Spelprogram - Flickor 11 - Grupp 2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enhörna IF F-08/09 svart Anna Omberg 0720830618 Gul/Svart/Gul
Eskilstuna United DFF F08 Vit Henrik Ahlberg 016125516 0705391711 Blå/Blå/Blå
IK Viljan Strängnäs F07/08 Annica Medberg 0707122997 Blå/Blå/Blå
Järna SK F0809 Peter Engberg 0700827995 Röd/Röd/Röda
Kvicksunds SK F08 Janna Hagman 0700838659 Vit/Grön/Grön
New Mill Indians SK F08 David Nilsson 0707952960 Svart/Svart
Stigtomta IF Lina Ulrika Viola Pettersson 07304738904 Gult, Svart, Gult
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 10:00 Järna SK F0809 - Enhörna IF F-08/09 svart Ljungbackens IP
2019-04-28 12:00 (Uppskj.) Eskilstuna United DFF F08 Vit - Kvicksunds SK F08 Årby IP
2019-04-28 17:00 Stigtomta IF - IK Viljan Strängnäs F07/08 Tängsta IP
Maj
2019-05-01 11:00 Enhörna IF F-08/09 svart - New Mill Indians SK F08 Friluftsgården, Enhörna
2019-05-05 11:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Järna SK F0809 Larslunda IP
2019-05-05 11:00 Kvicksunds SK F08 - Stigtomta IF Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-12 13:15 New Mill Indians SK F08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Nykvarns IP
2019-05-12 16:00 Järna SK F0809 - Kvicksunds SK F08 Ljungbackens IP
2019-05-18 11:00 Stigtomta IF - Eskilstuna United DFF F08 Vit Tängsta IP
2019-05-19 14:30 Eskilstuna United DFF F08 Vit - Järna SK F0809 Årby IP
2019-05-26 11:00 Kvicksunds SK F08 - New Mill Indians SK F08 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-26 14:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Enhörna IF F-08/09 svart Larslunda IP
Juni
2019-06-02 12:00 Järna SK F0809 - Stigtomta IF Ljungbackens IP
2019-06-02 13:00 Enhörna IF F-08/09 svart - Kvicksunds SK F08 Friluftsgården, Enhörna
2019-06-09 13:00 Kvicksunds SK F08 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-09 16:00 Eskilstuna United DFF F08 Vit - Enhörna IF F-08/09 svart Årby IP
2019-06-09 17:00 Stigtomta IF - New Mill Indians SK F08 Tängsta IP
2019-06-16 13:00 Enhörna IF F-08/09 svart - Stigtomta IF Friluftsgården, Enhörna
2019-06-16 13:15 New Mill Indians SK F08 - Järna SK F0809 Nykvarns IP
2019-06-16 16:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Eskilstuna United DFF F08 Vit Larslunda IP
2019-06-23 00:00 Stigtomta IF - Enhörna IF F-08/09 svart Tängsta IP
2019-06-24 19:00 Eskilstuna United DFF F08 Vit - IK Viljan Strängnäs F07/08 Årby IP
2019-06-29 10:30 New Mill Indians SK F08 - Eskilstuna United DFF F08 Vit Alcrofältet
2019-06-29 11:00 Enhörna IF F-08/09 svart - Eskilstuna United DFF F08 Vit Friluftsgården, Enhörna
2019-06-30 17:15 New Mill Indians SK F08 - Stigtomta IF Nykvarns IP
Augusti
2019-08-15 18:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Kvicksunds SK F08 Larslunda IP
2019-08-18 11:00 Kvicksunds SK F08 - Enhörna IF F-08/09 svart Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-18 11:30 (Uppskj.) Eskilstuna United DFF F08 Vit - New Mill Indians SK F08 Årby IP
2019-08-18 17:00 Stigtomta IF - Järna SK F0809 Tängsta IP
2019-08-25 10:30 Enhörna IF F-08/09 svart - IK Viljan Strängnäs F07/08 Friluftsgården, Enhörna
2019-08-25 11:15 New Mill Indians SK F08 - Kvicksunds SK F08 Nykvarns IP
2019-08-25 12:00 Järna SK F0809 - Eskilstuna United DFF F08 Vit Ljungbackens IP
2019-08-31 11:00 Kvicksunds SK F08 - Järna SK F0809 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-31 11:30 Eskilstuna United DFF F08 Vit - Stigtomta IF Årby IP
September
2019-09-01 16:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 - New Mill Indians SK F08 Larslunda IP
2019-09-08 12:00 Järna SK F0809 - IK Viljan Strängnäs F07/08 Ljungbackens IP
2019-09-08 13:15 New Mill Indians SK F08 - Enhörna IF F-08/09 svart Nykvarns IP
2019-09-08 16:00 Stigtomta IF - Kvicksunds SK F08 Tängsta IP
2019-09-14 10:30 Kvicksunds SK F08 - Eskilstuna United DFF F08 Vit Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-14 11:00 Enhörna IF F-08/09 svart - Järna SK F0809 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-15 14:30 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Stigtomta IF Larslunda IP
2019-09-21 10:00 Eskilstuna United DFF F08 Vit - Kvicksunds SK F08 Årby IP
2019-09-22 15:00 Stigtomta IF - IK Viljan Strängnäs F07/08 Tängsta IP
2019-09-24 17:30 Järna SK F0809 - New Mill Indians SK F08 Ljungbackens IP
2019-09-27 18:00 Enhörna IF F-08/09 svart - New Mill Indians SK F08 Friluftsgården, Enhörna
2019-09-28 15:00 Kvicksunds SK F08 - Stigtomta IF Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-29 11:00 IK Viljan Strängnäs F07/08 - Järna SK F0809 Larslunda IP
Oktober
2019-10-03 17:30 Järna SK F0809 - Enhörna IF F-08/09 svart Ljungbackens IP