Spelprogram - Herr Div 7 Södra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF 2 André Nilsson 0762545177 Röd/vit/röd/röd
FC Arlanda 2 Edouard Khalaf 0707527237 0707527237 Vitgrön, Grön, Vit
FC Kraftleden Lukas Forell 0768121454 Grå/Vit/Vit
Fortitudo FC Carl Pontus Wiik 0735338147 0735338147 Svart/Svart/Svart
Märsta Syrianska FC Andreas Günes 0722519919 Röd/röd/röd
Rosersbergs IK 2 Mats Jansson 0859035229 0735216364 Röd/BLÅ/RÖD
Sigtuna IF FK Ludvig Harryzon 0707701703 Klarblå/Klarblå/Blå
Tierp City FC Noor Ibrahim Mohammed 0709501865 Blåa och Svarta , svart
Torpedo Kamrat BK Pontus Jonsson 091086153 0768464950 Svart, svart, vit
Unik FK 2 Mats Lindqvist 0739433152 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:00 170142003 Rosersbergs IK 2 - Märsta Syrianska FC 1 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-04-27 09:00 170142001 Fortitudo FC - Unik FK 2 3 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-04-27 14:00 170142002 FC Arlanda 2 - Danmarks IF 2 2 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-04-27 16:00 170142004 Sigtuna IF FK - Tierp City FC 6 - 2 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-04-27 16:00 170142005 FC Kraftleden - Torpedo Kamrat BK 3 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
Maj
2019-05-04 11:00 170142006 Fortitudo FC - FC Arlanda 2 1 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-05-04 12:00 170142010 Unik FK 2 - Torpedo Kamrat BK 0 - 1 Valsätra IP 1
2019-05-04 14:00 170142009 Danmarks IF 2 - Rosersbergs IK 2 0 - 4 Danelid 1
2019-05-04 16:00 170142007 Tierp City FC - FC Kraftleden 1 - 1 Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-07 20:30 170142008 Märsta Syrianska FC - Sigtuna IF FK 4 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-11 14:00 170142012 Rosersbergs IK 2 - Fortitudo FC 6 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-11 14:00 170142014 FC Kraftleden - Märsta Syrianska FC 2 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-11 15:00 170142015 Torpedo Kamrat BK - Tierp City FC 3 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-05-11 16:00 170142013 Sigtuna IF FK - Danmarks IF 2 6 - 0 Ansgarsvallen 2
2019-05-11 16:30 170142011 FC Arlanda 2 - Unik FK 2 3 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-18 12:00 170142020 Unik FK 2 - Tierp City FC 3 - 2 Valsätra IP 1
2019-05-18 14:00 170142017 FC Arlanda 2 - Rosersbergs IK 2 9 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-18 14:00 170142019 Danmarks IF 2 - FC Kraftleden 0 - 0 Danelid 1
2019-05-18 18:00 170142016 Fortitudo FC - Sigtuna IF FK 0 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-05-21 20:30 170142018 Märsta Syrianska FC - Torpedo Kamrat BK 3 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-25 14:00 170142021 Rosersbergs IK 2 - Unik FK 2 5 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-25 14:00 170142024 Torpedo Kamrat BK - Danmarks IF 2 6 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-05-25 16:00 170142022 Sigtuna IF FK - FC Arlanda 2 1 - 2 Ansgarsvallen 2
2019-05-26 18:00 170142025 Tierp City FC - Märsta Syrianska FC 3 - 3 Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-29 18:45 170142023 FC Kraftleden - Fortitudo FC 4 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
Juni
2019-06-01 10:00 170142026 Fortitudo FC - Torpedo Kamrat BK 2 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-06-01 14:00 170142027 FC Arlanda 2 - FC Kraftleden 3 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-01 14:00 170142028 Rosersbergs IK 2 - Sigtuna IF FK 2 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-01 14:00 170142029 Danmarks IF 2 - Tierp City FC 2 - 6 Danelid 1
2019-06-04 18:30 170142030 Unik FK 2 - Märsta Syrianska FC 2 - 3 Valsätra IP 1
2019-06-08 14:00 170142032 FC Kraftleden - Rosersbergs IK 2 3 - 1 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-06-08 14:00 170142033 Torpedo Kamrat BK - FC Arlanda 2 2 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-08 16:00 170142031 Sigtuna IF FK - Unik FK 2 1 - 3 Ansgarsvallen 2
2019-06-08 18:00 170142034 Tierp City FC - Fortitudo FC 2 - 2 Länsförsäkringar Arena 1
2019-06-11 20:30 170142035 Märsta Syrianska FC - Danmarks IF 2 3 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-14 19:30 170142038 Rosersbergs IK 2 - Torpedo Kamrat BK 8 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-15 12:00 170142040 Unik FK 2 - Danmarks IF 2 2 - 0 Valsätra IP 1
2019-06-15 16:00 170142037 FC Arlanda 2 - Tierp City FC 3 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-15 16:00 170142039 Sigtuna IF FK - FC Kraftleden 4 - 0 Ansgarsvallen 2
2019-06-18 20:15 170142036 Fortitudo FC - Märsta Syrianska FC 2 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-06-20 18:00 170142046 Unik FK 2 - Fortitudo FC 5 - 1 Valsätra IP 1
2019-06-25 19:00 170142041 FC Kraftleden - Unik FK 2 2 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-06-25 19:00 170142043 Tierp City FC - Rosersbergs IK 2 3 - 4 Länsförsäkringar Arena 1
2019-06-25 19:00 170142045 Danmarks IF 2 - Fortitudo FC 4 - 2 Danelid 1
2019-06-25 19:30 170142042 Torpedo Kamrat BK - Sigtuna IF FK 3 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-25 20:30 170142044 Märsta Syrianska FC - FC Arlanda 2 3 - 5 Midgårdsvallen Konstgräs
Augusti
2019-08-04 15:00 170142049 Tierp City FC - Sigtuna IF FK 1 - 3 Vegavallen 1
2019-08-04 16:00 170142048 Märsta Syrianska FC - Rosersbergs IK 2 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-04 17:00 170142050 Torpedo Kamrat BK - FC Kraftleden 3 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-08-07 19:30 170142047 Danmarks IF 2 - FC Arlanda 2 2 - 5 Danelid 1
2019-08-11 14:00 170142051 FC Arlanda 2 - Fortitudo FC 8 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-11 15:00 170142052 FC Kraftleden - Tierp City FC 5 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-08-11 16:00 170142053 Sigtuna IF FK - Märsta Syrianska FC 0 - 1 Ansgarsvallen 2
2019-08-15 20:00 170142054 Rosersbergs IK 2 - Danmarks IF 2 5 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-18 12:00 170142056 Unik FK 2 - FC Arlanda 2 1 - 3 Valsätra IP 1
2019-08-18 16:00 170142057 Fortitudo FC - Rosersbergs IK 2 3 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-08-18 18:00 170142060 Tierp City FC - Torpedo Kamrat BK 1 - 2 Vegavallen 1
2019-08-18 19:00 170142059 Märsta Syrianska FC - FC Kraftleden 2 - 1 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-20 18:00 170142055 Torpedo Kamrat BK - Unik FK 2 1 - 2 Valsätra IP 1
2019-08-25 13:00 170142065 Tierp City FC - Unik FK 2 3 - 5 Vegavallen 1
2019-08-25 14:00 170142062 Rosersbergs IK 2 - FC Arlanda 2 3 - 6 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-25 16:00 170142061 Sigtuna IF FK - Fortitudo FC 7 - 1 Ansgarsvallen 2
2019-08-27 20:00 170142058 Danmarks IF 2 - Sigtuna IF FK 2 - 6 Danelid 1
2019-08-29 21:00 170142063 Torpedo Kamrat BK - Märsta Syrianska FC 1 - 2 Lötens IP Konstgräs
September
2019-09-01 12:00 170142066 Unik FK 2 - Rosersbergs IK 2 6 - 2 Valsätra IP 1
2019-09-01 14:00 170142067 FC Arlanda 2 - Sigtuna IF FK 7 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-01 14:00 170142068 Fortitudo FC - FC Kraftleden 4 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-09-01 14:00 170142069 Danmarks IF 2 - Torpedo Kamrat BK 1 - 2 Danelid 1
2019-09-01 19:00 170142070 Märsta Syrianska FC - Tierp City FC 5 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-04 20:00 170142064 FC Kraftleden - Danmarks IF 2 3 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-08 12:00 170142074 Tierp City FC - Danmarks IF 2 0 - 1 Vegavallen 1
2019-09-08 14:00 170142071 Torpedo Kamrat BK - Fortitudo FC 0 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-09-08 15:00 170142072 FC Kraftleden - FC Arlanda 2 2 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-08 16:00 170142073 Sigtuna IF FK - Rosersbergs IK 2 1 - 1 Ansgarsvallen 2
2019-09-08 19:00 170142075 Märsta Syrianska FC - Unik FK 2 6 - 0 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-15 12:00 170142076 Unik FK 2 - Sigtuna IF FK 7 - 0 Valsätra IP 1
2019-09-15 14:00 170142077 Rosersbergs IK 2 - FC Kraftleden 3 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-15 14:00 170142078 FC Arlanda 2 - Torpedo Kamrat BK 4 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-15 14:00 170142080 Danmarks IF 2 - Märsta Syrianska FC 0 - 3 Danelid 1
2019-09-15 17:00 170142079 Fortitudo FC - Tierp City FC 8 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-09-22 12:00 170142082 Tierp City FC - FC Arlanda 2 1 - 4 Vegavallen 1
2019-09-22 12:00 170142085 Danmarks IF 2 - Unik FK 2 1 - 5 Danelid 1
2019-09-22 13:30 170142083 Torpedo Kamrat BK - Rosersbergs IK 2 Lötens IP Konstgräs
2019-09-22 15:00 170142084 FC Kraftleden - Sigtuna IF FK 1 - 2 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-09-22 19:00 170142081 Märsta Syrianska FC - Fortitudo FC 8 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-29 11:00 170142086 Unik FK 2 - FC Kraftleden Valsätra IP 1
2019-09-29 11:00 170142087 Sigtuna IF FK - Torpedo Kamrat BK Ansgarsvallen 2
2019-09-29 11:00 170142088 Rosersbergs IK 2 - Tierp City FC Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-29 11:00 170142089 FC Arlanda 2 - Märsta Syrianska FC Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-29 11:00 170142090 Fortitudo FC - Danmarks IF 2 Lötens IP Konstgräs