Spelprogram - Pojkar 10 - Grupp 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enhörna IF Svart Jaana Tuovinen Gul/Svart/Gul
Gnesta FF P 09 Jessica Blom 0703695751 Blå/Blå/Blå
Hargs BK P 09 Fredrik Jonsson 0702610706 0702610706 Blå/Blå/Blå
IFK Nyköping P09 Rafi Dawli 0704821537 0704821537 Vit/Blå/Vit
IFK Nyköping P09 vit Rafi Dawli 0704821537 0704821537 Vit/Blå/Vit
IK Tun -09 Jonas Lövstrand 0705697926 Grön, Grön, Grön
Järna SK P09 Vit/Röd Andreas Gustafsson Röd/Röd/Röda
Katrineholms SK FK P 09/2 Jonas Nilsson 0104764256 Röd/Röd/Röda
Nyköpings BIS P09 Blå Mikael Mohsen 0704950124 Röd/Blå/Röd
Stigtomta IF Katarina Duàn 0702492642 gula tröjor svarta byxor gula strumpor
Tystberga GIF PF09 Christoffer Kviberg 0737305338 Röd/Svart/Röd
Värmbols FC 1 Tobias Karlsson 0763374456 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 Enhörna IF Svart - IFK Nyköping P09 Friluftsgården, Enhörna
2019-04-28 10:00 Järna SK P09 Vit/Röd - Värmbols FC 1 Ljungbackens IP
2019-04-28 10:00 IFK Nyköping P09 vit - Nyköpings BIS P09 Blå Rosvalla IP KG B
2019-04-28 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Hargs BK P 09 Backavallen
2019-04-28 15:00 Tystberga GIF PF09 - Gnesta FF P 09 Tyrsvallen
Maj
2019-05-02 18:15 IFK Nyköping P09 - IFK Nyköping P09 vit Rosvalla IP
2019-05-05 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Järna SK P09 Vit/Röd Rosvalla IP D2
2019-05-05 11:00 IK Tun -09 - Tystberga GIF PF09 Enstaberga Idrottsplats
2019-05-05 15:00 Gnesta FF P 09 - Enhörna IF Svart Skillingavallen
2019-05-05 17:00 Stigtomta IF - Hargs BK P 09 Tängsta IP
2019-05-11 11:00 Värmbols FC 1 - Hargs BK P 09 Värmbols IP
2019-05-12 10:00 IFK Nyköping P09 vit - Gnesta FF P 09 Rosvalla IP
2019-05-12 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Nyköpings BIS P09 Blå Backavallen
2019-05-12 11:30 Enhörna IF Svart - IK Tun -09 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-12 12:00 Järna SK P09 Vit/Röd - IFK Nyköping P09 Ljungbackens IP
2019-05-12 15:00 Tystberga GIF PF09 - Stigtomta IF Tyrsvallen
2019-05-17 18:00 Stigtomta IF - IK Tun -09 Tängsta IP
2019-05-19 14:00 Katrineholms SK FK P 09/2 - Värmbols FC 1 Backavallen
2019-05-22 18:30 IK Tun -09 - IFK Nyköping P09 vit Enstaberga Idrottsplats
2019-05-26 10:00 Stigtomta IF - Enhörna IF Svart Tängsta IP
2019-05-26 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Värmbols FC 1 Rosvalla IP D2
2019-05-26 10:00 Hargs BK P 09 - Tystberga GIF PF09 Krikonbacken
2019-05-26 11:00 Gnesta FF P 09 - Järna SK P09 Vit/Röd Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-26 12:00 IFK Nyköping P09 - Katrineholms SK FK P 09/2 Rosvalla IP
Juni
2019-06-02 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Hargs BK P 09 Rosvalla IP D1
2019-06-02 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Gnesta FF P 09 Backavallen
2019-06-02 11:00 Värmbols FC 1 - IFK Nyköping P09 Värmbols IP
2019-06-02 12:00 Järna SK P09 Vit/Röd - IK Tun -09 Ljungbackens IP
2019-06-02 12:00 IFK Nyköping P09 vit - Stigtomta IF Rosvalla IP D2
2019-06-02 17:00 Enhörna IF Svart - Tystberga GIF PF09 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-05 18:00 Stigtomta IF - Järna SK P09 Vit/Röd Tängsta IP
2019-06-06 15:00 IK Tun -09 - Katrineholms SK FK P 09/2 Enstaberga Idrottsplats
2019-06-09 10:00 IFK Nyköping P09 - Nyköpings BIS P09 Blå Rosvalla IP
2019-06-09 10:30 Gnesta FF P 09 - Värmbols FC 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-09 12:00 Hargs BK P 09 - Enhörna IF Svart Krikonbacken
2019-06-09 17:00 Tystberga GIF PF09 - IFK Nyköping P09 vit Tyrsvallen
2019-06-11 18:30 Järna SK P09 Vit/Röd - Tystberga GIF PF09 Ljungbackens IP
2019-06-14 18:00 Stigtomta IF - Värmbols FC 1 Tängsta IP
2019-06-15 10:00 IFK Nyköping P09 - Hargs BK P 09 Rosvalla IP
2019-06-15 11:00 Värmbols FC 1 - IK Tun -09 Värmbols IP
2019-06-16 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Gnesta FF P 09 Rosvalla IP D2
2019-06-16 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Stigtomta IF Backavallen
2019-06-16 14:00 IFK Nyköping P09 vit - Enhörna IF Svart Rosvalla IP
2019-06-19 18:30 Nyköpings BIS P09 Blå - Stigtomta IF Rosvalla IP D1
2019-06-23 10:30 Gnesta FF P 09 - IFK Nyköping P09 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-23 11:00 Tystberga GIF PF09 - Katrineholms SK FK P 09/2 Tyrsvallen
2019-06-23 17:00 Hargs BK P 09 - IFK Nyköping P09 vit Krikonbacken
2019-06-23 18:30 Enhörna IF Svart - Järna SK P09 Vit/Röd Friluftsgården, Enhörna
2019-06-24 18:00 Järna SK P09 Vit/Röd - IFK Nyköping P09 vit Ljungbackens IP
2019-06-24 18:30 IK Tun -09 - Nyköpings BIS P09 Blå Enstaberga Idrottsplats
2019-06-25 18:30 Gnesta FF P 09 - Hargs BK P 09 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-27 18:00 Värmbols FC 1 - Tystberga GIF PF09 Backavallen
2019-06-27 18:30 IFK Nyköping P09 - IK Tun -09 Rosvalla IP
2019-06-30 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Enhörna IF Svart Backavallen
Augusti
2019-08-17 11:00 Tystberga GIF PF09 - Nyköpings BIS P09 Blå Tyrsvallen
2019-08-18 10:00 IFK Nyköping P09 vit - Katrineholms SK FK P 09/2 Rosvalla IP
2019-08-18 10:00 Stigtomta IF - IFK Nyköping P09 Tängsta IP
2019-08-18 11:00 IK Tun -09 - Gnesta FF P 09 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-18 12:00 Enhörna IF Svart - Värmbols FC 1 Friluftsgården, Enhörna
2019-08-18 12:00 Hargs BK P 09 - Järna SK P09 Vit/Röd Krikonbacken
2019-08-21 18:30 IK Tun -09 - Hargs BK P 09 Enstaberga Idrottsplats
2019-08-24 10:30 Gnesta FF P 09 - Stigtomta IF Hagstumosse Idrottsplats
2019-08-25 10:00 IFK Nyköping P09 - Tystberga GIF PF09 Rosvalla IP
2019-08-25 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Enhörna IF Svart Rosvalla IP D2
2019-08-25 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - Järna SK P09 Vit/Röd Backavallen
2019-08-25 11:00 Värmbols FC 1 - IFK Nyköping P09 vit Värmbols IP
2019-08-28 18:30 IK Tun -09 - Stigtomta IF Enstaberga Idrottsplats
2019-08-31 13:00 Gnesta FF P 09 - Tystberga GIF PF09 Hagstumosse Idrottsplats
September
2019-09-01 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - IFK Nyköping P09 vit Rosvalla IP D1
2019-09-01 11:00 Hargs BK P 09 - Katrineholms SK FK P 09/2 Krikonbacken
2019-09-01 12:00 Värmbols FC 1 - Järna SK P09 Vit/Röd Värmbols IP
2019-09-01 12:00 IFK Nyköping P09 - Enhörna IF Svart Rosvalla IP
2019-09-05 14:00 IFK Nyköping P09 vit - IFK Nyköping P09 Rosvalla IP
2019-09-07 13:30 Hargs BK P 09 - Stigtomta IF Krikonbacken
2019-09-08 11:00 Värmbols FC 1 - Katrineholms SK FK P 09/2 Värmbols IP
2019-09-08 11:00 Tystberga GIF PF09 - IK Tun -09 Tyrsvallen
2019-09-08 11:00 Enhörna IF Svart - Gnesta FF P 09 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-08 12:00 Järna SK P09 Vit/Röd - Nyköpings BIS P09 Blå Ljungbackens IP
2019-09-15 10:00 Nyköpings BIS P09 Blå - Katrineholms SK FK P 09/2 Rosvalla IP D2
2019-09-15 10:00 Stigtomta IF - Tystberga GIF PF09 Tängsta IP
2019-09-15 11:00 IK Tun -09 - Enhörna IF Svart Enstaberga Idrottsplats
2019-09-15 12:00 Hargs BK P 09 - Värmbols FC 1 Krikonbacken
2019-09-15 16:00 IFK Nyköping P09 - Järna SK P09 Vit/Röd Rosvalla IP
2019-09-19 18:30 Gnesta FF P 09 - IFK Nyköping P09 vit Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-22 10:00 IFK Nyköping P09 vit - IK Tun -09 Rosvalla IP
2019-09-22 10:00 Järna SK P09 Vit/Röd - Gnesta FF P 09 Ljungbackens IP
2019-09-22 10:30 Katrineholms SK FK P 09/2 - IFK Nyköping P09 Backavallen
2019-09-22 11:00 Enhörna IF Svart - Stigtomta IF Friluftsgården, Enhörna
2019-09-22 11:00 Värmbols FC 1 - Nyköpings BIS P09 Blå Värmbols IP
2019-09-22 11:00 Tystberga GIF PF09 - Hargs BK P 09 Tyrsvallen
2019-09-29 10:00 Gnesta FF P 09 - Katrineholms SK FK P 09/2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-29 10:00 Stigtomta IF - IFK Nyköping P09 vit Tängsta IP
2019-09-29 10:00 Hargs BK P 09 - Nyköpings BIS P09 Blå Krikonbacken
2019-09-29 11:00 IK Tun -09 - Järna SK P09 Vit/Röd Enstaberga Idrottsplats
2019-09-29 12:00 IFK Nyköping P09 - Värmbols FC 1 Rosvalla IP
2019-09-29 17:00 Tystberga GIF PF09 - Enhörna IF Svart Tyrsvallen