Spelprogram - Herr Div 4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2018-04-14 13:00 170102001 Upsala IF - Procyon BK 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-04-14 13:00 170102002 Bälinge IF - Rimbo IF 3 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2018-04-14 13:00 170102005 Fanna BK - GoIF Kåre 1 - 4 Fanna IP B-plan
2018-04-14 14:00 170102004 Brottby SK - Tärnsjö IF 5 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-04-14 14:00 170102006 Månkarbo IF - IFK Uppsala 3 - 3 Länsförsäkringar Arena 1
2018-04-15 14:00 170102003 IF VP Uppsala - Rasbo IK 5 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-04-21 13:00 170102008 GoIF Kåre - Tärnsjö IF 1 - 0 Vallentuna IP 2
2018-04-21 13:00 170102010 IF VP Uppsala - Bälinge IF 2 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-04-21 13:00 170102011 Rimbo IF - Upsala IF 1 - 1 Mullevallen Konstgräs
2018-04-21 15:30 170102007 IFK Uppsala - Fanna BK 1 - 1 Österängens IP
2018-04-22 16:00 170102012 Procyon BK - Månkarbo IF 5 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2018-04-22 18:30 170102009 Brottby SK - Rasbo IK 2 - 0 Össeby IP Konstgräs
2018-04-27 19:30 170102017 Fanna BK - Månkarbo IF 2 - 2 Fanna IP B-plan
2018-04-28 10:15 170102015 Rasbo IK - GoIF Kåre 2 - 4 Ärentunaskolans Konstgräs
2018-04-28 13:00 170102014 Bälinge IF - Brottby SK 1 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2018-04-28 14:00 170102013 Upsala IF - IF VP Uppsala 4 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-04-28 16:00 170102018 Rimbo IF - Procyon BK 1 - 3 Mullevallen Konstgräs
2018-04-29 17:00 170102016 Tärnsjö IF - IFK Uppsala 1 - 5 Furuvallen 1
Maj
2018-05-05 13:00 170102019 Månkarbo IF - Tärnsjö IF 1 - 2 Länsförsäkringar Arena 1
2018-05-05 13:00 170102023 IF VP Uppsala - Rimbo IF 1 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-05-05 13:30 170102020 IFK Uppsala - Rasbo IK 0 - 0 Österängens IP
2018-05-06 16:00 170102024 Procyon BK - Fanna BK 1 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2018-05-06 18:00 170102021 GoIF Kåre - Bälinge IF 7 - 1 Vallentuna IP 2
2018-05-06 18:00 170102022 Brottby SK - Upsala IF 6 - 0 Össeby IP Konstgräs
2018-05-09 19:00 170102026 Bälinge IF - IFK Uppsala 1 - 3 Bälinge IP 2
2018-05-09 19:15 170102028 Tärnsjö IF - Fanna BK 1 - 3 Furuvallen 1
2018-05-10 13:00 170102027 Rasbo IK - Månkarbo IF 0 - 2 Rasbo IP 1
2018-05-10 13:00 170102029 IF VP Uppsala - Procyon BK 0 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-05-10 13:00 170102030 Rimbo IF - Brottby SK 3 - 0 IP Arkadien 1
2018-05-10 14:00 170102025 Upsala IF - GoIF Kåre 2 - 2 Ekebyvallen IP 1
2018-05-12 13:00 170102032 Månkarbo IF - Bälinge IF 1 - 1 Tallparken 1
2018-05-12 13:30 170102033 IFK Uppsala - Upsala IF 4 - 0 Österängens IP
2018-05-13 16:00 170102036 Procyon BK - Tärnsjö IF 6 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2018-05-13 17:00 170102031 Fanna BK - Rasbo IK 1 - 0 Fanna IP B-plan
2018-05-13 18:00 170102035 Brottby SK - IF VP Uppsala 4 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-05-15 19:15 170102034 GoIF Kåre - Rimbo IF 3 - 3 Vallentuna IP 3
2018-05-19 13:00 170102037 Upsala IF - Månkarbo IF 2 - 3 Ekebyvallen IP 1
2018-05-19 13:00 170102038 Bälinge IF - Fanna BK 3 - 1 Bälinge IP 2
2018-05-19 13:00 170102039 Rasbo IK - Tärnsjö IF 0 - 1 Rasbo IP 1
2018-05-19 13:00 170102041 IF VP Uppsala - GoIF Kåre 3 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-05-19 13:00 170102042 Rimbo IF - IFK Uppsala 2 - 1 IP Arkadien 1
2018-05-20 18:00 170102040 Brottby SK - Procyon BK 3 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-05-25 19:15 170102045 Månkarbo IF - Rimbo IF 2 - 0 Tallparken 1
2018-05-25 19:30 170102044 Fanna BK - Upsala IF 2 - 1 Fanna IP B-plan
2018-05-26 12:00 170102047 GoIF Kåre - Brottby SK 2 - 5 Vallentuna IP 2
2018-05-26 13:00 170102043 Tärnsjö IF - Bälinge IF 1 - 2 Furuvallen 1
2018-05-26 13:30 170102046 IFK Uppsala - IF VP Uppsala 5 - 0 Österängens IP
2018-05-27 16:00 170102048 Procyon BK - Rasbo IK 0 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
Juni
2018-06-01 19:00 170102049 Tärnsjö IF - Upsala IF 5 - 1 Furuvallen 1
2018-06-02 13:00 170102050 Bälinge IF - Rasbo IK 0 - 1 Bälinge IP 2
2018-06-02 13:00 170102051 GoIF Kåre - Procyon BK 0 - 0 Kårevallen 1
2018-06-02 13:00 170102053 IF VP Uppsala - Månkarbo IF 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-06-03 18:00 170102052 Brottby SK - IFK Uppsala 1 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-06-03 18:00 170102054 Rimbo IF - Fanna BK 1 - 0 IP Arkadien 1
2018-06-06 12:00 170102058 Månkarbo IF - Brottby SK 3 - 2 Tallparken 1
2018-06-06 13:00 170102055 Rasbo IK - Upsala IF 2 - 0 Rasbo IP 1
2018-06-06 13:30 170102059 IFK Uppsala - GoIF Kåre 4 - 1 Österängens IP
2018-06-06 14:00 170102056 Tärnsjö IF - Rimbo IF 0 - 4 Furuvallen 1
2018-06-06 14:30 170102060 Procyon BK - Bälinge IF 0 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2018-06-06 17:00 170102057 Fanna BK - IF VP Uppsala 2 - 1 Fanna IP B-plan
2018-06-09 13:00 170102065 IF VP Uppsala - Tärnsjö IF 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-06-09 13:00 170102066 Rimbo IF - Rasbo IK 4 - 2 IP Arkadien 1
2018-06-09 13:30 170102062 IFK Uppsala - Procyon BK 2 - 0 Österängens IP
2018-06-09 14:00 170102061 Upsala IF - Bälinge IF 6 - 3 Ekebyvallen IP 1
2018-06-10 16:00 170102063 GoIF Kåre - Månkarbo IF 0 - 3 Vallentuna IP 2
2018-06-10 18:00 170102064 Brottby SK - Fanna BK 3 - 3 Össeby IP Konstgräs
2018-06-16 13:00 170102069 Rasbo IK - IF VP Uppsala 2 - 0 Rasbo IP 1
2018-06-16 13:30 170102072 IFK Uppsala - Månkarbo IF 6 - 1 Österängens IP
2018-06-17 12:00 170102071 GoIF Kåre - Fanna BK 6 - 1 Vallentuna IP 2
2018-06-17 14:00 170102070 Tärnsjö IF - Brottby SK 2 - 2 Furuvallen 1
2018-06-17 16:00 170102067 Procyon BK - Upsala IF 1 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2018-06-17 18:00 170102068 Rimbo IF - Bälinge IF 0 - 3 IP Arkadien 1
2018-06-20 19:00 170102075 Rasbo IK - Brottby SK 1 - 3 Rasbo IP 1
2018-06-20 19:00 170102076 Bälinge IF - IF VP Uppsala 5 - 3 Bälinge IP 2
2018-06-20 19:30 170102074 Tärnsjö IF - GoIF Kåre 3 - 1 Furuvallen 1
2018-06-21 19:00 170102077 Upsala IF - Rimbo IF 1 - 1 Ekebyvallen IP 1
2018-06-24 12:00 170102078 Månkarbo IF - Procyon BK 3 - 3 Tallparken 1
2018-06-24 17:00 170102073 Fanna BK - IFK Uppsala 1 - 2 Fanna IP B-plan
2018-06-29 19:00 170102083 Månkarbo IF - Fanna BK 2 - 4 Tallparken 1
Augusti
2018-08-03 19:30 170102082 IFK Uppsala - Tärnsjö IF 2 - 1 Österängens IP
2018-08-05 13:00 170102079 IF VP Uppsala - Upsala IF 0 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-08-05 16:00 170102084 Procyon BK - Rimbo IF 0 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2018-08-08 19:30 170102080 Brottby SK - Bälinge IF 4 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-08-10 19:00 170102085 Tärnsjö IF - Månkarbo IF 3 - 3 Furuvallen 1
2018-08-11 13:00 170102086 Rasbo IK - IFK Uppsala 0 - 2 Rasbo IP 1
2018-08-11 13:00 170102087 Bälinge IF - GoIF Kåre 2 - 1 Bälinge IP 2
2018-08-11 13:00 170102089 Rimbo IF - IF VP Uppsala 1 - 2 IP Arkadien 1
2018-08-11 14:00 170102088 Upsala IF - Brottby SK 3 - 3 Ekebyvallen IP 1
2018-08-12 17:00 170102090 Fanna BK - Procyon BK 2 - 1 Fanna IP B-plan
2018-08-17 19:30 170102094 Fanna BK - Tärnsjö IF 5 - 1 Fanna IP B-plan
2018-08-18 13:00 170102096 Brottby SK - Rimbo IF 3 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-08-18 13:30 170102092 IFK Uppsala - Bälinge IF 2 - 1 Österängens IP
2018-08-18 14:30 170102093 Månkarbo IF - Rasbo IK 0 - 0 Tallparken 1
2018-08-18 15:30 170102091 GoIF Kåre - Upsala IF 6 - 1 Össeby IP Konstgräs
2018-08-19 16:00 170102095 Procyon BK - IF VP Uppsala 4 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2018-08-22 19:30 170102081 GoIF Kåre - Rasbo IK 3 - 2 Össeby IP Konstgräs
2018-08-25 13:00 170102097 Rasbo IK - Fanna BK 3 - 0 Rasbo IP 1
2018-08-25 13:00 170102098 Bälinge IF - Månkarbo IF 4 - 0 Bälinge IP 2
2018-08-25 13:00 170102099 Upsala IF - IFK Uppsala 3 - 2 Ekebyvallen IP 1
2018-08-25 13:00 170102100 Rimbo IF - GoIF Kåre 0 - 3 IP Arkadien 1
2018-08-26 13:00 170102101 IF VP Uppsala - Brottby SK 1 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-08-26 15:00 170102102 Tärnsjö IF - Procyon BK 1 - 1 Furuvallen 1
2018-08-31 19:30 170102104 Fanna BK - Bälinge IF 2 - 2 Fanna IP B-plan
September
2018-09-01 09:45 170102107 GoIF Kåre - IF VP Uppsala 7 - 2 Vallentuna IP 2
2018-09-01 13:00 170102103 Månkarbo IF - Upsala IF 0 - 4 Tallparken 1
2018-09-01 13:00 170102105 Tärnsjö IF - Rasbo IK 3 - 2 Furuvallen 1
2018-09-01 13:30 170102108 IFK Uppsala - Rimbo IF 1 - 1 Österängens IP
2018-09-02 16:00 170102106 Procyon BK - Brottby SK 0 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2018-09-08 13:00 170102109 Bälinge IF - Tärnsjö IF 2 - 3 Bälinge IP 2
2018-09-08 13:00 170102110 Upsala IF - Fanna BK 2 - 3 Ekebyvallen IP 1
2018-09-08 13:00 170102111 Rimbo IF - Månkarbo IF 1 - 0 IP Arkadien 1
2018-09-08 13:00 170102114 Rasbo IK - Procyon BK 1 - 1 Rasbo IP 1
2018-09-08 15:00 170102113 Brottby SK - GoIF Kåre 3 - 0 Össeby IP Konstgräs
2018-09-09 13:00 170102112 IF VP Uppsala - IFK Uppsala 3 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-09-14 19:30 170102120 Fanna BK - Rimbo IF 1 - 0 Fanna IP B-plan
2018-09-15 13:00 170102116 Rasbo IK - Bälinge IF 1 - 1 Rasbo IP 1
2018-09-15 13:00 170102119 Månkarbo IF - IF VP Uppsala 3 - 1 Tallparken 1
2018-09-15 13:15 170102115 Upsala IF - Tärnsjö IF 3 - 0 Ekebyvallen IP 1
2018-09-15 13:30 170102118 IFK Uppsala - Brottby SK 5 - 0 Österängens IP
2018-09-16 16:00 170102117 Procyon BK - GoIF Kåre 1 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2018-09-22 13:00 170102121 Upsala IF - Rasbo IK 1 - 2 Ekebyvallen IP 1
2018-09-22 13:00 170102122 Rimbo IF - Tärnsjö IF 4 - 0 IP Arkadien 1
2018-09-22 13:00 170102124 Brottby SK - Månkarbo IF 9 - 0 Össeby IP Konstgräs
2018-09-22 13:00 170102125 GoIF Kåre - IFK Uppsala 0 - 9 Vallentuna IP 3
2018-09-22 13:00 170102126 Bälinge IF - Procyon BK 0 - 1 Bälinge IP 2
2018-09-23 13:00 170102123 IF VP Uppsala - Fanna BK 1 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2018-09-29 13:00 170102127 Bälinge IF - Upsala IF 5 - 2 Bälinge IP 2
2018-09-29 13:00 170102128 Procyon BK - IFK Uppsala 1 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2018-09-29 13:00 170102129 Månkarbo IF - GoIF Kåre 1 - 0 Tallparken 1
2018-09-29 13:00 170102130 Fanna BK - Brottby SK 2 - 2 Fanna IP B-plan
2018-09-29 13:00 170102131 Tärnsjö IF - IF VP Uppsala 6 - 1 Furuvallen 1
2018-09-29 13:00 170102132 Rasbo IK - Rimbo IF 4 - 1 Rasbo IP 1