Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Röbäcks IF

Föreningsnummer
03456
Adress
Box 3005
903 02 Umeå
Telefon
090-349 34 42 
E-post
robacksif@idrottsservice.com 
Hemsida
www.robacksif.se/
Kanslist
Cathrine Norström 
Nina Roukus 
Domaransvarig
Tore Johansson 
Fotbollsansvarig
Alexandra Nord 
Mikael Wallin 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Röd/Blå, Blå, Röd (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Röd, Blå (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Div 4 södra herrar Magnus Liljedahl 0703532425
Div 2 Damjunior södra grp 2 (Röbäcks IF damjuniorer) Lisa Karlsson 0738502475
Futsal Pojkar 11 Södra (Röbäcks IF 1) Aleksander Teir 0703883310
Pojkar Div 3 Södra höst grp 2 Johan Lindahl 0703205387
Pojkar Div 4 Södra höst grp 1 (Röbäcks IF P06) Claes Knopf 0706029858
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Röbäcks IF P07 Röd) Aleksander Teir 0703883310
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Röbäcks IF P07 Blå) Aleksander Teir 0703883310
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF P07 Röd) Aleksander Teir 0703883310
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF P07 Blå) Aleksander Teir 0703883310
Pojkar Div 6 Södra grp 2 (Röbäcks IF P08) Fredrik Lönnebrink 0703238989
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 2 (Röbäcks IF P08) Fredrik Lönnebrink 0703238989
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Röbäcks IF P09) Olov Persson 0768284329
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Röbäcks IF P10) Teres Nilsson 0706666698
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Röbäcks IF P09) Olov Persson 0768284329
Pojkar Div 8 Södra grp 1 (Röbäcks IF P10) Teres Nilsson 0706666698
Pojkar Div 8 Södra S-drag A (Röbäcks IF P10) Teres Nilsson 0706666698
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag B (Röbäcks IF P10) Teres Nilsson 0706666698
Pojkar Div 9 Södra S-drag C (Röbäcks IF P11 Röd) Andreas Norén 0705398221
Pojkar Div 9 Södra S-drag C (Röbäcks IF P11 Blå) Andreas Norén 0705398221
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag A (Röbäcks IF P11 Röd) Andreas Norén 0705398221
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag A (Röbäcks IF P11 Blå) Andreas Norén 0705398221
Flickor Div 3 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF F05/06) Therese Sandgren +46738060560
Flickor Div 5 Södra grp 1 (Röbäcks IF F07 Röd) Marie Björkman
Flickor Div 5 Södra grp 2 (Röbäcks IF F07 Blå) Marie Björkman
Flickor Div 5 Södra höst grp 1 (Röbäcks IF F07 Röd) Marie Björkman
Flickor Div 5 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF F07 Blå) Marie Björkman
Flickor Div 6 Södra grp 2 (Röbäcks IF F08 Röd) Andreas Norén 0705398221
Flickor Div 6 Södra grp 2 (Röbäcks IF F08 Blå) Andreas Norén 0705398221
Flickor Div 6 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF F08 Röd) Andreas Norén 0705398221
Flickor Div 6 Södra höst grp 2 (Röbäcks IF F08 Blå) Andreas Norén 0705398221
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Röbäcks IF F09) Johan Löfling 0709802765
Flickor Div 7 Södra höst grp 1 (Röbäcks IF F10) Robert Sondell 0703050904
Flickor Div 7 Södra höst grp 1 (Röbäcks IF F09) Johan Löfling 0709802765
Flickor Div 8 Södra S-drag A (Röbäcks IF F10 Röd) Robert Sondell 0703050904
Flickor Div 8 Södra S-drag A (Röbäcks IF F10 Blå) Robert Sondell 0703050904
Flickor Div 9 Södra S-drag B (Röbäcks IF F11) Ida Johansson 0702822147
Flickor Div 9 Södra Höst S-drag B (Röbäcks IF F11 Röd) Ida Johansson 0702822147
Flickor Div 9 Södra Höst S-drag B (Röbäcks IF F11 Blå) Ida Johansson 0702822147