Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Sandviks IK

Föreningsnummer
03512
Adress
Lärkvägen 2 B
913 35 HOLMSUND
Telefon
090-402 15 
E-post
sandviks.ik@telia.com 
Hemsida
http://www.sandviksik.se/
Kanslist
Kent Stefan Nilsson 
Domaransvarig
Anders Hägglund 
Ungdomsansvarig
Erik Lindström 
Tomas Nygren 
Jonas Lindgren 
Malin Widell Lindqvist 
Monica Boström 
Lennart Carlhed 
Henrik Johansson 
David Näslund 
Fotbollsansvarig
Anders Hägglund 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Svart/Gul, Svart, Svart (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Orange, Vit, Svart (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Kval till div 2 herrar, omg. 2 Anders Hägglund 0706078798
DM Herrar Slutspel (Sandviks IK ) Anders Hägglund 0706078798
DM Damer Slutspel Christer Lundgren 09040905 0702150924
Pojkar Div 3 Södra höst grp 1 (Sandviks IK P04/05 2) Henrik Johansson 0702476860
Pojkar Div 3 Södra höst grp 2 (Sandviks IK P04/05 1) Henrik Johansson 0702476860
Pojkar Div 4 Södra höst grp 2 (Sandviks IK 06 Gul) Patrik Palmgren 0763908434
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Sandviks IK P07 Lag 2) Fredrik Mellesmo 0706707606
Pojkar Div 5 Södra grp 2 (Sandviks IK P07 Lag 1) Fredrik Mellesmo 0706707606
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Sandviks IK P07 Lag 2) Fredrik Mellesmo 0706707606
Pojkar Div 5 Södra höst grp 2 (Sandviks IK P07 Lag 1) Fredrik Mellesmo 0706707606
Pojkar Div 6 Södra grp 1 (Sandviks IK P08) Kristofer Videhult 0706379555
Pojkar Div 6 Södra Höst grp 1 (Sandviks IK P08) Kristofer Videhult 0706379555
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Sandviks IK P 09 Svart) Lovisa Zackrisson 0766775523
Pojkar Div 7 Södra grp 2 (Sandviks IK P 09 Gul) Lovisa Zackrisson 0766775523
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Sandviks IK P 09 Svart) Lovisa Zackrisson 0766775523
Pojkar Div 7 Södra Höst grp 2 (Sandviks IK P 09 Gul) Lovisa Zackrisson 0766775523
Pojkar Div 8 Södra grp 1 (Sandviks IK p10 vit) Thomas Vänman
Pojkar Div 8 Södra grp 1 (Sandviks IK P10 Svart) Thomas Vänman
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag A (Sandviks IK p10 vit SIK 1) Thomas Vänman
Pojkar Div 8 Södra Höst S-drag A (Sandviks IK P10 svart SIK 2) Thomas Vänman
Pojkar Div 9 Södra S-drag A (Sandviks IK P11 Svart) Malin Sjödin 0705178503
Pojkar Div 9 Södra S-drag A (Sandviks IK P11 Gul) Malin Sjödin 0705178503
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag C (Sandviks IK P11 Svart) Malin Sjödin 0705178503
Pojkar Div 9 Södra Höst S-drag C (Sandviks IK P11 Gul) Malin Sjödin 0705178503
Flickor Div 4 Södra höst grp 2 (SOIK 06/07) Lennart Carlhed 0706424574
Flickor Div 6 Södra grp 2 (Sandviks IK 1) Anna Hermanson 0725246597
Flickor Div 6 Södra höst grp 2 (Sandviks IK 1) Anna Hermanson 0725246597
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Sandviks IK Svart) Erik Ruisniemi 0702616149
Flickor Div 7 Södra grp 1 (Sandviks IK Gul) Erik Ruisniemi 0702616149
Flickor Div 7 Södra höst grp 1 (Sandviks IK Svart) Erik Ruisniemi 0702616149
Flickor Div 7 Södra höst grp 1 (Sandviks IK Gul) Erik Ruisniemi 0702616149
Flickor Div 8 Södra S-drag B (Sandvik IK 1) Rita Wolff 0702728847
Flickor Div 8 Södra Höst S-drag B (Sandvik IK 1) Rita Wolff 0702728847
Flickor Div 9 Södra S-drag B (Sandviks IK F11) Kristoffer Ljungqvist +46765254509
Flickor Div 9 Södra Höst S-drag A (Sandviks IK F11) Kristoffer Ljungqvist +46765254509