 14:00 Luleå SK - IFK Holmsund 2 - 0 78 Hertsö IP
2019-06-03 19:00 Bergnäsets AIK - Harads IF 0 - 0 35 Bergsvallen
2019-06-06 14:00 Harads IF - Gimonäs Umeå IF 0 - 0 69 Kamrums IP
2019-06-06 14:00 IFK Holmsund - Notvikens IK 1 - 2 Kamratvallen
2019-06-08 13:00 Luleå SK - Storfors AIK 0 - 3 87 Åkevallen
2019-06-08 14:00 Morön BK - Kiruna FF 3 - 1 106 Skogsvallen
2019-06-08 16:00 Ohtana/Aapua FF - Bergnäsets AIK 1 - 1 112 Byavallen
2019-06-15 14:00 Kiruna FF - Harads IF 2 - 2 186 Lombia IP
2019-06-15 15:00 Gimonäs Umeå IF - Ohtana/Aapua FF 6 - 1 47 Umeå Energi Arena SOL
2019-06-16 14:00 Bergnäsets AIK - Morön BK 0 - 1 93 Bergsvallen
2019-06-16 15:00 Storfors AIK - IFK Holmsund 3 - 2 123 Hedens IP Storfors
2019-06-17 19:30 Notvikens IK - Luleå SK 1 - 0 220 Tunavallen
2019-06-19 19:30 Harads IF - Morön BK 1 - 4 Kamrums IP
2019-06-20 19:00 IFK Holmsund - Gimonäs Umeå IF 6 - 1 65 Kamratvallen
2019-06-20 19:00 Ohtana/Aapua FF - Kiruna FF 1 - 0 132 Skolvallen
2019-06-26 19:00 Luleå SK - Bergnäsets AIK 4 - 1 Åkevallen
2019-06-27 19:00 Notvikens IK - Storfors AIK 2 - 1 110 Tunavallen
Augusti
2019-08-03 13:00 Bergnäsets AIK - Storfors AIK 2 - 3 93 Bergsvallen
2019-08-03 14:00 Harads IF - Ohtana/Aapua FF 1 - 0 Kamrums IP
2019-08-03 14:00 Morön BK - IFK Holmsund 4 - 0 117 Skogsvallen
2019-08-03 14:00 Gimonäs Umeå IF - Notvikens IK 1 - 8 50 Vildmannavallen IP
2019-08-03 15:30 Kiruna FF - Luleå SK 1 - 2 109 Lombia IP
2019-08-10 13:00 IFK Holmsund - Kiruna FF 7 - 4 96 Kamratvallen
2019-08-10 13:00 Storfors AIK - Harads IF 3 - 1 Hedens IP Storfors
2019-08-10 16:00 Luleå SK - Gimonäs Umeå IF 5 - 0 103 Åkevallen
2019-08-10 16:00 Ohtana/Aapua FF - Morön BK 1 - 1 102 Skolvallen
2019-08-12 19:30 Notvikens IK - Bergnäsets AIK 0 - 0 152 Tunavallen
2019-08-15 19:00 Harads IF - Luleå SK 3 - 2 45 Kamrums IP
2019-08-17 14:00 Morön BK - Notvikens IK 2 - 0 197 Skogsvallen
2019-08-17 15:00 Gimonäs Umeå IF - Storfors AIK 1 - 4 80 Nolia 1
2019-08-17 15:00 Ohtana/Aapua FF - IFK Holmsund 0 - 1 110 Skolvallen
2019-08-18 14:00 Kiruna FF - Bergnäsets AIK 6 - 1 Lombia IP
2019-08-24 14:00 IFK Holmsund - Harads IF 6 - 2 68 Kamratvallen
2019-08-24 15:00 Storfors AIK - Ohtana/Aapua FF 1 - 1 Hedens IP Storfors
2019-08-25 14:00 Bergnäsets AIK - Gimonäs Umeå IF 3 - 1 59 Bergsvallen
2019-08-25 14:00 Notvikens IK - Kiruna FF 3 - 3 78 Tunavallen
2019-08-25 14:00 Luleå SK - Morön BK 0 - 2 59 Åkevallen
2019-08-29 19:00 Bergnäsets AIK - Luleå SK 2 - 1 Bergsvallen
2019-08-29 19:30 Storfors AIK - Notvikens IK 4 - 4 321 Hedens IP Storfors
2019-08-30 19:30 Gimonäs Umeå IF - IFK Holmsund 4 - 5 89 Umeå Energi Arena SOL
2019-08-31 14:00 Morön BK - Harads IF 7 - 1 72 Skogsvallen
2019-08-31 14:00 Kiruna FF - Ohtana/Aapua FF 1 - 0 Lombia IP
September
2019-09-07 14:00 Morön BK - Gimonäs Umeå IF 1 - 1 93 Skogsvallen
2019-09-07 14:00 IFK Holmsund - Luleå SK 3 - 3 20 Kamratvallen
2019-09-07 15:00 Ohtana/Aapua FF - Notvikens IK 0 - 3 113 Skolvallen
2019-09-07 16:00 Kiruna FF - Storfors AIK 4 - 1 101 Lombia IP
2019-09-08 14:00 Harads IF - Bergnäsets AIK 0 - 0 84 Kamrums IP
2019-09-13 19:30 Storfors AIK - Morön BK 0 - 1 59 Hedens IP Storfors
2019-09-14 13:00 Gimonäs Umeå IF - Kiruna FF 0 - 2 45 MSK Arena
2019-09-14 16:00 Notvikens IK - Harads IF 3 - 0 Tunavallen
2019-09-15 14:00 Bergnäsets AIK - IFK Holmsund 1 - 3 49 Bergsvallen
2019-09-15 15:00 Luleå SK - Ohtana/Aapua FF 0 - 1 43 Åkevallen
2019-09-21 14:00 Harads IF - Kiruna FF Kamrums IP
2019-09-21 14:00 IFK Holmsund - Storfors AIK Kamratvallen
2019-09-21 15:00 Ohtana/Aapua FF - Gimonäs Umeå IF Skolvallen
2019-09-22 14:00 Morön BK - Bergnäsets AIK Skogsvallen
2019-09-22 15:00 Luleå SK - Notvikens IK Åkevallen
2019-09-29 14:00 Kiruna FF - Morön BK Lombia IP
2019-09-29 14:00 Gimonäs Umeå IF - Harads IF Ålidhem Arena
2019-09-29 14:00 Bergnäsets AIK - Ohtana/Aapua FF Bergsvallen
2019-09-29 14:00 Notvikens IK - IFK Holmsund Tunavallen
2019-09-29 14:00 Storfors AIK - Luleå SK Hedens IP Storfors