Spelprogram - Herr Div 6 Östra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edsbro IF Björn Eurén 017591166 0735456908 gul, Svart, svart
Frösunda SK Sandro Mattsson Ferrarello 0851230066 0707876618 blå-vit/blå/blå
Hammarlands IK Johan Alèn +3584575300677
Lemlands IF Mathias Sandberg +3584573421683 gul/blå/gula
Riala GoIF Michael Lundberg 0707415027 Gul/svart/gulsvart
Rimbo IF 2 Niklas Alfredsson 0705324789 Blå/Blå/Blå
Roslagsbro IF Teddie Mattsson Wärnström 0706877698 Röd, Röd, Röd
Rö IK Anders Broberg 0851236052 0706109826 svart/vit/gul
Upplands-Ekeby IF Bjarne Wahlstrand Blå/Blå/Blå
Väddö IF Gillis Franzén 0707787414 GRÖN GRÖN GRÖN
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 170129002 Hammarlands IK - Rö IK 6 - 2 Vikingavallen 1
2019-04-28 11:30 170129004 Väddö IF - Lemlands IF 1 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-28 12:00 170129003 Roslagsbro IF - Upplands-Ekeby IF 3 - 0 Vårlyckan Konstgräs
2019-04-28 17:00 170129001 Edsbro IF - Riala GoIF 2 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-29 19:30 170129005 Frösunda SK - Rimbo IF 2 1 - 2 Össeby IP Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 170129008 Upplands-Ekeby IF - Väddö IF 2 - 0 Björnvallen 1
2019-05-05 11:15 170129007 Frösunda SK - Lemlands IF 1 - 4 Össeby IP Konstgräs
2019-05-05 11:30 170129006 Edsbro IF - Hammarlands IK 5 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-05 14:15 170129010 Riala GoIF - Rimbo IF 2 8 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 17:00 170129009 Rö IK - Roslagsbro IF 4 - 2 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-05-10 19:00 170129012 Roslagsbro IF - Edsbro IF 2 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2019-05-10 19:00 170129013 Väddö IF - Rö IK 0 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-11 14:30 170129011 Hammarlands IK - Riala GoIF 0 - 6 Hammarvallen 1
2019-05-12 11:00 170129014 Upplands-Ekeby IF - Frösunda SK 1 - 1 Björnvallen 1
2019-05-12 11:15 170129015 Rimbo IF 2 - Lemlands IF 3 - 2 IP Arkadien 1
2019-05-17 19:00 170129016 Edsbro IF - Väddö IF 4 - 0 Lummevi IP 1
2019-05-17 19:00 170129018 Upplands-Ekeby IF - Rimbo IF 2 1 - 2 Björnvallen 1
2019-05-17 19:15 170129019 Rö IK - Frösunda SK 0 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-05-18 15:00 170129017 Hammarlands IK - Roslagsbro IF 1 - 4 Hammarvallen 1
2019-05-19 11:30 170129020 Riala GoIF - Lemlands IF 3 - 1 Lundbyvallen 1
2019-05-21 19:00 170129024 Rimbo IF 2 - Rö IK 2 - 3 IP Arkadien 1
2019-05-23 19:00 170129021 Roslagsbro IF - Riala GoIF 0 - 0 Vårlyckan Konstgräs
2019-05-25 14:30 170129025 Lemlands IF - Upplands-Ekeby IF 1 - 0 Bengtsböle IP 1
2019-05-26 11:15 170129022 Väddö IF - Hammarlands IK 3 - 1 Vikingalunden 1
2019-05-26 12:30 170129023 Frösunda SK - Edsbro IF 3 - 5 Björkvallen 1
2019-05-30 11:30 170129044 Upplands-Ekeby IF - Hammarlands IK 3 - 2 Björnvallen 1
2019-05-30 13:00 170129041 Frösunda SK - Riala GoIF 1 - 3 Björkvallen 1
2019-05-31 19:00 170129028 Roslagsbro IF - Väddö IF 5 - 0 Vårlyckan Konstgräs
Juni
2019-06-01 15:00 170129027 Hammarlands IK - Frösunda SK 1 - 3 Hammarvallen 1
2019-06-02 11:30 170129029 Rö IK - Lemlands IF 4 - 6 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-06-02 14:00 170129026 Edsbro IF - Rimbo IF 2 WO (3 - 0) Lummevi IP 1
2019-06-04 19:00 170129030 Riala GoIF - Upplands-Ekeby IF 4 - 0 Lundbyvallen 1
2019-06-07 19:00 170129035 Upplands-Ekeby IF - Rö IK 7 - 2 Björnvallen 1
2019-06-09 11:15 170129033 Rimbo IF 2 - Hammarlands IK 0 - 0 IP Arkadien 1
2019-06-09 11:15 170129034 Edsbro IF - Lemlands IF 2 - 5 Lummevi IP 1
2019-06-09 13:00 170129031 Väddö IF - Riala GoIF 0 - 6 Vikingalunden 1
2019-06-09 13:00 170129032 Frösunda SK - Roslagsbro IF 1 - 2 Björkvallen 1
2019-06-12 19:00 170129038 Roslagsbro IF - Rimbo IF 2 4 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2019-06-14 19:00 170129036 Edsbro IF - Upplands-Ekeby IF 3 - 0 Lummevi IP 1
2019-06-15 15:00 170129082 Hammarlands IK - Lemlands IF 2 - 3 Hammarvallen 1
2019-06-16 13:00 170129039 Väddö IF - Frösunda SK 2 - 2 Vikingalunden 1
2019-06-16 14:00 170129040 Riala GoIF - Rö IK 12 - 0 Lundbyvallen 1
2019-06-19 19:00 170129045 Rö IK - Edsbro IF 2 - 6 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-06-19 19:00 170129050 Rimbo IF 2 - Frösunda SK 0 - 8 Mullevallen Konstgräs
2019-06-25 19:00 170129042 Rimbo IF 2 - Väddö IF 1 - 3 IP Arkadien 1
2019-06-26 19:15 170129048 Upplands-Ekeby IF - Roslagsbro IF 0 - 5 Björnvallen 1
2019-06-28 19:00 170129046 Riala GoIF - Edsbro IF 4 - 0 Lundbyvallen 1
2019-06-29 14:30 170129043 Lemlands IF - Roslagsbro IF 0 - 0 Bengtsböle IP 1
Augusti
2019-08-03 11:30 170129047 Rö IK - Hammarlands IK 1 - 4 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-08-03 14:30 170129049 Lemlands IF - Väddö IF 4 - 1 Bengtsböle IP 1
2019-08-07 19:00 170129037 Lemlands IF - Hammarlands IK 2 - 0 Bengtsböle IP 1
2019-08-09 19:00 170129053 Väddö IF - Upplands-Ekeby IF 0 - 2 Vikingalunden 1
2019-08-10 12:00 170129054 Roslagsbro IF - Rö IK 8 - 0 Vårlyckan Konstgräs
2019-08-10 13:00 170129055 Rimbo IF 2 - Riala GoIF 0 - 5 IP Arkadien 1
2019-08-10 14:30 170129052 Lemlands IF - Frösunda SK 0 - 2 Bengtsböle IP 1
2019-08-10 15:00 170129051 Hammarlands IK - Edsbro IF 3 - 0 Hammarvallen 1
2019-08-16 19:00 170129057 Edsbro IF - Roslagsbro IF 0 - 3 Lummevi IP 1
2019-08-16 19:00 170129058 Rö IK - Väddö IF 1 - 0 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-08-16 19:00 170129059 Frösunda SK - Upplands-Ekeby IF 1 - 4 Björkvallen 1
2019-08-17 11:30 170129056 Riala GoIF - Hammarlands IK 6 - 0 Lundbyvallen 1
2019-08-17 14:30 170129060 Lemlands IF - Rimbo IF 2 6 - 3 Bengtsböle IP 1
2019-08-23 19:00 170129061 Väddö IF - Edsbro IF 2 - 3 Vikingalunden 1
2019-08-24 11:30 170129062 Roslagsbro IF - Hammarlands IK 7 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2019-08-24 13:00 170129063 Rimbo IF 2 - Upplands-Ekeby IF 1 - 0 IP Arkadien 1
2019-08-24 13:00 170129064 Frösunda SK - Rö IK 3 - 3 Björkvallen 1
2019-08-24 14:30 170129065 Lemlands IF - Riala GoIF 1 - 4 Bengtsböle IP 1
2019-08-31 11:30 170129070 Upplands-Ekeby IF - Lemlands IF 2 - 3 Björnvallen 1
2019-08-31 14:00 170129066 Riala GoIF - Roslagsbro IF 5 - 1 Lundbyvallen 1
2019-08-31 14:00 170129069 Rö IK - Rimbo IF 2 2 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-08-31 15:00 170129067 Hammarlands IK - Väddö IF 2 - 1 Hammarvallen 1
September
2019-09-01 14:00 170129068 Edsbro IF - Frösunda SK 3 - 1 Lummevi IP 1
2019-09-07 11:15 170129072 Frösunda SK - Hammarlands IK 2 - 2 Björkvallen 1
2019-09-07 13:00 170129073 Väddö IF - Roslagsbro IF 1 - 13 Vikingalunden 1
2019-09-07 14:00 170129075 Upplands-Ekeby IF - Riala GoIF 2 - 2 Björnvallen 1
2019-09-07 14:30 170129074 Lemlands IF - Rö IK 1 - 1 Bengtsböle IP 1
2019-09-07 17:30 170129071 Rimbo IF 2 - Edsbro IF 6 - 2 IP Arkadien 1
2019-09-14 12:00 170129077 Roslagsbro IF - Frösunda SK 5 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2019-09-14 14:00 170129076 Riala GoIF - Väddö IF 4 - 0 Lundbyvallen 1
2019-09-14 14:00 170129080 Rö IK - Upplands-Ekeby IF 2 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-09-14 14:30 170129079 Lemlands IF - Edsbro IF 5 - 1 Bengtsböle IP 1
2019-09-14 15:00 170129078 Hammarlands IK - Rimbo IF 2 6 - 2 Hammarvallen 1
2019-09-20 19:00 170129083 Rimbo IF 2 - Roslagsbro IF 2 - 4 IP Arkadien 1
2019-09-21 14:00 170129081 Upplands-Ekeby IF - Edsbro IF 4 - 1 Björnvallen 1
2019-09-21 14:00 170129084 Frösunda SK - Väddö IF 3 - 0 Björkvallen 1
2019-09-21 14:00 170129085 Rö IK - Riala GoIF 1 - 6 Bladlunds Måleri Arena 1
2019-09-28 14:00 170129086 Riala GoIF - Frösunda SK 8 - 2 Lundbyvallen 1
2019-09-28 14:00 170129087 Väddö IF - Rimbo IF 2 0 - 0 Vikingalunden 1
2019-09-28 14:00 170129088 Roslagsbro IF - Lemlands IF 8 - 0 Vårlyckan Konstgräs
2019-09-28 14:00 170129090 Edsbro IF - Rö IK 11 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-28 15:00 170129089 Hammarlands IK - Upplands-Ekeby IF 2 - 1 Hammarvallen 1