Spelprogram - F12 G4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF F 03 Magnus Gullö 0706405801 Röd/vit/röd/röd
Funbo IF F03 Pernilla Johansson 0707230330 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F03 Carlos Sarmiento Pallarés 0704132529 Gula/Svarta/Gula
Håbo FF F03 Jonas Karlsson 017156480 0702247419 röd/röd/vit
Sunnersta AIF F04 Vit Per Järdö 0704226000 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Upsala IF F03 Anette Söderberg 018303908 0722315015 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Svart 1 Oskar Leijon 0709551000 Svart/gul randiga
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-05-02 09:00 Danmarks IF F 03 - Sunnersta AIF F04 Vit Danelid
2015-05-02 10:00 Upsala IF F03 - Gamla Upsala SK F03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-02 14:00 Vaksala SK Svart 1 - Funbo IF F03 Årsta IP
Omgång 2
2015-05-09 15:00 Funbo IF F03 - Håbo FF F03 Vargspåret IP
2015-05-10 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Upsala IF F03 Årsta IP
2015-05-10 17:00 Gamla Upsala SK F03 - Danmarks IF F 03 Yrsa 7-manna
Omgång 3
2015-05-17 11:00 Upsala IF F03 - Funbo IF F03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-17 12:00 Håbo FF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Futurum 7-manna
2015-05-17 12:15 Danmarks IF F 03 - Vaksala SK Svart 1 Danelid
Omgång 4
2015-05-23 12:00 Upsala IF F03 - Danmarks IF F 03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-24 15:30 Funbo IF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Vargspåret IP
2015-05-24 17:00 Gamla Upsala SK F03 - Håbo FF F03 Yrsa 7-manna
Omgång 5
2015-05-29 18:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Gamla Upsala SK F03 Granebergs IO
2015-05-30 09:00 Håbo FF F03 - Vaksala SK Svart 1 Futurum 7-manna
2015-05-31 12:15 Danmarks IF F 03 - Funbo IF F03 Danelid
Omgång 6
2015-06-03 18:30 Funbo IF F03 - Gamla Upsala SK F03 Vargspåret IP
2015-06-06 14:30 Vaksala SK Svart 1 - Sunnersta AIF F04 Vit Årsta IP
2015-06-07 09:30 Upsala IF F03 - Håbo FF F03 Ekebydalen Konstgräs
Omgång 7
2015-06-09 19:00 Håbo FF F03 - Danmarks IF F 03 Futurum 7-manna
2015-06-17 19:00 Gamla Upsala SK F03 - Vaksala SK Svart 1 Yrsa 7-manna
2015-09-11 18:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Upsala IF F03 Granebergs IO
Omgång 8
2015-08-15 13:30 Gamla Upsala SK F03 - Upsala IF F03 Yrsa 7-manna
2015-08-15 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Danmarks IF F 03 Granebergs IO
2015-08-16 11:00 Funbo IF F03 - Vaksala SK Svart 1 Vargspåret IP
Omgång 9
2015-08-22 10:00 Danmarks IF F 03 - Gamla Upsala SK F03 Danelid
2015-08-23 15:00 Håbo FF F03 - Funbo IF F03 Futurum 7-manna
2015-08-27 18:00 Upsala IF F03 - Vaksala SK Svart 1 Ekebyvallen IP
Omgång 10
2015-08-29 14:00 Funbo IF F03 - Upsala IF F03 Vargspåret IP
2015-08-29 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Håbo FF F03 Granebergs IO
2015-08-30 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Danmarks IF F 03 Årsta IP
Omgång 11
2015-09-05 13:00 Håbo FF F03 - Gamla Upsala SK F03 Futurum 7-manna
2015-09-06 13:15 Danmarks IF F 03 - Upsala IF F03 Danelid
2015-09-06 15:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Funbo IF F03 Granebergs IO
Omgång 12
2015-09-12 13:00 Vaksala SK Svart 1 - Håbo FF F03 Årsta IP
2015-09-13 11:00 Funbo IF F03 - Danmarks IF F 03 Vargspåret IP
2015-09-13 16:30 Gamla Upsala SK F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Yrsa 7-manna
Omgång 13
2015-09-19 15:00 Håbo FF F03 - Upsala IF F03 Futurum 7-manna
2015-09-19 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Vaksala SK Svart 1 Granebergs IO
2015-09-20 16:30 Gamla Upsala SK F03 - Funbo IF F03 Yrsa 7-manna
Omgång 14
2015-09-26 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Gamla Upsala SK F03 Årsta IP
2015-09-26 15:00 Upsala IF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Ekebydalen Konstgräs
2015-09-27 15:00 Danmarks IF F 03 - Håbo FF F03 Danelid