Spelprogram - Flickor 7v7 Röd Höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Barkarö SK F-07/08 Erik Berntsen 0705133807 Röd/Blå/Röd
Gideonsbergs IF F08 Röd Mikael Back 0707544297 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Gideonsbergs IF F09 Vit Ella Almroth 0707201882 Ljusblå/Vit/Ljusblå
IK Oden F07 Jani Juopperi 0705138193 Blå/Blå/Blå
Irsta IF F08 Grön Magnus Sturesson 0738094700 Grön/Grön/Grön
Norrby Ik/Ekeby BK Christoffer Schatzl 0735019847 Röd vit/svart/Svart
Romfartuna GIF Västerås F07-08 Linda Fasth 0702668899 Grön/Svart/Vit
Sala FF F06/07 Anna Ridehed 0736430435 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK F07 Sara Andersson Gul/svart/Svart/Svart
Västanfors IF FK F07 Robert Drage 0702567013 Röd/Röd/Röd
Västerfärnebo AIK F07 Linda Elisabeth Fagerström 0736389113 Vit, Blå, Vit
Västerås IK F07 Anna Granberg Christerson Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-13 18:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Västanfors IF FK F07 Rönnby
2019-08-14 18:30 Irsta IF F08 Grön - Västerås IK F07 Ullviliden 1
2019-08-15 18:00 Romfartuna GIF Västerås F07-08 - Västerfärnebo AIK F07 Ängen Hökåsen
2019-08-15 18:00 IK Oden F07 - Gideonsbergs IF F08 Röd Brandthovda 1
2019-08-17 10:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - IK Oden F07 Önsta 5
2019-08-17 11:00 Sala FF F06/07 - Irsta IF F08 Grön Lärkan (konstgräs)
2019-08-18 11:00 Gideonsbergs IF F08 Röd - Romfartuna GIF Västerås F07-08 Önsta B1
2019-08-18 14:30 Skiljebo SK F07 - Sala FF F06/07 Hamre 9
2019-08-18 18:30 Västerfärnebo AIK F07 - Norrby Ik/Ekeby BK Svedboäng 7 mot 7
2019-08-20 18:30 Västerås IK F07 - Norrby Ik/Ekeby BK Rocklunda 26
2019-08-22 18:00 Norrby Ik/Ekeby BK - Gideonsbergs IF F08 Röd Trollebo IP
2019-08-23 18:00 Irsta IF F08 Grön - Skiljebo SK F07 Ullviliden 1
2019-08-25 10:00 Barkarö SK F-07/08 - IK Oden F07 Barkarö IP
2019-08-25 11:00 Sala FF F06/07 - Västanfors IF FK F07 Lärkan (konstgräs)
2019-08-25 16:20 Romfartuna GIF Västerås F07-08 - Gideonsbergs IF F09 Vit Ängen Hökåsen
2019-08-31 10:00 Barkarö SK F-07/08 - Skiljebo SK F07 Barkarö IP
2019-08-31 10:30 Västerås IK F07 - Västerfärnebo AIK F07 Rocklunda 26
September
2019-09-01 10:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Norrby Ik/Ekeby BK Önsta 4
2019-09-01 11:00 IK Oden F07 - Sala FF F06/07 Brandthovda 1
2019-09-03 18:30 Västanfors IF FK F07 - Barkarö SK F-07/08 Fagerliden
2019-09-03 18:30 Gideonsbergs IF F08 Röd - Västerfärnebo AIK F07 Rönnby
2019-09-06 10:00 Skiljebo SK F07 - Västerås IK F07 Hamre 6 (7-manna)
2019-09-07 10:00 Västerfärnebo AIK F07 - Gideonsbergs IF F09 Vit Svedboäng 7 mot 7
2019-09-07 15:00 Norrby Ik/Ekeby BK - Barkarö SK F-07/08 Trollebo IP
2019-09-08 10:30 Västerås IK F07 - Gideonsbergs IF F08 Röd Rocklunda 26
2019-09-08 11:00 Sala FF F06/07 - Romfartuna GIF Västerås F07-08 Lärkan (konstgräs)
2019-09-08 14:30 Skiljebo SK F07 - Västanfors IF FK F07 Hamre 9
2019-09-08 16:00 Irsta IF F08 Grön - IK Oden F07 Ullviliden 1
2019-09-15 11:00 Västanfors IF FK F07 - Västerås IK F07 Fagerliden
2019-09-15 11:00 IK Oden F07 - Skiljebo SK F07 Brandthovda 1
2019-09-15 11:00 Sala FF F06/07 - Norrby Ik/Ekeby BK Lärkan (konstgräs)
2019-09-15 12:00 Gideonsbergs IF F09 Vit - Gideonsbergs IF F08 Röd Önsta 5
2019-09-15 16:20 Romfartuna GIF Västerås F07-08 - Irsta IF F08 Grön Ängen Hökåsen
2019-09-15 17:00 Västerfärnebo AIK F07 - Barkarö SK F-07/08 Svedboäng 7 mot 7
2019-09-19 17:50 Barkarö SK F-07/08 - Romfartuna GIF Västerås F07-08 Barkarö IP
2019-09-19 18:00 Norrby Ik/Ekeby BK - Irsta IF F08 Grön Trollebo IP
2019-09-21 10:00 Västanfors IF FK F07 - IK Oden F07 Fagerliden
2019-09-21 12:00 Gideonsbergs IF F08 Röd - Barkarö SK F-07/08 Önsta B2
2019-09-22 10:30 Västerås IK F07 - Gideonsbergs IF F09 Vit Rocklunda 26
2019-09-22 14:30 Skiljebo SK F07 - Romfartuna GIF Västerås F07-08 Hamre 9
2019-09-22 18:30 Västerfärnebo AIK F07 - Sala FF F06/07 Svedboäng 7 mot 7
2019-09-26 18:00 IK Oden F07 - Västerås IK F07 Brandthovda 1
2019-09-28 13:30 Västanfors IF FK F07 - Irsta IF F08 Grön Fagerliden
2019-09-28 15:00 Barkarö SK F-07/08 - Gideonsbergs IF F09 Vit Barkarö IP
2019-09-29 11:00 Norrby Ik/Ekeby BK - Skiljebo SK F07 Trollebo IP
2019-09-29 16:00 Irsta IF F08 Grön - Västerfärnebo AIK F07 Ullviliden 1
2019-09-29 16:20 Romfartuna GIF Västerås F07-08 - Västanfors IF FK F07 Ängen Hökåsen
2019-09-30 18:00 Gideonsbergs IF F08 Röd - Sala FF F06/07 Rönnby