Spelprogram - Herr Div 8 Södra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 170151001 Hallsta IK 2 - Riala GoIF 2 3 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-26 20:00 170151003 Alsike IF - Rasbo IK 2 1 - 0 Alsike Konstgräs
2019-04-28 14:10 170151005 Jomala IK 2 - IK Sirius FK 2 1 - 5 Vikingavallen 1
2019-04-28 19:00 170151002 Ärentuna SK 2 - IF Vesta 1 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-04 12:00 170151010 Riala GoIF 2 - IK Sirius FK 2 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 13:00 170151009 IF Vesta - Rasbo IK 2 1 - 6 Österängens IP
2019-05-06 19:00 170151006 Hallsta IK 2 - Ärentuna SK 2 1 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-11 14:30 170151014 Jomala IK 2 - Alsike IF 0 - 2 Vikingavallen 2
2019-05-12 11:00 170151011 Ärentuna SK 2 - Riala GoIF 2 1 - 1 Ärentuna IP 1
2019-05-17 19:00 170151018 Alsike IF - IK Sirius FK 2 0 - 1 Brunnbyvallen 1
2019-05-19 11:00 170151019 IF Vesta - Jomala IK 2 5 - 1 Österängens IP
2019-05-20 19:00 170151017 Ärentuna SK 2 - Rasbo IK 2 0 - 5 Ärentuna IP 1
2019-05-25 14:30 170151023 Jomala IK 2 - Hallsta IK 2 3 - 1 Vikingavallen 2
2019-05-25 15:30 170151021 Rasbo IK 2 - Riala GoIF 2 3 - 3 Rasbo IP 1
2019-05-26 17:45 170151024 IK Sirius FK 2 - IF Vesta 5 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-05-30 15:30 170151012 Rasbo IK 2 - Hallsta IK 2 WO (3 - 0) Rasbo IP 1
Juni
2019-06-01 14:00 170151030 Riala GoIF 2 - Alsike IF 7 - 1 Lundbyvallen 1
2019-06-03 19:00 170151026 Hallsta IK 2 - IK Sirius FK 2 3 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-06 13:30 170151033 IK Sirius FK 2 - Ärentuna SK 2 6 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-06-08 14:30 170151041 Jomala IK 2 - Riala GoIF 2 1 - 2 Vikingavallen 2
2019-06-10 20:15 170151035 Alsike IF - IF Vesta 5 - 5 Alsike Konstgräs
2019-06-14 19:00 170151044 Alsike IF - Ärentuna SK 2 4 - 0 Alsike Konstgräs
2019-06-16 15:00 170151032 Jomala IK 2 - Rasbo IK 2 2 - 7 Markusböle 1
2019-06-16 17:45 170151040 Riala GoIF 2 - IF Vesta 5 - 3 Lundbyvallen 1
2019-06-17 19:00 170151038 Rasbo IK 2 - IK Sirius FK 2 1 - 1 Rasbo IP 1
2019-06-19 19:00 170151036 Hallsta IK 2 - Alsike IF 5 - 2 Sparbankens IP 2
2019-06-23 18:00 170151045 IF Vesta - Hallsta IK 2 3 - 4 Österängens IP
2019-06-30 11:15 170151027 Ärentuna SK 2 - Jomala IK 2 2 - 4 Ärentuna IP 1
Augusti
2019-08-04 11:00 170151077 Rasbo IK 2 - Jomala IK 2 6 - 2 Rasbo IP 1
2019-08-10 15:30 170151048 Rasbo IK 2 - Alsike IF 7 - 0 Rasbo IP 1
2019-08-11 11:10 170151050 IK Sirius FK 2 - Jomala IK 2 1 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-11 13:00 170151047 IF Vesta - Ärentuna SK 2 3 - 1 Österängens IP
2019-08-12 19:00 170151046 Riala GoIF 2 - Hallsta IK 2 3 - 1 Lundbyvallen 1
2019-08-18 14:15 170151055 IK Sirius FK 2 - Riala GoIF 2 8 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-08-19 19:00 170151054 Rasbo IK 2 - IF Vesta 4 - 0 Rasbo IP 1
2019-08-21 19:00 170151057 Hallsta IK 2 - Rasbo IK 2 2 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-25 11:15 170151059 Alsike IF - Jomala IK 2 0 - 1 Alsike Konstgräs
2019-08-25 17:00 170151090 Hallsta IK 2 - IF Vesta 10 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-25 18:00 170151056 Riala GoIF 2 - Ärentuna SK 2 WO (3 - 0) Lundbyvallen 1
2019-08-31 12:00 170151062 Rasbo IK 2 - Ärentuna SK 2 2 - 2 Rasbo IP 1
2019-08-31 15:45 170151063 IK Sirius FK 2 - Alsike IF 3 - 2 Lötens IP Konstgräs
September
2019-09-01 15:00 170151064 Jomala IK 2 - IF Vesta WO (3 - 0) Vikingavallen 2
2019-09-07 12:00 170151051 Ärentuna SK 2 - Hallsta IK 2 2 - 1 Ärentuna IP 1
2019-09-08 11:30 170151068 Hallsta IK 2 - Jomala IK 2 1 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-08 14:00 170151069 IF Vesta - IK Sirius FK 2 0 - 9 Österängens IP
2019-09-08 19:00 170151066 Riala GoIF 2 - Rasbo IK 2 3 - 1 Lundbyvallen 1
2019-09-12 19:15 170151071 IK Sirius FK 2 - Hallsta IK 2 5 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-09-15 17:00 170151075 Alsike IF - Riala GoIF 2 3 - 2 Brunnbyvallen 1
2019-09-22 11:00 170151086 Riala GoIF 2 - Jomala IK 2 4 - 2 Lundbyvallen 1
2019-09-22 11:30 170151080 IF Vesta - Alsike IF 1 - 3 Österängens IP
2019-09-22 15:00 170151078 Ärentuna SK 2 - IK Sirius FK 2 1 - 6 Ärentuna IP 1
2019-09-29 15:00 170151072 Jomala IK 2 - Ärentuna SK 2 5 - 0 Vikingavallen 2
2019-09-29 15:00 170151085 IF Vesta - Riala GoIF 2 2 - 1 Österängens IP
2019-09-29 16:15 170151083 IK Sirius FK 2 - Rasbo IK 2 4 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-09-29 17:00 170151081 Alsike IF - Hallsta IK 2 3 - 2 Alsike Konstgräs
Oktober
2019-10-05 14:00 170151089 Ärentuna SK 2 - Alsike IF 4 - 0 Ärentuna IP 1