Spelprogram - Herr Div 8 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-29 18:30 170150005 Films SK 2 - Österlövsta FF 2 0 - 0 Björkparken
2016-04-30 12:00 170150004 Grisslehamns SK - Tierps IF 2 3 - 1 Grisslehamns IP
Maj
2016-05-01 14:00 170150002 Söderfors GoIF - Harg-Östhammar FF 3 6 - 1 Länsförsäkringar Arena
2016-05-02 19:00 170150001 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - IF Ferro 1 - 2 Björnvallen
2016-05-07 14:00 170150010 IF Ferro - Österlövsta FF 2 3 - 0 Malmens IP
2016-05-08 18:00 170150006 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Söderfors GoIF 1 - 2 Lundaplan
2016-05-08 18:30 170150007 Tierps IF 2 - Films SK 2 3 - 1 Vegavallen
2016-05-09 19:00 170150009 Harg-Östhammar FF 3 - Gräsö Norrskedika IF 2 1 - 7 Tallarna
2016-05-13 19:00 170150013 Grisslehamns SK - Harg-Östhammar FF 3 2 - 0 Grisslehamns IP
2016-05-14 14:00 170150011 Söderfors GoIF - IF Ferro 5 - 1 Bruksvallen
2016-05-15 15:00 170150015 Österlövsta FF 2 - Tierps IF 2 2 - 2 Sätravallen
2016-05-15 18:00 170150012 Gräsö Norrskedika IF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 3 - 5 Nötsveden IP
2016-05-21 13:00 170150019 Harg-Östhammar FF 3 - Films SK 2 0 - 1 Idrottsparken Östhammar
2016-05-21 14:00 170150020 IF Ferro - Tierps IF 2 1 - 3 Malmens IP
2016-05-22 15:00 170150016 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Grisslehamns SK 2 - 1 Björnvallen
2016-05-27 19:00 170150021 Gräsö Norrskedika IF 2 - IF Ferro 1 - 1 Norrskedika IP
2016-05-28 12:00 170150022 Grisslehamns SK - Söderfors GoIF 4 - 2 Grisslehamns IP
2016-05-30 19:00 170150023 Films SK 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 2 - 1 Björkparken
Juni
2016-06-01 19:00 170150024 Österlövsta FF 2 - Harg-Östhammar FF 3 1 - 0 Sätravallen
2016-06-04 15:00 170150026 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Österlövsta FF 2 2 - 2 Lundaplan
2016-06-04 17:00 170150027 Söderfors GoIF - Films SK 2 1 - 1 Bruksvallen
2016-06-05 17:00 170150029 Harg-Östhammar FF 3 - Tierps IF 2 2 - 3 Tallarna
2016-06-06 13:00 170150028 Gräsö Norrskedika IF 2 - Grisslehamns SK 1 - 3 Norrskedika IP
2016-06-10 19:00 170150032 Films SK 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 3 - 1 Björkparken
2016-06-10 19:00 170150033 Österlövsta FF 2 - Söderfors GoIF 3 - 1 Sätravallen
2016-06-12 14:00 170150031 Grisslehamns SK - IF Ferro 6 - 0 Grisslehamns IP
2016-06-12 18:30 170150034 Tierps IF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 10 - 0 Vegavallen
2016-06-15 19:00 170150040 IF Ferro - Harg-Östhammar FF 3 2 - 2 Malmens IP
2016-06-17 19:00 170150037 Söderfors GoIF - Tierps IF 2 4 - 3 Bruksvallen
2016-06-18 12:00 170150039 Grisslehamns SK - Films SK 2 1 - 1 Grisslehamns IP
2016-06-20 19:00 170150038 Gräsö Norrskedika IF 2 - Österlövsta FF 2 9 - 1 Nötsveden IP
2016-06-21 19:00 170150041 Films SK 2 - IF Ferro 1 - 1 Björkparken
2016-06-26 14:30 170150043 Tierps IF 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 7 - 2 Vegavallen
2016-06-27 19:00 170150042 Österlövsta FF 2 - Grisslehamns SK 2 - 3 Sätravallen
2016-06-28 19:00 170150045 Harg-Östhammar FF 3 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 3 - 2 Idrottsparken Östhammar
Juli
2016-07-06 19:30 170150017 Söderfors GoIF - Gräsö Norrskedika IF 2 7 - 2 Bruksvallen
Augusti
2016-08-06 14:00 170150047 Harg-Östhammar FF 3 - Söderfors GoIF 1 - 7 Tallarna
2016-08-06 14:00 170150049 Tierps IF 2 - Grisslehamns SK 2 - 2 Vegavallen
2016-08-08 19:00 170150046 IF Ferro - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 4 - 3 Malmens IP
2016-08-10 18:30 170150052 Films SK 2 - Tierps IF 2 1 - 3 Björkparken
2016-08-13 15:00 170150051 Söderfors GoIF - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 9 - 0 Bruksvallen
2016-08-14 17:00 170150055 Österlövsta FF 2 - IF Ferro 1 - 1 Sätravallen
2016-08-15 18:30 170150054 Gräsö Norrskedika IF 2 - Harg-Östhammar FF 3 3 - 1 Nötsveden IP
2016-08-16 18:45 170150050 Österlövsta FF 2 - Films SK 2 1 - 0 Sätravallen
2016-08-20 14:00 170150056 IF Ferro - Söderfors GoIF 1 - 1 Malmens IP
2016-08-20 14:00 170150058 Harg-Östhammar FF 3 - Grisslehamns SK 3 - 7 Idrottsparken Östhammar
2016-08-20 15:00 170150057 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 2 - 1 Lundaplan
2016-08-21 14:30 170150060 Tierps IF 2 - Österlövsta FF 2 3 - 2 Vegavallen
2016-08-27 13:00 170150062 Gräsö Norrskedika IF 2 - Söderfors GoIF 5 - 3 Norrskedika IP
2016-08-27 15:00 170150061 Grisslehamns SK - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 8 - 1 Grisslehamns IP
2016-08-28 15:00 170150064 Films SK 2 - Harg-Östhammar FF 3 4 - 1 Björkparken
2016-08-28 16:00 170150065 Tierps IF 2 - IF Ferro 8 - 2 Vegavallen
September
2016-09-03 14:00 170150066 IF Ferro - Gräsö Norrskedika IF 2 7 - 0 Malmens IP
2016-09-03 15:00 170150067 Söderfors GoIF - Grisslehamns SK 3 - 2 Bruksvallen
2016-09-03 16:00 170150068 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Films SK 2 3 - 2 Björnvallen
2016-09-04 13:00 170150069 Harg-Östhammar FF 3 - Österlövsta FF 2 WO (3 - 0) Idrottsparken Östhammar
2016-09-10 15:00 170150072 Films SK 2 - Söderfors GoIF 1 - 0 Björkparken
2016-09-11 14:00 170150073 Grisslehamns SK - Gräsö Norrskedika IF 2 4 - 0 Grisslehamns IP
2016-09-11 16:00 170150074 Tierps IF 2 - Harg-Östhammar FF 3 0 - 2 Vegavallen
2016-09-11 17:00 170150071 Österlövsta FF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 3 - 2 Sätravallen
2016-09-17 14:00 170150076 IF Ferro - Grisslehamns SK 1 - 1 Malmens IP
2016-09-17 15:30 170150078 Söderfors GoIF - Österlövsta FF 2 10 - 1 Bruksvallen
2016-09-18 13:00 170150077 Gräsö Norrskedika IF 2 - Films SK 2 3 - 3 Nötsveden IP
2016-09-18 17:00 170150079 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Tierps IF 2 1 - 7 Lundaplan
2016-09-24 13:00 170150084 Films SK 2 - Grisslehamns SK 0 - 3 Björkparken
2016-09-25 12:30 170150082 Tierps IF 2 - Söderfors GoIF 5 - 3 Vegavallen
2016-09-25 16:00 170150085 Harg-Östhammar FF 3 - IF Ferro 1 - 3 Tallarna
2016-09-25 17:00 170150083 Österlövsta FF 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 3 - 2 Sätravallen
Oktober
2016-10-02 13:00 170150086 IF Ferro - Films SK 2 3 - 1 Malmens IP
2016-10-02 13:00 170150087 Grisslehamns SK - Österlövsta FF 2 8 - 1 Grisslehamns IP
2016-10-02 13:00 Resultatet har ändrats från 3 - 0 till 0 - 3 utifrån beslut i Tävlingsärende 22. 170150088 Gräsö Norrskedika IF 2 - Tierps IF 2 0 - 3 Nötsveden IP
2016-10-02 13:00 170150090 Almo/Upplands-Ekeby IF 2 - Harg-Östhammar FF 3 3 - 1 Björnvallen