Spelprogram - Herr Div 7 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2016-04-23 12:00 170144004 Edsbro IF - Hammarlands IK 5 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2016-04-29 19:00 170144003 Almo BK - Knutby IF 5 - 1 Lundaplan
2016-04-29 19:30 170144001 Roslagsbro IF 2 - Gimo IF FK 2 2 - 4 Vårlyckan Konstgräs
Maj
2016-05-03 19:00 170144002 Hallsta IK 2 - Lohärads IF 5 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2016-05-06 19:00 170144006 Roslagsbro IF 2 - Hallsta IK 2 1 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2016-05-06 19:30 170144008 Knutby IF - Edsbro IF 1 - 0 Svärdens IP
2016-05-07 15:00 170144007 Hammarlands IK - SK Wigör 1 - 0 Hammarvallen
2016-05-07 15:00 170144009 Lohärads IF - Almo BK 2 - 5 Björkhaga IP
2016-05-07 17:00 170144010 Gimo IF FK 2 - Olands FF 3 - 2 Gimo Konstgräs
2016-05-11 19:00 170144005 SK Wigör - Olands FF 2 - 1 Odensala IP
2016-05-14 11:30 170144015 Olands FF - Hammarlands IK 1 - 3 Korsängens IP Alunda
2016-05-14 15:00 170144014 SK Wigör - Knutby IF 6 - 1 Odensala IP
2016-05-15 14:00 170144013 Edsbro IF - Lohärads IF 1 - 2 Lummevi IP
2016-05-16 19:00 170144011 Hallsta IK 2 - Gimo IF FK 2 0 - 4 Sparbankens IP Konstgräs
2016-05-16 19:15 170144012 Almo BK - Roslagsbro IF 2 5 - 1 Lundaplan
2016-05-20 19:00 170144018 Knutby IF - Olands FF 4 - 1 Svärdens IP
2016-05-21 11:00 170144020 Gimo IF FK 2 - Hammarlands IK 3 - 3 Gimo Konstgräs
2016-05-21 14:00 170144019 Lohärads IF - SK Wigör 2 - 2 Björkhaga IP
2016-05-23 19:00 170144016 Roslagsbro IF 2 - Edsbro IF 1 - 5 Vårlyckan Konstgräs
2016-05-23 19:00 170144017 Hallsta IK 2 - Almo BK 3 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2016-05-27 19:00 170144022 Edsbro IF - Hallsta IK 2 3 - 1 Lummevi IP
2016-05-28 14:00 170144024 Olands FF - Lohärads IF 0 - 2 Korsängens IP Alunda
2016-05-30 19:30 170144023 Roslagsbro IF 2 - SK Wigör 7 - 3 Vårlyckan Konstgräs
Juni
2016-06-01 19:00 170144047 Lohärads IF - Hallsta IK 2 3 - 2 Björkhaga IP
2016-06-04 11:30 170144029 Lohärads IF - Hammarlands IK 1 - 2 Björkhaga IP
2016-06-04 12:00 170144026 Roslagsbro IF 2 - Olands FF 2 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2016-06-04 13:00 170144028 Almo BK - Edsbro IF 2 - 7 Lundaplan
2016-06-04 14:00 170144027 Hallsta IK 2 - SK Wigör 3 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2016-06-04 17:00 170144030 Gimo IF FK 2 - Knutby IF 4 - 1 Gimo Konstgräs
2016-06-06 13:00 170144021 Almo BK - Gimo IF FK 2 1 - 2 Lundaplan
2016-06-11 14:00 170144033 Olands FF - Hallsta IK 2 3 - 3 Korsängens IP Alunda
2016-06-11 15:00 170144032 SK Wigör - Almo BK 6 - 2 Odensala IP
2016-06-11 15:00 Utifrån DpU beslut i Tävlingsärende 12 gäller wo i denna matchs. 170144034 Hammarlands IK - Roslagsbro IF 2 WO (3 - 0) Hammarvallen
2016-06-12 18:00 170144031 Edsbro IF - Gimo IF FK 2 1 - 2 Lummevi IP
2016-06-16 19:00 170144038 Almo BK - Olands FF 2 - 2 Lundaplan
2016-06-18 11:30 170144037 Hallsta IK 2 - Hammarlands IK 2 - 8 Sparbankens IP Konstgräs
2016-06-18 12:00 170144036 Roslagsbro IF 2 - Knutby IF 5 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2016-06-19 18:00 170144039 Edsbro IF - SK Wigör 1 - 2 Lummevi IP
2016-06-19 18:00 170144085 Lohärads IF - Gimo IF FK 2 5 - 1 Björkhaga IP
2016-06-23 19:00 170144048 Knutby IF - Almo BK 3 - 3 Svärdens IP
2016-06-23 19:15 170144042 Olands FF - Edsbro IF 0 - 12 Korsängens IP Alunda
2016-06-27 19:00 170144041 SK Wigör - Gimo IF FK 2 7 - 1 Odensala IP
2016-06-28 19:00 170144045 Lohärads IF - Roslagsbro IF 2 6 - 5 Björkhaga IP
2016-06-29 19:00 170144044 Knutby IF - Hallsta IK 2 1 - 3 Svärdens IP
Juli
2016-07-02 15:00 170144043 Hammarlands IK - Almo BK 2 - 0 Hammarvallen
2016-07-03 18:00 170144058 Lohärads IF - Edsbro IF 0 - 6 Björkhaga IP
2016-07-09 15:00 170144049 Hammarlands IK - Edsbro IF 1 - 3 Hammarvallen
2016-07-30 15:00 170144025 Hammarlands IK - Knutby IF 11 - 1 Hammarvallen
Augusti
2016-08-01 19:00 170144046 Gimo IF FK 2 - Roslagsbro IF 2 1 - 6 Gimo Konstgräs
2016-08-07 11:30 170144052 SK Wigör - Hammarlands IK 6 - 0 Odensala IP
2016-08-07 17:00 170144053 Edsbro IF - Knutby IF 13 - 2 Lummevi IP
2016-08-07 18:00 170144054 Almo BK - Lohärads IF 2 - 1 Lundaplan
2016-08-08 19:00 170144051 Hallsta IK 2 - Roslagsbro IF 2 4 - 1 Sparbankens IP
2016-08-09 19:00 170144055 Olands FF - Gimo IF FK 2 2 - 2 Korsängens IP Alunda
2016-08-12 19:00 170144059 Knutby IF - SK Wigör 1 - 6 Svärdens IP
2016-08-13 14:30 170144060 Hammarlands IK - Olands FF 4 - 0 Hammarvallen
2016-08-14 13:00 170144057 Roslagsbro IF 2 - Almo BK 0 - 2 Vårlyckan Konstgräs
2016-08-15 19:00 170144056 Gimo IF FK 2 - Hallsta IK 2 3 - 4 Gimo Konstgräs
2016-08-17 18:30 170144050 Olands FF - SK Wigör 1 - 3 Korsängens IP Alunda
2016-08-19 18:30 170144062 Almo BK - Hallsta IK 2 4 - 1 Lundaplan
2016-08-21 14:00 170144064 SK Wigör - Lohärads IF 9 - 3 Odensala IP
2016-08-21 15:00 170144065 Hammarlands IK - Gimo IF FK 2 2 - 3 Hammarvallen
2016-08-21 17:00 170144063 Olands FF - Knutby IF 3 - 3 Korsängens IP Alunda
2016-08-21 18:00 170144061 Edsbro IF - Roslagsbro IF 2 4 - 0 Lummevi IP
2016-08-24 19:30 170144035 Knutby IF - Lohärads IF 4 - 4 Svärdens IP
2016-08-26 19:00 170144067 Hallsta IK 2 - Edsbro IF 0 - 3 Sparbankens IP
2016-08-27 11:30 170144070 Knutby IF - Hammarlands IK 2 - 3 Svärdens IP
2016-08-28 14:00 170144069 Lohärads IF - Olands FF 6 - 1 Björkhaga IP
2016-08-28 18:00 170144068 SK Wigör - Roslagsbro IF 2 9 - 1 Odensala IP
2016-08-28 19:00 170144066 Gimo IF FK 2 - Almo BK 2 - 4 Gimo Konstgräs
September
2016-09-02 19:00 170144075 Knutby IF - Gimo IF FK 2 4 - 6 Svärdens IP
2016-09-03 15:00 170144074 Hammarlands IK - Lohärads IF 2 - 3 Hammarvallen
2016-09-04 14:00 170144071 Olands FF - Roslagsbro IF 2 1 - 2 Korsängens IP Alunda
2016-09-04 14:00 170144072 SK Wigör - Hallsta IK 2 WO (3 - 0) Odensala IP
2016-09-04 18:00 170144073 Edsbro IF - Almo BK 3 - 1 Lummevi IP
2016-09-11 11:30 170144079 Roslagsbro IF 2 - Hammarlands IK 3 - 0 Vårlyckan Konstgräs
2016-09-11 13:00 170144077 Almo BK - SK Wigör 3 - 3 Lundaplan
2016-09-11 17:00 170144080 Lohärads IF - Knutby IF 3 - 3 Björkhaga IP
2016-09-11 17:15 170144078 Hallsta IK 2 - Olands FF 6 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2016-09-11 19:00 170144076 Gimo IF FK 2 - Edsbro IF 1 - 6 Gimo Konstgräs
2016-09-17 15:00 170144082 Hammarlands IK - Hallsta IK 2 3 - 1 Hammarvallen
2016-09-18 14:00 170144040 Gimo IF FK 2 - Lohärads IF 4 - 6 Gimo Konstgräs
2016-09-18 14:00 170144083 Olands FF - Almo BK 1 - 3 Korsängens IP Alunda
2016-09-18 14:00 170144084 SK Wigör - Edsbro IF 1 - 1 Odensala IP
2016-09-18 17:00 170144081 Knutby IF - Roslagsbro IF 2 5 - 1 Svärdens IP
2016-09-25 11:30 170144086 Gimo IF FK 2 - SK Wigör 3 - 3 Gimo Konstgräs
2016-09-25 11:30 170144087 Edsbro IF - Olands FF 5 - 1 Lummevi IP
2016-09-25 11:30 170144088 Almo BK - Hammarlands IK 3 - 5 Lundaplan
2016-09-25 11:30 170144089 Hallsta IK 2 - Knutby IF 2 - 1 Sparbankens IP
2016-09-25 11:30 170144090 Roslagsbro IF 2 - Lohärads IF 0 - 4 Vårlyckan Konstgräs