Spelprogram - F10 Röd:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F09 Martin Degeryd 0702761556 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF F09 Röd Peter Kölerud +46702998141 Röd/vit/röd/röd
Film/IFK D-Ö F09/10 Mattias Nyström 0702203867 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK F09 Fredrik Norrby 0703792189 Gula/Svarta/Gula
SK Iron Mattias Frisk 0707102080 Blå/Blå/Blå
Skuttunge/IK Hinden Anna-Carin Andersson 018468271 0767782144 gula/svarta/gula
Storvreta IK F09:blå Anders Edvinsson 0703261202 Blå/Vit/Blå
Tierps IF F10 Tobias Johansson 0706990250 Röd/Vit/Röd
Vaksala SK Svart 2 Helena Åsbrink Svart/gul randiga/Svart/Gula
Östervåla IF Johan André Joelsson 0706939955 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 09:15 Vaksala SK Svart 2 - SK Iron Årsta IP Konstgräs
2019-05-01 14:00 Gamla Upsala SK F09 - Bälinge IF F09 Yrsa IP 3
2019-05-01 15:45 Storvreta IK F09:blå - Östervåla IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-01 16:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Danmarks IF F09 Röd Centrala IP 1
2019-05-01 16:00 Tierps IF F10 - Skuttunge/IK Hinden Vegavallen 2
2019-05-04 09:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - Storvreta IK F09:blå Centrala IP 1
2019-05-04 11:00 Bälinge IF F09 - Tierps IF F10 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Vaksala SK Svart 2 Lännaborg 1
2019-05-05 10:30 Danmarks IF F09 Röd - SK Iron Danelid 5
2019-05-05 14:00 Gamla Upsala SK F09 - Östervåla IF Yrsa IP 3
2019-05-12 09:45 Storvreta IK F09:blå - Danmarks IF F09 Röd Skogsvallens IP 3
2019-05-12 09:45 Vaksala SK Svart 2 - Bälinge IF F09 Årsta IP 3
2019-05-12 14:00 Gamla Upsala SK F09 - Film/IFK D-Ö F09/10 Yrsa IP 3
2019-05-12 14:30 SK Iron - Skuttunge/IK Hinden Björkvallen 1
2019-05-12 15:00 Tierps IF F10 - Östervåla IF Vegavallen 2
2019-05-18 10:00 Danmarks IF F09 Röd - Skuttunge/IK Hinden Danelid 6
2019-05-18 11:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - Tierps IF F10 Centrala IP 1
2019-05-19 13:00 Bälinge IF F09 - SK Iron Bälinge IP 4
2019-05-19 15:00 Östervåla IF - Vaksala SK Svart 2 Lundavallen 1
2019-05-19 15:45 Storvreta IK F09:blå - Gamla Upsala SK F09 Skogsvallens IP 3
2019-05-21 17:45 Storvreta IK F09:blå - Skuttunge/IK Hinden Skogsvallens IP 3
2019-05-25 10:00 SK Iron - Östervåla IF Björkvallen 1
2019-05-25 11:00 Gamla Upsala SK F09 - Danmarks IF F09 Röd Yrsa IP 4
2019-05-25 11:00 Vaksala SK Svart 2 - Film/IFK D-Ö F09/10 Årsta IP 5
2019-05-26 15:00 Tierps IF F10 - Storvreta IK F09:blå Vegavallen 2
2019-05-26 16:00 Bälinge IF F09 - Skuttunge/IK Hinden Bälinge IP Konstgräs
2019-05-29 18:00 Östervåla IF - Skuttunge/IK Hinden Lundavallen 1
2019-05-30 09:45 Storvreta IK F09:blå - Vaksala SK Svart 2 Skogsvallens IP 3
2019-05-30 10:00 Danmarks IF F09 Röd - Bälinge IF F09 Danelid 5
2019-05-30 11:00 Gamla Upsala SK F09 - Tierps IF F10 Yrsa IP 4
2019-05-30 14:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - SK Iron Centrala IP 1
Juni
2019-06-01 11:00 Vaksala SK Svart 2 - Gamla Upsala SK F09 Årsta IP 4
2019-06-01 11:00 SK Iron - Storvreta IK F09:blå Björkvallen 1
2019-06-01 13:00 Bälinge IF F09 - Östervåla IF Bälinge IP 4
2019-06-02 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Film/IFK D-Ö F09/10 Movallen 1
2019-06-02 15:00 Tierps IF F10 - Danmarks IF F09 Röd Vegavallen 2
2019-06-06 11:00 Tierps IF F10 - Vaksala SK Svart 2 Vegavallen 2
2019-06-06 13:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Bälinge IF F09 Centrala IP 1
2019-06-06 14:00 Gamla Upsala SK F09 - SK Iron Yrsa IP 3
2019-06-06 16:00 Danmarks IF F09 Röd - Östervåla IF Danelid 5
2019-06-08 13:00 Vaksala SK Svart 2 - Danmarks IF F09 Röd Årsta IP 3
2019-06-08 14:00 Östervåla IF - Film/IFK D-Ö F09/10 Lundavallen 1
2019-06-09 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Gamla Upsala SK F09 Movallen 1
2019-06-09 16:00 SK Iron - Tierps IF F10 Björkvallen 1
2019-06-10 19:00 Bälinge IF F09 - Storvreta IK F09:blå Bälinge IP 4
2019-06-12 18:30 SK Iron - Vaksala SK Svart 2 Björkvallen 1
2019-06-14 18:00 Östervåla IF - Storvreta IK F09:blå Lundavallen 1
2019-06-16 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Tierps IF F10 Movallen 1
2019-06-16 13:00 Bälinge IF F09 - Gamla Upsala SK F09 Bälinge IP 4
2019-06-18 18:30 Danmarks IF F09 Röd - Film/IFK D-Ö F09/10 Danelid 5
Augusti
2019-08-10 13:00 Östervåla IF - Gamla Upsala SK F09 Lundavallen 1
2019-08-11 09:45 Storvreta IK F09:blå - Film/IFK D-Ö F09/10 Skogsvallens IP 3
2019-08-11 11:30 SK Iron - Danmarks IF F09 Röd Björkvallen 1
2019-08-11 15:00 Tierps IF F10 - Bälinge IF F09 Vegavallen 2
2019-08-11 16:00 Vaksala SK Svart 2 - Skuttunge/IK Hinden Årsta IP 4
2019-08-16 18:00 Östervåla IF - Tierps IF F10 Lundavallen 1
2019-08-17 09:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - Gamla Upsala SK F09 Centrala IP 1
2019-08-17 10:00 Bälinge IF F09 - Vaksala SK Svart 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-18 10:00 Skuttunge/IK Hinden - SK Iron Movallen 1
2019-08-18 16:00 Danmarks IF F09 Röd - Storvreta IK F09:blå Danelid 6
2019-08-24 11:00 Tierps IF F10 - Film/IFK D-Ö F09/10 Vegavallen 2
2019-08-25 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Danmarks IF F09 Röd Movallen 1
2019-08-25 13:00 SK Iron - Bälinge IF F09 Björkvallen 1
2019-08-25 13:00 Vaksala SK Svart 2 - Östervåla IF Årsta IP 4
2019-08-25 16:00 Gamla Upsala SK F09 - Storvreta IK F09:blå Yrsa IP 3
2019-08-31 09:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - Vaksala SK Svart 2 Centrala IP 1
2019-08-31 12:15 Danmarks IF F09 Röd - Gamla Upsala SK F09 Danelid 6
2019-08-31 14:00 Östervåla IF - SK Iron Lundavallen 1
September
2019-09-01 09:45 Storvreta IK F09:blå - Tierps IF F10 Skogsvallens IP 3
2019-09-01 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Bälinge IF F09 Lännaborg 1
2019-09-07 13:00 Bälinge IF F09 - Danmarks IF F09 Röd Bälinge IP 4
2019-09-08 10:00 Vaksala SK Svart 2 - Storvreta IK F09:blå Årsta IP 3
2019-09-08 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Östervåla IF Movallen 1
2019-09-08 13:00 SK Iron - Film/IFK D-Ö F09/10 Björkvallen 1
2019-09-08 15:00 Tierps IF F10 - Gamla Upsala SK F09 Vegavallen 2
2019-09-14 11:00 Östervåla IF - Bälinge IF F09 Lundavallen 1
2019-09-14 11:30 Film/IFK D-Ö F09/10 - Skuttunge/IK Hinden Centrala IP 1
2019-09-14 12:00 Gamla Upsala SK F09 - Vaksala SK Svart 2 Yrsa IP 3
2019-09-14 14:00 Danmarks IF F09 Röd - Tierps IF F10 Danelid 6
2019-09-15 13:45 Storvreta IK F09:blå - SK Iron Skogsvallens IP 3
2019-09-21 12:00 SK Iron - Gamla Upsala SK F09 Björkvallen 1
2019-09-21 14:00 Vaksala SK Svart 2 - Tierps IF F10 Årsta IP 4
2019-09-21 14:00 Östervåla IF - Danmarks IF F09 Röd Lundavallen 1
2019-09-22 10:00 Bälinge IF F09 - Film/IFK D-Ö F09/10 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-22 10:00 Skuttunge/IK Hinden - Storvreta IK F09:blå Movallen 1
2019-09-28 10:00 Film/IFK D-Ö F09/10 - Östervåla IF Centrala IP 1
2019-09-28 12:00 Danmarks IF F09 Röd - Vaksala SK Svart 2 Danelid 5
2019-09-29 09:45 Storvreta IK F09:blå - Bälinge IF F09 Skogsvallens IP 3
2019-09-29 11:00 Gamla Upsala SK F09 - Skuttunge/IK Hinden Yrsa IP 4
2019-09-29 15:00 Tierps IF F10 - SK Iron Vegavallen 2