Spelprogram - Träningsmatcher 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AIK FF F17 AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Arboga Södra IF J1 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF U17 Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Athletic FC United U17 Athletic FC Eskilstuna(Föreningen) Orange, Orange, Orange
BK Sport U17 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BKV Norrtälje Dam BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Djurgårdens IF FF F19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
FC Djursholm F19 FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FK Sala FK Sala(Föreningen) Ljusblå, Svart, Svart
Forsby FF Dam Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gefle IF FF F17/F19 Gefle IF FF(Föreningen) Ljusblå/vit randig, Vit, Vit
Gideonsbergs IF Dam U Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F19 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gäddeholms FF Gäddeholms FF(Föreningen) Svart/blå randig , Svart, Svart
Hallsta FK Ungdom Hallsta FK Ungdom (Föreningen)
Hökåsen BK Hökåsen Bk(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Brommapojkarna F19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Brommapojkarna U19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IFK Kumla P19 IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stocksund U19 IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Franke U17 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Franke U19 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Oden U19 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden U23 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IK Uppsala Fotboll U17 IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
IK Uppsala Fotboll U19 IK Uppsala Fotboll(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Järlåsa Vittinge FF Järlåsa Vittinge FF(Föreningen)
Katrineholms AIK P03 Katrineholms AIK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Katrineholms AIK P04 Katrineholms AIK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
KB Karlskoga FF P17 KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
Köping FF U19 Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Norrby SK Damer Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ramnäs IF U23 Ramnäs IF(Föreningen) Grön/vit, Vit, grön
Romfartuna GIF Västerås Dam Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Sala FF Dam Mattias Falk 0705380428 Röd, Röd, Röd
Sandvikens IF F17 Sandvikens IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Skiljebo SK U17 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK U19 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skogstorps GoIF F03-04 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF F17 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skultuna IS Damer Skultuna IS(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Skuttunge SK D4 Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Upsala IF U17 dam Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Västerås BK 30 F17 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 F19 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK U17 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK U19 Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Åsunda IF Åsunda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Älvsjö AIK FF F17 Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örsundsbro IF Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-09 13:00 210888001 Arboga Södra IF U17 - IK Franke U19 1 - 2 Ekbacken A (konstgräs)
2020-02-09 14:00 210888023 Skiljebo SK U19 - IFK Stocksund U19 Hamre 5 (konstgräs)
2020-02-15 10:00 210888031 Västerås BK 30 F17 - Skogstorps GoIF F03-04 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-15 13:00 210888002 Arboga Södra IF U17 - IK Franke U17 Ekbacken A (konstgräs)
2020-02-15 13:00 Visat belastningsregistret 200212/AS 210888028 Gideonsbergs IF F19 - Djurgårdens IF FF F19 1 - 0 Hamre 5 (konstgräs)
2020-02-16 14:00 210888009 Västerås BK 30 F19 - IF Brommapojkarna F19 2 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-22 16:15 210888033 IK Franke U17 - Västerås IK U17 Råby IP 3 (konstgräs)
2020-02-23 13:00 210888003 Arboga Södra IF U17 - Katrineholms AIK P03 Ekbacken A (konstgräs)
2020-02-29 11:00 210888032 Västerås BK 30 F17 - Upsala IF U17 dam Wenströmska IP
2020-03-01 11:00 210888010 Västerås BK 30 F19 - IK Uppsala Fotboll U19 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-01 11:00 210888024 Skiljebo SK U19 - IFK Kumla P19 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-01 13:00 210888005 Västerås BK 30 F17 - IK Uppsala Fotboll U17 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-07 11:00 210888016 Gäddeholms FF - IK Oden U23 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-07 12:30 210888014 Västerås BK 30 F19 - Sala FF Dam Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-08 11:15 210888017 IK Oden U19 - IK Sirius FK U19 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-08 11:30 210888025 Skiljebo SK U19 - IF Brommapojkarna U19 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-08 14:00 210888022 Västerås BK 30 F17 - Älvsjö AIK FF F17 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-08 14:00 210888027 Skiljebo SK U17 - BK Sport U17 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-08 16:00 210888035 Köping FF U19 - Arboga Södra IF J1 Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-14 13:00 210888006 Västerås BK 30 F17 - Sandvikens IF F17 Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-14 15:00 210888015 Arboga Södra IF U17 - KB Karlskoga FF P17 Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-15 12:00 210888037 Skultuna IS Damer - Skuttunge SK D4 Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-15 13:00 210888011 Västerås BK 30 F19 - Norrby SK Damer Wenströmska IP
2020-03-21 12:00 210888026 Skiljebo SK U19 - Västerås SK FK U19 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-21 13:00 210888034 IK Franke U17 - Athletic FC United U17 Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-21 15:00 210888012 Västerås BK 30 F19 - Forsby FF Dam Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-22 11:00 210888029 Gideonsbergs IF F19 - FC Djursholm F19 Solid Park Arena
2020-03-22 12:00 210888038 Skultuna IS Damer - BKV Norrtälje Dam Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-22 15:00 210888007 Västerås BK 30 F17 - Gefle IF FF F17/F19 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-22 15:30 210888004 Arboga Södra IF U17 - Katrineholms AIK P04 Ekbacken A (konstgräs)
2020-04-04 11:00 210888008 Västerås BK 30 F17 - AIK FF F17 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-04 11:00 210888019 FK Sala - Hökåsen BK Lärkan (konstgräs)
2020-04-04 12:00 210888039 Skultuna IS Damer - Örsundsbro IF Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-04 14:00 210888030 Ramnäs IF U23 - Hallsta FK Ungdom Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-04-05 11:00 210888013 Västerås BK 30 F19 - Romfartuna GIF Västerås Dam Solid Park Arena
2020-04-05 14:15 210888018 IK Oden U19 - Köping FF U19 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-10 10:00 210888020 FK Sala - Åsunda IF Lärkan (konstgräs)
2020-04-12 13:30 210888036 Köping FF U19 - Västerås IK U17 Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-04-13 12:00 210888040 Skultuna IS Damer - Gideonsbergs IF Dam U Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-19 11:00 210888021 FK Sala - Järlåsa Vittinge FF Lärkan (konstgräs)