Spelprogram - Pojkar 12 - Grupp 4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Assyriska FF P08 Röd Robert Sharro 0762722563 Vit/röd/Vit
Assyriska FF P08 Vit Marwan Farkouh 0707952742 Vit, Röd, Vit
Enhörna IF P07 Andreas Paulrud 0735816472 Gul/Svart/Gul
IFK Mariefred P07 Fredrik Millert 0768874102 Blå,Vit/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs P07 Erik Sjöholm 0707796347 Blå/Blå/Blå
Järna SK P07 Vit Charlotta Roth 0702263411 Röd/Röd/Röda
Nya Södertälje KFF P07 Ninos Claudius Chamun 0704191502 GULA/BLÅ/BLÅ
Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Rein Rauden 0702856932 Blå/Blå/Blå
Syrianska FC P2007-Gul Sami Bedanho 0736277513 Röd/GUL randig /Röd/Röd
Södertälje FK P07 Leif Bystedt 0855089658 0709154668 Röd-Svart/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 10:30 Järna SK P07 Vit - Assyriska FF P08 Röd Ljungbackens IP
2019-04-27 13:45 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Assyriska FF P08 Vit ICA Vallen
2019-04-27 16:30 Enhörna IF P07 - Syrianska FC P2007-Gul Friluftsgården, Enhörna
2019-04-28 11:00 Södertälje FK P07 - IK Viljan Strängnäs P07 Östertälje IP B
Maj
2019-05-05 09:30 Syrianska FC P2007-Gul - Järna SK P07 Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-05 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Södertälje FK P07 Bårsta IP
2019-05-05 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Enhörna IF P07 Geneta Sportfält
2019-05-05 13:00 Assyriska FF P08 Vit - IFK Mariefred P07 Geneta Sportfält
2019-05-05 14:30 IK Viljan Strängnäs P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Larslunda IP
2019-05-11 10:00 Enhörna IF P07 - IFK Mariefred P07 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-11 11:30 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Assyriska FF P08 Röd Nykvarns IP
2019-05-12 11:00 Södertälje FK P07 - Syrianska FC P2007-Gul Östertälje IP B
2019-05-12 11:00 IK Viljan Strängnäs P07 - Assyriska FF P08 Vit Larslunda IP
2019-05-18 15:30 Järna SK P07 Vit - Nya Södertälje KFF P07 Ljungbackens IP
2019-05-25 17:00 IFK Mariefred P07 - Järna SK P07 Vit Hammarens IP
2019-05-26 09:30 Syrianska FC P2007-Gul - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-26 10:00 Assyriska FF P08 Vit - Enhörna IF P07 Geneta Sportfält
2019-05-26 11:00 Nya Södertälje KFF P07 - Södertälje FK P07 Geneta Sportfält
2019-05-26 15:00 Assyriska FF P08 Röd - IK Viljan Strängnäs P07 Bårsta IP
Juni
2019-06-01 10:30 Järna SK P07 Vit - Enhörna IF P07 Ljungbackens IP
2019-06-02 11:00 Södertälje FK P07 - Assyriska FF P08 Vit Östertälje IP B
2019-06-02 11:30 Assyriska FF P08 Röd - IFK Mariefred P07 Geneta Sportfält
2019-06-02 11:30 IK Viljan Strängnäs P07 - Syrianska FC P2007-Gul Larslunda IP
2019-06-02 11:45 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Nya Södertälje KFF P07 Nykvarns IP
2019-06-03 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Nya Södertälje KFF P07 Geneta Sportfält
2019-06-08 15:00 IFK Mariefred P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Hammarens IP
2019-06-09 11:00 Assyriska FF P08 Vit - Järna SK P07 Vit Geneta Sportfält
2019-06-09 12:30 Nya Södertälje KFF P07 - IK Viljan Strängnäs P07 Geneta Sportfält
2019-06-09 14:00 Enhörna IF P07 - Södertälje FK P07 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-12 19:30 Järna SK P07 Vit - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Ljungbackens IP
2019-06-15 13:15 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Enhörna IF P07 ICA Vallen
2019-06-16 11:00 Syrianska FC P2007-Gul - Assyriska FF P08 Vit Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-16 11:30 IK Viljan Strängnäs P07 - IFK Mariefred P07 Larslunda IP
2019-06-16 13:00 Södertälje FK P07 - Järna SK P07 Vit Östertälje IP B
2019-06-23 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Syrianska FC P2007-Gul Geneta Sportfält
2019-06-23 13:00 Enhörna IF P07 - IK Viljan Strängnäs P07 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-29 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Enhörna IF P07 Geneta Sportfält
2019-06-30 11:30 (Uppskj.) Nya Södertälje KFF P07 - Assyriska FF P08 Vit Geneta Sportfält
2019-06-30 13:00 (Uppskj.) Syrianska FC P2007-Gul - IFK Mariefred P07 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-30 16:00 IK Viljan Strängnäs P07 - Järna SK P07 Vit Larslunda IP
Juli
2019-07-03 19:15 Syrianska FC P2007-Gul - Assyriska FF P08 Röd Brunnsängs Idrottsplats
2019-07-06 15:00 IFK Mariefred P07 - Nya Södertälje KFF P07 Hammarens IP
Augusti
2019-08-16 18:45 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Södertälje FK P07 Nykvarns IP
2019-08-17 10:30 Järna SK P07 Vit - IK Viljan Strängnäs P07 Ljungbackens IP
2019-08-17 10:30 Enhörna IF P07 - Assyriska FF P08 Röd Friluftsgården, Enhörna
2019-08-17 15:00 IFK Mariefred P07 - Syrianska FC P2007-Gul Hammarens IP
2019-08-18 11:30 Assyriska FF P08 Vit - Nya Södertälje KFF P07 Geneta Sportfält
2019-08-18 15:00 Södertälje FK P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Östertälje IP B
2019-08-24 13:30 Syrianska FC P2007-Gul - Nya Södertälje KFF P07 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-24 14:45 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Järna SK P07 Vit ICA Vallen
2019-08-25 10:30 Assyriska FF P08 Röd - Assyriska FF P08 Vit Geneta Sportfält
2019-08-25 11:00 IK Viljan Strängnäs P07 - Enhörna IF P07 Larslunda IP
2019-08-25 12:30 Södertälje FK P07 - IFK Mariefred P07 Östertälje IP B
2019-08-31 10:30 Järna SK P07 Vit - Södertälje FK P07 Ljungbackens IP
2019-08-31 13:00 Enhörna IF P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-08-31 14:00 Nya Södertälje KFF P07 - Assyriska FF P08 Röd Geneta Sportfält
2019-08-31 15:00 IFK Mariefred P07 - IK Viljan Strängnäs P07 Hammarens IP
2019-08-31 15:30 Assyriska FF P08 Vit - Assyriska FF P08 Röd Geneta Sportfält
September
2019-09-01 11:30 Assyriska FF P08 Vit - Syrianska FC P2007-Gul Geneta Sportfält
2019-09-05 18:00 IFK Mariefred P07 - Södertälje FK P07 Hammarens IP
2019-09-08 10:00 Järna SK P07 Vit - Assyriska FF P08 Vit Ljungbackens IP
2019-09-08 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Syrianska FC P2007-Gul Geneta Sportfält
2019-09-08 10:30 Södertälje FK P07 - Enhörna IF P07 Östertälje IP B
2019-09-08 14:00 IK Viljan Strängnäs P07 - Nya Södertälje KFF P07 Larslunda IP
2019-09-14 13:30 (Uppskj.) IFK Mariefred P07 - Assyriska FF P08 Röd Hammarens IP
2019-09-14 15:15 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - IFK Mariefred P07 Nykvarns IP
2019-09-15 10:00 Enhörna IF P07 - Järna SK P07 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-09-15 10:00 Assyriska FF P08 Vit - Södertälje FK P07 Geneta Sportfält
2019-09-15 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Geneta Sportfält
2019-09-15 12:00 Syrianska FC P2007-Gul - IK Viljan Strängnäs P07 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-21 12:30 Nykvarns SK P 07 Blå/Vit - Syrianska FC P2007-Gul ICA Vallen
2019-09-22 10:00 Enhörna IF P07 - Assyriska FF P08 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-09-22 11:00 Södertälje FK P07 - Nya Södertälje KFF P07 Östertälje IP B
2019-09-22 13:00 IK Viljan Strängnäs P07 - Assyriska FF P08 Röd Larslunda IP
2019-09-22 14:00 Järna SK P07 Vit - IFK Mariefred P07 Ljungbackens IP
2019-09-28 13:30 IFK Mariefred P07 - Enhörna IF P07 Hammarens IP
2019-09-29 10:00 Assyriska FF P08 Röd - Nykvarns SK P 07 Blå/Vit Geneta Sportfält
2019-09-29 11:30 Nya Södertälje KFF P07 - Järna SK P07 Vit Geneta Sportfält
2019-09-29 13:00 Assyriska FF P08 Vit - IK Viljan Strängnäs P07 Geneta Sportfält
2019-09-29 14:30 Syrianska FC P2007-Gul - Södertälje FK P07 Brunnsängs Idrottsplats