Spelprogram - Pojkar 10 - Grupp 5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Banadir IK P09 Macow Hassan 0737515369 vit, blå, blå
Hälleforsnäs IF Tommy Flood Tröja Blå, Byxa Svart, Strumpor Div 5 Svart Div 7 Blå ungdom blå
Katrineholms SK FK P 09/1 Jonas Nilsson 0104764256 Röd/Röd/Röda
Malmköpings IF Andreas Ek 0705711797 Svart/Svart/Gula
Stora Sundby GoIF P10 Linda Wastelius 0705943230 Blå/Blå/Blå
Triangelns IK P09 Fredrik Simu 0707932054 0707932054 Grön, Svarta, Svarta
Värmbols FC 2 Tobias Karlsson 0763374456 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-22 17:00 Stora Sundby GoIF P10 - Banadir IK P09 Hammargärdet
2019-04-28 Triangelns IK P09 - Malmköpings IF
Maj
2019-05-04 11:00 Värmbols FC 2 - Hälleforsnäs IF Värmbols IP
2019-05-05 Hälleforsnäs IF - Triangelns IK P09 Edströmsvallen
2019-05-05 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Stora Sundby GoIF P10 Backavallen
2019-05-05 16:00 Banadir IK P09 - Värmbols FC 2 Backavallen
2019-05-10 18:30 Stora Sundby GoIF P10 - Malmköpings IF Hammargärdet
2019-05-12 Triangelns IK P09 - Värmbols FC 2
2019-05-12 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Banadir IK P09 Backavallen
2019-05-19 14:00 Katrineholms SK FK P 09/1 - Värmbols FC 2 Backavallen
2019-05-25 11:00 Hälleforsnäs IF - Stora Sundby GoIF P10 Edströmsvallen
2019-05-26 11:00 Banadir IK P09 - Triangelns IK P09 Backavallen
2019-05-26 14:00 Malmköpings IF - Katrineholms SK FK P 09/1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-30 10:00 Stora Sundby GoIF P10 - Värmbols FC 2 Hammargärdet
Juni
2019-06-02 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Hälleforsnäs IF Backavallen
2019-06-02 15:00 Malmköpings IF - Banadir IK P09 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-08 11:00 Hälleforsnäs IF - Malmköpings IF Edströmsvallen
2019-06-09 12:30 Triangelns IK P09 - Stora Sundby GoIF P10 Triangelborg
2019-06-15 11:00 Hälleforsnäs IF - Banadir IK P09 Edströmsvallen
2019-06-16 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Triangelns IK P09 Backavallen
2019-06-16 15:00 Malmköpings IF - Värmbols FC 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-23 Triangelns IK P09 - Katrineholms SK FK P 09/1 Triangelborg
2019-06-23 11:00 Värmbols FC 2 - Malmköpings IF Värmbols IP
2019-06-23 12:00 Banadir IK P09 - Hälleforsnäs IF Backavallen
2019-06-26 18:30 Stora Sundby GoIF P10 - Triangelns IK P09 Hammargärdet
2019-06-30 15:00 Malmköpings IF - Hälleforsnäs IF Sparbanksvallen Malmahed
Augusti
2019-08-17 11:00 Hälleforsnäs IF - Katrineholms SK FK P 09/1 Edströmsvallen
2019-08-17 11:00 Värmbols FC 2 - Stora Sundby GoIF P10 Värmbols IP
2019-08-18 13:00 Banadir IK P09 - Malmköpings IF Backavallen
2019-08-23 18:30 Stora Sundby GoIF P10 - Hälleforsnäs IF Hammargärdet
2019-08-24 11:30 Triangelns IK P09 - Banadir IK P09 Triangelborg
2019-08-25 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Malmköpings IF Backavallen
2019-08-31 11:00 Värmbols FC 2 - Triangelns IK P09 Värmbols IP
September
2019-09-01 15:00 Malmköpings IF - Stora Sundby GoIF P10 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-06 18:30 Stora Sundby GoIF P10 - Katrineholms SK FK P 09/1 Hammargärdet
2019-09-07 11:00 Värmbols FC 2 - Banadir IK P09 Värmbols IP
2019-09-07 12:00 Triangelns IK P09 - Hälleforsnäs IF Triangelborg
2019-09-08 12:30 Värmbols FC 2 - Katrineholms SK FK P 09/1 Värmbols IP
2019-09-15 12:00 Banadir IK P09 - Stora Sundby GoIF P10 Backavallen
2019-09-15 13:00 Hälleforsnäs IF - Värmbols FC 2 Edströmsvallen
2019-09-15 15:00 Malmköpings IF - Triangelns IK P09 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-21 10:00 Stora Sundby GoIF P10 - Banadir IK P09 Hammargärdet
2019-09-21 11:00 Värmbols FC 2 - Hälleforsnäs IF Värmbols IP
2019-09-21 12:00 Triangelns IK P09 - Malmköpings IF Triangelborg
2019-09-22 10:30 Banadir IK P09 - Katrineholms SK FK P 09/1
2019-09-29 10:30 Katrineholms SK FK P 09/1 - Stora Sundby GoIF P10 Backavallen
2019-09-29 12:30 Hälleforsnäs IF - Triangelns IK P09 Edströmsvallen
2019-09-29 14:00 Banadir IK P09 - Värmbols FC 2 Backavallen