Matchändringar - Svenska Fotbollförbundet

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Div 1 Norra, herrar
2019-10-06 16:00 Karlstad BK - Carlstad United BK 2019-08-15 10:20
Div 2 Östra Götaland, herrar
2019-09-07 13:00 Österlen FF - Nosaby IF 2019-08-16 10:51
Div 3 Södra Norrland, herrar
2019-08-23 18:00 Slätta SK - Säters IF FK 2019-08-20 13:35
2019-08-23 19:00 Bollnäs GIF FF - Strömsbergs IF 2019-08-20 09:16
Div 1 Norra Svealand, damer
2019-09-14 13:30 Sandvikens IF - Ljusdals IF 2019-08-16 09:09
Div 1 Norra Götaland, damer
2019-08-23 19:30 Orust FC - Qviding FIF 2019-08-15 10:19
Svenska Cupen omg. 1-2, herrar
(Uppskjuten) Enskede IK - AIK 2019-08-16 11:19
(Uppskjuten) IFK Värnamo - Malmö FF 2019-08-16 11:18
2019-08-21 17:30 Gottne IF - IF Brommapojkarna 2019-08-19 14:07
Svenska Cupen omg. 1-3, damer
2019-09-18 00:00 Göteborgs DFF - Kristianstads DFF 2019-08-15 23:54
2019-09-18 19:00 IS Halmia - IF Limhamn Bunkeflo 2019-08-16 11:35
2019-09-18 19:00 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF 2019-08-16 09:04
2019-09-18 19:00 Tyresö FF - AIK 2019-08-20 11:31
2019-09-18 19:00 Kvarnsvedens IK - IK Uppsala Fotboll 2019-08-20 13:30
2019-09-18 19:00 Dösjöbro IF - FC Rosengård 2019-08-15 12:55
2019-09-18 19:00 Lidköpings FK - Kopparbergs/Göteborg 2019-08-20 14:32
2019-09-18 19:00 Rävåsens IK Karlskoga - Mallbackens IF Sunne 2019-08-20 14:29
2019-09-18 19:00 Morön BK - Piteå IF DFF 2019-08-20 11:30
2019-09-18 19:30 Kovlands IF - Umeå IK FF 2019-08-16 14:26
Folksam U21 Allsvenskan Norra
2019-09-17 18:00 Västerås SK FK - Syrianska FC 2019-08-15 10:16
P19 Allsvenskan Slutspelsserie
2019-10-12 16:00 IFK Göteborg - AIK 2019-08-19 14:14
2019-10-16 19:00 IFK Norrköping FK - Kalmar FF 2019-08-20 08:29
2019-10-19 14:00 IF Brommapojkarna - GIF Sundsvall 2019-08-19 16:22
2019-10-19 14:00 AIK - Östers IF 2019-08-20 10:20
2019-10-19 14:00 Hammarby IF FF - IK Sirius FK 2019-08-16 13:28
P19 Allsvenskan Södra Nedflyttningsserie
2019-08-22 18:30 Avbruten match 10/8 återupptas 22/8. Ängelholms FF - Trelleborgs FF 2019-08-19 10:00
P17 Allsvenskan Slutspelsserie
2019-10-06 13:00 IF Brommapojkarna - Bele Barkarby FF 2019-08-14 22:23
2019-10-07 19:00 IFK Göteborg - Malmö FF 2019-08-16 12:12
Futsal div. 1 Västra Götaland, herrar
2019-11-15 19:30 Färgelanda IF - FC Diaspora 2019-08-15 12:45
2019-11-29 19:30 Färgelanda IF - Futsal Club Mellerud 2019-08-15 12:46
2019-12-04 19:30 Färgelanda IF - Kungshamns IF Sotenäs 2019-08-15 12:44
Futsal div. 1 Östra Götaland, herrar
2019-10-27 16:00 Falcao FC Stockholm - Oranje FK 2019-08-18 11:29
2019-11-17 16:00 Falcao FC Stockholm - Malmbäcks IF 2019-08-18 11:30
2019-11-22 19:35 Norrköping Futsal Klubb - Falcao FC Stockholm 2019-08-20 14:35
2019-11-24 17:00 Ektorp FK - Oranje FK 2019-08-16 00:32
2019-12-01 16:00 Falcao FC Stockholm - FC Sarpel Zahaw 2019-08-18 11:30
2019-12-11 20:00 Falcao FC Stockholm - Ektorp FK 2019-08-18 11:31
2019-12-22 16:00 Falcao FC Stockholm - Söder Futsalklubb 2019-08-18 11:32
2020-01-05 16:00 Falcao FC Stockholm - FC Real Internacional 2019-08-18 11:32
2020-01-22 20:00 Falcao FC Stockholm - Norrköping Futsal Klubb 2019-08-18 11:33
2020-01-29 20:00 Falcao FC Stockholm - KFUM Linköping Futsal 2019-08-18 11:34
Futsal div. 1 Norra Svealand, herrar
2019-10-20 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Latorps IF 2019-08-18 08:06
2019-10-30 20:00 Ankaret FK - Västerås AFG 2019-08-20 12:49
2019-11-10 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Sevdah IF 2019-08-18 08:07
2019-12-08 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Märsta IK 2019-08-18 08:07
2020-01-12 18:30 IFK Aspudden-Tellus - Rågsveds IF 2019-08-18 08:11
2020-01-26 16:30 IFK Aspudden-Tellus - Ankaret FK 2019-08-18 08:09
2020-02-08 15:00 Latorps IF - Ankaret FK 2019-08-14 07:52
2020-02-08 15:00 IFK Aspudden-Tellus - Västerås AFG 2019-08-18 08:10
Futsal div. 1 Norrland, herrar
2019-10-20 16:30 Sandåkerns SK - Mariehem SK 2019-08-19 12:45
2019-10-26 13:30 Team TGUngdom FF - Sandåkerns SK 2019-08-19 12:45
2019-10-26 15:30 Mariehem SK - Robertsfors FF 2019-08-19 12:45
2019-11-03 12:30 Team TGUngdom FF - Mariehem SK 2019-08-19 12:46
2019-11-17 16:30 Mariehem SK - Sandåkerns SK 2019-08-19 12:46
2019-11-29 19:00 Mariehem SK - Team TGUngdom FF 2019-08-19 12:47
2019-12-08 18:30 Sandåkerns SK - Mariehem SK 2019-08-19 12:47
2020-01-05 13:30 Mariehem SK - Robertsfors FF 2019-08-19 12:48
2020-01-12 14:30 Team TGUngdom FF - Mariehem SK 2019-08-19 12:49
2020-01-17 19:00 Mariehem SK - Sandåkerns SK 2019-08-19 12:50
2020-02-08 11:00 Robertsfors FF - Sandåkerns SK 2019-08-13 16:22
2020-02-09 18:00 Mariehem SK - Team TGUngdom FF 2019-08-19 12:50
U21 Herr EM-kval
2019-10-15 19:00 Luxemburg - Sverige 2019-08-19 11:46
2019-11-19 Irland - Sverige 2019-08-19 09:09
Dam EM-kval
2019-10-04 Ungern - Sverige 2019-08-14 15:10
F15 Landskamp
2019-10-09 Finland - Sverige 2019-08-15 15:10
2019-10-11 Finland - Sverige 2019-08-15 15:10