Kontaktuppgifter och tävlingar 2019 - Stämningsgården IK

Föreningsnummer
03890
Adress
Box 138
93122 SKELLEFTEÅ
Telefon
 
E-post
styrelse.sik80@gmail.com 
Hemsida
http://www.klubben.se/sik80
Ordförande
Frank Larsgård 
Kassör
Fredrik Degerman 
Utbildningsansvarig
Fredrik Degerman 
Förbund
Västerbottens Fotbollförbund
Färger
Blå, Blå, Blå (tröja, byxa, strumpa)
Reservfärger
Vit, Blå, Blå (tröja, byxa, strumpa)

Stämmer inte uppgifterna? - Kontakta ditt distriktsfotbollförbund eller ändra i FOGIS.

Visa laginformation
Välj säsong
Visa tävlingar 2019
Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil
Pojkar Div 3 Norra höst (Stämningsgården IK/Myckle IK P05) Maria Backlund 0702863243 0702863243
Pojkar Div 4 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK P06) Magnus Lundberg +46705181640
Pojkar Div 6 Norra (Stämningsgården IK P08) Ulrika Dahlgren 0706240329
Pojkar Div 6 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK P08) Ulrika Dahlgren 0706240329
Pojkar Div 7 Norra grp 1 (Stämningsgården IK P09) Pär Käller 0702100413
Pojkar Div 7 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK P09) Pär Käller 0702100413
Pojkar Div 8 Norra (Stämningsgården IK P10 Vit) Linda Wikström +46702761895
Pojkar Div 8 Norra (Stämningsgården IK P10 Blå) Linda Wikström +46702761895
Pojkar Div 8 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK P10 Blå) Linda Wikström +46702761895
Pojkar Div 8 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK P10 Vit) Linda Wikström +46702761895
Pojkar Div 9 Norra (Stämningsgården IK P11 Vit) Camilla Dahl 0703100853
Pojkar Div 9 Norra (Stämningsgården IK P11 Blå) Camilla Dahl 0703100853
Pojkar Div 9 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK P11 Vit) Camilla Dahl 0703100853
Pojkar Div 9 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK P11 Blå) Camilla Dahl 0703100853
Pojkar Div 10 Norra S-drag höst grp 2 (Stämningsgården IK P12 Vit) Björn Elvå +46736007513
Pojkar Div 10 Norra S-drag höst grp 2 (Stämningsgården IK P12 Blå) Björn Elvå +46736007513
Flickor Div 4 Norra Höst grp 2 (Stämningsgården IK F06) Anna Schönfeldt +46705330828
Flickor Div 5 Norra grp 1 (Stämningsgården IK F07) Anna Larsgård 0763236721
Flickor Div 5 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK F07) Anna Larsgård 0763236721
Flickor Div 6 Norra (Stämningsgården IK F08 Vit) John Munthe 0734209576
Flickor Div 6 Norra (Stämningsgården IK F08 Blå) John Munthe 0734209576
Flickor Div 6 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK F08 Vit) John Munthe 0734209576
Flickor Div 6 Norra höst grp 1 (Stämningsgården IK F08 Blå) John Munthe 0734209576
Flickor Div 7 Norra (Stämningsgården IK F09) Oscar Ersson +46702719570
Flickor Div 7 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK F09) Oscar Ersson +46702719570
Flickor Div 8 Norra grp 2 (Stämningsgården IK F10) Ida Bodin +46768116803
Flickor Div 8 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK F10) Ida Bodin +46768116803
Flickor Div 9 Norra grp 2 (Stämningsgården IK F11) Elin Grenholm 0706331914
Flickor Div 9 Norra höst grp 2 (Stämningsgården IK F11) Elin Grenholm 0706331914
Flickor Div 10 Norra S-drag höst (Stämningsgården IK F12) Alexander Pettersson +46703698880