Spelprogram - Herr Div 8 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2014-05-03 14:00 170150003 Marma Mehede IF - Gräsö/Norrskedika IF 3 - 0 Rudsjövallen
2014-05-04 17:00 170150002 Månkarbo IF 2 - Upplands-Ekeby IF 2 8 - 0 Tallparken
2014-05-04 19:00 170150004 Österlövsta FF 2 - Tierps IF 0 - 3 Sätravallen
2014-05-05 19:00 170150005 Skyttorps IF 2 - Karlholms GoIF 2 3 - 1 Örvallen
2014-05-10 13:00 170150008 Gräsö/Norrskedika IF - Österlövsta FF 2 2 - 2 Norrskedika IP
2014-05-11 16:00 170150009 Upplands-Ekeby IF 2 - Marma Mehede IF 0 - 4 Björnvallen
2014-05-11 17:00 170150007 Tierps IF - Skyttorps IF 2 1 - 2 Vegavallen
2014-05-12 19:00 170150006 Almo/Alunda IF 2 - Månkarbo IF 2 3 - 2 Lundaplan
2014-05-16 19:00 170150014 Skyttorps IF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 0 - 0 Örvallen
2014-05-18 17:00 170150012 Marma Mehede IF - Almo/Alunda IF 2 11 - 0 Rudsjövallen
2014-05-18 17:00 170150013 Österlövsta FF 2 - Upplands-Ekeby IF 2 1 - 3 Sätravallen
2014-05-19 19:00 170150015 Karlholms GoIF 2 - Tierps IF 1 - 4 Rönningen IP
2014-05-24 14:00 170150017 Månkarbo IF 2 - Marma Mehede IF 1 - 1 Tallparken
2014-05-25 16:00 170150019 Upplands-Ekeby IF 2 - Skyttorps IF 2 1 - 2 Björnvallen
2014-05-25 18:00 170150018 Gräsö/Norrskedika IF - Karlholms GoIF 2 3 - 5 Norrskedika IP
2014-05-26 19:00 170150061 Österlövsta FF 2 - Almo/Alunda IF 2 2 - 8 Sätravallen
2014-05-29 14:00 170150025 Tierps IF - Gräsö/Norrskedika IF 7 - 1 Vegavallen
2014-05-29 18:00 170150024 Karlholms GoIF 2 - Upplands-Ekeby IF 2 4 - 0 Rönningen IP
2014-05-29 19:00 170150023 Skyttorps IF 2 - Almo/Alunda IF 2 1 - 0 Örvallen
Juni
2014-06-01 16:00 170150028 Marma Mehede IF - Österlövsta FF 2 3 - 0 Rudsjövallen
2014-06-01 17:00 170150027 Månkarbo IF 2 - Skyttorps IF 2 7 - 1 Tallparken
2014-06-01 19:00 170150029 Upplands-Ekeby IF 2 - Tierps IF 0 - 4 Björnvallen
2014-06-03 19:00 170150026 Almo/Alunda IF 2 - Karlholms GoIF 2 2 - 2 Lundaplan
2014-06-07 13:00 170150035 Gräsö/Norrskedika IF - Upplands-Ekeby IF 2 2 - 1 Nötsveden IP
2014-06-08 15:00 170150032 Skyttorps IF 2 - Marma Mehede IF 1 - 0 Örvallen
2014-06-08 19:15 170150034 Tierps IF - Almo/Alunda IF 2 7 - 0 Vegavallen
2014-06-09 19:00 170150033 Karlholms GoIF 2 - Månkarbo IF 2 7 - 4 Rönningen IP
2014-06-13 19:00 170150037 Månkarbo IF 2 - Tierps IF 3 - 0 Tallparken
2014-06-14 14:00 170150039 Österlövsta FF 2 - Skyttorps IF 2 2 - 7 Sätravallen
2014-06-15 17:00 170150038 Marma Mehede IF - Karlholms GoIF 2 1 - 0 Rudsjövallen
2014-06-17 19:00 170150036 Almo/Alunda IF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 5 - 4 Lundaplan
2014-06-18 19:00 170150043 Tierps IF - Marma Mehede IF 0 - 0 Vegavallen
2014-06-19 18:30 170150042 Karlholms GoIF 2 - Österlövsta FF 2 4 - 2 Rönningen IP
2014-06-22 18:00 170150044 Gräsö/Norrskedika IF - Månkarbo IF 2 1 - 3 Nötsveden IP
2014-06-22 19:00 170150045 Upplands-Ekeby IF 2 - Almo/Alunda IF 2 2 - 2 Björnvallen
2014-06-26 19:00 170150069 Upplands-Ekeby IF 2 - Karlholms GoIF 2 0 - 6 Björnvallen
2014-06-29 17:00 170150022 Österlövsta FF 2 - Månkarbo IF 2 3 - 4 Sätravallen
Augusti
2014-08-03 18:00 170150047 Upplands-Ekeby IF 2 - Månkarbo IF 2 2 - 3 Björnvallen
2014-08-04 18:45 170150050 Karlholms GoIF 2 - Skyttorps IF 2 4 - 6 Rönningen IP
2014-08-04 19:00 170150048 Gräsö/Norrskedika IF - Marma Mehede IF 1 - 2 Norrskedika IP
2014-08-05 19:00 170150049 Tierps IF - Österlövsta FF 2 3 - 2 Vegavallen
2014-08-08 19:00 170150052 Skyttorps IF 2 - Tierps IF 1 - 0 Örvallen
2014-08-09 14:00 170150054 Marma Mehede IF - Upplands-Ekeby IF 2 10 - 1 Rudsjövallen
2014-08-09 16:00 170150053 Österlövsta FF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 4 - 2 Sätravallen
2014-08-11 19:00 170150051 Månkarbo IF 2 - Almo/Alunda IF 2 3 - 4 Tallparken
2014-08-17 16:00 170150058 Upplands-Ekeby IF 2 - Österlövsta FF 2 2 - 3 Björnvallen
2014-08-17 17:00 170150057 Almo/Alunda IF 2 - Marma Mehede IF 1 - 2 Lundaplan
2014-08-17 18:00 170150059 Gräsö/Norrskedika IF - Skyttorps IF 2 5 - 0 Norrskedika IP
2014-08-19 18:00 170150060 Tierps IF - Karlholms GoIF 2 2 - 3 Vegavallen
2014-08-23 14:00 170150062 Marma Mehede IF - Månkarbo IF 2 2 - 3 Rudsjövallen
2014-08-23 14:00 170150063 Karlholms GoIF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 1 - 2 Rönningen IP
2014-08-24 14:00 170150064 Skyttorps IF 2 - Upplands-Ekeby IF 2 14 - 0 Örvallen
2014-08-24 17:15 170150016 Almo/Alunda IF 2 - Österlövsta FF 2 2 - 7 Lundaplan
2014-08-31 13:00 170150070 Gräsö/Norrskedika IF - Tierps IF 1 - 6 Norrskedika IP
September
2014-09-01 18:45 170150067 Månkarbo IF 2 - Österlövsta FF 2 7 - 2 Tallparken
2014-09-01 19:00 170150068 Almo/Alunda IF 2 - Skyttorps IF 2 1 - 9 Gimo Konstgräs
2014-09-06 14:00 170150071 Karlholms GoIF 2 - Almo/Alunda IF 2 3 - 1 Rönningen IP
2014-09-07 12:00 170150073 Österlövsta FF 2 - Marma Mehede IF 2 - 1 Sätravallen
2014-09-07 13:00 170150074 Tierps IF - Upplands-Ekeby IF 2 4 - 1 Vegavallen
2014-09-07 14:00 170150072 Skyttorps IF 2 - Månkarbo IF 2 3 - 2 Örvallen
2014-09-12 18:30 170150078 Månkarbo IF 2 - Karlholms GoIF 2 5 - 0 Tallparken
2014-09-13 15:00 170150079 Almo/Alunda IF 2 - Tierps IF 5 - 6 Lundaplan
2014-09-13 15:00 170150080 Upplands-Ekeby IF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 1 - 3 Björnvallen
2014-09-14 16:00 170150077 Marma Mehede IF - Skyttorps IF 2 1 - 4 Rudsjövallen
2014-09-20 13:00 170150081 Gräsö/Norrskedika IF - Almo/Alunda IF 2 2 - 6 Nötsveden IP
2014-09-21 13:00 Resultatet har ändrats från 2 - 2 till 3 - 0 utifrån beslut i Tävlingsärende 38. 170150082 Tierps IF - Månkarbo IF 2 3 - 0 Vegavallen
2014-09-21 15:00 170150084 Skyttorps IF 2 - Österlövsta FF 2 1 - 0 Örvallen
2014-09-21 17:00 170150083 Karlholms GoIF 2 - Marma Mehede IF 1 - 6 Rönningen IP
2014-09-27 12:45 170150090 Almo/Alunda IF 2 - Upplands-Ekeby IF 2 3 - 2 Lundaplan
2014-09-28 11:00 170150087 Österlövsta FF 2 - Karlholms GoIF 2 0 - 0 Sätravallen
2014-09-28 13:00 170150088 Marma Mehede IF - Tierps IF 3 - 4 Rudsjövallen
2014-09-28 13:00 170150089 Månkarbo IF 2 - Gräsö/Norrskedika IF 1 - 0 Tallparken