Spelprogram - Träningsmatcher 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
AC Primavera AC Primavera(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Arboga Södra IF Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Avesta AIK Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Babylon FK Babylon FK(Föreningen) Mörk blå, Mörk blå, Vit
BK Sport BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Boo FF Dam Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Bosnisk SK Bosnisk SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Dalkurd FF Dalkurd FF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Dingtuna GIF A-Lag Dingtuna GIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF FF F19 Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Fagersta Södra IK Fagersta Södra IK(Föreningen) Blå, blå, Vit
FC Djursholm Dam FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
FC Sporting Västerås FC Sporting Västerås(Föreningen) Rosa, Vit, Vit
FK Bosna 92 FK Bosna 92 Örebro(Föreningen) blå, blå, blå
FK Sala FK Sala(Föreningen) Ljusblå, Svart, Svart
Forsby FF Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Forsby FF Dam Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Forssa BK A Mikael Lindqvist 0706849735 Vit/Blå/Vit
Gideonsbergs IF Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF Dam Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Grällsta IF Grällsta IF(Föreningen) Orange, Vit, Orange
Gäddeholms FF Gäddeholms FF(Föreningen) Svart/blå randig , Svart, Svart
Hallstahammars SK FK Joakim Keskitalo 0705837509 Röd, Vit, Röd
Heby AIF Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hed IF Heds IF(Föreningen) Blå-röd randig, Blå, Röd
Hidingsta IK Hidingsta IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Himmeta IF Himmeta IF(Föreningen) Gul, blå, blå
Håbo FF Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Håbo FF U19 Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
Hällbybrunns IF Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Dam Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hökåsen BK Hökåsen Bk(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Verdandi IF Verdandi(Föreningen) röd, röd, röd
IF Zmajevi IF Zmajevi (Föreningen) Turkos, Svart, Svart
IFK Ekberga IFK Ekberga(Föreningen) Blå, Blå, Vit
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Lindesberg Dam IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Västerås FK Dam IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås FK Herr IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Örebro IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Franke IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Franke U19 IK Franke(Föreningen) Grön, Grön
IK Nordia IK Nordia(Föreningen) vit, röd, röd
IK Oden IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden U19 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Oden U23 IK Oden(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
IK Sturehov IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Viljan Strängnäs Herr A IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Irsta IF Irsta IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jäders IF Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Katrineholms SK FK Katrineholms SK FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Kolsva IF Kolsva IF(Föreningen) Vit, Svart, Svart
Korsnäs IF FK Korsnäs IF FK(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Gul
Kungsör BK Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Kvicksunds SK Herr Kvicksunds SK(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Köping FF Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Köpings IS Köpings IS(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Latorps IF Latorps IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Malmköpings IF Sebastian Rombing 0761700134 Svart, Svart, Svart
Mariebergs SK Mariebergs SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Munktorps BK Munktorps BK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart
Nora BK Herrar Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norbergs AIF Norbergs AIF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Norrby SK Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyckelby IF Nyckelby IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Orresta IF Orresta IF(Föreningen) Vit, Grön
Ramnäs IF Ramnäs IF(Föreningen) Grön/vit, Vit, grön
Ransta IK Ransta IK(Föreningen) Röd, Vit
Riddarhytte SK Riddarhytte SK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Romfartuna GIF Västerås Dam Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Romfartuna GIF Västerås Herr Romfartuna GIF(Föreningen) Grön, Svart, Vit
Rynninge IK Alexander Florén 0700903037 Vit, Blå, Vit
Rynninge IK Dam Anders Karlsson 0705680369 Vit, Blå, Vit
Rävåsens IK Karlskoga Dam Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Sala FF Herr Mats Oskar Stigsson Swartling 022492004 0768018360 Röd, Röd, Röd
Scandinavian FC Örebro Dam Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Röd (herr) Svart (dam) , Svart, Svart
Skiljebo SK Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skiljebo SK U19 Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skinnskattebergs SK Skinnskattebergs SK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Skogsbo-Avesta IF Skogsbo-Avesta IF(Föreningen) Gul, Svart
Skultuna IS Skultuna IS(Föreningen) Röd-svart, Svart, Svart
Sollentuna FK Dam Sollentuna FK(Föreningen) Svart/vit, Svart, Svart
Strömsbergs IF Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Stuvsta IF Dam Stuvsta IF(Föreningen) Grön/svart randig, Svart, Svart
Surahammars FK Surahammars FK(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart-vit
Syrianska IF Kerburan Syrianska IF Kerburan(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sörstafors-Kolbäck FK Sörstafors-Kolbäck FK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Telge United FF Dam Telge United FF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Tillberga IK Fotboll Tillberga IK Fotboll(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tortuna SK A-lag Tortuna SK(Föreningen) Gul, Svart, Svarta
Triangelns IK Triangelns IK(Föreningen) Grön, Svarta, Svarta
Tyresö FF Dam Tyresö FF(Föreningen) Gul, Röd, Röda
Tärnsjö IF Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Wahlsta SK Wahlsta SK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Valskogs IK Valskogs IK(Föreningen) Röd, Blå, Blå
Virsbo IF Virsbo IF(Föreningen) Blå, Vit, blå
Värhulta AIS Värhulta AIS(Föreningen) RÖD, RÖD, RÖD
Västerfärnebo AIK Västerfärnebo AIK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Västerås AFG Västerås AFG(Föreningen)
Västerås BK 30 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 Dam Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås BK 30 U23 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK Herrar Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK U19 Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK Västerås SK FK(Föreningen) Grön-vit, Vit, Vit
Älvsjö AIK FF Dam A Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Örebro SK Ungdomsklubb Dam Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
Östansbo IS Herr Joakim Hultqvist 0704648319 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 11:00 210887105 IFK Västerås FK Dam - Boo FF Dam 1 - 0 Solid Park Arena
2020-02-01 12:00 210887072 IK Franke U19 - Västerås IK U19 1 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2020-02-08 13:30 210887107 IFK Västerås FK Dam - Älvsjö AIK FF Dam A 1 - 4 Solid Park Arena
2020-02-08 14:00 210887015 Skiljebo SK - Rynninge IK Hamre 5 (konstgräs)
2020-02-08 14:00 210887041 Fagersta Södra IK - Korsnäs IF FK 2 - 1 Malmheden
2020-02-09 13:00 210887119 IFK Västerås FK Herr - IK Viljan Strängnäs Herr A 2 - 1 Solid Park Arena
2020-02-15 13:00 210887089 Västerås BK 30 - IK Franke 1 - 5 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-16 12:00 210887070 IK Franke U19 - Skiljebo SK U19 1 - 4 Råby IP 3 (konstgräs)
2020-02-16 12:00 210887143 Köping FF - Bosnisk SK 5 - 2 Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-02-16 15:00 210887090 Hallstahammars SK FK - IFK Västerås FK Herr Inst. Trollebo IP (konstgräs)
2020-02-22 13:00 210887091 Västerås BK 30 - IFK Västerås FK Herr Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-22 13:00 210887108 IFK Västerås FK Dam - Sollentuna FK Dam Solid Park Arena
2020-02-22 14:00 210887016 Skiljebo SK - Fagersta Södra IK Hamre 5 (konstgräs)
2020-02-22 14:00 210887083 Arboga Södra IF - Nora BK Herrar Ekbacken A (konstgräs)
2020-02-22 17:30 210887071 IK Franke U19 - Tortuna SK A-lag Solid Park Arena
2020-02-23 11:30 210887128 Dingtuna GIF A-Lag - FC Sporting Västerås Råby IP 3 (konstgräs)
2020-02-23 13:00 210887117 Västerås BK 30 U23 - Hallstahammars SK FK Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-23 14:00 210887079 IK Franke - Kungsör BK Råby IP 3 (konstgräs)
2020-02-29 11:00 210887031 Gideonsbergs IF - Kvicksunds SK Herr Solid Park Arena
2020-02-29 12:30 210887092 Västerås BK 30 - Syrianska IF Kerburan Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-29 13:00 210887050 Irsta IF - IK Oden Hamre 5 (konstgräs)
2020-02-29 13:00 210887053 Kungsör BK - Heby AIF Centralvallen (konstgräs)
2020-02-29 13:00 210887120 IFK Västerås FK Herr - IK Sturehov Solid Park Arena
2020-02-29 15:00 210887030 Hallstahammars SK FK - Västerfärnebo AIK Trollebo IP (konstgräs)
2020-02-29 15:00 210887100 Västerås BK 30 Dam - Rävåsens IK Karlskoga Dam Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-02-29 15:30 210887066 IK Franke - Arboga Södra IF Solid Park Arena
2020-03-01 13:00 210887003 Norbergs AIF - IF Zmajevi Malmheden
2020-03-01 13:00 210887010 Sörstafors-Kolbäck FK - Hidingsta IK Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-01 13:00 210887109 IFK Västerås FK Dam - Stuvsta IF Dam Solid Park Arena
2020-03-01 13:00 210887113 Köping FF - Sala FF Herr Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-01 15:00 210887087 Arboga Södra IF - Valskogs IK Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-01 15:00 210887148 Västerås BK 30 U23 - Gäddeholms FF Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-07 11:00 210887011 Sörstafors-Kolbäck FK - BK Sport Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-07 11:00 210887043 Värhulta AIS - IFK Ekberga Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-07 12:00 210887067 IK Franke - Sala FF Herr Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-07 12:00 210887137 Ramnäs IF - Riddarhytte SK Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-07 13:00 210887004 Norbergs AIF - Grällsta IF Malmheden
2020-03-07 13:00 210887018 Valskogs IK - Jäders IF Centralvallen (konstgräs)
2020-03-07 13:00 210887024 Hallstahammars SK FK - Kolsva IF Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-07 13:00 210887051 Irsta IF - Köping FF Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-07 13:00 210887103 Orresta IF - Romfartuna GIF Västerås Herr Wenströmska IP
2020-03-07 14:30 210887110 IFK Västerås FK Dam - Örebro SK Ungdomsklubb Dam Solid Park Arena
2020-03-07 15:00 210887098 Munktorps BK - Kvicksunds SK Herr Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-07 15:00 210887101 Västerås BK 30 Dam - Djurgårdens IF FF F19 Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-03-07 15:00 210887149 Surahammars FK - Babylon FK Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-07 15:00 210887150 Arboga Södra IF - Dingtuna GIF A-Lag Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-07 15:15 210887054 Kungsör BK - Fagersta Södra IK Centralvallen (konstgräs)
2020-03-07 15:30 210887077 Romfartuna GIF Västerås Dam - IFK Lindesberg Dam Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-07 16:30 210887144 IFK Västerås FK Herr - Västerås BK 30 Solid Park Arena
2020-03-08 13:00 210887032 Gideonsbergs IF - Syrianska IF Kerburan Solid Park Arena
2020-03-08 13:00 210887057 Wahlsta SK - Forsby FF Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-10 11:00 210887063 Bosnisk SK - Västerås IK Herrar Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-10 18:15 210887068 IK Franke - Gideonsbergs IF Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-11 18:30 210887074 Arboga Södra IF - Skiljebo SK Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-11 19:00 210887140 Valskogs IK - Kungsör BK Centralvallen (konstgräs)
2020-03-11 19:45 210887145 IK Oden U19 - Västerås IK U19 Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-14 11:00 210887005 Norbergs AIF - Skogsbo-Avesta IF Malmheden
2020-03-14 11:00 210887044 Värhulta AIS - Västerås BK 30 U23 Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-14 12:00 210887122 IFK Västerås FK Herr - Syrianska IF Kerburan Solid Park Arena
2020-03-14 12:15 210887039 Västerås IK Herrar - Håbo FF Wenströmska IP
2020-03-14 13:00 210887055 Kungsör BK - Sala FF Herr Centralvallen (konstgräs)
2020-03-14 13:00 210887086 Arboga Södra IF - IK Sturehov Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-14 14:00 210887042 Fagersta Södra IK - Forssa BK A Malmheden
2020-03-14 14:00 210887138 Ramnäs IF - Himmeta IF Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-14 14:15 210887069 IK Franke - Irsta IF Wenströmska IP
2020-03-14 15:00 210887058 Wahlsta SK - FC Sporting Västerås Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-14 15:00 210887142 Västerås BK 30 Dam - FC Djursholm Dam Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-14 15:15 210887019 Valskogs IK - Munktorps BK Centralvallen (konstgräs)
2020-03-14 16:00 210887124 Gäddeholms FF - Dingtuna GIF A-Lag Wenströmska IP
2020-03-14 16:30 210887085 Romfartuna GIF Västerås Dam - Forsby FF Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-15 11:00 210887012 Sörstafors-Kolbäck FK - AC Primavera Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-15 13:00 210887114 Köping FF - Latorps IF Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-15 15:00 210887025 Hallstahammars SK FK - BK Sport Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-15 15:00 210887106 Skultuna IS - Orresta IF Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-15 15:00 210887132 Surahammars FK - Skogsbo-Avesta IF Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-15 18:00 210887064 Bosnisk SK - Tortuna SK A-lag Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-21 10:20 210887104 Hökåsen BK - Dingtuna GIF A-Lag Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-21 10:30 210887002 Köpings IS - Wahlsta SK Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-21 11:00 210887045 Värhulta AIS - Nyckelby IF Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-21 11:00 210887065 Bosnisk SK - Irsta IF Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-21 11:00 210887111 IFK Västerås FK Dam - Telge United FF Dam Solid Park Arena
2020-03-21 13:00 210887006 Norbergs AIF - Östansbo IS Herr Malmheden
2020-03-21 13:00 210887020 Valskogs IK - Sörstafors-Kolbäck FK Centralvallen (konstgräs)
2020-03-21 13:00 210887133 Surahammars FK - Västerås AFG Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-21 15:00 210887078 Arboga Södra IF - Syrianska IF Kerburan Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-21 15:00 210887097 Munktorps BK - IF Eker Örebro Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-21 15:30 210887082 Romfartuna GIF Västerås Dam - Hällbybrunns IF Dam Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-21 16:00 210887040 Västerås IK Herrar - Mariebergs SK Solid Park Arena
2020-03-22 11:15 210887131 IK Oden U23 - Ramnäs IF Wenströmska IP
2020-03-22 12:00 210887073 IK Franke U19 - Håbo FF U19 Råby IP 3 (konstgräs)
2020-03-22 14:00 210887017 Skiljebo SK - Kungsör BK Hamre 5 (konstgräs)
2020-03-22 15:00 210887080 Skultuna IS - Västerfärnebo AIK Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-22 17:00 210887035 Gideonsbergs IF Dam - Örebro SK Ungdomsklubb Dam Solid Park Arena
2020-03-27 19:00 210887060 Wahlsta SK - FK Sala Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-03-28 11:00 210887061 Tillberga IK Fotboll - Hökåsen BK Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-28 11:30 210887139 Ramnäs IF - Virsbo IF Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-28 12:15 210887146 Västerfärnebo AIK - Västerås BK 30 Lärkan (konstgräs)
2020-03-28 13:00 210887007 Norbergs AIF - Norrby SK Malmheden
2020-03-28 13:00 210887021 Valskogs IK - Värhulta AIS Centralvallen (konstgräs)
2020-03-28 13:00 210887026 Hallstahammars SK FK - Munktorps BK Trollebo IP (konstgräs)
2020-03-28 13:00 210887036 Gideonsbergs IF Dam - Romfartuna GIF Västerås Dam Solid Park Arena
2020-03-28 14:00 210887134 Surahammars FK - Sörstafors-Kolbäck FK Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-03-28 15:00 210887033 Gideonsbergs IF - Västerås IK Herrar Solid Park Arena
2020-03-28 15:00 210887084 Arboga Södra IF - IFK Örebro Ekbacken A (konstgräs)
2020-03-28 15:15 210887049 Kungsör BK - Triangelns IK Centralvallen (konstgräs)
2020-03-29 15:00 210887076 Skultuna IS - Tortuna SK A-lag Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-03-29 16:00 210887126 Dingtuna GIF A-Lag - Forsby FF Råby IP 3 (konstgräs)
2020-04-04 11:00 210887013 Sörstafors-Kolbäck FK - Hällbybrunns IF Trollebo IP (konstgräs)
2020-04-04 11:00 210887034 Gideonsbergs IF - Arboga Södra IF Solid Park Arena
2020-04-04 11:00 210887046 Värhulta AIS - Gäddeholms FF Ekbacken A (konstgräs)
2020-04-04 13:00 210887027 Hallstahammars SK FK - Tillberga IK Fotboll Trollebo IP (konstgräs)
2020-04-04 13:00 210887037 Gideonsbergs IF Dam - Avesta AIK Solid Park Arena
2020-04-04 13:00 210887056 Kungsör BK - Malmköpings IF Centralvallen (konstgräs)
2020-04-04 13:00 210887093 Västerås BK 30 - AC Primavera Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-04 14:00 210887095 Sala FF Herr - Strömsbergs IF Lärkan (konstgräs)
2020-04-04 14:45 210887112 IK Oden U23 - IK Nordia Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-04 15:00 210887008 Norbergs AIF - Ransta IK Malmheden
2020-04-04 15:00 210887099 Munktorps BK - Bosnisk SK Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-04-04 15:00 210887121 IFK Västerås FK Herr - Triangelns IK Solid Park Arena
2020-04-04 15:15 210887022 Valskogs IK - Wahlsta SK Centralvallen (konstgräs)
2020-04-04 16:15 210887147 Västerfärnebo AIK - Norrby SK Lärkan (konstgräs)
2020-04-04 17:00 210887129 Orresta IF - IK Oden Hamre 5 (konstgräs)
2020-04-05 14:00 210887096 Västerås IK Herrar - Kvicksunds SK Herr Råby IP 3 (konstgräs)
2020-04-05 15:00 210887081 Skultuna IS - Tärnsjö IF Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-05 15:30 210887115 Köping FF - Katrineholms SK FK Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-04-05 16:00 210887127 Dingtuna GIF A-Lag - Köpings IS Råby IP 3 (konstgräs)
2020-04-05 17:00 210887118 Västerås BK 30 U23 - Romfartuna GIF Västerås Herr Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-08 19:00 210887014 Sörstafors-Kolbäck FK - Kvicksunds SK Herr Trollebo IP (konstgräs)
2020-04-10 11:00 210887047 Värhulta AIS - Dingtuna GIF A-Lag Ekbacken A (konstgräs)
2020-04-10 13:00 210887028 Hallstahammars SK FK - Hällbybrunns IF Trollebo IP (konstgräs)
2020-04-11 11:00 210887130 Orresta IF - IFK Ekberga Hamre 5 (konstgräs)
2020-04-11 13:00 210887116 Köping FF - FK Bosna 92 Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-04-11 15:00 210887135 Surahammars FK - Skinnskattebergs SK Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-04-13 12:00 210887094 Västerås BK 30 - Bosnisk SK Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-13 13:00 210887029 Hallstahammars SK FK - Katrineholms SK FK Trollebo IP (konstgräs)
2020-04-13 13:00 210887052 Irsta IF - IK Oden Hamre 5 (konstgräs)
2020-04-13 13:30 210887038 Gideonsbergs IF Dam - Rynninge IK Dam Solid Park Arena
2020-04-13 15:00 210887075 Skultuna IS - Hökåsen BK Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-13 15:00 210887102 Västerås BK 30 Dam - Tyresö FF Dam Inst. Ringvallen 2 (konstgräs)
2020-04-14 19:00 210887136 Surahammars FK - Munktorps BK Mälarenergi Arena (konstgräs)
2020-04-17 19:00 210887059 Wahlsta SK - Hed IF Kristinelunds SF (konstgräs)
2020-04-18 10:30 210887062 Tillberga IK Fotboll - Vakant lag Kvarnbackavallen (konstgräs)
2020-04-18 11:00 210887048 Värhulta AIS - Gäddeholms FF Inst. Ekbacken A (konstgräs)
2020-04-18 11:15 210887141 IK Oden U23 - Romfartuna GIF Västerås Herr Wenströmska IP
2020-04-18 13:00 210887009 Norbergs AIF - Ramnäs IF Inst. Malmheden
2020-04-19 13:30 210887125 Gäddeholms FF - IF Verdandi Råby IP 3 (konstgräs)
2020-04-19 15:30 210887088 Romfartuna GIF Västerås Dam - Scandinavian FC Örebro Dam Hamre 5 (konstgräs)
2020-07-25 14:00 210887123 Skiljebo SK - IFK Eskilstuna Hamre 5 (konstgräs)