Spelprogram - F12 G4

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2015-05-02 09:00 Danmarks IF F 03 - Sunnersta AIF F04 Vit Danelid
2015-05-02 10:00 Upsala IF F03 - Gamla Upsala SK F03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-02 14:00 Vaksala SK Svart 1 - Funbo IF F03 Årsta IP
2015-05-09 15:00 Funbo IF F03 - Håbo FF F03 Vargspåret IP
2015-05-10 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Upsala IF F03 Årsta IP
2015-05-10 17:00 Gamla Upsala SK F03 - Danmarks IF F 03 Yrsa 7-manna
2015-05-17 11:00 Upsala IF F03 - Funbo IF F03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-17 12:00 Håbo FF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Futurum 7-manna
2015-05-17 12:15 Danmarks IF F 03 - Vaksala SK Svart 1 Danelid
2015-05-23 12:00 Upsala IF F03 - Danmarks IF F 03 Ekebydalen Konstgräs
2015-05-24 15:30 Funbo IF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Vargspåret IP
2015-05-24 17:00 Gamla Upsala SK F03 - Håbo FF F03 Yrsa 7-manna
2015-05-29 18:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Gamla Upsala SK F03 Granebergs IO
2015-05-30 09:00 Håbo FF F03 - Vaksala SK Svart 1 Futurum 7-manna
2015-05-31 12:15 Danmarks IF F 03 - Funbo IF F03 Danelid
Juni
2015-06-03 18:30 Funbo IF F03 - Gamla Upsala SK F03 Vargspåret IP
2015-06-06 14:30 Vaksala SK Svart 1 - Sunnersta AIF F04 Vit Årsta IP
2015-06-07 09:30 Upsala IF F03 - Håbo FF F03 Ekebydalen Konstgräs
2015-06-09 19:00 Håbo FF F03 - Danmarks IF F 03 Futurum 7-manna
2015-06-17 19:00 Gamla Upsala SK F03 - Vaksala SK Svart 1 Yrsa 7-manna
Augusti
2015-08-15 13:30 Gamla Upsala SK F03 - Upsala IF F03 Yrsa 7-manna
2015-08-15 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Danmarks IF F 03 Granebergs IO
2015-08-16 11:00 Funbo IF F03 - Vaksala SK Svart 1 Vargspåret IP
2015-08-22 10:00 Danmarks IF F 03 - Gamla Upsala SK F03 Danelid
2015-08-23 15:00 Håbo FF F03 - Funbo IF F03 Futurum 7-manna
2015-08-27 18:00 Upsala IF F03 - Vaksala SK Svart 1 Ekebyvallen IP
2015-08-29 14:00 Funbo IF F03 - Upsala IF F03 Vargspåret IP
2015-08-29 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Håbo FF F03 Granebergs IO
2015-08-30 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Danmarks IF F 03 Årsta IP
September
2015-09-05 13:00 Håbo FF F03 - Gamla Upsala SK F03 Futurum 7-manna
2015-09-06 13:15 Danmarks IF F 03 - Upsala IF F03 Danelid
2015-09-06 15:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Funbo IF F03 Granebergs IO
2015-09-11 18:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Upsala IF F03 Granebergs IO
2015-09-12 13:00 Vaksala SK Svart 1 - Håbo FF F03 Årsta IP
2015-09-13 11:00 Funbo IF F03 - Danmarks IF F 03 Vargspåret IP
2015-09-13 16:30 Gamla Upsala SK F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Yrsa 7-manna
2015-09-19 15:00 Håbo FF F03 - Upsala IF F03 Futurum 7-manna
2015-09-19 16:00 Sunnersta AIF F04 Vit - Vaksala SK Svart 1 Granebergs IO
2015-09-20 16:30 Gamla Upsala SK F03 - Funbo IF F03 Yrsa 7-manna
2015-09-26 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Gamla Upsala SK F03 Årsta IP
2015-09-26 15:00 Upsala IF F03 - Sunnersta AIF F04 Vit Ekebydalen Konstgräs
2015-09-27 15:00 Danmarks IF F 03 - Håbo FF F03 Danelid